30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Bulvár

Goto down 
+10
jersey
Mary(go)On
zuzanas
Yze
Helena rabi
Neela
Adelle
edoulek
ivanna27546
kiki
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Bulvár - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bulvár   Bulvár - Stránka 2 Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 11:18 pm

affraid
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

Bulvár - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bulvár   Bulvár - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:38 pm

jersey napsal:
affraid
Tak TOHLE fakt neřešim... Shocked
Návrat nahoru Goto down
mishka

mishka


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 29. 07. 08

Bulvár - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bulvár   Bulvár - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 31, 2008 8:35 am

Helena rabi napsal:
Yze napsal:
Helena rabi napsal:
kiki napsal:
Ještě jsem se dočetla,že Jára měl hrát v Zoufalých manželkách....nákýho Milence Gabrielle Solisové(Evi Longorii) lol!

Fakt?? affraid A proč nehraje??
Něměl na to ten správnej věk.Hledali mladšího flower

Ale on vypadá mladě, teda když chce lol!

stejne skoda Very Happy on by se tam urcite hodil (aspon bych mela dalsi duvod,proc se koukat) a jestli hledali nekoho mladsiho tak to teda nechapu,pac tam jako milence ma uplnyho dedka..
Návrat nahoru Goto down
Andy

Andy


Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 11. 08. 08

Bulvár - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bulvár   Bulvár - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 7:53 pm

kiki napsal:
Asi tohle všichni znáte,ale rozesmálo mě to.Prej,nekoupejte mě do nohy lol! lol! lol!

Reportérka Amanda Byramová tvrdí, že nechvalně proslulý sukničkář Colin Farrell se k ženám chová jako gentleman, zato jeho spoluherec z filmu Alexander Leto je neurvalý a jako puštěný z řetězu.

Byramová k tomu říká: "Colin? Ten je v pohodě. Znám ho už pár let. Na Jareda Leta si dávejte pozor. Po celou dobu rozhovoru mi přejížděl chodidlem po noze. Já jeho výzvu neopětovala - jsem dobrá katolička. Prostě jsem mu řekla, ať mě přestane kopat do nohy."


Jak se potom asi musel cítit? lol! lol! lol! Pokued je to pravda.. geek


No nevím..ae ten Colin fakt vypadá už od pohledu jak gentleman..ale Jared je prostě the best king our king:)
Návrat nahoru Goto down
kubinho

kubinho


Poeet p?íspivku : 11
Age : 32
Localisation : Karviná
Registration date : 03. 08. 08

Bulvár - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bulvár   Bulvár - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 12, 2008 12:47 pm

kiki napsal:
Asi tohle všichni znáte,ale rozesmálo mě to.Prej,nekoupejte mě do nohy lol! lol! lol!

Reportérka Amanda Byramová tvrdí, že nechvalně proslulý sukničkář Colin Farrell se k ženám chová jako gentleman, zato jeho spoluherec z filmu Alexander Leto je neurvalý a jako puštěný z řetězu.

Byramová k tomu říká: "Colin? Ten je v pohodě. Znám ho už pár let. Na Jareda Leta si dávejte pozor. Po celou dobu rozhovoru mi přejížděl chodidlem po noze. Já jeho výzvu neopětovala - jsem dobrá katolička. Prostě jsem mu řekla, ať mě přestane kopat do nohy."


Jak se potom asi musel cítit? lol! lol! lol! Pokued je to pravda.. geek

jako puštěný z řetězu Very Happy
jsem dobrá katolička - jo to určitě Very Happy
btw. Bulvár to je široká ulice, nebo se mýlím Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bulvár - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bulvár   Bulvár - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bulvár
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: