30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 rozhovor v Kerrang!

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

rozhovor v Kerrang! Empty
PříspěvekPředmět: rozhovor v Kerrang!   rozhovor v Kerrang! Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 4:41 pm

Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

rozhovor v Kerrang! Empty
PříspěvekPředmět: Re: rozhovor v Kerrang!   rozhovor v Kerrang! Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 8:21 pm

jersey napsal:
https://2img.net/h/i5.photobucket.com/albums/y194/irvines_bird/workapplications012.jpg

eště mi tam chybí dodatek: půlka toho je smyšleno v jayově hlavě, ale jestli ne tak má docela zajímavej život bounce
Návrat nahoru Goto down
ivanna27546

ivanna27546


Poeet p?íspivku : 422
Age : 49
Localisation : prague
Registration date : 27. 06. 07

rozhovor v Kerrang! Empty
PříspěvekPředmět: Re: rozhovor v Kerrang!   rozhovor v Kerrang! Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 4:36 pm

ty brdo. J jako obvykle. to s tim vystrelem do hlavy myslel vazne????to snad ne. ze se nezminil....
Návrat nahoru Goto down
ivanna27546

ivanna27546


Poeet p?íspivku : 422
Age : 49
Localisation : prague
Registration date : 27. 06. 07

rozhovor v Kerrang! Empty
PříspěvekPředmět: Re: rozhovor v Kerrang!   rozhovor v Kerrang! Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 4:38 pm

jinak mi pripomnel moji kamaradku tim jak vypada. ona je takova vyrazna a pekna jako on. jocolor
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

rozhovor v Kerrang! Empty
PříspěvekPředmět: Re: rozhovor v Kerrang!   rozhovor v Kerrang! Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 5:58 pm

ivanna27546 napsal:
jinak mi pripomnel moji kamaradku tim jak vypada. ona je takova vyrazna a pekna jako on. jocolor

mě ta fotka zrovna příjde taková neobvyklá..ta košile je jak pyžamo. Jinak nic proti Járovi, aspoň dneska ne:D:D:D

A s tím výstřelem..buď má bujnou fantazii, nebo je to takový to : můj známej mi říkal, že se mu stalo tohle a tohle..
anebo o něm nevíme absolutně nic! A ted co je lepší.. affraid
Návrat nahoru Goto down
ivanna27546

ivanna27546


Poeet p?íspivku : 422
Age : 49
Localisation : prague
Registration date : 27. 06. 07

rozhovor v Kerrang! Empty
PříspěvekPředmět: Re: rozhovor v Kerrang!   rozhovor v Kerrang! Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 11:24 pm

pokud nejde o schizofrenii, kdy mu unika ktery J co kdy prozil... tak na druhou stranu diky tyhle -fantazii- ??? tvori tolik pisni. proste mu to jede. sunny king
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

rozhovor v Kerrang! Empty
PříspěvekPředmět: Re: rozhovor v Kerrang!   rozhovor v Kerrang! Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 11:53 pm

ivanna27546 napsal:
pokud nejde o schizofrenii, kdy mu unika ktery J co kdy prozil... tak na druhou stranu diky tyhle -fantazii- ??? tvori tolik pisni. proste mu to jede. sunny king

ať si to užije relativně ve zdraví Wink já si z toho odečítám tisíc procent a mám pravdu:)
Návrat nahoru Goto down
ivanna27546

ivanna27546


Poeet p?íspivku : 422
Age : 49
Localisation : prague
Registration date : 27. 06. 07

rozhovor v Kerrang! Empty
PříspěvekPředmět: Re: rozhovor v Kerrang!   rozhovor v Kerrang! Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 12:08 am

asi tak, ty brdo....no, je dobry vedet tyhle veci, clovek pak nebude ze vseho zaskocenej. ted me neco napadlo, ale to patri na ...
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

rozhovor v Kerrang! Empty
PříspěvekPředmět: Re: rozhovor v Kerrang!   rozhovor v Kerrang! Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 9:35 pm

Heh...chudak kamos...jko nemam slov... Shocked Shocked Shocked
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

rozhovor v Kerrang! Empty
PříspěvekPředmět: Re: rozhovor v Kerrang!   rozhovor v Kerrang! Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 9:37 pm

Bejbatkooo napsal:
Heh...chudak kamos...jko nemam slov... Shocked Shocked Shocked
Stejně kecá... scratch scratch
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





rozhovor v Kerrang! Empty
PříspěvekPředmět: Re: rozhovor v Kerrang!   rozhovor v Kerrang! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
rozhovor v Kerrang!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Best Single at Kerrang Awards 2007
» Rozhovor
» T-Music rozhovor
» 30STM a rozhovor z Ocka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: