30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Shannon

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Lucy

Lucy


Poeet p?íspivku : 64
Age : 37
Registration date : 16. 12. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 16, 2007 9:55 pm

Téééda tys mě zahltila, mno já poslouchám všechno možné počínaje Jimmym Hendrixem, Janis joplin, Doors, přes U2, Boba Marleyho, reagge, ska až po nirvanu, Marsy a Amy Winehouse:)))
To první: já ho prostě žeru, a ty vlasy alá punk mu teda sekly:)
To druhé taky bonba, škoda té kvality:(
Třétí zase slintám
Čtvrté už snad nemám ani komentář, mám poslintanou klávesnici:))))
Taky bych brala více tance, sním musí být fakt sranda:))) tedy když tam není Jaryn
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 9:55 am

Sranda s ním určitě bude a s Jarym se myslím taky nenuděj. Když si vzpomenu na něco dobrýho dám odkaz Shocked
Návrat nahoru Goto down
Lucy

Lucy


Poeet p?íspivku : 64
Age : 37
Registration date : 16. 12. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 1:33 pm

zuzanas napsal:
Sranda s ním určitě bude a s Jarym se myslím taky nenuděj. Když si vzpomenu na něco dobrýho dám odkaz Shocked

No jsou to takoví puberťáci Very Happy Nevíš o tom videu jak se červená?když jsem si tak pročítala starší příspěvky tak o tom holky psaly a docela ráda bych to viděla:) myslím že tam mluví o své přezdívce:)
Tohle se mi líbíSmile https://www.youtube.com/watch?v=COqneoLPw0M&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=TNJRjMFwM8o
https://www.youtube.com/watch?v=grBuBoSfQgI&feature=related
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 2:56 pm

Děcká pecká..já koukám. Nové "ochránkyně" Shanna..jupííííííííííííí.
Zatím jsem to tu zachraňovala jen já s Mary..tak hip hip hurá.
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 3:09 pm

no nemůžu si pomoct, když má ty krátký vlasy tak je dokonalej. A ty videa jsou dobrý něco znám, líbí se mi jak se pere s Mattem, tam je dobrej.
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 3:09 pm

zuzanas napsal:
no nemůžu si pomoct, když má ty krátký vlasy tak je dokonalej. A ty videa jsou dobrý něco znám, líbí se mi jak se pere s Mattem, tam je dobrej.
Největší úlet na světě.. PLAYERS. To je video videí. Jo, vlastně ještě rozhovor z Mexika.. Wink
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 3:11 pm

Já si myslím, že ochraňovat je krásný, kdyby to tak ocenil i on.
Návrat nahoru Goto down
Lucy

Lucy


Poeet p?íspivku : 64
Age : 37
Registration date : 16. 12. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 4:50 pm

Že bychom byly něco jak Emma a bránily ho vlastním tělem? Mno já bych klidně bránila Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 4:53 pm

Lucy napsal:
Že bychom byly něco jak Emma a bránily ho vlastním tělem? Mno já bych klidně bránila Twisted Evil Twisted Evil
Jen se vyhnout tomu bejt jako Emmička!! A to proti ní nic nemám, ba naopak...
Návrat nahoru Goto down
Lucy

Lucy


Poeet p?íspivku : 64
Age : 37
Registration date : 16. 12. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 4:56 pm

jersey napsal:
Lucy napsal:
Že bychom byly něco jak Emma a bránily ho vlastním tělem? Mno já bych klidně bránila Twisted Evil Twisted Evil
Jen se vyhnout tomu bejt jako Emmička!! A to proti ní nic nemám, ba naopak...

Tak ta debilně a otráveně se netvářím ani já Very Happy Very Happy Ale ať si hlídá Járu, my zvládnem Shanna, no ne?
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 4:57 pm

Lucy napsal:
jersey napsal:
Lucy napsal:
Že bychom byly něco jak Emma a bránily ho vlastním tělem? Mno já bych klidně bránila Twisted Evil Twisted Evil
Jen se vyhnout tomu bejt jako Emmička!! A to proti ní nic nemám, ba naopak...

Tak ta debilně a otráveně se netvářím ani já Very Happy Very Happy Ale ať si hlídá Járu, my zvládnem Shanna, no ne?
Nevím jak ty a kam se chystáš. Ale "trojka" ho zmákne stopro..ten už má svalovej třes teď z února a z Londýna lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Lucy

Lucy


Poeet p?íspivku : 64
Age : 37
Registration date : 16. 12. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 5:04 pm

jersey napsal:
Lucy napsal:
jersey napsal:
Lucy napsal:
Že bychom byly něco jak Emma a bránily ho vlastním tělem? Mno já bych klidně bránila Twisted Evil Twisted Evil
Jen se vyhnout tomu bejt jako Emmička!! A to proti ní nic nemám, ba naopak...

Tak ta debilně a otráveně se netvářím ani já Very Happy Very Happy Ale ať si hlídá Járu, my zvládnem Shanna, no ne?
Nevím jak ty a kam se chystáš. Ale "trojka" ho zmákne stopro..ten už má svalovej třes teď z února a z Londýna lol! lol! lol!

Bohužel nikam:( ikdyž vidět járu jak tam poskakuje jak trefenej srnec a semtam ješte nějak falešně nemusím:))) Ale vidět Shanna na živo WOW, slintám Twisted Evil Twisted Evil
Já ho zvládám ochraňovat telepaticky, od čeho mám ty zděděné ezoterické schopnosti Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 5:15 pm

Svalovej třes budu mít za chvíli i já, až ho budu fotit pro část fóra bez trika v detailu na Super Makro - mé nejoblíbenější (myslím tim jak makro tak úbor bez trika) lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 5:17 pm

Mary(go)On napsal:
Svalovej třes budu mít za chvíli i já, až ho budu fotit pro část fóra bez trika v detailu na Super Makro - mé nejoblíbenější (myslím tim jak makro tak úbor bez trika) lol! lol! lol!

Super makro Shánnův pravý břišní sval..a pak jeho Mapa..ty jo..to chce průzkum až výzkum.Hlasím se jako vedoucí výzkumu. Ty budeš dokumentovat. Ať konečně zjistila co ta EUROPE! lol!
Návrat nahoru Goto down
Lucy

Lucy


Poeet p?íspivku : 64
Age : 37
Registration date : 16. 12. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 5:20 pm

Tak doufám, že to tu pak bude vše v detailech Smile
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 5:23 pm

jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
Svalovej třes budu mít za chvíli i já, až ho budu fotit pro část fóra bez trika v detailu na Super Makro - mé nejoblíbenější (myslím tim jak makro tak úbor bez trika) lol! lol! lol!

Super makro Shánnův pravý břišní sval..a pak jeho Mapa..ty jo..to chce průzkum až výzkum.Hlasím se jako vedoucí výzkumu. Ty budeš dokumentovat. Ať konečně zjistila co ta EUROPE! lol!

Hééj, tak na to můžem mít dotace i z EU a to se co? VYPLATÍ Very Happy Very Happy Hodíme to do kolonky "výzkum a vývoj" a máme to zadarmo. Třeba objevíme při tom zkoumání omylem lék na ptačí chřipku nebo lék na málomluvnost lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 5:24 pm

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
Svalovej třes budu mít za chvíli i já, až ho budu fotit pro část fóra bez trika v detailu na Super Makro - mé nejoblíbenější (myslím tim jak makro tak úbor bez trika) lol! lol! lol!

Super makro Shánnův pravý břišní sval..a pak jeho Mapa..ty jo..to chce průzkum až výzkum.Hlasím se jako vedoucí výzkumu. Ty budeš dokumentovat. Ať konečně zjistila co ta EUROPE! lol!

Hééj, tak na to můžem mít dotace i z EU a to se co? VYPLATÍ Very Happy Very Happy Hodíme to do kolonky "výzkum a vývoj" a máme to zadarmo. Třeba objevíme při tom zkoumání omylem lék na ptačí chřipku nebo lék na málomluvnost lol! lol! lol!
Jasný, beru. Akorát nevím jestli jsme už neprošvihly termín dodání. Ale zkusíme to lol! Jelikož je Ešelon véééééééélikej, tak dotace budou vééééééliký..a hele, třeba nám výjde i na NIKON Wink Wink Protože když nemáš NIKON, tak nejsi photographer as him lol!
A uděláme fotoseriál Shánn do Bravíčka lol!
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 6:33 pm

Teda vy jste se rozjely holky. Zkoumat ho by byl můj sen, ale musím se spokojit jen s obrázkama od Vás, tak přeji pevnou ruku a dobrý výhled
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 8:46 pm

Zkoumat vědátory je i můj sen lol! Ech ech..
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 8:56 pm

jersey napsal:
Zkoumat vědátory je i můj sen lol! Ech ech..

Maybe this dream comes true ..... ? alien - sakra to je blbej ksicht. a nedělej ech ech, je to nakažlivý a to rozhopádně a taky každozhodně lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 8:58 pm

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:
Zkoumat vědátory je i můj sen lol! Ech ech..

Maybe this dream comes true ..... ? alien - sakra to je blbej ksicht. a nedělej ech ech, je to nakažlivý a to rozhopádně a taky každozhodně lol! lol! lol!

Why maybe? SURE!!! Or EXACTLY? What is CORRECT?
Yeah, Very Happy:D blbej ksicht Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
a už jsem vyčerpala slovní zásobu...snad ještě I agree with you:)
A to ROZHODOPÁDNĚ!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 10:02 pm

jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
jersey napsal:
Zkoumat vědátory je i můj sen lol! Ech ech..

Maybe this dream comes true ..... ? alien - sakra to je blbej ksicht. a nedělej ech ech, je to nakažlivý a to rozhopádně a taky každozhodně lol! lol! lol!

Why maybe? SURE!!! Or EXACTLY? What is CORRECT?
Yeah, Very Happy:D blbej ksicht Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
a už jsem vyčerpala slovní zásobu...snad ještě I agree with you:)
A to ROZHODOPÁDNĚ!

Really? Really?

HONESTLY.....My máme občas tak absolutně nesrozumitelný věty, že je až krásný jak se doplňujeme a rozumíme si. scratch lol! lol!

And I mean...., you know what I mean!

pig pig pig
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 10:06 pm

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
jersey napsal:
Zkoumat vědátory je i můj sen lol! Ech ech..

Maybe this dream comes true ..... ? alien - sakra to je blbej ksicht. a nedělej ech ech, je to nakažlivý a to rozhopádně a taky každozhodně lol! lol! lol!

Why maybe? SURE!!! Or EXACTLY? What is CORRECT?
Yeah, Very Happy:D blbej ksicht Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
a už jsem vyčerpala slovní zásobu...snad ještě I agree with you:)
A to ROZHODOPÁDNĚ!

Really? Really?

HONESTLY.....My máme občas tak absolutně nesrozumitelný věty, že je až krásný jak se doplňujeme a rozumíme si. scratch lol! lol!

And I mean...., you know what I mean!

pig pig pig

na to už mám jen: PU PU PU Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Shannon - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shannon   Shannon - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Shannon
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» shannon
» shannon
» Shannon feat. Mr.One
» Shannon -Street Drum Corps

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Shannon Leto-
Přejdi na: