30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Marsové v Praze

Goto down 
+11
vendys
Dark_00
RoYa
_JESULKA_:*
Venus
kiki
Kristí
3@rush Leto
Bleed
Aneta Leto
eglantine
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 27, 2010 9:37 pm

Taky jedu z ovy ;-)
Návrat nahoru Goto down
RoYa




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 19. 09. 09

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 29, 2010 2:02 pm

Aneta Leto napsal:
Taky jedu z ovy ;-)

Tak to už jsme 4 z O-vy. Od kámošky jsem slyšela, že se dá koupit nějaká hromadná jízdenka na vlak pro 5 lidí (bude nutné zjistit bližší invo), ale vyšlo by nás to levněji, tak dej vědět, jestli teda nemáš jiné plány.
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 29, 2010 10:36 pm

No ještě jeden, řekněme, známý. Snad jede i jedna kámoška... Jenže ještě netuším jestli nepojedu s dědou. Ale tak myslím, že něják by se to domluvit dalo ;-)
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 2:56 pm

Heledte, já tam asi jedu sama,ale jenom ....nechce se mi jít do areny sama. tak kdyby jste se nekdo obětoval a sešli by jsme se před halou a pak šli společně?:-D
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
vendys




Poeet p?íspivku : 15
Age : 29
Localisation : Brno
Registration date : 14. 02. 10

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Je tu někdo z Brna?   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 14, 2010 4:34 pm

Strašně moc bych chtěla jet na koncert ´=( ale nemám s kým a rodiče mě samotnou nepustí až do Prahy (je mi 15 a bydlím kousek od Brna)
Nenašel by se někdo s kým bych mohla jet? dyžtak napište na vendys73@seznam.cz
Návrat nahoru Goto down
http://my-little-jumbo.blog.cz
vendys




Poeet p?íspivku : 15
Age : 29
Localisation : Brno
Registration date : 14. 02. 10

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Super! XD   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 27, 2010 12:17 pm

už mám asi 2 týdny koupenej lístek xD a moc se těšíím xD akorát se te´d musím vypořádat se zánětem ucha ´=/ (už s ním bojuju třetím týdnem)
Návrat nahoru Goto down
http://my-little-jumbo.blog.cz
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28, 2010 9:10 pm

Doufám, že se ti to podaří ;-)
Návrat nahoru Goto down
RoYa




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 19. 09. 09

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 06, 2010 8:44 pm

Tak už se nám to blíží. Kdo teda jede vlakem z O-vy? Prosím dejte vědět - 1) jízdné bude levnější a 2) bude větší sranda.
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07, 2010 10:00 pm

Veříš mi, že pořád nwm jak pojedu? :-D
Návrat nahoru Goto down
Raketka29

Raketka29


Poeet p?íspivku : 7
Age : 35
Registration date : 15. 03. 10

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 1:34 pm

Tak za chvilku si jdu také vyzvednout lístky, jen mě štve že kamarádi moji lásku nesdílí a jdu sama Sad
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17, 2010 1:28 pm

Já mám takový dotaz, v kolik na ten koncert vyrážíte?? Nevadí mi být někde tak uprostřed,ale zasejc bych nechtěla přijít tak pozdě,abych z nich nic neviděla :/
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17, 2010 1:37 pm

z Ovy vyjíždíme v 9 a před halou budu stát od 6 :-)
Návrat nahoru Goto down
Raketka29

Raketka29


Poeet p?íspivku : 7
Age : 35
Registration date : 15. 03. 10

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 18, 2010 12:08 am

Aneta Leto napsal:
z Ovy vyjíždíme v 9 a před halou budu stát od 6 :-)
Tak já to vidím cca stejně. Doufám že přivezou nějaké suvenýry Very Happy Jo a už se ví kdo je ten special guest? Btw. opravdu nerada chodím někam sama tak 775242944 pro ty co by chtěli poznat někoho nového a nechtěj stát ve frontě samy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
vendys




Poeet p?íspivku : 15
Age : 29
Localisation : Brno
Registration date : 14. 02. 10

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Už dnes!   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 18, 2010 8:52 am

Nemůžu uvěřit, že je ten koncert už dnes Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://my-little-jumbo.blog.cz
Domča

Domča


Poeet p?íspivku : 58
Localisation : Uherské Hradiště
Registration date : 20. 06. 07

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 18, 2010 9:22 am

A jestli nebudu v první řadě a nešáhnu Jaredovi na zadek tak to bude konec lol!
Návrat nahoru Goto down
Raketka29

Raketka29


Poeet p?íspivku : 7
Age : 35
Registration date : 15. 03. 10

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 18, 2010 11:09 am

No jo už se to blíží, já to přežiju i bez první řady Very Happy Jo nevíte jaká je kapacita Incheby? A kdo je ten special guest?
Návrat nahoru Goto down
Raketka29

Raketka29


Poeet p?íspivku : 7
Age : 35
Registration date : 15. 03. 10

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 18, 2010 11:16 am

Tak ještě koukám, že už je asi vyprodáno, ticketpro ani ticketportal už nedovoluje rezervace
Návrat nahoru Goto down
Domča

Domča


Poeet p?íspivku : 58
Localisation : Uherské Hradiště
Registration date : 20. 06. 07

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 19, 2010 10:02 am

Tak co jak se Vám líbil koncert? mě teda hrozně moc Smile Sice jsme si na ně hodně dlouho počkali a puštěli nám tam jakési technařské vymývárny ale stálo to za to! Very Happy Obě předkapely byli dobré ..sice víc se mi líbili Street Drum Corps ale aj ti druzí nebyli špatní :-) Atmosféra byla skvělá a Jared úžasný Smile Jak Vám se líbilo? Smile Cool
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 19, 2010 4:09 pm

vyprávějte vííc!!:-D
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 19, 2010 8:06 pm

No začátek tak úžasný nebyl... málem nás tam udupaly... nechápu... jako, taky jsem chtěla být co nejvíc ve předu, ale šlapat kvůli tomu někomu po hlavě...
no pak ty předkapely... první byla docela dobrá, ale ta druhá se mi až tak moc nelíbila. Pak jsme docela dlouho čekaly na 30STM. Víc než 40 minut... Pak když přišly, tak to bylo úžasné. Jared fakt nádherné zpívá :-) Bylo to fakt dokonalé :-) akorát to rychle uteklo, no :-(
Návrat nahoru Goto down
Domča

Domča


Poeet p?íspivku : 58
Localisation : Uherské Hradiště
Registration date : 20. 06. 07

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 19, 2010 8:13 pm

Aneta Leto napsal:
No začátek tak úžasný nebyl... málem nás tam udupaly... nechápu... jako, taky jsem chtěla být co nejvíc ve předu, ale šlapat kvůli tomu někomu po hlavě...
no pak ty předkapely... první byla docela dobrá, ale ta druhá se mi až tak moc nelíbila. Pak jsme docela dlouho čekaly na 30STM. Víc než 40 minut... Pak když přišly, tak to bylo úžasné. Jared fakt nádherné zpívá :-) Bylo to fakt dokonalé :-) akorát to rychle uteklo, no :-(

jn s tím ušlápáním to je fakt Very Happy a nejhorší to bylo jak řekl že mají jít na to podium tak jak se lidi posílali nad hlavama.. prostě stojím a najednou mám něčí nohu na hlavě nebo jinou část těla Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 19, 2010 8:19 pm

Domča napsal:
Aneta Leto napsal:
No začátek tak úžasný nebyl... málem nás tam udupaly... nechápu... jako, taky jsem chtěla být co nejvíc ve předu, ale šlapat kvůli tomu někomu po hlavě...
no pak ty předkapely... první byla docela dobrá, ale ta druhá se mi až tak moc nelíbila. Pak jsme docela dlouho čekaly na 30STM. Víc než 40 minut... Pak když přišly, tak to bylo úžasné. Jared fakt nádherné zpívá :-) Bylo to fakt dokonalé :-) akorát to rychle uteklo, no :-(

jn s tím ušlápáním to je fakt Very Happy a nejhorší to bylo jak řekl že mají jít na to podium tak jak se lidi posílali nad hlavama.. prostě stojím a najednou mám něčí nohu na hlavě nebo jinou část těla Very Happy

no radši jsem nad hlevou dobrovolně tahala někoho cizího, než když mi na ní šlapali lidi ;-)
Návrat nahoru Goto down
Raketka29

Raketka29


Poeet p?íspivku : 7
Age : 35
Registration date : 15. 03. 10

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 20, 2010 3:10 pm

Buďte v klidu na jednom minulém koncertu v Inchebě jsem čekala po předkapele hodinu a půl na hlavní zpěvačku tohle bylo ještě zlatý. No ale bylo to naprosto úžasný.
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 20, 2010 7:47 pm

Raketka29 napsal:
Buďte v klidu na jednom minulém koncertu v Inchebě jsem čekala po předkapele hodinu a půl na hlavní zpěvačku tohle bylo ještě zlatý. No ale bylo to naprosto úžasný.

A měla si na sobě kozačky s podpadkama? :-D
Návrat nahoru Goto down
Raketka29

Raketka29


Poeet p?íspivku : 7
Age : 35
Registration date : 15. 03. 10

Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 1:46 pm

Aneta Leto napsal:
Raketka29 napsal:
Buďte v klidu na jednom minulém koncertu v Inchebě jsem čekala po předkapele hodinu a půl na hlavní zpěvačku tohle bylo ještě zlatý. No ale bylo to naprosto úžasný.

A měla si na sobě kozačky s podpadkama? :-D

To jsem radši neměla a i tak mi málem nohy odpadly Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Marsové v Praze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marsové v Praze   Marsové v Praze - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Marsové v Praze
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» KONCERTY
» Tak co?Prijedou ti Marsove konecne nebo ne?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: