30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jared a Scarlett

Goto down 
+10
Mkros
Becky
peťulka
Neela
jersey
Bejbatkooo
selene
ivanna27546
Cominick
kiki
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:17 pm

kiki napsal:
jersey napsal:
kiki napsal:
jersey napsal:
kiki napsal:
Joo,to bylo Perfektní skóre-super film!!!!! queen
zrovna jsem chtěla napsat jaká to byla krávovina..
Tak já si myslim,že to byl filom pro takový děti od 12do 15ti let lol! Moje rodiče na to měli stejnej názor
no..přesně lol! taková "teeage"komedie..
Jo,asi tak albino
když už jsme u těch filmů..tak valil film Protivný,spostý holky s Lindsay..podobná hovadina..
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:18 pm

kiki napsal:
jersey napsal:
kiki napsal:
jersey napsal:
kiki napsal:
Joo,to bylo Perfektní skóre-super film!!!!! queen
zrovna jsem chtěla napsat jaká to byla krávovina..
Tak já si myslim,že to byl filom pro takový děti od 12do 15ti let lol! Moje rodiče na to měli stejnej názor
no..přesně lol! taková "teeage"komedie..
Jo,asi tak albino

taková parodie, ale pro blbý, 1 sem viděla parodii na Robina Hooda a to bylo super, ale tyhle filmy, jako je ten se Scarlet a ten co dávali včera - Hlava státu (asi), to je blbost, ale zas je to tak blbý až je to někdy srandovní, ale je tam malá hranice
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:19 pm

Neela napsal:
kiki napsal:
jersey napsal:
kiki napsal:
jersey napsal:
kiki napsal:
Joo,to bylo Perfektní skóre-super film!!!!! queen
zrovna jsem chtěla napsat jaká to byla krávovina..
Tak já si myslim,že to byl filom pro takový děti od 12do 15ti let lol! Moje rodiče na to měli stejnej názor
no..přesně lol! taková "teeage"komedie..
Jo,asi tak albino

taková parodie, ale pro blbý, 1 sem viděla parodii na Robina Hooda a to bylo super, ale tyhle filmy, jako je ten se Scarlet a ten co dávali včera - Hlava státu (asi), to je blbost, ale zas je to tak blbý až je to někdy srandovní, ale je tam malá hranice
tyhle filmy asi nikdy nepochopím... rabbit viva AMORES PERROS
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:19 pm

jersey napsal:
kiki napsal:
jersey napsal:
kiki napsal:
jersey napsal:
kiki napsal:
Joo,to bylo Perfektní skóre-super film!!!!! queen
zrovna jsem chtěla napsat jaká to byla krávovina..
Tak já si myslim,že to byl filom pro takový děti od 12do 15ti let lol! Moje rodiče na to měli stejnej názor
no..přesně lol! taková "teeage"komedie..
Jo,asi tak albino
když už jsme u těch filmů..tak valil film Protivný,spostý holky s Lindsay..podobná hovadina..
Protivný holky jsem neviděla,jen kousek,to mě moc nebavilo afro
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:23 pm

jersey napsal:
Neela napsal:
kiki napsal:
jersey napsal:
kiki napsal:
jersey napsal:
kiki napsal:
Joo,to bylo Perfektní skóre-super film!!!!! queen
zrovna jsem chtěla napsat jaká to byla krávovina..
Tak já si myslim,že to byl filom pro takový děti od 12do 15ti let lol! Moje rodiče na to měli stejnej názor
no..přesně lol! taková "teeage"komedie..
Jo,asi tak albino

taková parodie, ale pro blbý, 1 sem viděla parodii na Robina Hooda a to bylo super, ale tyhle filmy, jako je ten se Scarlet a ten co dávali včera - Hlava státu (asi), to je blbost, ale zas je to tak blbý až je to někdy srandovní, ale je tam malá hranice
tyhle filmy asi nikdy nepochopím... rabbit viva AMORES PERROS

jestli je to o těch psích zápasech - na to sme se koukali o ŠJ a bylo to děsný, už jen ti chudáčci psi!!!! ale někdo má rád toho hl. hrdinu - jen jak se menuje(byl i v Karlovejch Varech asi před 2 rokama)
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:25 pm

jersey napsal:
kiki napsal:
jersey napsal:
kiki napsal:
jersey napsal:
kiki napsal:
Joo,to bylo Perfektní skóre-super film!!!!! queen
zrovna jsem chtěla napsat jaká to byla krávovina..
Tak já si myslim,že to byl filom pro takový děti od 12do 15ti let lol! Moje rodiče na to měli stejnej názor
no..přesně lol! taková "teeage"komedie..
Jo,asi tak albino
když už jsme u těch filmů..tak valil film Protivný,spostý holky s Lindsay..podobná hovadina..

dneska sem viděla ňákej dokument o Lindsay a byl tam i Jared (bohužel jen 1 fotka) a titulky o tom, jak se Lndsay a Simpsonky trumfovali ve všem a pak tam byl záběr na auto: řídila Paris, vedle Britney a pak Lindsay, sem si řikala Jarede Jarede.....!!!!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:25 pm

jo,tak ty psi jsou tam hnusný..ale ten film je prostě skvělej..tak drsnej až je skvělej+ soundtrack..miluju
a hl.hrdina je GAEL GARCÍA BERNAL
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:27 pm

jersey napsal:
jo,tak ty psi jsou tam hnusný..ale ten film je prostě skvělej..tak drsnej až je skvělej+ soundtrack..miluju
a hl.hrdina je GAEL GARCÍA BERNAL

jo to je přesně on, mě strašně štvaly ty zápasy, tohle prostě nesnášim i když je to jen ve filmu, ale ten Gael - toho mam hodně ráda!!! hele jak ten film dopadne - my sme to nedokoukali
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:29 pm

Neela napsal:
jersey napsal:
jo,tak ty psi jsou tam hnusný..ale ten film je prostě skvělej..tak drsnej až je skvělej+ soundtrack..miluju
a hl.hrdina je GAEL GARCÍA BERNAL

jo to je přesně on, mě strašně štvaly ty zápasy, tohle prostě nesnášim i když je to jen ve filmu, ale ten Gael - toho mam hodně ráda!!! hele jak ten film dopadne - my sme to nedokoukali
blbě..jako všechno Evil or Very Mad nakonec je to propletený do sebe..je to na dýl...čučni se na to..a ty psi přeskoč.
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:30 pm

já to přepla po 10min na mě to bylo moc ikdyž je to jen film zvířata mi prostě vadí lidi at se klidně vraždej
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:31 pm

peťulka napsal:
já to přepla po 10min na mě to bylo moc ikdyž je to jen film zvířata mi prostě vadí lidi at se klidně vraždej
tak ale ty zvířata tam nejsou furt..to máte jak The Butterfly Effect..tam byl taky pes..musíte si říkat: JE TO FILM!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:35 pm

no to já si říkám mě je to v podstatě jedno ale když sem to viděla ten začátek a řekla sem si na to bych se měla dívat celou dobu? No
jinak to já sem na krváky Twisted Evil lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:36 pm

peťulka napsal:
no to já si říkám mě je to v podstatě jedno ale když sem to viděla ten začátek a řekla sem si na to bych se měla dívat celou dobu? No
jinak to já sem na krváky Twisted Evil lol!
no já právě ne..
střílečky,krváky..FUJ..
a viděly jste VOLVER? Wink
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:38 pm

jj Wink
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:38 pm

mě nevaděj ty filmy, kde se zabíjej lidi, to je v poho, ale když tam de o zvířata - i laboratorní myšáky, ne díky nechci!!!! ted je na čt1 o vesmíru a uhořeli tam 2 psi v raketě + 90 lidí na zemi no a koho sem litovala??? psy no
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:39 pm

no tak střílečky americkýho stylu teda affraid No
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:39 pm

peťulka napsal:
jj Wink
Wink Wink tak Almodóvar je PAN režisér lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:39 pm

to Neela bychom si mohly podat ruce sunny
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:40 pm

Neela napsal:
mě nevaděj ty filmy, kde se zabíjej lidi, to je v poho, ale když tam de o zvířata - i laboratorní myšáky, ne díky nechci!!!! ted je na čt1 o vesmíru a uhořeli tam 2 psi v raketě + 90 lidí na zemi no a koho sem litovala??? psy no
tak to mě je taky hrozně líto zvířat..psů nejvíc..koní..ty převozy- Fuj..NEBUDEME SE O TOM BAVIT,jo?
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:40 pm

ha takovej mírnounce sexistickej Cool
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:41 pm

peťulka napsal:
ha takovej mírnounce sexistickej Cool
a incestní lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:42 pm

jersey napsal:
Neela napsal:
mě nevaděj ty filmy, kde se zabíjej lidi, to je v poho, ale když tam de o zvířata - i laboratorní myšáky, ne díky nechci!!!! ted je na čt1 o vesmíru a uhořeli tam 2 psi v raketě + 90 lidí na zemi no a koho sem litovala??? psy no
tak to mě je taky hrozně líto zvířat..psů nejvíc..koní..ty převozy- Fuj..NEBUDEME SE O TOM BAVIT,jo?

dobrej nápad, beru, ať je klidná noc
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:42 pm

jersey napsal:
peťulka napsal:
ha takovej mírnounce sexistickej Cool
a incestní lol! lol!
což mi připomíná,že kluci zase někde říkali,že nemůžou mít něco (jakože rande) s nikým z ECHELONU,páč to je RODINA a to je přece INCEST lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:44 pm

jersey napsal:
jersey napsal:
peťulka napsal:
ha takovej mírnounce sexistickej Cool
a incestní lol! lol!
což mi připomíná,že kluci zase někde říkali,že nemůžou mít něco (jakože rande) s nikým z ECHELONU,páč to je RODINA a to je přece INCEST lol! lol! lol! lol!

Echelon je název rozsáhlé sítě technických špionážních a sledovacích prostředků, s kym nemůžou mít rende, s compem??? Exclamation
sorry ale nějak sem nedošla k tomu co je to Echelon podle 30STM, musim se dovzdělat
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:44 pm

Neela napsal:
jersey napsal:
jersey napsal:
peťulka napsal:
ha takovej mírnounce sexistickej Cool
a incestní lol! lol!
což mi připomíná,že kluci zase někde říkali,že nemůžou mít něco (jakože rande) s nikým z ECHELONU,páč to je RODINA a to je přece INCEST lol! lol! lol! lol!

Echelon je název rozsáhlé sítě technických špionážních a sledovacích prostředků, s kym nemůžou mít rende, s compem??? Exclamation
sorry ale nějak sem nedošla k tomu co je to Echelon podle 30STM, musim se dovzdělat
tak s tím druhým ECHELONEM lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jared a Scarlett - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared a Scarlett   Jared a Scarlett - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jared a Scarlett
Návrat nahoru 
Strana 2 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Jared with .... :-)
» jak jinak nez Jared
» Mlady Jared
» Jared jako Gay=)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: