30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jaredova literatura

Goto down 
+2
suzannah
eglantine
6 posters
AutorZpráva
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

Jaredova literatura Empty
PříspěvekPředmět: Jaredova literatura   Jaredova literatura Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 9:01 pm

Ve svém autobusu má Jared u postele knížku Atlas Shrugged (Atlas přikrčil ramena). Je to dílo autorky Ayn Randové. Knížka vyšla v slovenském překladu, v češtině ovšem nikoliv, což nechápu, protože podle světových i našich recenzí jde o dílko nadmíru zajímavé. Týká se filozofie objektivismu, zasahuje do celého dění nejen politického světa i života jednotlivce. Je to dosti těžká kniha pro člověka, který se nezajímá o filozofii, ale naproti tomu velmi motivující pro toho, kdo se zajímá o život na této zemi. I další její kniha The Fountainhead (Zdroj) se týká stejného tématu, ta ale do češtiny přeložena byla. Četla jsem z ní úryvek a musím říct, že je krásná a bezpochyby se dá číst jedním dechem.

Mrkněte na to děcka, jde o velmi pěkné ikdyž náročné čtení.

Jared si holt umí vybrat počteníčko. A proč asi zrovna tento žánr, toto téma? Chytré, zajímavé, kladoucí otázky, nabízející odpovědi, ale rozhodnutí je na čtenáři.

Já jen tak, abysme o něm taky věděli něco víc, než že má krásné oči. lol!

"Řekni mi co čteš, já ti povím jaký jsi". ...A Jared se snaží!!! lol! lol!

Otázkou ovšem je, co všechno si z toho vybere. Každopádně už výběrem svého čtení mě příjemně překvapil. A co vás?
Návrat nahoru Goto down
suzannah

suzannah


Poeet p?íspivku : 15
Age : 29
Registration date : 16. 05. 08

Jaredova literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredova literatura   Jaredova literatura Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 9:08 pm

Ty jo takovej genialita!!!!! No jo, tak to si taky musim přečíst. lol!
Ale Jarda na to nevypadá...že by trénoval na filozofa??? Very Happy
Ale je fakt, že z těch jeho textů je to trochu znát.
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

Jaredova literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredova literatura   Jaredova literatura Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 9:19 pm

Ano, podle mě jsou jeho texty filozoficky zaměřeny. A koneckonců kde jinde než z knih a životních zkušeností se člověk dozví odpovědi na své otázky a může z nich pak čerpat a promítnout je do svých textů.
Radši se nad jeho texty budu zamýšlet z hlavou plnou otázek, než si donekonečna omílat pár prázdných slov refrénu, jak to u mnohých textařů bývá.
Jenom nechápu, kde bere pořád tolik energie, že s ní dokáže nabíjet a motivovat i nás. Ikdyž...
Návrat nahoru Goto down
suzannah

suzannah


Poeet p?íspivku : 15
Age : 29
Registration date : 16. 05. 08

Jaredova literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredova literatura   Jaredova literatura Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 7:32 pm

NO jo, to je fakt..ale já ty texty naprosto zbožňuju...já totiž musim vědět, o čem se zpívá!!! Ale přesně, ty texty maj hloubku a smysl...
Ne jako 2 hodiny zpívat o Umbrelle!! Pche. Dešník ík ík ík. Já tohle nepochopim, jak takovýhle písničky můžou být tak děsně uspěšný.
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

Jaredova literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredova literatura   Jaredova literatura Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 7:43 pm

Jasně. Deštník ík ík ík... jak úchvatné. A ještě orgasmus us us us. Ať jdou do řiti. (Omlouvám se, ale nemůžu si pomoct.) Tyhlety nicneříkající texty a erotic melody, jsou jak ty laciný děvenky, co postávaj u silnice a snažej se prodat prvním pohledem. Pod pozlátkem se ale žádné překvapení nekoná. Jaká škoda... ...žádná!

Jo Marsíci, to je jiný kafe!!!!!!!! Cool Cool Cool
Návrat nahoru Goto down
suzannah

suzannah


Poeet p?íspivku : 15
Age : 29
Registration date : 16. 05. 08

Jaredova literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredova literatura   Jaredova literatura Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 4:05 pm

No přesně!!!!!!!! Fakt jako nechápu, jak někdo může takovýhle nechutný ukvičený nudný písničky, kde se pořád opakujou stejně ichtylní slova poslouchat!!!!! Evil or Very Mad

jojo, Marzíci jsou prostě NEJ!!!!! Very Happy I love you Idea
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Jaredova literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredova literatura   Jaredova literatura Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 11:08 am

Tak já ho obdivuju už juenim kvůli tomu,že něco čte,já nečtu vůbec,šikovnej kluk lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
suzannah

suzannah


Poeet p?íspivku : 15
Age : 29
Registration date : 16. 05. 08

Jaredova literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredova literatura   Jaredova literatura Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 12:10 pm

Taky fakt!!!!! lol! afro flower
On je prostě dokonalej-inteligence sama, lol! vtipnej, hezkej atd atd.... king prostě král!!!
Ježiš. Saxy.
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

Jaredova literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredova literatura   Jaredova literatura Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 12:46 pm

Jejda.....to je pochlebování....Jared...musí chudák z toho škytat. Já teda samozřejmě neříkám, že takový není, ale jako každý má své mouchy...určitě...musí mít....božské bytosti,přece po světě jen tak nechodí lol! lol! lol!

Deštník sice taky nemám ráda,ale když si sáhnu do svědomí...tak si vzpomenu na pár opileckých večírků, kde se dělalo tanyny tanyny i na tohle...tak to radši nebudu komentovat :-))))

Spíš bych chtěla poděkovat za tu literaturu..už jsem po těch knížkách koukala a říkala si, že si na ně určitě najdu někdy čas a když to tady Eglantine tak hezky popsala..tak si je přečtu akorát asi v angličtině páč slovenština neníé můj koníček...a moc tomu ehm nerozumím Embarassed

Když už jsme na takové intelektuální notě,tak bychom na ni mohly zůstat a najít třeba dalští téma spřízněné s 30seconds to mars a knihama??Já jsem totiž trošku knihomol :-) lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

Jaredova literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredova literatura   Jaredova literatura Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 5:22 pm

Taky mě zajímá, co čte Shannon a Tomo, teda, jestli vůbec čtou, ovšem dostupnost k těmto informacím, je na netu velmi, velmi omezená.
Což je určitě škoda, ale je to jejich soukromí a to se musí brát v úvahu.
Třeba se začas dočkáme i tohoto odhalení.
Zatím snad můžeme jen s otázkami filozofovat o tom, jaká literatura je jejich oblíbená.
A to mi příjde, že je dost o ničem. Ale to je jen můj názor.
Návrat nahoru Goto down
suzannah

suzannah


Poeet p?íspivku : 15
Age : 29
Registration date : 16. 05. 08

Jaredova literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredova literatura   Jaredova literatura Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 9:10 pm

No ale jo! Já jsem taky děsnej knihomol!!! Jasně že má Jared své mouchy...třeba že je z Ameriky a je nepřístupnej lol! Very Happy ale co. JO ty jo já bych taky chtěla vědět, co čtou!!! No..co asi???? Tomo??? Snannon??? Wow, fakt nevim co se k nim nejvíc hodí jocolor
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

Jaredova literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredova literatura   Jaredova literatura Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 6:57 pm

eglantine napsal:
Taky mě zajímá, co čte Shannon a Tomo, teda, jestli vůbec čtou, ovšem dostupnost k těmto informacím, je na netu velmi, velmi omezená.
Což je určitě škoda, ale je to jejich soukromí a to se musí brát v úvahu.
Třeba se začas dočkáme i tohoto odhalení.
Zatím snad můžeme jen s otázkami filozofovat o tom, jaká literatura je jejich oblíbená.
A to mi příjde, že je dost o ničem. Ale to je jen můj názor.

Já teda samozřejmě nikomu nenutím, abychom filozoficky debatovali o ničem...spíš jsem se snažila najít nějaký zdroj pravidelných příspěvků lol! lol! Aby to trochu ožilo. Tudíž až něco zase najdeš..tak dej vědět. JO a ještě jsem četla, že PETA2.COM, která také vxhlašuje anketu o nejvíc sexy vegetariána 2008 už hlasování ukončila a Jared..skončil druhý, hezké umístění si myslím:lol!: lol! Jediné co by mě zajímalo, když nosí ty kožené bundy...jestli je to umělá kůže?! Asi to zní úchylně, ale někdo kdo je vegetarián....ekolog...musí žít i s tím, že kůže není na nošení...já se to teda taky snažím redukovat. A jak jste na tom vy dámy??? Co vegetariánství??Ekologie??? Třeba na peta.com...je pledge to be veg..kdyby to chtěl někdo zkusit...stát se na 30dní vegetariánem...jsem přesvědčila jednoho kamaráda, aby se přidal...a povedlo se....co vy?? No nic...přeji všem krásný víkend...jdu STUDOVAT..blééaffraid affraid
Návrat nahoru Goto down
Agarwaen

Agarwaen


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 13. 04. 08

Jaredova literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredova literatura   Jaredova literatura Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 2:15 pm

Jo hezké umístění a kdo je teda první???? Question Exclamation king queen
Jinak podle mě není jednoduchý stát se vegetariánem, i když v naší školní jídelně by to určitě nebyl problém, třeba taková jemně zelená sekaná neznámého původu... scratch Mno u Jardy doufám, že nenosí pravou kůži, ale kdo ví.... Smile Wink
Návrat nahoru Goto down
Sangreal^

Sangreal^


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 17. 04. 08

Jaredova literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredova literatura   Jaredova literatura Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 12:49 am

teda máte pravdu, řekni mi co čteš a já ti řeknu jaký jsi, musím říct, že já se číst snažím a to taky něco co za to stojí a pokud najdu někoho, kdo také ví co čte, pak to o tom člověku opravdu dost vypovídá ne ? jen tak mezi náma, co právě čtete vy ? Wink
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

Jaredova literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredova literatura   Jaredova literatura Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 8:10 pm

Pro sslunickoo - když něco najdu, určitě to sem dám.

Co se týče ekologie, musím říct, že mě dost mrzí, že spoustě lidem v mém okolí je cizí a přestože jsou u domů kontejnery na tříděný odpad, je jim to jedno a všechno sypou do jedné popelnice. To je velmi smutné, na tom se asi všichni co tu jsme schodneme. Myslím si totiž, že u vás tomu není jinak.
Co se mě týká, já ho třídím a snažím se k tomu vést i svou rodinu a přátele. Snažím se také šetřit energiemi, vodou, používám ekologické prací a čistící prostředky, recyklovaný papír a nedávno jsem navrhla svým přátelům celodenní akci "čištění lesa", které se uskuteční v blízké době. To byste nevěřili, co tam lidi dokážou nadělat za binec. Také vím o akci, která probíhá v létě v severočeském kraji, při níž se zase zbavuje odpadků řeka Kamenice. Těch akcí je samozřejmě víc a je na nich vidět, že když lidi chtějí, umí se o naši přírodu postarat. Jen je jich málo oproti těm, co na ni kašlou.
A co čtu? Teď právě Keltský stromový kalendář od Michaela Vescoliho. Je to taková oddechovka a po ní se zahloubám do Egypťana Sinuheta. Už se na něj moc těším. tongue
Návrat nahoru Goto down
Sangreal^

Sangreal^


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 17. 04. 08

Jaredova literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredova literatura   Jaredova literatura Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 10:47 am

máte pravdu, lidi dokáží nadělat bordel, to je neskutečné. I když tady v Německu je to naštěstí už celkem zažité třídit odpad, jsou tu velké dvory, kde jsou desítky kontejnerů a k tomu obsluha a vy tam přijedete a hodíte to kam to patří a když nevíte, tak vám to obsluha řekne, takže je to super, hlavně pro velké rodiny, většina z nich produkuje samozřejmě tolik odpadu, že jim jedna nebo dvě popelnice před barákem nestačí, tam hází akorát co zbyde a bio odpadky, zbytek takhle odvezou na ten veřejný dvůr. V každym městě jsou alespoň dva, tak to ani nebývá nijak daleko. Měli by to v Čechách také zavést.
Já osobně třídím bio, papír, plasty a sklo, toho mám samosebou nejvíc, popelnici nám tu vyváží jednou za 14 dní, takže ono to ty lidi donutí třídit, pokud nechtějí mít před domem ostudu z přetékající popelnice. Taky tu fungují popelnice určené pouze pro oblečení, takže když máte doma hadry na vyhození, tak to sesbítáte, hodíte sem a hotovo, to se pak někde na centrále přebere a to použitelné se odveze do zemí kde se to ještě využije, třeba do Afriky. Pak maj ty děcka na hlavě čepici Nike, která se tady nějakýmu rozmazlenýmu parchantíkovi už nelíbila cherry

Jinak já čtu zrovna Světové dějiny jazyků od Orsena a pak se vrhnu na Tajné dějiny zednářských lóží......ten keltský kalendář už si taky chci dlouho přečíst, snad se k tomu dohrabu lol!
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

Jaredova literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredova literatura   Jaredova literatura Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 12:47 am

Tak jsem ráda, že jsme se všechny shodly, že všechny třídíme a učíme to okolí..i když donutit mého bratra vždycky zhasnout se mi asi nikdy nepodaří...Já jsem třeba ráda,že už i u nás na fakultě třídíme aspoň plasty a papír....ale třeba jsem byla ted´v Palladiu a jeden by řekl nové centrum..půjdou s módou a budou mít koše na plast..přece jen každý chodí v tom horku s plastovýma láhvema...a ono nic...příjemné překvapení bylo aspoň v O2 aréně,kde třídili :-) A musím souhlasit,že v Německu a Rakousku je to mnohem lepší, vždycky když tam jsme tak nás majitélé kdekoliv bydlíme upozorní na to jak třídit odpad clown
Tak mě napadá, ještě zařídit rubriku geniální vegetariánských receptů a jsme jako slet babek...i když já kuchař amatér milující pana Cuketku a jeho soufléé...bych nebyla proti lol! lol! lol!
Co se týče knih...zajímavé..velmi zajímavé..dobrá inspirace..já ted´kvůli školy bohužel kurs obchodního práva-cenné papíry a pro záavu Dostojevskij-Běsi...mějte se všechny kráásně
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Jaredova literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredova literatura   Jaredova literatura Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 2:59 pm

Já taky třídim lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

Jaredova literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredova literatura   Jaredova literatura Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 9:56 pm

Pro všechny co se zajímají o Jaredovu literaturu mám malou informaci.

Uvnitř obalu alba ABL je Jaredovo poděkování spoustě lidem a mezi nimi jsou i spisovatelé. Kromě Ayn Rand, jsou tam jmenováni např.: Deepak Chopra, Hermann Hesse, Robert Greene ad. Zkuste na ně mrknout. Nabízejí opět velmi zajímavé čtení.

Zdá se, že PROVEHITO IN ALTUM je Jaredovo výstižné motto nejen v hudbě. Doufám a přeju mu, ať z těch závratných vrcholů hned tak nespadne.

U Shannonova a Tomova thanks není žádný spisovatel... nu což, asi toho moc nenačtou. Neutral
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jaredova literatura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredova literatura   Jaredova literatura Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jaredova literatura
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» promena jaredova tela

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: