30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D

Goto down 
+7
jersey
lalababies
Bejbatkooo
selene
kiki
edoulek
Miss_Leto
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D   HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 3:51 pm

lalababies napsal:
no vidíš, a já tomu věřila... Crying or Very sad

Já taky...taková dobrá historka Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D   HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 7:55 pm

haluz sen..prostě haluz lol! lol!

A já mám haluz..Tim bude ofi ..jupííííííííííííííííí Wink Wink
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D   HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:15 pm

no tak sem sem nečetla uchránila sem zase pár nervíku a klidný spánek a jersey děkuji za info.....já sem posledni dobou nějak off ještě že londýnek zařizuješ ty se mnou byste to daleko nedotáhly lol! lol! lol! lol! ...................už aby to bylo (pozn. k londonu i timikovi of course Wink )
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D   HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:17 pm

cháááááááá..děvčice, máte se na co těšit..i Timothy. lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D   HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 9:11 pm

hohohohohooo jsem vyšoklá ještě teď! Chci všechny podrobnosti, sakra, to to turné nemohli vyhlásit už v nedělu, abychom se stačili domluvit v jednom krásném city? .... Ježiš, já se těšim.... škyt lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D   HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 9:44 am

Mary(go)On napsal:
hohohohohooo jsem vyšoklá ještě teď! Chci všechny podrobnosti, sakra, to to turné nemohli vyhlásit už v nedělu, abychom se stačili domluvit v jednom krásném city? .... Ježiš, já se těšim.... škyt lol! lol! lol!
No znáš je..všechno opožděně..
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D   HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 1:16 pm

a znáte tohle: LEPŠÍ POZDĚ NEŽ-LI NIKDY Wink
toho bych se ted ¨držela
a neboj my se domluvýme v dalším beautiful city (šak ty už víš Wink )...sakra ještě tu anglinu musím před londonem vylepšit lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D   HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 1:24 pm

peťulka napsal:
a znáte tohle: LEPŠÍ POZDĚ NEŽ-LI NIKDY Wink
toho bych se ted ¨držela
a neboj my se domluvýme v dalším beautiful city (šak ty už víš Wink )...sakra ještě tu anglinu musím před londonem vylepšit lol! lol!

Ještě pak je: lepší pozdě nežli později lol! lol!

To druhého beautiful city už se těším, už aby to bylo:)

A anglina se vylepší..neboj..jen abysme pak v Hammeru nevyluzovaly zvuky typu: e-e, ááááá, o ou, ajaj, to nééééé atd lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D   HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 1:27 pm

šak už sme to trénovaly naše frázičky ....ehm máš už vylepený po bytě a vždy když projdu tak trénuju lol! lol! aby nám to prošlo lol! lol!
no a na vejlet se musíme domluvit kdy...ale to soukromě....
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D   HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 1:28 pm

ještě AU jsem zapomněla lol! lol! lol! lol! lol! du si to přepsat:)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D   HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
HALUZ SEN- kravina ale proste haluz :D
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: