30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SMRTELNÝ ATTACK!!!!!

Goto down 
+3
Yze
Mary(go)On
kiki
7 posters
AutorZpráva
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: SMRTELNÝ ATTACK!!!!!   SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 7:35 pm

https://www.youtube.com/watch?v=WQG5Vyn3Kc8&eurl=http://x30stmx.blog.cz/0803/utocici-jared


TAK JAKO KOUKÁM NA RŮZNÝ BLOGY A VIDIM NA ODKAZ NA VIDEO,KDE JARED ZAÚTOČIL NA FANOUŠKA lol! HNED JAK ŘEKNE SHE SAID,TAK MLÁTͨ

KOMENT AUTORKY BLOGU:
No nevim, jestli to bylo správný hned mlátit fandu.. ale zase sem slyšela, že mu nějaká faninka sahala na mužství Very Happy a že padal a nějakej magor ho dusil (nejspíš stejná osoba).. nebo prostě něco takovýho Very Happy

Zase chápu Jareda, že sahat mezi nohy..to už bylo moc!!! To bych tý holce taky jednu flákla Very Happy:D



JAKO...SE FAKT BO tongue JIM
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: SMRTELNÝ ATTACK!!!!!   SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 7:36 pm

NÉÉÉÉ,NA TO KOUKÁM POŘÁD,FAKT TO TOHO ČLOVĚKA MUSELO BOLET Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: SMRTELNÝ ATTACK!!!!!   SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 8:16 pm

kiki napsal:
NÉÉÉÉ,NA TO KOUKÁM POŘÁD,FAKT TO TOHO ČLOVĚKA MUSELO BOLET Twisted Evil

Jo dunělo to pěkně, no tak co, si nemá dovolovat ne? Kdyby se nebránil, tak kdoví co by následovalo, znásilnění? Myslim, že kdyby dotyčná nebo dotyčný počkal na větu "will you rape me now" tak by ho nic nezastavilo Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: SMRTELNÝ ATTACK!!!!!   SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 8:21 pm

ALE STEJNĚ,TO VIDEO JE FAKT K SMÍCHU albino
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: SMRTELNÝ ATTACK!!!!!   SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 1:03 pm

To je dokonalý lol! nebojíte si kupovat stání u podia?A ta rána...se každej den nestane lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: SMRTELNÝ ATTACK!!!!!   SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 10:31 am

Yze napsal:
To je dokonalý lol! nebojíte si kupovat stání u podia?A ta rána...se každej den nestane lol!

to jsem říkalá já, že ho škrtila, protože mi to tak na vlastní oči připadalo..ale pak mi došlo, že přes ty ruce mu fakt sahala do rozkroku a to už Jay nevydejchal a vrazil jí, každopádně se to rozlehlo celým Hammerem jaká o byla rána..ale když už jsme u toho..dobře jí tak Wink
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: SMRTELNÝ ATTACK!!!!!   SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 2:01 pm

jersey napsal:
Yze napsal:
To je dokonalý lol! nebojíte si kupovat stání u podia?A ta rána...se každej den nestane lol!

to jsem říkalá já, že ho škrtila, protože mi to tak na vlastní oči připadalo..ale pak mi došlo, že přes ty ruce mu fakt sahala do rozkroku a to už Jay nevydejchal a vrazil jí, každopádně se to rozlehlo celým Hammerem jaká o byla rána..ale když už jsme u toho..dobře jí tak Wink
wow,tam jsem měla být! To bych se smíchem za břicho popadala Very Happy lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: SMRTELNÝ ATTACK!!!!!   SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 6:04 pm

kiki napsal:
jersey napsal:
Yze napsal:
To je dokonalý lol! nebojíte si kupovat stání u podia?A ta rána...se každej den nestane lol!

to jsem říkalá já, že ho škrtila, protože mi to tak na vlastní oči připadalo..ale pak mi došlo, že přes ty ruce mu fakt sahala do rozkroku a to už Jay nevydejchal a vrazil jí, každopádně se to rozlehlo celým Hammerem jaká o byla rána..ale když už jsme u toho..dobře jí tak Wink
wow,tam jsem měla být! To bych se smíchem za břicho popadala Very Happy lol! lol! lol!

To jo, to by byl zažitek, Twisted Evil ale dobře jí tak , nemá šahat tam, kam nemá
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: SMRTELNÝ ATTACK!!!!!   SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 6:25 pm

a od té doby se při The Kill před Jaroušem tvoří obří prázdný kruh lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: SMRTELNÝ ATTACK!!!!!   SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 7:02 pm

Mary(go)On napsal:
a od té doby se při The Kill před Jaroušem tvoří obří prázdný kruh lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

seš si jistá, že je to kvůli tomu?Very Happy:D:D:D
Hele a i u Buddhy ne..
jak to říká..KROK KE MĚVery Happy a jsi mi blížVery Happy:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: SMRTELNÝ ATTACK!!!!!   SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 7:56 pm

No jo, ja zapomnela, ze hopsá i při Fucking Máry. . . . .

Ne ne ne ne ne, uz nikdy krok dopredu, smrtelný krok dopředu.... Smrtelný hlavně teda pro ty na zábranách Very Happy:D:D:D:
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: SMRTELNÝ ATTACK!!!!!   SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 8:12 pm

ale bacil teda pořádně :-) zrovna dneska jsem někde koukala, že posiluje a posiluje tak to holt chtěl vyzkoušet...
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: SMRTELNÝ ATTACK!!!!!   SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 8:22 pm

sslunickoo napsal:
ale bacil teda pořádně :-) zrovna dneska jsem někde koukala, že posiluje a posiluje tak to holt chtěl vyzkoušet...
fakt že jo... lol! třeba nemá vposilce boxovací pytel,že jo... lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: SMRTELNÝ ATTACK!!!!!   SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 8:24 pm

ON na té fotce zrovna posiloval břicho na takovém tom balonu...tak na ruce třeba u nezbyl čas...si to musel někdě vynahradit
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: SMRTELNÝ ATTACK!!!!!   SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 8:45 pm

sslunickoo napsal:
ON na té fotce zrovna posiloval břicho na takovém tom balonu...tak na ruce třeba u nezbyl čas...si to musel někdě vynahradit

děcka pecka..fotit ho i při cvičení, to už je největší zvrácenost světa.
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: SMRTELNÝ ATTACK!!!!!   SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:06 pm

Já strašně ráda americké drby a při tom cvičení právě poukazovali, že i hvězdy jsou jako my a cvičí :-)
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: SMRTELNÝ ATTACK!!!!!   SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Icon_minitimeSun Apr 27, 2008 4:24 pm

Hey ae dokážete si představit ksicht té borky???AAAAA!!!!Ja bych se asik počůrala...fakt...smíchy tongue tongue ...to bych tězko vydejchávala. Dobře jí totiž tak...já byla odjakživa strašně škodolibá... lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: SMRTELNÝ ATTACK!!!!!   SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 1:41 pm

0MG,SE NA TO VIDEO TED MUSIM POŘÁD DÍVAT lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Sponsored content





SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: SMRTELNÝ ATTACK!!!!!   SMRTELNÝ ATTACK!!!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SMRTELNÝ ATTACK!!!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Attack

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: