30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SHANNON LETO -vše o Shannonovi

Goto down 
+8
Makii
jersey
Cominick
kiki
maura
Bleeding Heart
McR-GD.maniak
Aya
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 11, 2007 9:54 pm

Embarassed

ááá .. mně se ten grabber sekl .. takže ještě moment .. než to zase nagrabuje ... ono načíst těch jedenáct minut je pro něj problém Embarassed Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 11, 2007 10:14 pm

tak tady to je .. v jednu chvíli má víc vystrčené zuby, tak to sestra nazvala křečkem Laughing (nenávidim ten grabber .. on se mi furt seká ... asi je to video moooc velké na to Embarassed )

je to horší screen Sad

https://2img.net/h/oi17.tinypic.com/62qd5vp.jpg
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 11, 2007 10:47 pm

tak tuhle scénu jak tam řvé yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa MILUJU..to je skoro to nej z klipu! Děkuji moc.Jsi šikula! Wink
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 11, 2007 11:34 pm

já ten videoklip mám ráda Smile ... mně se líbí hlavně ta jedenácti minutová (respektivě 13 minut s titulkama) verze! Smile ...

a není zač! .. šikovná? spíš ten grabber, i když ho nenávidim lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
Miss_Leto

Miss_Leto


Poeet p?íspivku : 41
Age : 35
Localisation : Brno
Registration date : 12. 07. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jul 15, 2007 6:03 pm

Shann asi nema zadnou svoji stranku jako je napr. www.jared-leto.org co? Rolling Eyes skoda..je to borec, cimdal tim vic zacinam propadat jeho kouzlu I love you boze to je fraaaze lol! ale je fakt peknej nooo..co se da delat... nemate nekdo nejaky obrazky na plochu s shannonem? pls Exclamation
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 10:54 pm

Miss_Leto napsal:
Shann asi nema zadnou svoji stranku jako je napr. www.jared-leto.org co? Rolling Eyes skoda..je to borec, cimdal tim vic zacinam propadat jeho kouzlu I love you boze to je fraaaze lol! ale je fakt peknej nooo..co se da delat... nemate nekdo nejaky obrazky na plochu s shannonem? pls Exclamation
ty jo,ten Shann chce asi fakt čas, že?
každýmu se čím dál tím víc líbí santa
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 10:54 pm

tak o má dost infa o sobě ... ale minimum fotek Rolling Eyes Rolling Eyes .. to bude tím, že on stojí za foťákem a ne před lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 10:55 pm

Cominick napsal:
tak o má dost infa o sobě ... ale minimum fotek Rolling Eyes Rolling Eyes .. to bude tím, že on stojí za foťákem a ne před lol! lol!
a ta slečna? že jsem tak smělá?!?!?! pirat
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 10:56 pm

teď nerozumim Embarassed Embarassed Mad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 10:57 pm

Cominick napsal:
teď nerozumim Embarassed Embarassed Mad Crying or Very sad
jestli má Shann přítelkyni..vlastně to mě ani tak nezajímá..spíš tu manželku a tak lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 11:01 pm

pokud vím .. co je všude napsáno .. tak nemá ani slečnu ani manželku .... mno, hele, ale kdo ví .. třeba jí má (slečnu) ... protože je na dost videích, co jsem viděla, je s nějakou blondskou ... nebo má taky osobní asistentku? lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 11:02 pm

Cominick napsal:
pokud vím .. co je všude napsáno .. tak nemá ani slečnu ani manželku .... mno, hele, ale kdo ví .. třeba jí má (slečnu) ... protože je na dost videích, co jsem viděla, je s nějakou blondskou ... nebo má taky osobní asistentku? lol!
Osobní asistentka Emma a Shannonova třebas Nena..ne?.)
hele..jestli Jay chodí s Emmou..tak teda pěkně polevil chlapec..i když, proti gustu žádnej ..znáte to..no a pak,praktický by to bylo,to jo. lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 11:04 pm

Nena lol! lol!

myslim, že s ní Jarda nemá nic ... i když .. co my víme, že? lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 11:05 pm

Cominick napsal:
Nena lol! lol!

myslim, že s ní Jarda nemá nic ... i když .. co my víme, že? lol!
ať si klidně má..však ať si užívá..stejně to nezjistíme.. lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 11:06 pm

to nezjistíme lol! lol! tak určitě lepší, než taková ... Britney nebo Hiltonovic slepice lol! lol! (nic proti nim ....)
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 11:07 pm

Cominick napsal:
to nezjistíme lol! lol! tak určitě lepší, než taková ... Britney nebo Hiltonovic slepice lol! lol! (nic proti nim ....)
hodně proti nim..fůůůůůůůůůůůj..viděla jsi teď britney..taková fiflena z vidlákova..HNUS!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 11:11 pm

lol! lol! lol! lol! to nic proti nim .... mělo být ironicky lol! lol! lol!

ještě by mu na krk, chudákovi, hodila ty dvě děcka a třetí, které udajně čeká lol! lol! lol! neblbni .. tak blbý by nebyl lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 11:13 pm

Cominick napsal:
lol! lol! lol! lol! to nic proti nim .... mělo být ironicky lol! lol! lol!

ještě by mu na krk, chudákovi, hodila ty dvě děcka a třetí, které udajně čeká lol! lol! lol! neblbni .. tak blbý by nebyl lol!
fuj..ani o ní nevykládej je to úplně nejhorší příklad ženský a hlavně příklad retuše na komplu..fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj... affraid affraid
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 11:15 pm

ona je slepice .. stejně s ní "byl" ... jeden den, kdy kecali o tom, že se dal ... ten její bývalý dohoromady s Cameron lol! lol!

to už je taky minulost .... lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 11:16 pm

Cominick napsal:
ona je slepice .. stejně s ní "byl" ... jeden den, kdy kecali o tom, že se dal ... ten její bývalý dohoromady s Cameron lol! lol!

to už je taky minulost .... lol!
ach Cameron..stejně byla nej..mě osobně nejsympatičtější..je to nádherná baba..ale tak..každý svou cestou:)
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 11:18 pm

mně se k sobě i hodili Smile ... ze všech nejvíc ... (z toho, co se provalilo) ... já ji mám ráda Smile ... jako herečku lol! lol!

ty kráso .. představíš si .. že najednou bude zpráva - Jared se žení a bude mít mimčo? lol! lol! nepředstavitelné .... affraid
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 11:19 pm

Cominick napsal:
mně se k sobě i hodili Smile ... ze všech nejvíc ... (z toho, co se provalilo) ... já ji mám ráda Smile ... jako herečku lol! lol!

ty kráso .. představíš si .. že najednou bude zpráva - Jared se žení a bude mít mimčo? lol! lol! nepředstavitelné .... affraid
jo..já Cam taky mám moc ráda.
tak já osobně si myslím,že už se nám chlapec neožení..pokud ho nepřemluvíšSmile)) a to mimčo..klidně už někde může být:)ani bych se nedivila..takový dobrý DNA! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 11:22 pm

hele, Depák do toho teď chce praštit lol! lol! tak do toho taky třeba jednou (v padesáti Laughing ) praští ....

škoda toho DNA ... s tím se nesmí "plýtvat" .... a bude někde pobíhat další Leťas Smile ... myslim, že mamča by měla určitě radost, stát se babčou Wink
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 11:23 pm

Cominick napsal:
hele, Depák do toho teď chce praštit lol! lol! tak do toho taky třeba jednou (v padesáti Laughing ) praští ....

škoda toho DNA ... s tím se nesmí "plýtvat" .... a bude někde pobíhat další Leťas Smile ... myslim, že mamča by měla určitě radost, stát se babčou Wink
jééééé..no tak Johnny a Vanessa jsou úplně the best couple! Miluju je oba..a ty dětičky! Smile
Jasný,tak která bábka a prabábka by nechtěla vnuky atd.. a když to vemu z praktickýho hlediska..kdo bude dědit? no já to všechno nepoberu lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 11:27 pm

tak ... pejsan už dědit nemůže .... mno, určitě bude někdo dědit ... ale to "nebudeme" probírat .... na dědění je času dooooost flower
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
Sponsored content





SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHANNON LETO -vše o Shannonovi   SHANNON LETO -vše o Shannonovi - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SHANNON LETO -vše o Shannonovi
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Shannon
» Shannon feat. Mr.One
» Shannon -Street Drum Corps
» shannon
» shannon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Shannon Leto-
Přejdi na: