30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 jaredovy pritelkyne

Goto down 
+15
Bejbatkooo
Mkros
Gabbi
Yze
trin
Neela
Mary(go)On
Miss_Leto
selene
edoulek
peťulka
jersey
Cominick
kiki
ivanna27546
19 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorZpráva
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jaredovy pritelkyne   jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Icon_minitimeFri Feb 08, 2008 8:15 pm

kiki napsal:
Yze napsal:
prostě mu napíšem,že je hrozněj sukničkář.Detail-jak bude sukničkář v aj? lol! lol! lol!
že by skirt- man? lol!
na to by nepřišel a ani by to nepochopil...aspoň se ujistí,že mu ty blondky něco s tím rozumem udělali lol!
Návrat nahoru Goto down
nalle ann

nalle ann


Poeet p?íspivku : 22
Localisation : Cz / Fi
Registration date : 22. 01. 08

jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jaredovy pritelkyne   jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 7:31 pm

kiki napsal:
Yze napsal:
prostě mu napíšem,že je hrozněj sukničkář.Detail-jak bude sukničkář v aj? lol! lol! lol!
že by skirt- man? lol!
To je krásná idea, skirt-man, má to něco do sebe, i když ono ve skutečnosti ani to woman-chaser ('lovec žen') nebo womanizer taky od toho daleko neutekly lol!
Návrat nahoru Goto down
http://soulmates.wz.cz
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jaredovy pritelkyne   jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 10:55 pm

Yze napsal:
kiki napsal:
Yze napsal:
prostě mu napíšem,že je hrozněj sukničkář.Detail-jak bude sukničkář v aj? lol! lol! lol!
že by skirt- man? lol!
na to by nepřišel a ani by to nepochopil...aspoň se ujistí,že mu ty blondky něco s tím rozumem udělali lol!
Holkyyy..tohle mu nedělejtee...vždyť by musel přemejšlet, co jste tím myslelyyy...to potom bolí... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! ...hmmm...to přemejšlení Wink
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jaredovy pritelkyne   jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 11:04 pm

Bejbatkooo napsal:
Yze napsal:
kiki napsal:
Yze napsal:
prostě mu napíšem,že je hrozněj sukničkář.Detail-jak bude sukničkář v aj? lol! lol! lol!
že by skirt- man? lol!
na to by nepřišel a ani by to nepochopil...aspoň se ujistí,že mu ty blondky něco s tím rozumem udělali lol!
Holkyyy..tohle mu nedělejtee...vždyť by musel přemejšlet, co jste tím myslelyyy...to potom bolí... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! ...hmmm...to přemejšlení Wink
Jo,přemejšlení bolí,to uznávám,já když nemusim,tak nepřemýšlim a pak jsem za blbou,což je velice často afro lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jaredovy pritelkyne   jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 11:10 pm

To je spravnej pristup, Kikcoo cheers cheers ...odpočívat se přece MUSÍÍÍ... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jaredovy pritelkyne   jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 11:12 pm

odpočívat se musí,ale kdo řekl,že se musí i přemejšlet? lol!
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jaredovy pritelkyne   jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 11:25 pm

Yze napsal:
odpočívat se musí,ale kdo řekl,že se musí i přemejšlet? lol!
Mno to se právě nemusí..chápeš...když se odpočívá, je zakázáno myslet...to pak není odpočinek...a když myslíš, nemůžeš si přece odpočinout...ptz co bys dělala ve škole??? lol! lol! Představ si, že bys po celým dni, kdy přemejšlíš, proč musíš řešit grafy myšlenkově chorých prodejců ve slovní úloze, o nepodstatném prodeji brambor, přišla domů a byla bys plná energie pale pale pale ...to se snad nestalo ještě nikomu. A pokud jo, tk e to king king ...ptz já jsem po příjezdu ze školy zralá tk na spaní...samozřejmě je detail, zhe jsem byla s kámoškama do 8mi v Irish Pub Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jaredovy pritelkyne   jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 11:31 pm

Bejbatkooo napsal:
Yze napsal:
odpočívat se musí,ale kdo řekl,že se musí i přemejšlet? lol!
Mno to se právě nemusí..chápeš...když se odpočívá, je zakázáno myslet...to pak není odpočinek...a když myslíš, nemůžeš si přece odpočinout...ptz co bys dělala ve škole??? lol! lol! Představ si, že bys po celým dni, kdy přemejšlíš, proč musíš řešit grafy myšlenkově chorých prodejců ve slovní úloze, o nepodstatném prodeji brambor, přišla domů a byla bys plná energie pale pale pale ...to se snad nestalo ještě nikomu. A pokud jo, tk e to king king ...ptz já jsem po příjezdu ze školy zralá tk na spaní...samozřejmě je detail, zhe jsem byla s kámoškama do 8mi v Irish Pub Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
to bylo dlouhé a jak od filozofa .lol! lol! Co se dělá ve škole?To záleží na průběhovém předmětu.Vyjímkou je dějepis,chemie,fyzika a čeština...tam se nepřemejšlí,ale spí.Ale on minimálně po 6 letech ve škole člověk už na to vzdělání s...,takže... lol! .Teď pomoc...přemýšlet a myslet,je různá věc,že? Smile I když...vždycky na něco myslet musíš,ne?
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jaredovy pritelkyne   jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 11:38 pm

Myslet se musí vždycky na něco...na něco, co tě zajímá...Jde o to na CO myslíš...nebo o čem s právě s někým povídáš Wink ...ono když si s kámoškou vyprávíte nějaký vtípky na kámoše typu: A fkt si myslíš, že je jenom doma s opicí???(a byl) Twisted Evil Twisted Evil a Pak se vás zeptá profák, o čem si to povídáte a ať se podělíte se třídou, tk už to trocha hoří...pravda lol! lol! lol! lol! Btw:Ten profák byl jeho třídní..uhrály jsme toooo... lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jaredovy pritelkyne   jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 11:42 pm

Bejbatkooo napsal:
Myslet se musí vždycky na něco...na něco, co tě zajímá...Jde o to na CO myslíš...nebo o čem s právě s někým povídáš Wink ...ono když si s kámoškou vyprávíte nějaký vtípky na kámoše typu: A fkt si myslíš, že je jenom doma s opicí???(a byl) Twisted Evil Twisted Evil a Pak se vás zeptá profák, o čem si to povídáte a ať se podělíte se třídou, tk už to trocha hoří...pravda lol! lol! lol! lol! Btw:Ten profák byl jeho třídní..uhrály jsme toooo... lol! lol! lol!
dobrý...u nás už se tak neptaj,se bojej. Very Happy Protože je to dál horší a horší. Very Happy řív říkali,ať se podělíme,ale teď se na nás kouknou a vykládaj ty nudný prvky a úlohy a co ještě nemožnýho.Naposledy to bylo,když sme toho jednoho z vyučujících kritikovali a pak sme to měli říkat před celou třídou...to se tehdy pos...a ztrapnil lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jaredovy pritelkyne   jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 11:46 pm

Mno nej byla kámoška..nám třídní "nosila" opravený písemky už 2 měsíce(samozřejmě, zhe v jejím případě opravený NEBYLY) a ona už to jednou nevydržela a zrovna když nám třídní vyjmenovávala naše povinnosti, tk na celou třídu: Njn...hlavně, že má profesor povinost donést opravený test žákovi do 14dní...podle školního řáadu...ale tady se školní řád vztahuje asi jen na někoho lol! lol! lol! lol! ...slyšelo to pár lidí vepředu, ale ta Profesorka určo, ptz se zarazila a trvalo jí pul minuty, než se zase rozběhla...jaaaaj lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jaredovy pritelkyne   jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 11:51 pm

Bejbatkooo napsal:
Mno nej byla kámoška..nám třídní "nosila" opravený písemky už 2 měsíce(samozřejmě, zhe v jejím případě opravený NEBYLY) a ona už to jednou nevydržela a zrovna když nám třídní vyjmenovávala naše povinnosti, tk na celou třídu: Njn...hlavně, že má profesor povinost donést opravený test žákovi do 14dní...podle školního řáadu...ale tady se školní řád vztahuje asi jen na někoho lol! lol! lol! lol! ...slyšelo to pár lidí vepředu, ale ta Profesorka určo, ptz se zarazila a trvalo jí pul minuty, než se zase rozběhla...jaaaaj lol! lol!
Lidi, já tam mám hrubky..fuj!!!
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jaredovy pritelkyne   jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 11:53 pm

Bejbatkooo napsal:
Mno nej byla kámoška..nám třídní "nosila" opravený písemky už 2 měsíce(samozřejmě, zhe v jejím případě opravený NEBYLY) a ona už to jednou nevydržela a zrovna když nám třídní vyjmenovávala naše povinnosti, tk na celou třídu: Njn...hlavně, že má profesor povinost donést opravený test žákovi do 14dní...podle školního řáadu...ale tady se školní řád vztahuje asi jen na někoho lol! lol! lol! lol! ...slyšelo to pár lidí vepředu, ale ta Profesorka určo, ptz se zarazila a trvalo jí pul minuty, než se zase rozběhla...jaaaaj lol! lol!
Ach ta třídní...my máme taky divnou...sme psali nějakou písemky,nebo co to bylo....nějaká phytagoriada-to je jedno,prostě něco,co nebylo na známky.a když nám to rozdávala,tak říkala body.Nanejvíš bylo 15.,,Kobusová:5 bodů!Co je s tebouMinule si byla nejlepší a dneska...asi si měla špatnej den?!" a já....,,Ano,totiž když sme to psali minule,nebyla ste ve škole,měli sme supl,takže teď dovolte,abyste chyběla na příští písemky či na zkoušky"...Byla v šoku.Napsala mi zdělení pro rodičů...to už i na učitele nemůžem bejt drzí Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jaredovy pritelkyne   jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 11:56 pm

Mno náš fyzikář si na testy klidně odejde o patro níž...tkže z fyziky prolezeš, i kdybys nechtěla... lol! lol! lol! ...a že se mi nechce Wink
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jaredovy pritelkyne   jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 12:09 am

Bejbatkooo napsal:
Mno náš fyzikář si na testy klidně odejde o patro níž...tkže z fyziky prolezeš, i kdybys nechtěla... lol! lol! lol! ...a že se mi nechce Wink
chápu,nechápu,ale ty fyziku máš ráda? affraid
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jaredovy pritelkyne   jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 3:01 pm

Yze napsal:
Bejbatkooo napsal:
Mno náš fyzikář si na testy klidně odejde o patro níž...tkže z fyziky prolezeš, i kdybys nechtěla... lol! lol! lol! ...a že se mi nechce Wink
chápu,nechápu,ale ty fyziku máš ráda? affraid
mě by strašně zajímalo co má Bejb ze školy ráda??? Jídelnu??? lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Že jo lol!
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jaredovy pritelkyne   jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 7:25 pm

nevim,ale latina to určitě není,viď? Surprised
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: jaredovy pritelkyne   jaredovy pritelkyne - Stránka 13 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
jaredovy pritelkyne
Návrat nahoru 
Strana 13 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: