30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 shannon

Goto down 
+2
jersey
zuzanas
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 4:34 pm

NO já taky nestačim mrkat. Tolik zájmu o Shanimala nevim jestli přežiju lol! lol! No tak mohlo by konečně topic Shannon Leto trhnout rekord a předběhnout v počtu komentů jeho slavnějšího bratra. O tom se mu/mi ani nezdálo! geek
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 10:50 pm

merinko..když už jsme u toho, co se komu zdá. Tak mě se zdá /ale ne ve snu/, že Shannovi se zdá pořád jen o Drum Off, jak se mu to tak pěkně blížíVery Happy
I to šáňo z kopáku...jak pil, víš jak:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 10:55 am

jersey napsal:
merinko..když už jsme u toho, co se komu zdá. Tak mě se zdá /ale ne ve snu/, že Shannovi se zdá pořád jen o Drum Off, jak se mu to tak pěkně blížíVery Happy
I to šáňo z kopáku...jak pil, víš jak:D:D:D

Vim jak lol! A je to krásný, že se tobě zdá ale né ve snu, že jemu se zdá jen o Drum off, protože mě se zdá, že by se mu to mohlo zdát taky lol! Chudák, aby z toho nakonec neměl žaludeční neurózu, jak z toho chlastání z bubnu tak z toho následujícího koncertu.

PS: Doufám, že si na evropský turné vezme hodně vitaminů, aby nám zase neonemocněl! To by žádný babygirl apod. nebylo, to bychom si musely zaimprovizovat scénku aby nám to nebylo líto lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 2:54 pm

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:
merinko..když už jsme u toho, co se komu zdá. Tak mě se zdá /ale ne ve snu/, že Shannovi se zdá pořád jen o Drum Off, jak se mu to tak pěkně blížíVery Happy
I to šáňo z kopáku...jak pil, víš jak:D:D:D

Vim jak lol! A je to krásný, že se tobě zdá ale né ve snu, že jemu se zdá jen o Drum off, protože mě se zdá, že by se mu to mohlo zdát taky lol! Chudák, aby z toho nakonec neměl žaludeční neurózu, jak z toho chlastání z bubnu tak z toho následujícího koncertu.

PS: Doufám, že si na evropský turné vezme hodně vitaminů, aby nám zase neonemocněl! To by žádný babygirl apod. nebylo, to bychom si musely zaimprovizovat scénku aby nám to nebylo líto lol!

Já ale nechci bejt babygirl..když už tak babydoll, nebo honey lol! lol!
Úplně nejlíp jménem lol! lol!

Doufám, že žaludeční nervózu mít nebude, leda tak z nás v únoru, ale teď ne..ale nervózní bude, bejvá,byl:D:D:D:D chuďátko naše. Budu ho podporovat na dálku lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 8:40 pm

No jo, už se mu to nezávratně blíží a my to budem sledovat, možná i ON-LINE, ale to bych si musila přepočítat časový pásma. Ale raději si počkám na záznam! To bude vzrůšo lol!
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 10:05 pm

ahoj Helo tak ti sem dám něco co tě potěší
https://www.youtube.com/watch?v=B2jMaUbi5AY
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 10:08 pm

tak toto je dokonalé
https://www.youtube.com/watch?v=B4NsfPNuaEU
jsem zas tam kde jsem byla
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 10:15 pm

zuzanas napsal:
tak toto je dokonalé
https://www.youtube.com/watch?v=B4NsfPNuaEU
jsem zas tam kde jsem byla

Hm, ti dík, to první znám, ale to druhý je dobrý, shannon alias Jackson je prostě nej nej, u takových obrázků prostě nedokáže člověk bejt v klidu, proč mi to děláš??????Ještě tedka se tomu řechtám jako malý děcko, u toho videa, jak tam zpívá Very Happy What a Face
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 10:19 pm

Helena rabi napsal:
zuzanas napsal:
tak toto je dokonalé
https://www.youtube.com/watch?v=B4NsfPNuaEU
jsem zas tam kde jsem byla

Hm, ti dík, to první znám, ale to druhý je dobrý, shannon alias Jackson je prostě nej nej, u takových obrázků prostě nedokáže člověk bejt v klidu, proč mi to děláš??????Ještě tedka se tomu řechtám jako malý děcko, u toho videa, jak tam zpívá Very Happy What a Face

já prostě nemohla vypadá tam jak bůh
https://www.youtube.com/watch?v=rEh-z4j9AaE
bonus
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 10:22 pm

zuzanas napsal:
Helena rabi napsal:
zuzanas napsal:
tak toto je dokonalé
https://www.youtube.com/watch?v=B4NsfPNuaEU
jsem zas tam kde jsem byla

Hm, ti dík, to první znám, ale to druhý je dobrý, shannon alias Jackson je prostě nej nej, u takových obrázků prostě nedokáže člověk bejt v klidu, proč mi to děláš??????Ještě tedka se tomu řechtám jako malý děcko, u toho videa, jak tam zpívá Very Happy What a Face

já prostě nemohla vypadá tam jak bůh
https://www.youtube.com/watch?v=rEh-z4j9AaE
bonus

I kill you!! I hate you!! Co mi to děláš, nestačej mi kapesníky Very Happy , teda ne na slzy, ale na sliny lol!
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 10:26 pm

Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 10:31 pm

zuzanas napsal:
tak a další ať je ti tak jak mě
https://www.youtube.com/watch?v=2neGyIZTt20
https://www.youtube.com/watch?v=lcpnU57x3r4 toto jsi neviděla

Já tě zabiju, tady je s těma blond vlasama affraid a Shanny v tý košilce affraid , tu fotku z toho mám přece v telefonu,tady vypadají oba pohádkově, ještě toho koně a jsou jasný, už sem žádný odkazy nedávej Crying or Very sad , já musím zejtra vstávat a s takovou už nevztanu nikdy Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 10:38 pm

Helena rabi napsal:
zuzanas napsal:
tak a další ať je ti tak jak mě
https://www.youtube.com/watch?v=2neGyIZTt20
https://www.youtube.com/watch?v=lcpnU57x3r4 toto jsi neviděla

Já tě zabiju, tady je s těma blond vlasama affraid a Shanny v tý košilce affraid , tu fotku z toho mám přece v telefonu,tady vypadají oba pohádkově, ještě toho koně a jsou jasný, už sem žádný odkazy nedávej Crying or Very sad , já musím zejtra vstávat a s takovou už nevztanu nikdy Evil or Very Mad

no ale musíš uznat že je to geniální. Já se z něj zblázním
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 9:40 pm

zuzanas napsal:
Helena rabi napsal:
zuzanas napsal:
tak a další ať je ti tak jak mě
https://www.youtube.com/watch?v=2neGyIZTt20
https://www.youtube.com/watch?v=lcpnU57x3r4 toto jsi neviděla

Já tě zabiju, tady je s těma blond vlasama affraid a Shanny v tý košilce affraid , tu fotku z toho mám přece v telefonu,tady vypadají oba pohádkově, ještě toho koně a jsou jasný, už sem žádný odkazy nedávej Crying or Very sad , já musím zejtra vstávat a s takovou už nevztanu nikdy Evil or Very Mad

no ale musíš uznat že je to geniální. Já se z něj zblázním

No, geniální to je, ale oni sami jsou totiž jedineční a geniální Very Happy , jinak když je řeč o zbláznění, tal jsem kvůli nim snad stokrát slintala Smile , byla dvacetkrát pod stolem, desetkrát byla na zhroucení, Smile pětkrát na pokraji svých sil, třikrát jsem se psychicky zhroutila Smile a jednou jsem z nich dokonce byla i na sebevraždu affraid Smile
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 9:57 pm

Helena rabi napsal:
zuzanas napsal:
Helena rabi napsal:
zuzanas napsal:
tak a další ať je ti tak jak mě
https://www.youtube.com/watch?v=2neGyIZTt20
https://www.youtube.com/watch?v=lcpnU57x3r4 toto jsi neviděla

Já tě zabiju, tady je s těma blond vlasama affraid a Shanny v tý košilce affraid , tu fotku z toho mám přece v telefonu,tady vypadají oba pohádkově, ještě toho koně a jsou jasný, už sem žádný odkazy nedávej Crying or Very sad , já musím zejtra vstávat a s takovou už nevztanu nikdy Evil or Very Mad

no ale musíš uznat že je to geniální. Já se z něj zblázním

No, geniální to je, ale oni sami jsou totiž jedineční a geniální Very Happy , jinak když je řeč o zbláznění, tal jsem kvůli nim snad stokrát slintala Smile , byla dvacetkrát pod stolem, desetkrát byla na zhroucení, Smile pětkrát na pokraji svých sil, třikrát jsem se psychicky zhroutila Smile a jednou jsem z nich dokonce byla i na sebevraždu affraid Smile

nepřeháněj to bych si musela myslet, že jsi šílenec
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 10:05 pm

nepřeháněj to bych si musela myslet, že jsi šílenec[/quote]

A kdo říká, že nejsem???????? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 10:07 pm

Helena rabi napsal:
nepřeháněj to bych si musela myslet, že jsi šílenec

A kdo říká, že nejsem???????? Very Happy[/quote]

no já doufám, že nejsi, nemám ráda fanatiky
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 10:11 pm

zuzanas napsal:
Helena rabi napsal:
nepřeháněj to bych si musela myslet, že jsi šílenec

A kdo říká, že nejsem???????? Very Happy

no já doufám, že nejsi, nemám ráda fanatiky[/quote]

Hm, to vím, jseš zapřísáhlej antifanatik, ale někdy se mi zdá, že svý zásady taky trochu porušuješ, ale jednu výhodu to má, když jsem magor, tak to bych nemusela hlídat prcky co????????? Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 10:12 pm

Helena rabi napsal:
zuzanas napsal:
Helena rabi napsal:
nepřeháněj to bych si musela myslet, že jsi šílenec

A kdo říká, že nejsem???????? Very Happy

no já doufám, že nejsi, nemám ráda fanatiky

Hm, to vím, jseš zapřísáhlej antifanatik, ale někdy se mi zdá, že svý zásady taky trochu porušuješ, ale jednu výhodu to má, když jsem magor, tak to bych nemusela hlídat prcky co????????? Twisted Evil[/quote]

já jsemnormální a ty nedoufej hlídat budeš magor, nemagor pirat
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 10:14 pm

zuzanas napsal:
Helena rabi napsal:
zuzanas napsal:
Helena rabi napsal:
nepřeháněj to bych si musela myslet, že jsi šílenec

A kdo říká, že nejsem???????? Very Happy

no já doufám, že nejsi, nemám ráda fanatiky

Hm, to vím, jseš zapřísáhlej antifanatik, ale někdy se mi zdá, že svý zásady taky trochu porušuješ, ale jednu výhodu to má, když jsem magor, tak to bych nemusela hlídat prcky co????????? Twisted Evil

já jsemnormální a ty nedoufej hlídat budeš magor, nemagor pirat[/quote]

Crying or Very sad Evil or Very Mad WHY??? Evil or Very Mad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 10:16 pm

Helena rabi napsal:
zuzanas napsal:
Helena rabi napsal:
zuzanas napsal:
Helena rabi napsal:
nepřeháněj to bych si musela myslet, že jsi šílenec

A kdo říká, že nejsem???????? Very Happy

no já doufám, že nejsi, nemám ráda fanatiky

Hm, to vím, jseš zapřísáhlej antifanatik, ale někdy se mi zdá, že svý zásady taky trochu porušuješ, ale jednu výhodu to má, když jsem magor, tak to bych nemusela hlídat prcky co????????? Twisted Evil

já jsemnormální a ty nedoufej hlídat budeš magor, nemagor pirat

Crying or Very sad Evil or Very Mad WHY??? Evil or Very Mad Crying or Very sad[/quote]
blbá otázka
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 10:19 pm

No tak jo no, hlídat budu What a Face ,ale radši bych hlídala někoho jinýho, oni se taky občas chovaj jako malý děti lol!
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 10:21 pm

Helena rabi napsal:
No tak jo no, hlídat budu What a Face ,ale radši bych hlídala někoho jinýho, oni se taky občas chovaj jako malý děti lol!

ty se hlídat nenechají
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 10:23 pm

zuzanas napsal:
Helena rabi napsal:
No tak jo no, hlídat budu What a Face ,ale radši bych hlídala někoho jinýho, oni se taky občas chovaj jako malý děti lol!

ty se hlídat nenechají

Hm, bohužel ne a máš PM
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 10:26 pm

Helena rabi napsal:
zuzanas napsal:
Helena rabi napsal:
No tak jo no, hlídat budu What a Face ,ale radši bych hlídala někoho jinýho, oni se taky občas chovaj jako malý děti lol!

ty se hlídat nenechají

Hm, bohužel ne a máš PM

proč bohužel ne? já je mám ráda proto, že jsou takový odvázaný, až na Jeryho, kterýho občas hlídá Emča a jak nás to štve
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: shannon   shannon - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
shannon
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Shannon
» shannon
» Shannon feat. Mr.One
» Shannon -Street Drum Corps

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Shannon Leto-
Přejdi na: