30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Snižujíci se počet fanoušků

Goto down 
+7
kiki
eglantine
_JESULKA_:*
Hanča
RoYa
edoulek
Aneta Leto
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Amyee

Amyee


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 08. 07

Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 7:58 pm

Bleeding: Souhlas, to jim musíš naservírovat všechno pod nos. Musíš udělat sraz v jejich rodném městě a to ještě ani nevíš, jestli se uráčí dojít!

Ale já budu optimista, já doufám, že se situace zlepší...

... i když... docela se obávám nového alba... a taky toho, jak budou Marsy vystupovat. Občas mě dost serou, že to tak musím říct. Pořád kecají, jak nás všechny strašně milují, jak jsou pro ně fanoušci důležití, ale mě to přijde, jak slova do větru. Mě to spíš ani už nebaví poslouchat, chci vidět činy a ne kecy. Mad
Návrat nahoru Goto down
http://www.jaredletofansite.sblog.cz
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 6:08 pm

Amyee napsal:
Bleeding: Souhlas, to jim musíš naservírovat všechno pod nos. Musíš udělat sraz v jejich rodném městě a to ještě ani nevíš, jestli se uráčí dojít!

Ale já budu optimista, já doufám, že se situace zlepší...

... i když... docela se obávám nového alba... a taky toho, jak budou Marsy vystupovat. Občas mě dost serou, že to tak musím říct. Pořád kecají, jak nás všechny strašně milují, jak jsou pro ně fanoušci důležití, ale mě to přijde, jak slova do větru. Mě to spíš ani už nebaví poslouchat, chci vidět činy a ne kecy. Mad

Proč se obáváš nového alba? Když tak vidím ty ciráty s turné, tak už se snad ani ničeho neobávám... Rolling Eyes
Mimochodem k tomu co píšeš o těch fanoušcích a kecech...musím prostě přidat taky svoji nasranost... Na Face of Face, tak jsem v nabídce zemí pro odeslání fotky opravdu marně hledala Česko. Není to jen tento případ. Takže co? ...Message from Mars: Fuck of Czech Republic Question Exclamation
Dost mě to mrzí. Neutral
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 6:20 pm

a navíc,jejich muzika už mi nic moc neříká,dala jsem se na jinej styl trošku:-D mars poslouchám jen ze zvyku když už,a to je škoda
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Amyee

Amyee


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 08. 07

Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 7:13 pm

Proč se obávám nového alba? No, protože já uznávám první album... A Beautiful Lie ještě jde, když zavřu jedno oko... ale nevím co mám od nového alba čekat. Já bych brala návrat ke kořenům, ale toho se těžko dočkám a navíc se musím přiznat, že této hudbě již moc neholduju, vlastně já jsem tento styl nikdy moc ráda neměla, jen 30STM se mi zalíbili...

Já jsem si zvykla, že pro ně ČR nic není, ale nedivím se, proti Itálii, nebo Německu, nemluvě o Británii jsem hodně pozadu co se týče fanoušků a ostatních věcí.

a co se týče koncertu...

Dala by se sehnat nějaká malá hala - klub, který bychom jisto jistě zaplnili, ALE v malých halách 30STM asi už nehrají (nejsem si jistá, jak jsou velké haly v Německu).
30STM už hrají pro 6000 fanoušků a ne pro 1000 a taky si myslím, že oni nejsou jedna z těch levnějších kapel...
Možná se mýlím, ale tohle je jen můj pocit Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.jaredletofansite.sblog.cz
Amyee

Amyee


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 08. 07

Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 7:14 pm

Amyee napsal:
Proč se obávám nového alba? No, protože já uznávám první album... A Beautiful Lie ještě jde, když zavřu jedno oko... ale nevím co mám od nového alba čekat. Já bych brala návrat ke kořenům, ale toho se těžko dočkám a navíc se musím přiznat, že této hudbě již moc neholduju, vlastně já jsem tento styl nikdy moc ráda neměla, jen 30STM se mi zalíbili...

Já jsem si zvykla, že pro ně ČR nic není, ale nedivím se, proti Itálii, nebo Německu, nemluvě o Británii jsem hodně pozadu co se týče fanoušků a ostatních věcí.

a co se týče koncertu...

Dala by se sehnat nějaká malá hala - klub, který bychom jisto jistě zaplnili, ALE v malých halách 30STM asi už nehrají (nejsem si jistá, jak jsou velké haly v Německu).
30STM už hrají pro 6000 fanoušků a ne pro 1000 a taky si myslím, že oni nejsou jedna z těch levnějších kapel...
Tohle je jen můj pocit Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.jaredletofansite.sblog.cz
3@rush Leto

3@rush Leto


Poeet p?íspivku : 7
Age : 28
Registration date : 11. 10. 09

Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 10:53 pm

Amyee napsal:
Amyee napsal:
Proč se obávám nového alba? No, protože já uznávám první album... A Beautiful Lie ještě jde, když zavřu jedno oko... ale nevím co mám od nového alba čekat. Já bych brala návrat ke kořenům, ale toho se těžko dočkám a navíc se musím přiznat, že této hudbě již moc neholduju, vlastně já jsem tento styl nikdy moc ráda neměla, jen 30STM se mi zalíbili...

Já jsem si zvykla, že pro ně ČR nic není, ale nedivím se, proti Itálii, nebo Německu, nemluvě o Británii jsem hodně pozadu co se týče fanoušků a ostatních věcí.

a co se týče koncertu...

Dala by se sehnat nějaká malá hala - klub, který bychom jisto jistě zaplnili, ALE v malých halách 30STM asi už nehrají (nejsem si jistá, jak jsou velké haly v Německu).
30STM už hrají pro 6000 fanoušků a ne pro 1000 a taky si myslím, že oni nejsou jedna z těch levnějších kapel...
Tohle je jen můj pocit Wink

Sem stejnýho názoru(co se týče toho koncertu), i když je mi to dost líto, ale na druhou stranu nic není nemožný že jo. a taky o co se nepokusíš, to nezjistíš. Na Británii a spol. sice nemáme, ale taky tady sme a to by aspoň mohli respektovat. Prostě ať už v Americe, austrálii, Evropě,... fanoušek je fanoušek ne? Já vi že se to prostě nedá, nejsou nejlevnější, ale nejsou taky nejdražší. Řekni mi, kolik lidí je zná?
Každopádně se můžem pokusit něco uspořádat. Při nejhoršim můžem jet do Německa mno Sad
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 8:08 pm

3@rush Leto napsal:
Amyee napsal:
Amyee napsal:
Proč se obávám nového alba? No, protože já uznávám první album... A Beautiful Lie ještě jde, když zavřu jedno oko... ale nevím co mám od nového alba čekat. Já bych brala návrat ke kořenům, ale toho se těžko dočkám a navíc se musím přiznat, že této hudbě již moc neholduju, vlastně já jsem tento styl nikdy moc ráda neměla, jen 30STM se mi zalíbili...

Já jsem si zvykla, že pro ně ČR nic není, ale nedivím se, proti Itálii, nebo Německu, nemluvě o Británii jsem hodně pozadu co se týče fanoušků a ostatních věcí.

a co se týče koncertu...

Dala by se sehnat nějaká malá hala - klub, který bychom jisto jistě zaplnili, ALE v malých halách 30STM asi už nehrají (nejsem si jistá, jak jsou velké haly v Německu).
30STM už hrají pro 6000 fanoušků a ne pro 1000 a taky si myslím, že oni nejsou jedna z těch levnějších kapel...
Tohle je jen můj pocit Wink

Sem stejnýho názoru(co se týče toho koncertu), i když je mi to dost líto, ale na druhou stranu nic není nemožný že jo. a taky o co se nepokusíš, to nezjistíš. Na Británii a spol. sice nemáme, ale taky tady sme a to by aspoň mohli respektovat. Prostě ať už v Americe, austrálii, Evropě,... fanoušek je fanoušek ne? Já vi že se to prostě nedá, nejsou nejlevnější, ale nejsou taky nejdražší. Řekni mi, kolik lidí je zná?
Každopádně se můžem pokusit něco uspořádat. Při nejhoršim můžem jet do Německa mno Sad

Já už se o to kdysi pokoušela, ale nikdo je tu nechce. Většina agentur odepsala, že je zde nikdo nezdá a pro ně by to bylo nevýhodné, no a zbytek, že jsou příliš drazí...
Návrat nahoru Goto down
3@rush Leto

3@rush Leto


Poeet p?íspivku : 7
Age : 28
Registration date : 11. 10. 09

Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 8:57 pm

Já už se o to kdysi pokoušela, ale nikdo je tu nechce. Většina agentur odepsala, že je zde nikdo nezdá a pro ně by to bylo nevýhodné, no a zbytek, že jsou příliš drazí...[/quote]
Já vím, obdivuju tě za to. já sem se taky pokusila, vim i o místě, kde by ,ohli hrát. má to takovou kapacitu, aby stačila. Jen de o to aby se to vyplatilo(To místo je venkovní letní parket, takže by tam umrzli, ale možná by to i šlo.) Chjo proč je to tak složitý. Jinak udělat maximálně nějakej hromadnej zájezd do Německa na jejich koncert, jinak nwm Sad
Návrat nahoru Goto down
TerraDV

TerraDV


Poeet p?íspivku : 70
Age : 34
Registration date : 14. 06. 07

Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 11:38 am

3@rush Leto napsal:
Já už se o to kdysi pokoušela, ale nikdo je tu nechce. Většina agentur odepsala, že je zde nikdo nezdá a pro ně by to bylo nevýhodné, no a zbytek, že jsou příliš drazí...
Já vím, obdivuju tě za to. já sem se taky pokusila, vim i o místě, kde by ,ohli hrát. má to takovou kapacitu, aby stačila. Jen de o to aby se to vyplatilo(To místo je venkovní letní parket, takže by tam umrzli, ale možná by to i šlo.) Chjo proč je to tak složitý. Jinak udělat maximálně nějakej hromadnej zájezd do Německa na jejich koncert, jinak nwm Sad[/quote]


A co počkat az bude nový album?? to se snad probudí všichni jejich fanoušci a pak by možna byl ten zájem o koncert a pak bysme mohli něco domluvit
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 8:29 pm

TerraDV napsal:
3@rush Leto napsal:
Já už se o to kdysi pokoušela, ale nikdo je tu nechce. Většina agentur odepsala, že je zde nikdo nezdá a pro ně by to bylo nevýhodné, no a zbytek, že jsou příliš drazí...
Já vím, obdivuju tě za to. já sem se taky pokusila, vim i o místě, kde by ,ohli hrát. má to takovou kapacitu, aby stačila. Jen de o to aby se to vyplatilo(To místo je venkovní letní parket, takže by tam umrzli, ale možná by to i šlo.) Chjo proč je to tak složitý. Jinak udělat maximálně nějakej hromadnej zájezd do Německa na jejich koncert, jinak nwm Sad


A co počkat az bude nový album?? to se snad probudí všichni jejich fanoušci a pak by možna byl ten zájem o koncert a pak bysme mohli něco domluvit[/quote]

Já myslím, že i s tím by se mělo počkat na jaro. počkáme na CDčko a až budou mít turné v Evropě, jinak je tu nedostanem a pokud už jo, tak se nedoplatíme ;-) No a pokud jde o to venkovní místo, tak je to dobrý nápad, ale spíš až jak bude teplo ;-) v zimě je tam taky nedotáhneme ;-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Snižujíci se počet fanoušků
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: