30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 30 STM v ČR ? ?

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
sexy rexy

sexy rexy


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 20. 04. 08

30 STM v ČR ? ? Empty
PříspěvekPředmět: 30 STM v ČR ? ?   30 STM v ČR ? ? Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 6:14 pm

Zdareec Smile Chci se zeptat jestli nemáte někdo informace o tom, že by měli 30STM přijet do ČR:) ?? . . . A taky hlavně si chcu s vama o nich pokecaaat! hrozně dávno jsem je objevila s kámoškou a byly jsme do nich úplně blázni! Byly jsme i na koncertu LP v Praze, kde byli jako předkapela!! Prostě úúžasný.. noa pak jsem je nějak na čas přestala poslouchat.. A teď jak sem viděla klip k ABL, znova jsem se do nich zbláznila! ! lol! potřebuju vědět co všechno je nového! co se změnilo atd.atd. úplně jsem ztratila za těch pár týdnů přehled Embarassed
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

30 STM v ČR ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM v ČR ? ?   30 STM v ČR ? ? Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 1:04 am

sexy rexy napsal:
Zdareec Smile Chci se zeptat jestli nemáte někdo informace o tom, že by měli 30STM přijet do ČR:) ?? . . . A taky hlavně si chcu s vama o nich pokecaaat! hrozně dávno jsem je objevila s kámoškou a byly jsme do nich úplně blázni! Byly jsme i na koncertu LP v Praze, kde byli jako předkapela!! Prostě úúžasný.. noa pak jsem je nějak na čas přestala poslouchat.. A teď jak sem viděla klip k ABL, znova jsem se do nich zbláznila! ! lol! potřebuju vědět co všechno je nového! co se změnilo atd.atd. úplně jsem ztratila za těch pár týdnů přehled Embarassed

Já jsem tady nováček...tak Tě vítám a můžu doporučit něco vygooglovat....to víš google náš všemocný...nebo přešít fórum...tady se najde věcí...
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

30 STM v ČR ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM v ČR ? ?   30 STM v ČR ? ? Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 1:05 am

sslunickoo napsal:
sexy rexy napsal:
Zdareec Smile Chci se zeptat jestli nemáte někdo informace o tom, že by měli 30STM přijet do ČR:) ?? . . . A taky hlavně si chcu s vama o nich pokecaaat! hrozně dávno jsem je objevila s kámoškou a byly jsme do nich úplně blázni! Byly jsme i na koncertu LP v Praze, kde byli jako předkapela!! Prostě úúžasný.. noa pak jsem je nějak na čas přestala poslouchat.. A teď jak sem viděla klip k ABL, znova jsem se do nich zbláznila! ! lol! potřebuju vědět co všechno je nového! co se změnilo atd.atd. úplně jsem ztratila za těch pár týdnů přehled Embarassed

Já jsem tady nováček...tak Tě vítám a můžu doporučit něco vygooglovat....to víš google náš všemocný...nebo přešít fórum...tady se najde věcí...

Teda přečíst menší chybka clown
Návrat nahoru Goto down
sexy rexy

sexy rexy


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 20. 04. 08

30 STM v ČR ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM v ČR ? ?   30 STM v ČR ? ? Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 4:12 pm

Jasně no.. taky jsem tu nováček.. a podle tvé reakce usuzuji že tento rok do ČR nepřijedou Sad /bohužel teďka nemám moc čas vyhledávat po netu, jelikož mám dost věcí do školy silent ale často děláme nějáké práce na pc takže si sem na chvíli můžu odskočit a přečíst novinky Surprised) fajn že je vše na jedné stránce a nemusí se to hledat všude možně Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





30 STM v ČR ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM v ČR ? ?   30 STM v ČR ? ? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
30 STM v ČR ? ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: