30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))

Goto down 
+2
jersey
Mary(go)On
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeWed Aug 22, 2007 5:38 pm

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Tomo1ui7

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Tomo2xb4

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Tomo3re7

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Tomo4yw9


POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Tomo5nc2

škoda že poslední bez rukávníku :-)
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeWed Aug 22, 2007 5:40 pm

jééééééééé..ty si šikovná..pěkně si to POSLKLÁDALA...
jako živej lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 4:39 pm

Oblíbená dvojka Trojky z Marsu Very Happy Žvejk žvejk Smile

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) ThShannon
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 4:42 pm

Firma Wrigley´s vydělá jen na něm..vsadím boty lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 10:16 am

no teda takový reklamy tady lol! lol!
vsadim se že kdyby se jednalo o jineho člena kapely tak by na tom díky tobě vydělala i ČR lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 12:29 pm

Exactly! Correct a já nevim co ještě! Ty jo... To by bylo případů na pohotovosti - všichni s vypadlejma čelistma lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 12:30 pm

Lidiiiiii...sorry za reklamu.Nedalo mi to, navíc Tomislávek není tak nebezpečnej..jako pan Chceto lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 12:35 pm

Máš pravdu, I agree with you, tady je to skoro jako 13.komnata... sem se dostanem jen my tři a my o sobe skoro uz vsechno víme.. tady se to nepočítá lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 12:38 pm

no to bylo tvé jediné štěstí jinak by musela firma zvětšit dodávku do naší zemičky
jinak teda "zběsile kejvám"
takhle se to tejká jen nás co?? tak jaký holky máte nejradši??? lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 12:40 pm

co bys řekla..samozřejmně že JÁ!!! mám nejradši JEN to, co má nejradší Jessie lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 12:46 pm

no tak to potom jo jak jinak že...takže k snidani mrkvičky že lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 6:34 pm

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Tomoitalia002foro

Tominův další charakteristický pohyb - hned po TKSMRDSASSNZ (nebo nějak přibližně tak to bylo), tohle bych nazvala asi takto: VHaNHP lol!
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 10:03 pm

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) 666646tomka
úžasná,ale doufám že půjde...někdy totiž nejde Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 1:28 pm

nejlepší je to jeho ó na konci:) z toho nechápu ještě dlouho, jinak...pak mi vysvětlíš tu zkratku, protože jsem si pod tím představila totálně něco jinýho..
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 3:25 pm

jersey napsal:
nejlepší je to jeho ó na konci:) z toho nechápu ještě dlouho, jinak...pak mi vysvětlíš tu zkratku, protože jsem si pod tím představila totálně něco jinýho..

Vlní Hlavou a Náruživě Háže Patkou lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 7:07 pm

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:
nejlepší je to jeho ó na konci:) z toho nechápu ještě dlouho, jinak...pak mi vysvětlíš tu zkratku, protože jsem si pod tím představila totálně něco jinýho..

Vlní Hlavou a Náruživě Háže Patkou lol!

ĎTMMVSMSSRPAPNVABTHHD

(Ďěkuji Ti Mary moc, velmi si mě svým rozborem potěšila a počkej na výlegě, až bude Tomislávek hlavou hejbat doo:)))))
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 8:03 pm

jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
jersey napsal:
nejlepší je to jeho ó na konci:) z toho nechápu ještě dlouho, jinak...pak mi vysvětlíš tu zkratku, protože jsem si pod tím představila totálně něco jinýho..

Vlní Hlavou a Náruživě Háže Patkou lol!

ĎTMMVSMSSRPAPNVABTHHD

(Ďěkuji Ti Mary moc, velmi si mě svým rozborem potěšila a počkej na výlegě, až bude Tomislávek hlavou hejbat doo:)))))

TZTSAPT

(Tak z toho se asi po to...) lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeTue Dec 18, 2007 6:32 pm

Není nad jeho pohyby u kytary
Návrat nahoru Goto down
Lilian

Lilian


Poeet p?íspivku : 37
Age : 37
Registration date : 17. 02. 08

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 10:42 pm

no jo az sem se bala ze na me skoci bounce takhle sem to taky mela pekne poskladany ve starym profilu cat
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 10:45 pm

Lilian napsal:
no jo az sem se bala ze na me skoci bounce takhle sem to taky mela pekne poskladany ve starym profilu cat

Tomislav spíš vypadá na to, že někomu brzy ukousne hlavu! Teda hlavně během koncertu, taková malá kudlanka lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Lilian

Lilian


Poeet p?íspivku : 37
Age : 37
Registration date : 17. 02. 08

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 10:48 pm

ukousne hlavu jo? albino Shocked jak si na to prisla? What a Face
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 10:51 pm

Lilian napsal:
ukousne hlavu jo? albino Shocked jak si na to prisla? What a Face

Takhle na mě působí ten jeho strhávací live taneček, jak u toho votvírá pusu a řve "Káááám breeeejk míííí dááááuuuun" do davu a pak jednou blbě šlápne na tu chytrou krabičku co má pod sebou a je na světě průser scratch lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Lilian

Lilian


Poeet p?íspivku : 37
Age : 37
Registration date : 17. 02. 08

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 10:54 pm

Mary(go)On napsal:
Lilian napsal:
ukousne hlavu jo? albino Shocked jak si na to prisla? What a Face

Takhle na mě působí ten jeho strhávací live taneček, jak u toho votvírá pusu a řve "Káááám breeeejk míííí dááááuuuun" do davu a pak jednou blbě šlápne na tu chytrou krabičku co má pod sebou a je na světě průser scratch lol! lol!


to je takovy jelito no scratch Embarassed vis co mi napsala kamos?? Suspect ze ten jugoslavec je buzna monkey What a Face Suspect no to je na drzku bounce Suspect
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 10:57 pm

Že zrovna ten "jugoslávec" bych měla v kapele jiný adepty lol! lol! lol!

It s a JOKE, ... REALLY! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lilian

Lilian


Poeet p?íspivku : 37
Age : 37
Registration date : 17. 02. 08

POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 11:00 pm

Mary(go)On napsal:
Že zrovna ten "jugoslávec" bych měla v kapele jiný adepty lol! lol! lol!

It s a JOKE, ... REALLY! Very Happy

mu dam jugoslavce az mu bude spatne!!! pale What a Face Suspect lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Empty
PříspěvekPředmět: Re: POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))   POHYBLIVÝ TOMISLAV :-)))) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
POHYBLIVÝ TOMISLAV :-))))
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Tomo Milicevic-
Přejdi na: