30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 drumm off

Goto down 
+2
Mary(go)On
jersey
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: drumm off   drumm off Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 12:07 pm

http://www.gcdrumoff.com/blog/entry/33


fotkyyyyyyyyyy..enjoy. jsou krásný..akorát si asi dělá srandu neeeeeeeeeeeeeeee?????????????? NO MARY??????????? CO TO JE? To sme MU výslovně říkaly žádná svatba:D:D:D:D žádnej knír:D
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 6:36 pm

jersey napsal:
http://www.gcdrumoff.com/blog/entry/33


fotkyyyyyyyyyy..enjoy. jsou krásný..akorát si asi dělá srandu neeeeeeeeeeeeeeee?????????????? NO MARY??????????? CO TO JE? To sme MU výslovně říkaly žádná svatba:D:D:D:D žádnej knír:D

No já jsem z toho jeho KNÍRU totál na dně lol! lol! lol! Jdu skočit z okna, takovýhle šoky těsně za sebou..... sice blond byla trošku vtipná, ale tohle mu prostě neodpustim, zase.... zase knír.... je vidět že se doma evidentně nudí, šup šup rychle na turné lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Lucy

Lucy


Poeet p?íspivku : 64
Age : 37
Registration date : 16. 12. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 10:51 pm

On teď má nějaký blbý období nebo co, blond a teď ten knírek alá jsem mafián, děěěs affraid No ale ještěže to neskloubil dohromady, to by byla teprv pecka affraid affraid
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 11:00 pm

Mary nevěš hlavu..no, hlavně já taky ať nevěším hlavu a on ať nevěší hlavu. 6.2. pozooooooooor třeba už 5.2. se nám (ti, MĚ) ukáže opět krásný starý Sam lol! lol!

vlasy tak akorát, bez Cdčka, bez knírku s porostem..och a domů mě nedostanete lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 11:20 pm

Ano, a nebo !!!! Pátého už budem brousit strojek....................... a honit ho po Londýně lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 11:52 pm

Mary(go)On napsal:
Ano, a nebo !!!! Pátého už budem brousit strojek....................... a honit ho po Londýně lol! lol! lol! lol!

jestli bude námraza, tak se mu v těch džínáááách( ANO ANO ANO ODBORNICE) běhat moc dobře nebude..s tím telefonem za pasem Wink Wink

takže ho chytneme hned naproti Christophera lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 12:12 am

jersey napsal:

jestli bude námraza, tak se mu v těch džínáááách( ANO ANO ANO ODBORNICE) běhat moc dobře nebude..s tím telefonem za pasem Wink Wink

takže ho chytneme hned naproti Christophera lol!

Hlavně ať neolizuje zábradlí, třeba na protest, že se tak lehce nedá a přikurtuje se nám hned pátýho, co pak co pak?
lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 12:19 am

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:

jestli bude námraza, tak se mu v těch džínáááách( ANO ANO ANO ODBORNICE) běhat moc dobře nebude..s tím telefonem za pasem Wink Wink

takže ho chytneme hned naproti Christophera lol!

Hlavně ať neolizuje zábradlí, třeba na protest, že se tak lehce nedá a přikurtuje se nám hned pátýho, co pak co pak?
lol! lol! lol!
no, dyt on je takovej...nechoď tam, stane se ti něco..a co udělá? JDE TAM..OHOLÍ Se..no tak co chceš..
on se nám snad obalí do našeho transparentu lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 11:18 pm

no teda no teda nestacim se divit.....clovek se tu chvili neukaze ze tak trochu flamuje a uz je vyskrtnujej ze zavorek a uz se s nim nepocita teda devcata to si s Vami jeste vyridim....
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 11:21 pm

peťulka napsal:
no teda no teda nestacim se divit.....clovek se tu chvili neukaze ze tak trochu flamuje a uz je vyskrtnujej ze zavorek a uz se s nim nepocita teda devcata to si s Vami jeste vyridim....

no Petuuuuuuu a to jako nestačí, že jsem ti osobně věnovala u Toma včera odkaz??????Very Happy:D:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 11:21 pm

jersey napsal:
peťulka napsal:
no teda no teda nestacim se divit.....clovek se tu chvili neukaze ze tak trochu flamuje a uz je vyskrtnujej ze zavorek a uz se s nim nepocita teda devcata to si s Vami jeste vyridim....

no Petuuuuuuu a to jako nestačí, že jsem ti osobně věnovala u Toma včera odkaz??????Very Happy:D:D:D:D

no..tak já se kaju. s tebou se počítá dycky, proto to tu ani psát nemusím
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 11:34 pm

tak jako děvčata, díky mojí víte co..to video je úúúúúúúúžasné..Shánn má půlku obličeje na černo a je tak v "rauši" že tam hází barelem..myslim, že to byl asi vrchol večera..boží Laughing
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 12:07 pm

jersey napsal:
tak jako děvčata, díky mojí víte co..to video je úúúúúúúúžasné..Shánn má půlku obličeje na černo a je tak v "rauši" že tam hází barelem..myslim, že to byl asi vrchol večera..boží Laughing

No bohužel zatím ani nevíme lol! Pořád na ten vrchol večera čekám...., ale viděla jsem fotky a teda, ... je to vzrůšo lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 3:03 pm

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:
tak jako děvčata, díky mojí víte co..to video je úúúúúúúúžasné..Shánn má půlku obličeje na černo a je tak v "rauši" že tam hází barelem..myslim, že to byl asi vrchol večera..boží Laughing

No bohužel zatím ani nevíme lol! Pořád na ten vrchol večera čekám...., ale viděla jsem fotky a teda, ... je to vzrůšo lol!

fotky jsem ted taky okoukla..a pěknééé..jak je celej pomazanej tím černým:D:D
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 5:37 pm

tak jsem vám sem chtěla šoupnout aspoň dvě fotky s tou černou barvou /ať nežeru/..ale nějak mi to nejde..takže zkouším dále.

Asi je to tím, že ty fotky sem prostě nechtěj:D:D
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:13 pm

drumm off L_9334261d2b6ca71cd5b3113c9d7673cd

Tak co, jde to?
Jdéé, hurrey Very Happy
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:15 pm

Mary(go)On napsal:
drumm off L_9334261d2b6ca71cd5b3113c9d7673cd

Tak co, jde to?
Jdéé, hurrey Very Happy

no šikovnáááááááááá a jako važte si toho, páč to jsou soukromé fotky, že Mary? lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:21 pm

tak a druhá fotečkaaaaaaaaaaa..
tahle je lepší, je tam vidět ta radost..i když vlastně jediný co je tam vidět je otevřená pusa:D:D
drumm off M_bb3fa630d37817105c1a937d5306008a
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:28 pm

ježíííííííš to je malý..tak again
drumm off L_bb3fa630d37817105c1a937d5306008a
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:30 pm

a poslední, končím s fotkama...

drumm off L_9177959479d2cdba28a1320860443943

ale tahle se mi líbí..je super
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:31 pm

Ano ano, kvůli vám tady porušujem vlastně autorský práva lol!

Ta radost, ano ta radost.... Ty jo, obětovala bych klidně jeden koncert v únoru, za tuhletu podívanou....
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:32 pm

Mary(go)On napsal:
Ano ano, kvůli vám tady porušujem vlastně autorský práva lol!

Ta radost, ano ta radost.... Ty jo, obětovala bych klidně jeden koncert v únoru, za tuhletu podívanou....

no tak to zase prrrrrrrrr..žádný takový. třeba když ho pěkně požádám, tak se načerno natře a někam i kopne..a budeme mít Drum Off London lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:42 pm

jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
Ano ano, kvůli vám tady porušujem vlastně autorský práva lol!

Ta radost, ano ta radost.... Ty jo, obětovala bych klidně jeden koncert v únoru, za tuhletu podívanou....

no tak to zase prrrrrrrrr..žádný takový. třeba když ho pěkně požádám, tak se načerno natře a někam i kopne..a budeme mít Drum Off London lol! lol!

Něčím hodí a pak začne skákat na autě jak vopice.... to tak... nás ještě zatknou a skončíme s ním na cele za podporování výtržnictví lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 10:17 pm

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
Ano ano, kvůli vám tady porušujem vlastně autorský práva lol!

Ta radost, ano ta radost.... Ty jo, obětovala bych klidně jeden koncert v únoru, za tuhletu podívanou....

no tak to zase prrrrrrrrr..žádný takový. třeba když ho pěkně požádám, tak se načerno natře a někam i kopne..a budeme mít Drum Off London lol! lol!

Něčím hodí a pak začne skákat na autě jak vopice.... to tak... nás ještě zatknou a skončíme s ním na cele za podporování výtržnictví lol! lol!

No já si myslím, že by vám ta společná cela asi moc nevadila co? Být tam tak 2-3 dny se Shannem, by nebylo k zahození. Jinak nádherné fotky, fakt dík Wink
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 11:02 pm

zuzanas napsal:
Mary(go)On napsal:
jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
Ano ano, kvůli vám tady porušujem vlastně autorský práva lol!

Ta radost, ano ta radost.... Ty jo, obětovala bych klidně jeden koncert v únoru, za tuhletu podívanou....

no tak to zase prrrrrrrrr..žádný takový. třeba když ho pěkně požádám, tak se načerno natře a někam i kopne..a budeme mít Drum Off London lol! lol!

Něčím hodí a pak začne skákat na autě jak vopice.... to tak... nás ještě zatknou a skončíme s ním na cele za podporování výtržnictví lol! lol!

No já si myslím, že by vám ta společná cela asi moc nevadila co? Být tam tak 2-3 dny se Shannem, by nebylo k zahození. Jinak nádherné fotky, fakt dík Wink

záleží jestli jsou to ty zamřížovaný nebo ne..zas takovej exhibouš nejsem lol! lol! lol!

ale jinak ty dva dny to stejně budou.. Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





drumm off Empty
PříspěvekPředmět: Re: drumm off   drumm off Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
drumm off
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Shannon Leto-
Přejdi na: