30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 taky nováček

Goto down 
+4
sslunickoo
kiki
Helena rabi
Sangreal^
8 posters
AutorZpráva
Sangreal^

Sangreal^


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 17. 04. 08

taky nováček Empty
PříspěvekPředmět: taky nováček   taky nováček Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 9:55 pm

Ahojky,já jsem tu taky nováček, čímž zdravím Sluníičko Smile
O 30STM prakticky moc nevím, znám Jareda vlastně jako herce a když jsem viděla video The Kill, tak mě napadlo, je ten vypadá jako ten herec Very Happy
Každopádně video mě zaujalo a zaujaly i ty další, muzika je skvělá, řekla bych, že Jared je mnohem lepší zpěvák, než herec. No jeho styl je opravdu úžasný, pokaždé jiné vlasy a šílený boty...no a mimoto opravdu pěkný kousek holky co ? Povedl se mamce a tatínkovi I love you
Tak tedy zdravím ve spolek cherry
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

taky nováček Empty
PříspěvekPředmět: Re: taky nováček   taky nováček Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 10:03 pm

Sangreal^ napsal:
Ahojky,já jsem tu taky nováček, čímž zdravím Sluníičko Smile
O 30STM prakticky moc nevím, znám Jareda vlastně jako herce a když jsem viděla video The Kill, tak mě napadlo, je ten vypadá jako ten herec Very Happy
Každopádně video mě zaujalo a zaujaly i ty další, muzika je skvělá, řekla bych, že Jared je mnohem lepší zpěvák, než herec. No jeho styl je opravdu úžasný, pokaždé jiné vlasy a šílený boty...no a mimoto opravdu pěkný kousek holky co ? Povedl se mamce a tatínkovi I love you
Tak tedy zdravím ve spolek cherry

Ahojky, zdravím nováčka, doufám, že se tady zabydlíš... Very Happy já už je znám dlouho. že jsou ůplně nejlepší,jak stylově, tak i s hudbou,to už vím, ale je fakt, že oba dva bráchové by stáli za hřích Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

taky nováček Empty
PříspěvekPředmět: Re: taky nováček   taky nováček Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 9:04 am

Ahoj,vítám Tě:-) Nojo,že je Jára nejlepší,to už vím skoro rok cherry
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

taky nováček Empty
PříspěvekPředmět: Re: taky nováček   taky nováček Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 8:22 pm

Sangreal^ napsal:
Ahojky,já jsem tu taky nováček, čímž zdravím Sluníičko Smile
O 30STM prakticky moc nevím, znám Jareda vlastně jako herce a když jsem viděla video The Kill, tak mě napadlo, je ten vypadá jako ten herec Very Happy
Každopádně video mě zaujalo a zaujaly i ty další, muzika je skvělá, řekla bych, že Jared je mnohem lepší zpěvák, než herec. No jeho styl je opravdu úžasný, pokaždé jiné vlasy a šílený boty...no a mimoto opravdu pěkný kousek holky co ? Povedl se mamce a tatínkovi I love you
Tak tedy zdravím ve spolek cherry

NOváček zdraví nováčka :-) a přeje hezký pobyt, mě se to tady docela líbí...i když teda asi dochází mattoni, protože tady je docela klídek lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sangreal^

Sangreal^


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 17. 04. 08

taky nováček Empty
PříspěvekPředmět: Re: taky nováček   taky nováček Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 10:04 pm

No ja sem dokonce momentalne v Nemecku a oni tu budou mit v cervenci vystoupeni, jenze ten listek stoji 145 e...takze si asi zase rychle necham zajit chut, krom toho uprednostnuji klubove koncerty, coz tenhle pripad tusim neni...
Dekuji za vrele privitani sunny
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

taky nováček Empty
PříspěvekPředmět: Re: taky nováček   taky nováček Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 10:07 pm

Taky vítám,snad se ti tu bude líbit.a v poslední době je tu víc a víc novejch...tak aspoň to tu bude víc zajímavý lol!
Návrat nahoru Goto down
Sangreal^

Sangreal^


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 17. 04. 08

taky nováček Empty
PříspěvekPředmět: Re: taky nováček   taky nováček Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 10:26 pm

tak kecam koukala sem nekam jinam, listek je jen za 30 e....rikala sem si, proc by kapela, ktere nejde o zisk chtela za vystoupeni 145 e confused
no a kazdopadne je to hala, ale o neco mensi....skoda, ze tam nebydlim, takhle nevim jak bych resila dovoz a odvoz a neni to az v cervenci, ale uz ted v kvetnu drunken
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

taky nováček Empty
PříspěvekPředmět: Re: taky nováček   taky nováček Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 9:38 am

Sangreal^ napsal:
tak kecam koukala sem nekam jinam, listek je jen za 30 e....rikala sem si, proc by kapela, ktere nejde o zisk chtela za vystoupeni 145 e confused
no a kazdopadne je to hala, ale o neco mensi....skoda, ze tam nebydlim, takhle nevim jak bych resila dovoz a odvoz a neni to az v cervenci, ale uz ted v kvetnu drunken

Kapela které nejde o zisk? lol! lol! lol! lol! Trochu jim o to musí jít, protože jinak by se asi moc neuživili....

Njn.. Německo je drahota, ale hele, fakt doporučuju, zážitek z toho určitě budeš mít tak jako tak... Nevim sice jakej, ale určitě bude Very Happy Já jsem po prvním koncertě byla totál v šoku a po druhym v eufórii, takže od tý doby raděj jezdíme na dva, aby se můj šok zase srovnal lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sangreal^

Sangreal^


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 17. 04. 08

taky nováček Empty
PříspěvekPředmět: Re: taky nováček   taky nováček Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 7:05 pm

no ja se na tenhle koncert nedostanu, zjistila jsem to pozde, je to uz za par dni, ale to nevadi, bude zase dalsi nekdy jindy a nekde jinde....ale kazdopadne je to urcite rockovej odvar, coz bych pochopila ten prvotni sok....ale co ja vim, tak maji i klubova vystoupeni, klidnejsiho razu ne ? Tam bych asi sla radeji Smile
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

taky nováček Empty
PříspěvekPředmět: Re: taky nováček   taky nováček Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 7:11 pm

Sangreal^ napsal:
no ja se na tenhle koncert nedostanu, zjistila jsem to pozde, je to uz za par dni, ale to nevadi, bude zase dalsi nekdy jindy a nekde jinde....ale kazdopadne je to urcite rockovej odvar, coz bych pochopila ten prvotni sok....ale co ja vim, tak maji i klubova vystoupeni, klidnejsiho razu ne ? Tam bych asi sla radeji Smile

No tak zazila jsem opravdu v zivote vetsi "rockovej odvar", tohle byl sok hlavne z tech šílenejch emařů, který tě málem umačkali jen kvůli tomu, že si chtěli šáhnout na Jaroslava.
No přála bych ti klubovej koncert, sice v Hamburku to je jen pro 1,200 ale to je uz asi limit, dal to pujde do vetsich cisel... My jsme rády za Edinburgh kde bude "jen" 3,000 a klidnejsiho razu uz to taky asi nebude nikdy Very Happy:D to by museli vymyslet detektor na debily a ty tam přestat pouštět.
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

taky nováček Empty
PříspěvekPředmět: Re: taky nováček   taky nováček Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 1:03 am

3 000 lidí klidnej koncertík??? affraid affraid

To teda nevím jak potom vypadá veliký koncertík lol!
Ale ten nápad s těma dvěma koncertama po sobě vůbec není špatný, až najdu maogra co to bude jezdit se mnou tak taky vyrazím :-) nebo až bude něco později než na začátku května....vzhledem ke škole se mi to moc nehodí Mad
Koukala jsem na youtube na pár klipů z koncertů a to tam fakt je tolik děveček co si chtějí šáhnout?? A věkově řekla bych dost nízko??? Si budu připadat, jak důchodce, abych si radši vzala hůl, když se o ni nebudu opírat...tak budu mlátit clown clown
Ale jinak jsem milé děvče pig pig chro chro
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

taky nováček Empty
PříspěvekPředmět: Re: taky nováček   taky nováček Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 11:30 am

sslunickoo napsal:
3 000 lidí klidnej koncertík??? affraid affraid

To teda nevím jak potom vypadá veliký koncertík lol!
Ale ten nápad s těma dvěma koncertama po sobě vůbec není špatný, až najdu maogra co to bude jezdit se mnou tak taky vyrazím :-) nebo až bude něco později než na začátku května....vzhledem ke škole se mi to moc nehodí Mad
Koukala jsem na youtube na pár klipů z koncertů a to tam fakt je tolik děveček co si chtějí šáhnout?? A věkově řekla bych dost nízko??? Si budu připadat, jak důchodce, abych si radši vzala hůl, když se o ni nebudu opírat...tak budu mlátit clown clown
Ale jinak jsem milé děvče pig pig chro chro
Na jejich poměry JE 3000lidí klidnej koncert, to si piš. clown
Důchodce tam nebudeš..my sme stejně starý..a vlastně kluci jsou staršíVery Happy tak aspoň tak..ale neboj, jsou i fanoušci přes čtyřicet a to se cení, tam je aspoň vidět, že jim nejde o ksicht Jardína. Wink
Návrat nahoru Goto down
sexy rexy

sexy rexy


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 20. 04. 08

taky nováček Empty
PříspěvekPředmět: Re: taky nováček   taky nováček Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 3:48 pm

čauky čauky Very Happy taky jsem nováček, pokud vám nevadí že se k vám na pokec přidá další blázen budu sem ráda chodit probírat vše možné i nemožně o 30STM Wink
Hele a z vás někdo už byl na konciku? ? ? Kdy, kde, jaký to bylo? ? Shocked já sem je viděla zatím jen jako předkapelu LP v Praze. . a bylo to. . No prostě Úžasný! I love you
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

taky nováček Empty
PříspěvekPředmět: Re: taky nováček   taky nováček Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 3:53 pm

sexy rexy napsal:
čauky čauky Very Happy taky jsem nováček, pokud vám nevadí že se k vám na pokec přidá další blázen budu sem ráda chodit probírat vše možné i nemožně o 30STM Wink
Hele a z vás někdo už byl na konciku? ? ? Kdy, kde, jaký to bylo? ? Shocked já sem je viděla zatím jen jako předkapelu LP v Praze. . a bylo to. . No prostě Úžasný! I love you
V Sazka Aréně-O2 aréna (dneska) ... lol! asi 12.června,ne?
Návrat nahoru Goto down
sexy rexy

sexy rexy


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 20. 04. 08

taky nováček Empty
PříspěvekPředmět: Re: taky nováček   taky nováček Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 3:58 pm

Yze napsal:
sexy rexy napsal:
čauky čauky Very Happy taky jsem nováček, pokud vám nevadí že se k vám na pokec přidá další blázen budu sem ráda chodit probírat vše možné i nemožně o 30STM Wink
Hele a z vás někdo už byl na konciku? ? ? Kdy, kde, jaký to bylo? ? Shocked já sem je viděla zatím jen jako předkapelu LP v Praze. . a bylo to. . No prostě Úžasný! I love you
V Sazka Aréně-O2 aréna (dneska) ... lol! asi 12.června,ne?
Co? Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

taky nováček Empty
PříspěvekPředmět: Re: taky nováček   taky nováček Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 8:21 pm

jersey napsal:
sslunickoo napsal:
3 000 lidí klidnej koncertík??? affraid affraid

To teda nevím jak potom vypadá veliký koncertík lol!
Ale ten nápad s těma dvěma koncertama po sobě vůbec není špatný, až najdu maogra co to bude jezdit se mnou tak taky vyrazím :-) nebo až bude něco později než na začátku května....vzhledem ke škole se mi to moc nehodí Mad
Koukala jsem na youtube na pár klipů z koncertů a to tam fakt je tolik děveček co si chtějí šáhnout?? A věkově řekla bych dost nízko??? Si budu připadat, jak důchodce, abych si radši vzala hůl, když se o ni nebudu opírat...tak budu mlátit clown clown
Ale jinak jsem milé děvče pig pig chro chro
Na jejich poměry JE 3000lidí klidnej koncert, to si piš. clown
Důchodce tam nebudeš..my sme stejně starý..a vlastně kluci jsou staršíVery Happy tak aspoň tak..ale neboj, jsou i fanoušci přes čtyřicet a to se cení, tam je aspoň vidět, že jim nejde o ksicht Jardína. Wink

Tak to je mi hned líp, já zapomněla, že je tady pár osob stejně STARÝCH lol! jako já....ale když je celá skupina aspoň sstarší...tak je to ještě více uklidňující....
40 leté fanynky...můžou být taky zakoukané jen do ksichtíku...vím jak moje mutti miluje Blunta atd... clown clown
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

taky nováček Empty
PříspěvekPředmět: Re: taky nováček   taky nováček Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 8:50 pm

sexy rexy napsal:
Yze napsal:
sexy rexy napsal:
čauky čauky Very Happy taky jsem nováček, pokud vám nevadí že se k vám na pokec přidá další blázen budu sem ráda chodit probírat vše možné i nemožně o 30STM Wink
Hele a z vás někdo už byl na konciku? ? ? Kdy, kde, jaký to bylo? ? Shocked já sem je viděla zatím jen jako předkapelu LP v Praze. . a bylo to. . No prostě Úžasný! I love you
V Sazka Aréně-O2 aréna (dneska) ... lol! asi 12.června,ne?
Co? Rolling Eyes
Promiň,špatně jsem to pochopila pale
Návrat nahoru Goto down
Sangreal^

Sangreal^


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 17. 04. 08

taky nováček Empty
PříspěvekPředmět: Re: taky nováček   taky nováček Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 9:27 pm

no tak to ja uplne nemuzu koncerty kde se lidi akorat mackaj a rvou a sapou se jeden pres druheho aby si mohli sahnout, vzdyt to neni smyslem koncertu si sahnout, nebo uz asi mozna jo cherry
no a proto si ten v Mnichove celkem v klidu necham ujit a pockam na nejakej treba v Irsku kam se v zari chystam.....no pokud mi to vydrzi ten obdiv k nim, ale snad ano, zatim jen a jen sílí cyclops
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





taky nováček Empty
PříspěvekPředmět: Re: taky nováček   taky nováček Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
taky nováček
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: