30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Animačky se Shannonem

Goto down 
+2
peťulka
Cominick
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 3:16 pm

jersey napsal:
Ok..ty patra už nechám bejt...
a budu si říkat: Stay out of the room 6277:)

a čím víc se to bude blížit tím se myšlení bude násobit..takže to nechci vidět na místě lol! lol! lol! lol! to ani AHOJ nebude normální..

To máš pravdu. Takže až budu dlouho mlčet znamená to to, že přemejšlim jak říct větu která nebude znít dvojsmyslně lol!

Složíme novej refrén k:

Stand out on the edge of the room :-))) Což asi nemá moc smysl, ale "vo tom to je" lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 3:17 pm

no právě že ani ahoj nebylo normální..
co je to vůbec normálnííííííí???? lol! lol! lol!

souhlas, kejvám (zuřivě) a k ignorování připojuju závist a neschopnost věci rozdejchat lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 3:18 pm

peťulka napsal:
on/a by si toho stejně dotyčný/á nevšiml/a
to bych to musela napsat jinam (jessie)
prosím tě, moc nevyslovuj jessie..víš že to je náš tajem, ještě se toho NĚKDo chytne lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 3:18 pm

peťulka napsal:
on/a by si toho stejně dotyčný/á nevšiml/a
to bych to musela napsat jinam (jessie)

lol! lol! lol! Correct, Exactly Suspect Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 3:19 pm

Stand out on the edge of the MY room.))))
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 3:19 pm

Honesty..pěkně mě to vytáčí lol! lol! lol! lol! lol! neschopnost přiznat si to:)))
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 3:19 pm

jersey napsal:
peťulka napsal:
on/a by si toho stejně dotyčný/á nevšiml/a
to bych to musela napsat jinam (jessie)
prosím tě, moc nevyslovuj jessie..víš že to je náš tajem, ještě se toho NĚKDo chytne lol! lol! lol! lol!

....pozdě....ehm... Rolling Eyes Rolling Eyes lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 3:28 pm

co je normální se MĚ neptej na to tu sou jiní lidi.....kteří si to myslej
jinak teda AGREE AGREE AGREE totally zavist je příšerná vlastnost.................. Sad
omlouvám se za to ale stejně spousta lidí tu používá co by neměla grrrrrrrr Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 6:26 pm

Animačky se Shannonem - Stránka 3 L_91f1e3929f57c1e1d87fe20f5de4f61a

2x a dost?! lol!

Něco na tom killerovi bude...... Twisted Evil I love you Embarassed lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 6:32 pm

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Shannvacilando90

Tak na tuhle koukám už půl hodiny a každou minutou se směju víc a víc... Uff, opět brainwashing... lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 1:25 pm

Myslím, že profesionální zabiják si ty..Shann je teda Killer taky, ale pěkně se mi to čekání mezi přednáškou krátíííííí lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Myslím, že mi tak vymyl mozek, že na architektuře teď nenapíšu ani bů.. Wink Wink
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 3:22 pm

Že jo? Já na tohle koukat tak půlhodiny, tak ani nevim jak se jmenuju! A kdybych byla ve tvé situaci tak ani netušim co to slovo architektura znamená Very Happy Very Happy lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 7:05 pm

takže architekturu jsem nakonec přežila, naštěstí profesor neukazoval na prstech ani dva ani nekejval hlavou lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 10:53 pm

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Shannon-001

Já z něj jednou fakt umřu lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 10:35 am

Maryyyyyy..tohle mi nedělej, počkej příští týden..to bude postih (pro tebe).
Jak teď asi mám jít na přednášku..AHA???
Doufám, že profesor bude "žvejkat"! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 10:51 am

jersey napsal:
Maryyyyyy..tohle mi nedělej, počkej příští týden..to bude postih (pro tebe).
Jak teď asi mám jít na přednášku..AHA???
Doufám, že profesor bude "žvejkat"! lol!

lol! lol! Si schválně koupim žvejkačky do zásoby a celej veletrh prožvejkám samo že v ruce s šanonem lol! Půjčíš mi toho modrýho? Very Happy Very Happy V pondělí si ho vyzvednu lol! Tohle Tě má právě na přednášku uplně nabýt dojmy Very Happy Smile Razz
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 5:38 pm

Hele..Šanona ti možná půjčím, ale v pondělí u sebe budu mít jen růžovýho /ale se Snoopym/ a černýho s pravým lol! lol! lol! lol!

jinak oznamuju, že mě to úžasně nabylo dojmy..až jsem z toho popsala pět stran za přednášku.. Wink Wink Wink
Jen tak dál:)
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 22, 2007 5:11 pm

Animačky se Shannonem - Stránka 3 018
Jako jako jako... Umírááám !
Animačky se Shannonem - Stránka 3 Shannontomoguitar
No absolutně něodolatelnej a so cute dohromady lol!
Animačky se Shannonem - Stránka 3 Shannintroducingaward
On mluví, on mluví!!!! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 22, 2007 6:13 pm

Já umírám...a už nemluvím, protože si mě oddělala. Ale Hladič je stejně Hladič! Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 23, 2007 4:06 pm

NECH myho hladica !!!!
jinak po delsi odmlce opet zdravim a posilam obrovske diky a uplynuly weekend.....bylo to unbelieveble
az na ty nasledky ...ve skole teda jako nic moc ja vam to rikala ze me kazite Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 23, 2007 4:28 pm

peťulka napsal:
NECH myho hladica !!!!
jinak po delsi odmlce opet zdravim a posilam obrovske diky a uplynuly weekend.....bylo to unbelieveble
az na ty nasledky ...ve skole teda jako nic moc ja vam to rikala ze me kazite Twisted Evil Twisted Evil

Hele zase si přivlastňuje..... lol! lol! NO TOTOK!!!! KDYZ UZ TAK JE TO MUJ VYNALEZ HLADIC (pian) Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 23, 2007 4:36 pm

Mary(go)On napsal:
peťulka napsal:
NECH myho hladica !!!!
jinak po delsi odmlce opet zdravim a posilam obrovske diky a uplynuly weekend.....bylo to unbelieveble
az na ty nasledky ...ve skole teda jako nic moc ja vam to rikala ze me kazite Twisted Evil Twisted Evil

Hele zase si přivlastňuje..... lol! lol! NO TOTOK!!!! KDYZ UZ TAK JE TO MUJ VYNALEZ HLADIC (pian) Very Happy Very Happy
hele, tady už člověk ani Hladiče obdivovat nemůže..no jen si ho nechte..mě stačí můj Číselný kód..
Jo a děkuju taky moc za víkend a před víkend..bylo to UPA SUPA..né opravdu bezva. Akorát dneska sme se s MAry pobavily nad Emminým komentářem..tak to stálo taky za to:) lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 23, 2007 4:41 pm

Hele já už jsem upa supa zmatená v těch našich přezdívkách.... Asi jsem dlouho neviděla tu ztracenou animku, asi natočíme nový seriál Ztracená a budeme ji společně hledat...ohoho to bude nekonečný....

A JAKO JAKO JAKO! Já taky děkuju, ale toho Jarouša Vám ještě dlouho neodpustim!!!!! Jen když mi seženete tu černou indiánskou paruku....
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 23, 2007 4:44 pm

Mary(go)On napsal:
Hele já už jsem upa supa zmatená v těch našich přezdívkách.... Asi jsem dlouho neviděla tu ztracenou animku, asi natočíme nový seriál Ztracená a budeme ji společně hledat...ohoho to bude nekonečný....

A JAKO JAKO JAKO! Já taky děkuju, ale toho Jarouša Vám ještě dlouho neodpustim!!!!! Jen když mi seženete tu černou indiánskou paruku....
Já se omlouvám, ale prostě Jared na tebe tak nějak zbyl no..ale to rozdejcháš a on bude rád lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 23, 2007 4:45 pm

K té Emmě.... no fakt výživné.... tenhle styl humoru by se měl možná zakazovat a trestat a trestat a trestat... Chudák volající TOMINO... Teď se bude tou rukou řezat o to víc.... aby nezvedl telefon a nezavolal... Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Animačky se Shannonem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Animačky se Shannonem   Animačky se Shannonem - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Animačky se Shannonem
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Videa se Shannonem na YouTube

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Shannon Leto-
Přejdi na: