30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Oblikni si Jareda posvem

Goto down 
+5
Domča
kiki
Mkros
ivanna27546
Yze
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 9:45 am

Mary(go)On napsal:
sakra tak tohle mi chybělo.... a já si řikala, proč mám každou noc zimnici, tož on to byl absťák lol! lol! lol! a foto toto - DIKUTUJU - vysvětlit! lol! lol!
Foto toto vysvětlím (soukromně).. Wink Wink

No my sme na tebe s Tomčou INTENZIVNĚ myslely..takže to možná bylo tím+ ten Žarééd..tak pak z toho je zimnice..(naštěstí jen ta:))
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 1:12 pm

to JERSEY: myslím že super "fárek" už je vyřešen hned v pondělí zajišťuju Wink lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 1:22 pm

peťulka napsal:
to JERSEY: myslím že super "fárek" už je vyřešen hned v pondělí zajišťuju Wink lol! lol!

jéééééé..tak to je perfektní, já to pro jistotu taky seženu..at třeba zbyde i na nás lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 1:23 pm

myslíš že to budem potřebovat?? affraid Shocked lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 1:25 pm

No, vzhledem k jejich nešikovnosti v týhle oblasti si myslím, že spíš oni lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 2:03 pm

oká takže dvě krabice...já jednu ty druhou lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 2:04 pm

peťulka napsal:
oká takže dvě krabice...já jednu ty druhou lol! lol!

Oká a Mary třetíVery Happy:D ať to pak předáme všechny..OMG, to bude radosti..hlavně od Jessieho lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 2:12 pm

no jasny nevim sice kde ji merina zchrastí ale detail lol! lol!
btw. už ste si rozdělily barvy?? já už sem jasná lol! lol! call me .....šak víš jak lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 2:16 pm

So I see lol! lol!

no, já myslím, že spíš na Mary barva zbyde..protože jednu jsem odmítla, druhou si vybírám..jednu máš ty..takže na Mary fakt zbyla..teda chudinka Jared lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 2:18 pm

no moment jak jednu si odmítla jednu mam ja...............to je snad ta stejná!!!!!
jak chudinka....???? sakra kurna lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 2:20 pm

lol! lol! OMG OMG.tohle je na mě moc konstruktivní debata, vraťme se raděj k Jessiemu.. Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 2:22 pm

měním color a svůj přeeevlek ppůjčím méry
já musim ladit s tominem .... lol! lol! lol!
nesouzním s žerédem lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 2:27 pm

já s Žarédem občas silně souzním, ale jeho bratr je přece jen No.1 lol! lol! lol! takže..Marinko, Marinko.. Wink Wink
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 2:30 pm

jéé tak zas tak to myšleno nebylo....sem myslela že zrovna TY to pochopíš....chápeš ty role sou už nějak daný a měnit to Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 2:32 pm

vysvětlení telepaticky.. lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 2:33 pm

na mě dnes jen polo.......hmmmm spíš plno... jak to tak vidím
hluboce se klaním a omlouvám lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 2:34 pm

kejvám a řvu YEAH! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 6:10 pm

No jako, snad na me nezbyl Jarda? Tak s tím jako zásadně ale zááásadně nesouhlasím!!!!! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 6:11 pm

obávám se, že máš smůlu..já jako vedoucí výletu mám právo přednostní volby.. lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 6:13 pm

joo hold víš jak se to říká kdo zaváhá nežere lol! lol! lol!
Shann a Tomo zabrat ale tak radši doporučuju když už tak už Timíka co říkáš lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 6:15 pm

Ano Timíkovi předříkám zpaměti jeho životopis o čtyřech větách a oznámím mu, že toto "všechno" se ví o něm v malé zemi jménem ČR Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 6:16 pm

Mary(go)On napsal:
Ano Timíkovi předříkám zpaměti jeho životopis o čtyřech větách a oznámím mu, že toto "všechno" se ví o něm v malé zemi jménem ČR Very Happy Very Happy Very Happy
lepší krátkej životopis, než odeslanej Ed Harris na jeho mejl lol! lol! lol! (chápeš ne..) to se mu budu muset omluvit lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 6:18 pm

no lepší krátkej než žádnej.......ehm (životopis joooo) lol! lol! lol!
aspon se o nem ví že tam je!!!! aspon nekteří to vědí......ti vyhoštění lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 6:20 pm

peťulka napsal:
no lepší krátkej než žádnej.......ehm (životopis joooo) lol! lol! lol!
aspon se o nem ví že tam je!!!! aspon nekteří to vědí......ti vyhoštění lol! lol!
třeba někdo( vsadím boty, že minimálně 30procent lidí) neví kdo to je..a to jsem byla mírná ve svém odhadu lol! lol!

Chudák Timothy..
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 6:21 pm

Omluvit a ještě mu dlužíme to kýžené "thanks for the add" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

A je pravda že se to jeho 27 years old dobře pamatuje, no možná to budou jenom tři věty.. jak nad tim tak přemejšlim....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblikni si Jareda posvem   Oblikni si Jareda posvem - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oblikni si Jareda posvem
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Fotky Jareda

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: