30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Big Mystery!!!

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Big Mystery!!! Empty
PříspěvekPředmět: Big Mystery!!!   Big Mystery!!! Icon_minitimeSat May 10, 2008 9:24 pm

Normálně dneska poslouchám rádio a najednou mi vypadlo, prostě bylo úplný ticho...asi po 15ti sekundách ticha tam byla písnička The Kill od Marsů!!!!!!! Byla už někde veprostřed,tak hrála asi půl minuty a pak zase ticho a pak šlo normálně zase rádio, já na to čuměla jak něco...

Je to nějaký znamení? Co myslte?:-D sem sama doma,tak se docela bojim,zaříná se stmívat lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Sangreal^

Sangreal^


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 17. 04. 08

Big Mystery!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Mystery!!!   Big Mystery!!! Icon_minitimeSun May 11, 2008 1:33 am

no to je zajimavy opravdu co ti tim chtel kdo rict hm ? treba ze the kill si pro tebe prijde lol!
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Big Mystery!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Mystery!!!   Big Mystery!!! Icon_minitimeSun May 11, 2008 2:38 am

hejjj,to neříkej,jsme sama doma,so fakt bojim Sleep lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

Big Mystery!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Mystery!!!   Big Mystery!!! Icon_minitimeMon May 12, 2008 1:24 pm

kiki napsal:
hejjj,to neříkej,jsme sama doma,so fakt bojim Sleep lol!

barbarbarbar barbarbar.....jsem hrůzné strašidlo barbucha bar bar lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Big Mystery!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Mystery!!!   Big Mystery!!! Icon_minitimeMon May 12, 2008 2:45 pm

Háhá,už se nebojim lol! Už tu jsou rodiče lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Sangreal^

Sangreal^


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 17. 04. 08

Big Mystery!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Mystery!!!   Big Mystery!!! Icon_minitimeMon May 12, 2008 10:03 pm

Laughing
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Big Mystery!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Mystery!!!   Big Mystery!!! Icon_minitimeWed May 14, 2008 4:49 pm

kiki napsal:
Normálně dneska poslouchám rádio a najednou mi vypadlo, prostě bylo úplný ticho...asi po 15ti sekundách ticha tam byla písnička The Kill od Marsů!!!!!!! Byla už někde veprostřed,tak hrála asi půl minuty a pak zase ticho a pak šlo normálně zase rádio, já na to čuměla jak něco...

Je to nějaký znamení? Co myslte?:-D sem sama doma,tak se docela bojim,zaříná se stmívat lol!

Třeba Ti z Sheffieldu posílal Jared znamení "jedu si pro tebeee" Very Happy:D:D:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Big Mystery!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Mystery!!!   Big Mystery!!! Icon_minitimeWed May 14, 2008 8:07 pm

Mary(go)On napsal:
kiki napsal:
Normálně dneska poslouchám rádio a najednou mi vypadlo, prostě bylo úplný ticho...asi po 15ti sekundách ticha tam byla písnička The Kill od Marsů!!!!!!! Byla už někde veprostřed,tak hrála asi půl minuty a pak zase ticho a pak šlo normálně zase rádio, já na to čuměla jak něco...

Je to nějaký znamení? Co myslte?:-D sem sama doma,tak se docela bojim,zaříná se stmívat lol!

Třeba Ti z Sheffieldu posílal Jared znamení "jedu si pro tebeee" Very Happy:D:D:D:D:D
joo,taky mě to napadlooo lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Sponsored content





Big Mystery!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Mystery!!!   Big Mystery!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Big Mystery!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: