30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 VIDEA Z YOUTUBE.COM

Goto down 
+12
edoulek
Mkros
ivanna27546
Yze
TerraDV
Bejbatkooo
jersey
Mary(go)On
kiki
Cominick
peťulka
Miss_Leto
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:40 pm

Kufry, mapu Prahy a budem si hrát na turistky :-))
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:40 pm

jersey napsal:
nejlepší by bylo..kdybyste si vzaly kufry, jakože ste taky přiletěly a nemůžete se nějak dostat do centra..třeba by poskytli pomoc lol! lol!
mno .. hele .. dost často se mi stalo, že mě oslovují lidi v Praze, že jsem určitě cizinec .... lol! lol! lol! a mezitím jsem moravák jak poleno lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:41 pm

já mám kámošku letušku.
Jo a btw..jeli busem,protože Jay někde vykládal,jak je to drsný,že v Americe jedete dva dny a furt jste ve stejným státě a v Evropě usnete v Německu a proberete se v Itálii lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:41 pm

sme dvě moravačky jak polena lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:44 pm

tři Wink
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:44 pm

jersey napsal:
já mám kámošku letušku.
Jo a btw..jeli busem,protože Jay někde vykládal,jak je to drsný,že v Americe jedete dva dny a furt jste ve stejným státě a v Evropě usnete v Německu a proberete se v Itálii lol!
tak to má dobrý lol! lol! že ho neprobudili na hranici lol! lol!

tak přeci nepoletí ... když se můžou projet ... co vím, co znám, tak se většinou jezdí v busech .. za nima pěkně kamiony lol! a je to .....

moravačky ... a i "sousedky" ... teda pokud jsi z Brna lol! lol! já "jen" o šedesát kilísků po silnici Brno - Wien lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:45 pm

no jistěěěěěěěěěěěěěěěěě..a přes Lechovice jezdím na chatu:)
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:47 pm

kdo umí, umí lol! lol! no vidíš ... na "chatu" jedu příští sobotu lol! lol! na týden ... to bude něco lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:48 pm

já už to letos asi nedám..na chatu. Jinak..od čtvrtka budu zas u těch kámošek(volný dům),tak se tu budu možná taky objevovat..vezmu si noťas..
štve mě,že se teď na Vranclu nedá koupat,ale vám to asi vadit nebude.
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:48 pm

ty si ve vídni scratch affraid lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:50 pm

sice nebude noční koupání, ale přežijeme to lol! lol!

noťas si vem Wink ... až budou všichni spát, ty tu pařit budeš lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:50 pm

Cominick napsal:
sice nebude noční koupání, ale přežijeme to lol! lol!

noťas si vem Wink ... až budou všichni spát, ty tu pařit budeš lol! lol!
no spíš předtím..rozjíždíme to většinou až tak v jedenáct..než se vše nachystá a všichni slezou..ještě že bazén je vyhřívanej. geek
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:51 pm

A sakra, já se v tom případě raději nezmiňuju, kde jsem se narodila já Very Happy
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:52 pm

Mary(go)On napsal:
A sakra, já se v tom případě raději nezmiňuju, kde jsem se narodila já Very Happy
povídej..jsme zvědavý!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:52 pm

lol! lol! ty to máš zařízený ... oké, tak "pařba" na netu ... mno, spíš pokec na netu .. a pak pařba doma ... ve vyhřívaném bazéénu .. to je živůůtek lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:53 pm

taky koukám, jak mi to pěkně klape teď.. lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:53 pm

jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
A sakra, já se v tom případě raději nezmiňuju, kde jsem se narodila já Very Happy
povídej..jsme zvědavý!

No nejméně oblíbené město z celé ČR je přeci... tjamtadadá.... Prágl Very Happy
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:54 pm

ač jsem z Brna mám Prahu moc ráda.. sunny
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:55 pm

I Pražáky? lol! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:56 pm

budeš se divit,ale jelikož jsem chodila s pražákem..tak i pražáky..mám tam dost kamarádů lol! lol! a málem jsem tam studovala.
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:56 pm

mno ... dřív jsem Prahu moc ráda neměla ... nyní ji mám hodně ráda ... ale stejně u mě vede Morava ... a ... překvapivě ... Znojmo lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:56 pm

soudit lidi jen podle toho z jakého města pochází je trapnost nad trapnost a s takovým člověkem se ani bavit nehodlám ikdyž já to spíš pocituji i z druhé strany (té pražské na moravskou a brno)
only my opinion
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 8:01 pm

peťulka napsal:
soudit lidi jen podle toho z jakého města pochází je trapnost nad trapnost a s takovým člověkem se ani bavit nehodlám ikdyž já to spíš pocituji i z druhé strany (té pražské na moravskou a brno)
only my opinion
to se mi taky párkrát stalo..ale spíš si dělali prdel z hantecu.. lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 8:02 pm

tak z toho si dělám občas i já lol! lol! a někdy ani sama nerozumím... Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 8:03 pm

Nj, Znojmo vidím Tě dvojmo, že? Very Happy Já doufám, že si tam zajedu na mou promoci, když teda vystuduju Very Happy

Tak to jsem ráda, že všici Prahu milují Very Happy Me teda občas dost sejří ty davy... Já ze všeho nejvíc dávám přednost Vysočině ze hřbetu horského kola Very Happy Very Happy Ale vesnici Miloše Zemana se zatím úspěšně a okliklikou vyhýbám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: VIDEA Z YOUTUBE.COM   VIDEA Z YOUTUBE.COM - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
VIDEA Z YOUTUBE.COM
Návrat nahoru 
Strana 2 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Fotky a Videa z koncertu
» SUMMERSONIC VIDEA

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: