30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 trocha nemciny

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Sangreal^

Sangreal^


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 17. 04. 08

trocha nemciny Empty
PříspěvekPředmět: trocha nemciny   trocha nemciny Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 5:13 pm

http://www.vanityfair.de/articles/leute/jared-leto/2007/06/12/01393/
interview o tom proc Jared tak krici Smile
Jinak ke konci zpiva reporterka pisnicku `Slysis kaslat zizalu ? `
A na otazku kdo je v kapele boss odpovidaji vsichni On cherry
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

trocha nemciny Empty
PříspěvekPředmět: Re: trocha nemciny   trocha nemciny Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 7:43 pm

Hm..německy fakt neumim,sice se začínám učit,ale.. Sleep lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Sangreal^

Sangreal^


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 17. 04. 08

trocha nemciny Empty
PříspěvekPředmět: Re: trocha nemciny   trocha nemciny Icon_minitimeThu Apr 24, 2008 6:27 pm

no vzdyt o to tam ani tak nejde jako o to co tam vyvadeli Smile ale to neva, nic extra zajimaveho na prekladani se neodehralo.....a kdyby nekdo potreboval prelozit, jsem k sluzbam, nemcina se bohuzel stala mou pracovni reci Suspect
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

trocha nemciny Empty
PříspěvekPředmět: Re: trocha nemciny   trocha nemciny Icon_minitimeThu Apr 24, 2008 8:39 pm

Sangreal^ napsal:
no vzdyt o to tam ani tak nejde jako o to co tam vyvadeli Smile ale to neva, nic extra zajimaveho na prekladani se neodehralo.....a kdyby nekdo potreboval prelozit, jsem k sluzbam, nemcina se bohuzel stala mou pracovni reci Suspect
No,mě by zajímalo proč teda tak křičí,jetli to tam říká Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Sangreal^

Sangreal^


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 17. 04. 08

trocha nemciny Empty
PříspěvekPředmět: Re: trocha nemciny   trocha nemciny Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 4:23 pm

No rikal, ze z neho vsechno musi ven, emoce, no vis, asi jako u vsech, ale u neho ten krik pry jde sam od sebe ven, ze proste ho to nuti tam v tu chvili zarvat.....on rve, nektery lidi skacou na lane z mostu, ja mlatim hlavou o zed, co delas ty ? sunny
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

trocha nemciny Empty
PříspěvekPředmět: Re: trocha nemciny   trocha nemciny Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 10:04 pm

hm..já brečim,nebo se snažim být v klidu sunny díky za překlad afro
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

trocha nemciny Empty
PříspěvekPředmět: Re: trocha nemciny   trocha nemciny Icon_minitimeSun Apr 27, 2008 4:19 pm

Sangreal^ napsal:
No rikal, ze z neho vsechno musi ven, emoce, no vis, asi jako u vsech, ale u neho ten krik pry jde sam od sebe ven, ze proste ho to nuti tam v tu chvili zarvat.....on rve, nektery lidi skacou na lane z mostu, ja mlatim hlavou o zed, co delas ty ? sunny
HLAVOU O ZEĎ?????? Shocked Shocked Au...
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

trocha nemciny Empty
PříspěvekPředmět: Re: trocha nemciny   trocha nemciny Icon_minitimeTue Apr 29, 2008 5:24 pm

Bejbatkooo napsal:
Sangreal^ napsal:
No rikal, ze z neho vsechno musi ven, emoce, no vis, asi jako u vsech, ale u neho ten krik pry jde sam od sebe ven, ze proste ho to nuti tam v tu chvili zarvat.....on rve, nektery lidi skacou na lane z mostu, ja mlatim hlavou o zed, co delas ty ? sunny
HLAVOU O ZEĎ?????? Shocked Shocked Au...

Třískání hlavou o zed´nebolí....mám to vyzkoušeno...nesmíš se teda prorazit k sousedům...jinak je to uklidňující...ještě když se člověk díky tomu houpá dopředu dozadu dopředu dozadu clown clown
Návrat nahoru Goto down
Sangreal^

Sangreal^


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 17. 04. 08

trocha nemciny Empty
PříspěvekPředmět: Re: trocha nemciny   trocha nemciny Icon_minitimeTue Apr 29, 2008 6:28 pm

no jo triskani hlavou o zed neboli hned, az potom Smile ale kazdopadne ja mam nekdy chut trisknout hlavou o zed kdyz posloucham From Yesterday nebo The Kill, ze se mi to jen nezda cherry
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

trocha nemciny Empty
PříspěvekPředmět: Re: trocha nemciny   trocha nemciny Icon_minitimeWed Apr 30, 2008 11:54 pm

sslunickoo napsal:
Bejbatkooo napsal:
Sangreal^ napsal:
No rikal, ze z neho vsechno musi ven, emoce, no vis, asi jako u vsech, ale u neho ten krik pry jde sam od sebe ven, ze proste ho to nuti tam v tu chvili zarvat.....on rve, nektery lidi skacou na lane z mostu, ja mlatim hlavou o zed, co delas ty ? sunny
HLAVOU O ZEĎ?????? Shocked Shocked Au...

Třískání hlavou o zed´nebolí....mám to vyzkoušeno...nesmíš se teda prorazit k sousedům...jinak je to uklidňující...ještě když se člověk díky tomu houpá dopředu dozadu dopředu dozadu clown clown

Tak já se asi v tom případě třískám blbě...naposled, co jsem se třískla jsem si rozbila hlavu. Crying or Very sad Suspect Samozřejmě neúmyslně...mno někteří ví, že Neli??? lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





trocha nemciny Empty
PříspěvekPředmět: Re: trocha nemciny   trocha nemciny Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
trocha nemciny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: