30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jsem nováček :-)

Goto down 
+2
jersey
sslunickoo
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 12:42 am

Omlouvám se, že vytvářím, nové téma,ale asi mě postihla naprostá slepota, protože jsem nikde takový topic nenašla. Takže ještě jednou jsem nováček do fóra, je mi 22let, 30STM poslouchám tak 4roky :-) NO a na zbytek určitě přijdete časem. Už Vás tak mírně z povzdálí pozoruju 14dní a doufám,že si budem rozumět Very Happy
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 10:23 am

sslunickoo napsal:
Omlouvám se, že vytvářím, nové téma,ale asi mě postihla naprostá slepota, protože jsem nikde takový topic nenašla. Takže ještě jednou jsem nováček do fóra, je mi 22let, 30STM poslouchám tak 4roky :-) NO a na zbytek určitě přijdete časem. Už Vás tak mírně z povzdálí pozoruju 14dní a doufám,že si budem rozumět Very Happy

čáu:) Vítám nováčka. Něco je asi zahrabaný v topic: O nás...ale to už je taky pěkně dlouho.
Tak ještě jednou vítej a doufám, že se to tu trochu rozproudí... s novou "krví".Smile
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 2:02 pm

Ahoj:-) taky zdravím sunny
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 5:30 pm

and me too Smile)))))))

Fakt to tu do toho umírání, potřebuje trochu života Smile
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 6:05 pm

ahojky, vítám novou tvář cheers hodně štěstí na foru
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 8:11 pm

Děěkuji za vřelé přivítání :-) To je tady fakt takové mrtvo? NO třeba to bude ted´lepší....já si dala za domácí úkol, přečíst téměř všechny příspěvky co tu jsou a teda byl to pěkně bblý nápad už ani nevidím...ale myslím,že díky tomu každého trošku znám sunny
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 8:45 pm

sslunickoo napsal:
Děěkuji za vřelé přivítání :-) To je tady fakt takové mrtvo? NO třeba to bude ted´lepší....já si dala za domácí úkol, přečíst téměř všechny příspěvky co tu jsou a teda byl to pěkně bblý nápad už ani nevidím...ale myslím,že díky tomu každého trošku znám sunny

No tak to ti držím palce Very Happy:D:D číst občas ty naše kecy je na mrtvici, ale pro nás, když si to rekapitulujem tak pěkná nostalgie minulýho léta, že Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 8:47 pm

Mary(go)On napsal:
sslunickoo napsal:
Děěkuji za vřelé přivítání :-) To je tady fakt takové mrtvo? NO třeba to bude ted´lepší....já si dala za domácí úkol, přečíst téměř všechny příspěvky co tu jsou a teda byl to pěkně bblý nápad už ani nevidím...ale myslím,že díky tomu každého trošku znám sunny

No tak to ti držím palce Very Happy:D:D číst občas ty naše kecy je na mrtvici, ale pro nás, když si to rekapitulujem tak pěkná nostalgie minulýho léta, že Very Happy:D

víš že se kolikrát ani nechápu????? někdy teda až moc:D ale jako jo..vrací se to..ale neměnila bych ani za zlatý prase..NIC a NIKDY! a nikoho:D:D
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:02 pm

Já taky někdy nechápu co jste tím jako chtěly říct....asi si začnu psát připomínky vytvořím nový topic a vy mi to pak vysvětlíte, když si tak rády připomínáte minulost :-)
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:05 pm

sslunickoo napsal:
Já taky někdy nechápu co jste tím jako chtěly říct....asi si začnu psát připomínky vytvořím nový topic a vy mi to pak vysvětlíte, když si tak rády připomínáte minulost :-)

jenomže ono to bude o to složitější tím, že jsou to někdy věci spíš z normálního života, co se netýká skupiny etc..tak to vysvětlovat půjde těžko a ani to nechcem:D hele, ale klidně nový topic udělej že jo:D aspoň se tu hezky "zabydlíš".
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:05 pm

No jo, chápenzí nechápenzí, prostě z toho dejchá léto, který se zatraceně zase blíží.. a s ním i nová dobrodružství Very Happy:D:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:06 pm

Mary(go)On napsal:
No jo, chápenzí nechápenzí, prostě z toho dejchá léto, který se zatraceně zase blíží.. a s ním i nová dobrodružství Very Happy:D:D:D:D
ty bláhooooooooooooooooooo..neříkej, že to máš ze sebe..tos musela sebrat Sparkymu vid????Very Happy:D:D to jsou takový jeho kecy:D:D:D nová dobrodružství..umřu..to zní jak z Chipa a Dayla:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:09 pm

jersey napsal:
sslunickoo napsal:
Já taky někdy nechápu co jste tím jako chtěly říct....asi si začnu psát připomínky vytvořím nový topic a vy mi to pak vysvětlíte, když si tak rády připomínáte minulost :-)

jenomže ono to bude o to složitější tím, že jsou to někdy věci spíš z normálního života, co se netýká skupiny etc..tak to vysvětlovat půjde těžko a ani to nechcem:D hele, ale klidně nový topic udělej že jo:D aspoň se tu hezky "zabydlíš".

Jo to je mi samozřejmě jasný a nebojte nebudu z Vás tahat jestli jste jako ten den měly růžové kalhotky...nebo jestli to bylo nějaké Vaše intimčo...to NEE...i když zvědavá jsem teda dost, ale zase vocamcad´pocamcad´...
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:11 pm

jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
No jo, chápenzí nechápenzí, prostě z toho dejchá léto, který se zatraceně zase blíží.. a s ním i nová dobrodružství Very Happy:D:D:D:D
ty bláhooooooooooooooooooo..neříkej, že to máš ze sebe..tos musela sebrat Sparkymu vid????Very Happy:D:D to jsou takový jeho kecy:D:D:D nová dobrodružství..umřu..to zní jak z Chipa a Dayla:D:D:D

Náhodouuu jako to jsem vymyslela uplně sama, asi jsem na jeho rybičku napojená bo co Very Happy:D:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:15 pm

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
No jo, chápenzí nechápenzí, prostě z toho dejchá léto, který se zatraceně zase blíží.. a s ním i nová dobrodružství Very Happy:D:D:D:D
ty bláhooooooooooooooooooo..neříkej, že to máš ze sebe..tos musela sebrat Sparkymu vid????Very Happy:D:D to jsou takový jeho kecy:D:D:D nová dobrodružství..umřu..to zní jak z Chipa a Dayla:D:D:D

Náhodouuu jako to jsem vymyslela uplně sama, asi jsem na jeho rybičku napojená bo co Very Happy:D:D:D:D

no ale tak v tom případě velký černý klobouk dolůVery Happy:D:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:16 pm

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
No jo, chápenzí nechápenzí, prostě z toho dejchá léto, který se zatraceně zase blíží.. a s ním i nová dobrodružství Very Happy:D:D:D:D
ty bláhooooooooooooooooooo..neříkej, že to máš ze sebe..tos musela sebrat Sparkymu vid????Very Happy:D:D to jsou takový jeho kecy:D:D:D nová dobrodružství..umřu..to zní jak z Chipa a Dayla:D:D:D

Náhodouuu jako to jsem vymyslela uplně sama, asi jsem na jeho rybičku napojená bo co Very Happy:D:D:D:D

Ještě, že jsi řekla,že je to ta ryaba...já si furt říkala,. kde jsem to už slyšela :-)
Chjoo, tak jsem se začetla až mi nudle přišly naproti a já budu zítra obvědvat suchý rohlik, přitom čumět na youtube na Jareda, jak se 10dnů postil a budu si říkat BYL NA TOM HŮŘ BYL NA TOM HŮŘ... pig
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:19 pm

Idea lol! lol! lol! lol! jj, už trénuju "naraž si bouřku ještě více do čela....tjamtadadadadadadam"
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:22 pm

Mary(go)On napsal:
Idea lol! lol! lol! lol! jj, už trénuju "naraž si bouřku ještě více do čela....tjamtadadadadadadam"

a já: zmáčkni ho co nejvíc to jde lol!

ale ted jen tak jako..návrat..svůj širák odhazují v dál..hele..trefa.:AGAIN:D
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:28 pm

Při dobrým větru doletí až do Edu, to si pamatuj Very Happy Very Happy Protože já to zapomenu lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:29 pm

Mary(go)On napsal:
Při dobrým větru doletí až do Edu, to si pamatuj Very Happy Very Happy Protože já to zapomenu lol! lol! lol! lol!

směr sever, severo západ a tudy nahoru:D:D:D:D nebudu to raděj překládat, protože to už by šlahlo i se mnou..jezuuuuuuuus ted mě napadlo..s tím šlahnutím..zrcátko a kreditku s sebou:D:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:42 pm

jersey napsal:

směr sever, severo západ a tudy nahoru:D:D:D:D nebudu to raděj překládat, protože to už by šlahlo i se mnou..jezuuuuuuuus ted mě napadlo..s tím šlahnutím..zrcátko a kreditku s sebou:D:D:D:D

I ty Br(en)ute? !

lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:43 pm

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:

směr sever, severo západ a tudy nahoru:D:D:D:D nebudu to raděj překládat, protože to už by šlahlo i se mnou..jezuuuuuuuus ted mě napadlo..s tím šlahnutím..zrcátko a kreditku s sebou:D:D:D:D

I ty Br(en)ute? !

lol! lol! lol! lol! lol!

víš jak minule..jako BB válíVery Happy nejenom v LA:D:D hele..Brutus..Olivka Oilová..já do toho snad pudu:D:D:D:Dpřidá se jarin?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:45 pm

No ten stoprocentně, kde je BB tam nesmí chybět.. a jestli k tomu přibude i Olííííí tak no doubt Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:48 pm

Mary(go)On napsal:
No ten stoprocentně, kde je BB tam nesmí chybět.. a jestli k tomu přibude i Olííííí tak no doubt Very Happy:D:D

slovo DOUBT mi z mé angličtiny dělá největší problém..fakt že jo, já si dodneška nejsem schopná to zapamatovat..otřes tohle..

ty jo, už vidím ty baterky po zrcátku a celonoční jízdu:D
Návrat nahoru Goto down
TerraDV

TerraDV


Poeet p?íspivku : 70
Age : 34
Registration date : 14. 06. 07

Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 9:52 am

Ahojky, taky te zdravim Very Happy lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jsem nováček :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem nováček :-)   Jsem nováček :-) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jsem nováček :-)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ehm .. jsem z5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: