30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 jared-moderátor???

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
suzannah

suzannah


Poeet p?íspivku : 15
Age : 29
Registration date : 16. 05. 08

jared-moderátor??? Empty
PříspěvekPředmět: jared-moderátor???   jared-moderátor??? Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 11:43 pm

Tak jsem se dneska na http://jaredletofansite.sblog.cz/ dozvěděla, že Jared nám bude moderovat MTV Asia awards!!!
Sám řekl toto:Je to pro mě pocta být součástí této nezapomenutelné a vzrušující noci, jsem si jist, že bude právě taková, v této kouzelné a nádherné zemi. MTV bylo důležitým domovem pro 30 Seconds To Mars na naší celosvětové pouti. Jsem pyšný, že se můžu přidat ke všemu na tomto nádherném a jedinečném místě jako je Malajsie. Bude to šílená a skvělá noc.
Aha, tak šílená??? No jasně, co zase náš apartní saxoň Jarda asi vymyslí???? king
Myslim, že to bude pěknej cvokhaus, s těma jeho dotazama a cvaklostí...každopádně doufám, že to budeme moct sledovat i v ČR...jestli ne, tak se naštvu Mad
No a co na to řikáte vy???? Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven What a Face
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

jared-moderátor??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jared-moderátor???   jared-moderátor??? Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 9:18 am

Proč ne? Vyřídilku má dobrou, srandu udělat umí, tak co by nemohl moderovat?
Ale jestli bude mít víc těchhle mimomarsovských aktivit, tak se novýho alba dočkáme tak za deset let. Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

jared-moderátor??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jared-moderátor???   jared-moderátor??? Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 11:08 am

Náhodou,to je super lol! se těšim lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
suzannah

suzannah


Poeet p?íspivku : 15
Age : 29
Registration date : 16. 05. 08

jared-moderátor??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jared-moderátor???   jared-moderátor??? Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 12:12 pm

No to teda! Jako já chci nový cd!! Ne že by mě starý už omrzely, to jako ne, to nikdy ale STEJNĚ!!!!!
Ale na jeho moderování jsem teda zvědavá!!
Náš Džarda, nadaný po všech stránkách lol!
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

jared-moderátor??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jared-moderátor???   jared-moderátor??? Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 12:48 pm

Já myslím, že to je fajn...ráda poslouchám jeho hlas jak povídá...takže to bude příjemné :-) A taky to musí být sranda. Co se týče nového cd...dámy...já myslím, že jak si dá pauzu...tak pak mu to půjde lépe rychleji a bude to BOMBA geek geek
Návrat nahoru Goto down
suzannah

suzannah


Poeet p?íspivku : 15
Age : 29
Registration date : 16. 05. 08

jared-moderátor??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jared-moderátor???   jared-moderátor??? Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 9:07 pm

No to teda ať je to pořádná atomovka!! Jinak se naštvu!!! Nesnášim čekání, jsem děsně netrpělivá!!!!! Shocked Ale tyky myslim, že až se do toho konečně pořádně daj, bude to stát za to!!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





jared-moderátor??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jared-moderátor???   jared-moderátor??? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
jared-moderátor???
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jared with .... :-)
» Jared a telefony
» jared-leto.org
» jak jinak nez Jared
» Mlady Jared

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: