30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Fotečky

Goto down 
+4
jersey
peťulka
Miss_Leto
Cominick
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:26 pm

Cominick napsal:
peťulka napsal:
chcha tak pohoda klídek a ..... jinak teda tááááákovej bordel lol!
lol! to není bordel .. to je pořádek pro inteligenty ... úklid je pro blbce lol! lol! třeba je to krédo lol! kterým se řídí .... ne dobrý ... mně hráblo Suspect
já se tím taky řídím..nejsem extra puntičkář a ve svém "pořádku" se vyznám..to jen mámu to dere lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:26 pm

peťulka napsal:
Embarassed nech toho se budu červenat lol!
však proto sem ju sem dala...si musim taky přihřát polívčičku lol! lol!
ty dvě stránky teda nic moc pěkně pokulhávaj oproti ostatním Sad
můžeš bejt ráda,že ti na něho "nikdo nechodí" lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:27 pm

koukám, že máme stejný problém s mámou ... lol! lol! svůj "pořádek" udržuju .. a máma ječí lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:31 pm

Cominick napsal:
koukám, že máme stejný problém s mámou ... lol! lol! svůj "pořádek" udržuju .. a máma ječí lol! lol!
a pak přijedeš po týdnu domů a hele: přeskládaná šatna..ale KOMPLET! a vycíděnej pokoj..až se mi tam blbě spalo..musela jsem to vzdát a zase odjet lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:39 pm

mno, od té doby, co jsem "přestěhovala" kompa na jinou stranu, takže od dveří nevidí na monitor, jetu pečená vařená .. a furt nadává ... jestli mi ale začne "uklízet" co jsem v práci, tak jí praštim lol! lol!

ještě, že už je jen týden doma a pak jde do práce lol! lol! Viva školství Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:40 pm

Cominick napsal:
mno, od té doby, co jsem "přestěhovala" kompa na jinou stranu, takže od dveří nevidí na monitor, jetu pečená vařená .. a furt nadává ... jestli mi ale začne "uklízet" co jsem v práci, tak jí praštim lol! lol!

ještě, že už je jen týden doma a pak jde do práce lol! lol! Viva školství Twisted Evil
no,naštěstí mě máma může uklízet jen když nejsem doma..což bylo skoro furt..a brzo to opět příjde..
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:41 pm

sakra, teď mě napadlo ... týden budu pryč .. to bude všechno překopaný lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:42 pm

Cominick napsal:
sakra, teď mě napadlo ... týden budu pryč .. to bude všechno překopaný lol! lol!
zamkni to..jednoduchá rada..nebo si ukli´d dřív lol! lol! lol! to já dycky spěchala,když měl přijít můj milý..chááá
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:44 pm

zamknout to kvůli Čumákovi nemůžu (proto nemám ani zavřený dveře lol! lol! ) ... a jedině to budu muset uklidit .... lol!

nejlepší obrana útok, co? Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:45 pm

Cominick napsal:
zamknout to kvůli Čumákovi nemůžu (proto nemám ani zavřený dveře lol! lol! ) ... a jedině to budu muset uklidit .... lol!

nejlepší obrana útok, co? Twisted Evil
no..spíš nic nepředstírat..jako nemám tam bordel..ale knížky se mi válej všude..a pak kabelky..Cdčka..jinak v klidu..věci házím do šatny lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:48 pm

tak šatna - bordel lol! i když mě vlastně švíca donutila uklidit, takže tam je bordel ... o CD a DVD raději taktně mlčim ... v tomlhe se pomalu už začínám nevyznávat taky ... Evil or Very Mad

a tašky, kabelky ... jsem uklidila kvůli malování .. takže je tu uklizeno a basta lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:49 pm

Cominick napsal:
tak šatna - bordel lol! i když mě vlastně švíca donutila uklidit, takže tam je bordel ... o CD a DVD raději taktně mlčim ... v tomlhe se pomalu už začínám nevyznávat taky ... Evil or Very Mad

a tašky, kabelky ... jsem uklidila kvůli malování .. takže je tu uklizeno a basta lol! lol!
no..když já těch tašek mám poněkud víc..resp.MOC..a dycky to všechno vynosím z šatny,protože mám dilema kterou..sakra..já bych se sebou nechtěla bydlet lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:51 pm

Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:53 pm

peťulka napsal:
http://jared-leto30.skyrock.com/photo.html?id_article=710687685

jsem si říkala,co se tam dlouho neozýváš..a ono ejhle: fotka Tomíka..
pěknou bundu má..začíná mi chytat!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 7:58 pm

lol! to je dobře jen tak dál lol!
no já si četla vaše příspěvky a komentovat se mi nechtělo Embarassed
jinak se začínám učit od Cominick Wink a navštěvovat francouze ha včera sem byla i u rusů affraid lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 8:00 pm

Já můžu obsadit nějaký španělský stránky, ať máme plnější pokrytí a bude to lol! lol! když už jsem začala s těma japoncema
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 8:00 pm

peťulka napsal:
lol! to je dobře jen tak dál lol!
no já si četla vaše příspěvky a komentovat se mi nechtělo Embarassed
jinak se začínám učit od Cominick Wink a navštěvovat francouze ha včera sem byla i u rusů affraid lol!
ty blázne..vy jste mi internacionálky lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 8:01 pm

Mary(go)On napsal:
Já můžu obsadit nějaký španělský stránky, ať máme plnější pokrytí a bude to lol! lol! když už jsem začala s těma japoncema
v Portugalsku sou Echelonáci..tak šup,šup.
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 8:03 pm

ok du na Němce lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 8:04 pm

Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 8:04 pm

lol! lol! Jdem rozhodit sítě
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 8:06 pm

peťulka napsal:
http://bestuff.com/images/images_of_stuff/210x600/tomo-milievi-59648.jpg téda holky vidím to na novou ikonku Embarassed lol!
zkus ji.
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 8:50 pm

http://tomomilicevic.tripod.com/tomo_milicevic/041bgb.jpg no tak menší by už fakt bejt nemohla lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 9:04 pm

mně ta fotečka nejde Sad
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 9:06 pm

hele, a co říkáte na tyhle fotky? lol!

http://www.tomo-milicevic.com/gallery/tv-public-appearance/public-tomo-007.jpg

a z téhle .. jsem skončila pod stolem a nadobro se pět minut řechtala lol! lol! lol!

Fotečky - Stránka 2 Divers-tomo-017

Tomo posílá někam lol! a Shann(asi) je mrtvý Twisted Evil lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
Sponsored content





Fotečky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotečky   Fotečky - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Fotečky
Návrat nahoru 
Strana 2 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Tomo Milicevic-
Přejdi na: