30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 www stránky

Goto down 
+6
lenik6277
edoulek
Violet
vendys
Aneta Leto
ordinary-girl
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Small.Beetle




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 09. 10. 10

www stránky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: www stránky   www stránky - Stránka 4 Icon_minitimeWed Oct 20, 2010 9:34 pm

Violet napsal:
Small.Beetle napsal:
achjo... mrzí mě, že jsem 30STM zaregistrovala až po tom velkým boomu a našla jsem je až v době, kdy už to tady u nás spíš teda umírá Crying or Very sad

Velký boom je teď Smile Akorát ne tady no... lol!


Tak to je ale potom špatný No Very Happy Jak už tady bylo řečeno, chtělo by to nějak rozhejbat Razz Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Violet




Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 19. 07. 08

www stránky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: www stránky   www stránky - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 23, 2010 10:28 pm

Small.Beetle napsal:
Violet napsal:
Small.Beetle napsal:
achjo... mrzí mě, že jsem 30STM zaregistrovala až po tom velkým boomu a našla jsem je až v době, kdy už to tady u nás spíš teda umírá Crying or Very sad

Velký boom je teď Smile Akorát ne tady no... lol!


Tak to je ale potom špatný No Very Happy Jak už tady bylo řečeno, chtělo by to nějak rozhejbat Razz Very Happy

Bez lidí to nerozhýbeš...
Návrat nahoru Goto down
nellie




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 26. 10. 10

www stránky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: www stránky   www stránky - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 26, 2010 9:41 pm

Small.Beetle napsal:
achjo... mrzí mě, že jsem 30STM zaregistrovala až po tom velkým boomu a našla jsem je až v době, kdy už to tady u nás spíš teda umírá Crying or Very sad

jááj, jsme na tom úplně stejně.. Crying or Very sad taky jsem přišla po boomu a nic se neděje.. ale tak, uděláme si nějakej soukromej boom Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Small.Beetle




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 09. 10. 10

www stránky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: www stránky   www stránky - Stránka 4 Icon_minitimeWed Oct 27, 2010 3:58 pm

nellie napsal:
Small.Beetle napsal:
achjo... mrzí mě, že jsem 30STM zaregistrovala až po tom velkým boomu a našla jsem je až v době, kdy už to tady u nás spíš teda umírá Crying or Very sad

jááj, jsme na tom úplně stejně.. Crying or Very sad taky jsem přišla po boomu a nic se neděje.. ale tak, uděláme si nějakej soukromej boom Very Happy


joojoo za poslední měsíc a půl se snažím dohnat všechno, co jsem zmeškala, takže sjíždím videa, blogy, fotky atd atd:D Jen ty koncerty už nedoženu Sad
Návrat nahoru Goto down
nellie




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 26. 10. 10

www stránky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: www stránky   www stránky - Stránka 4 Icon_minitimeWed Oct 27, 2010 5:39 pm

Small.Beetle napsal:
nellie napsal:
Small.Beetle napsal:
achjo... mrzí mě, že jsem 30STM zaregistrovala až po tom velkým boomu a našla jsem je až v době, kdy už to tady u nás spíš teda umírá Crying or Very sad

jááj, jsme na tom úplně stejně.. Crying or Very sad taky jsem přišla po boomu a nic se neděje.. ale tak, uděláme si nějakej soukromej boom Very Happy


joojoo za poslední měsíc a půl se snažím dohnat všechno, co jsem zmeškala, takže sjíždím videa, blogy, fotky atd atd:D Jen ty koncerty už nedoženu Sad

přesně tak.. Sad ale tak kdo si počká, ten se dočká a za chvíli jsou zase tady.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Small.Beetle




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 09. 10. 10

www stránky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: www stránky   www stránky - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 28, 2010 5:19 pm

nellie napsal:
Small.Beetle napsal:
nellie napsal:
Small.Beetle napsal:
achjo... mrzí mě, že jsem 30STM zaregistrovala až po tom velkým boomu a našla jsem je až v době, kdy už to tady u nás spíš teda umírá Crying or Very sad

jááj, jsme na tom úplně stejně.. Crying or Very sad taky jsem přišla po boomu a nic se neděje.. ale tak, uděláme si nějakej soukromej boom Very Happy


joojoo za poslední měsíc a půl se snažím dohnat všechno, co jsem zmeškala, takže sjíždím videa, blogy, fotky atd atd:D Jen ty koncerty už nedoženu Sad

přesně tak.. Sad ale tak kdo si počká, ten se dočká a za chvíli jsou zase tady.. Very Happy

Jo doufám, že brzoo brzičko:D...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





www stránky - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: www stránky   www stránky - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
www stránky
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: