30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 jared-leto.org

Goto down 
+7
peťulka
jersey
Mary(go)On
Bejbatkooo
lalababies
Bleeding Heart
Neela
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

jared-leto.org - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jared-leto.org   jared-leto.org - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 11:28 pm

peťulka napsal:
SLAVA diky bohu aspon neco.....ze bici sidly za mikroofonem aspon je na co se koukat lol! lol!

jinak co to tam ta emina dela?? prezouva na zimni pneumosky lol! lol!

poradniku!!! prikaz prevlict!! co to je ty bily katata lol! lol! nooo ikdyz k tomu jeho nahradnimu povolani se to vlastne hodi ...se asi nestih prevlict jak letel ze smeny...btw to mi pripomina ze musim sehnat ty rukavky a nejlepe dvojitou porci jak je videt vyuzije je ve vice jobech lol! lol! lol!


Hele..bacha at ten můj Šálek nerozliješšššššš.. náhodou, bílý kalhoty na něm..KLASA lol! lol!

Jinak zjistila jsem ,že Emma kontrolovala poškrábání auta a hustotu pneumatik..prej lol! lol!

A rukavky sháněj:) já už je skoro mám v kufru lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

jared-leto.org - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jared-leto.org   jared-leto.org - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 11:30 pm

Hustotu pneumatik? To na to měla ten spešl stroječek? lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

jared-leto.org - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jared-leto.org   jared-leto.org - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 11:32 pm

Mary(go)On napsal:
Hustotu pneumatik? To na to měla ten spešl stroječek? lol! lol! lol! lol! lol!
tak proč myslíš, že má tu megakabelku sebou? na Járův svetr? nebo mrkev?Very Happy ne..na hustoměr lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

jared-leto.org - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jared-leto.org   jared-leto.org - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 11:36 pm

jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
Hustotu pneumatik? To na to měla ten spešl stroječek? lol! lol! lol! lol! lol!
tak proč myslíš, že má tu megakabelku sebou? na Járův svetr? nebo mrkev?Very Happy ne..na hustoměr lol! lol!

lol! lol! lol! ty mi dáváš lol! Já myslela, že tam tahá Jardu osobně, když už po koncertě nemůže chodit a je zesláblej, když jí jak vrabec lol! Ted me napadlo, na toho by měla asi takovou tu jorkšírskou tašku, kostkovanou, asi to fakt bude na ten hustoměr.
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

jared-leto.org - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jared-leto.org   jared-leto.org - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 11:38 pm

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
Hustotu pneumatik? To na to měla ten spešl stroječek? lol! lol! lol! lol! lol!
tak proč myslíš, že má tu megakabelku sebou? na Járův svetr? nebo mrkev?Very Happy ne..na hustoměr lol! lol!

lol! lol! lol! ty mi dáváš lol! Já myslela, že tam tahá Jardu osobně, když už po koncertě nemůže chodit a je zesláblej, když jí jak vrabec lol! Ted me napadlo, na toho by měla asi takovou tu jorkšírskou tašku, kostkovanou, asi to fakt bude na ten hustoměr.

prosím tě..kostkovanou..jsem viděla záběry z Berlína..kde valila Emma ve žluté mikině a za ní na přesnou vzdálenost Jára..takže co tašku..OBOJEK!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





jared-leto.org - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jared-leto.org   jared-leto.org - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
jared-leto.org
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Call me Leto,DOCTOR Leto..
» Jared a Scarlett
» Jared with .... :-)
» jak jinak nez Jared

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: