30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 po HRVATSKI

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:10 pm

Every Tomo fan should know some words in Croatian. So, here is a little dictionary:

30 Seconds to Mars: Trideset Sekundi do Marsa
Hello: Dobar Dan (dobar dan)
Thanks: Hvala (vala)
Ok: u redu (ou rèdou)
Yes: Da
Please: Molim te
Good Night:lahku noč
Welcome: dobro došli
Blueberries: Borovnice (not like "nice" in english. "i" like in "feed")
I love you: volim te
Guitar: Gitara
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:17 pm

ta chorvatština je stejně vtipná řeč lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:18 pm

nejlepší je: Trideset Sekundi do Marsa
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:21 pm

tak volim te je the best.......jako převedené v češtině pujdu a řeknu tááák a já voli te hahaha no už se vidim
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:22 pm

ale třeba se Tomo u nás v republice na něco chytal..víš,jak..podobný to je dost. lol! až na tu zmrzlinu..u nich je to SLADOLED.
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:32 pm

jj zmrka je dobrá hlavně kuglica sladoleda lol! lol!
hlavně neříkat že se vrátíš za godinu to je trošku vyděsíš affraid lol! lol! lol! lol!
jj a jak na tiskovce pozdravil SWEET I love you
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:33 pm

oj pardon ne na tiskovce ale na autogramošce to je tak když dělá člověk víc věcí najednou Mad
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:35 pm

a jak????
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:40 pm

no dvakrát bounce lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:40 pm

on je sladkejjjjjjj Embarassed
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:42 pm

ne sranda Wink já tam zrovna stála na boku u něho tak sem to slyšela bylo to hrozně vtipný jak se snažil česky..... prvně to bylo něco jako Dobry dan a pak mu tam někdo něco řekl tak pozdravil po svojom ale v té situaci to bylo úplně vtipný takovej ten zkrácenej přízvuk a bylo to takový fakt sweet jak se snažil
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:43 pm

po svojom myslim po hrvatski kapišto Wink
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:43 pm

dyt je to skoro stejný jako chorvatsky!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:45 pm

Jééé, to je krásný Laughing Třeba si na "příště" nacvičí něco víc i s celou kapelou. Jo četli jste to, že snad v Budapešti zaznělo Ahoj Praho? To je znamení.... Furt je to k nám přitahuje lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:47 pm

jo, to jsem četla a řehtala jsem se..ona je Pešť hodně podobná,tak asi usnuli v buse a Emma jim nakecala,že jsou furt u nás lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:48 pm

tak podobný to je ale já si změny všimla Wink
ale úplně mě to v tom okamžiku šokla si říkám co to čeština??? to je krásný úplně mě to v té pačkanici probralo
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:51 pm

jersey napsal:
jo, to jsem četla a řehtala jsem se..ona je Pešť hodně podobná,tak asi usnuli v buse a Emma jim nakecala,že jsou furt u nás lol!

lol! to měl asi pořádný dejavu Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:54 pm

haha to bylo v nějakým videu že v Americe je to furt stejný a tady v Evropě se člověk nestačí ani divit vždycky něco novýho usne v jedné zemi a vzbudí se v jiné........... že by Download??????
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:55 pm

si říkal dvakrát Praha tj divný......
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:57 pm

Ja vas obdivuju, ze si pamatujete i názvy těch interview - těch muselo bejt !! To mi připomíná, že je to asi normální .. něco si pamatovat... sakra, musim pít častějc tu GinkoBilobu :-))
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 9:02 pm

no já sem na tom s pamětí taky zle takže vítej v klubu já si pamatuju jenom "blbosti" jinak je tam MYSLÍM takže tak
jo a množství zhlédnutých videíí bych nekomentovala by si někdo pomyslel že jsem retardovaná ikdyž to si myslí i tak mě se už hrozně pletou třeba jak jersey tvrdí the best...rage tak sem přesvědčená že sem ho viděla ale něja si ho nevybavuju...
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 9:16 pm

Rage miluju..to je úplně úúúúúúúžasný, akorát je blbý,že je to rozdělený na tolik částí.A pak mám ráda video z NY..s tou Noelou, a Matte,řekni svýmu příteli,ať ti furt nevolá lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 11:09 am

Jo, to je to na tý posteli a jak tam má někdo modrý triko a nohu přes nohu?"I am funny" Chytám se? Tak to jsem si taky už párkrát pouštěla dokola :-)
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 1:04 pm

chytáš se úplně skvěle.
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 6:49 pm

Zjistila jsem strašnou věc! Já to Rage teď viděla poprvé a je to fakt velice... zajímavý Very Happy Very Happy Nejvíc mě dostává ta Jardova "serióznost výkladu" a jak mu na to T a S absolutně kašlou a dělaj tam blbiny lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





po HRVATSKI Empty
PříspěvekPředmět: Re: po HRVATSKI   po HRVATSKI Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
po HRVATSKI
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Tomo Milicevic-
Přejdi na: