30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jaredovy filmy - výměna DVD

Goto down 
+8
Ferreirra
Aneta Leto
Cominick
jersey
Bleeding Heart
Bejbatkooo
kiki
Neela
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 10:49 pm

Ahoj, jednou jsem strašně dlouho scháněla 1 film (ne s Jaredem). Vůbec nikde nebyl a tak sem se zeptala na Lidé.cz tenkrát, jestli mi ho někdo nepošle. Tak mě tak napadlo, jelikož jsem dneska byla v městský půjčovně a tam mi řekli, že maj jen Jaredovy 3 filmy, že by to šlo i tady: takže: někdo má film na DVD a někdo jiný ten film chce. Tak se domluví s tim co ten film má, že by mu ho vypálil a poslal poštou. Buď za nějakou cenu nebo výměnou za film kterej chce zas ten 1. člověk a má ho ten 2.
Já mam Lonely Hearts a to je právě že vše!!!!! No a ještě sem viděla Obchodníka a Alexandra. Takový Requiem a Highway a spousta dalších nemůžu nikde sehnat. Líbí se ten nápad někomu??? J8 jen že sem úplně zoufalá že nemam víc filmů s Jaredem bounce bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 11:32 pm

Neela napsal:
Ahoj, jednou jsem strašně dlouho scháněla 1 film (ne s Jaredem). Vůbec nikde nebyl a tak sem se zeptala na Lidé.cz tenkrát, jestli mi ho někdo nepošle. Tak mě tak napadlo, jelikož jsem dneska byla v městský půjčovně a tam mi řekli, že maj jen Jaredovy 3 filmy, že by to šlo i tady: takže: někdo má film na DVD a někdo jiný ten film chce. Tak se domluví s tim co ten film má, že by mu ho vypálil a poslal poštou. Buď za nějakou cenu nebo výměnou za film kterej chce zas ten 1. člověk a má ho ten 2.
Já mam Lonely Hearts a to je právě že vše!!!!! No a ještě sem viděla Obchodníka a Alexandra. Takový Requiem a Highway a spousta dalších nemůžu nikde sehnat. Líbí se ten nápad někomu??? J8 jen že sem úplně zoufalá že nemam víc filmů s Jaredem bounce bounce bounce

hmmm zatim se to moc nechytlo, pls někdo musí bejt ochotnej a mít Highway apod.!!!!! cyclops
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:56 pm

Je to dobrej nápad!!Tak já mám na DVD jen Alexandera,jinak mám Narušení na videokazetě a ostatní jsem moc neviděla,jen obchodníka
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 8:33 pm

já chci Requiem a Highway nejdřív!!!!!!! nemáte někdo pls!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Lonely Hearts   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 9:07 pm

Já mam DVD Zabijáci Osamělých Srdcí - takže pokud to někdo chcete.....stačí říct!!! Shocked
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 2:24 pm

Lidi, já mám Obchodníka, ale česky nadabovanýho...tak kdybyste chtěli, tak bych vám ho mohla přepálit na DVD a třeba ho poslat poštou nebo nějak předat...bohužel anglicky není...a potom co se Requiem týče, tak mi dali tip, že bylo DVD tak před rokem jako dárek v jednom časopise a ať s zkusím zavolat do redakce. Tk já ještě zjistím přesný jméno a zkusím tam zavolat. Pokud se to povede a budou mít ještě něco na skladě, tk dám vědět... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 3:15 pm

Holky,já bych brala cokoli s Jaredem,co za to chcete?Mám na DVD toho Alexandera,tak toho vám můžu přepálit,jinak nevim..si řekněte lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Bleeding Heart

Bleeding Heart


Poeet p?íspivku : 35
Localisation : Prague
Registration date : 10. 02. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 5:17 pm

OK, já mám Alexandera, Úkryt a Requiem, ale to je import z venku, takže má jen anglický titulky pro neslyšící (myslim to Requiem, ostatní jsou s českýma)

Lord of War sem si nekoupila, protože tady vyšla jen jednodisková edice, kde nejsou vůbec žádný bonusy a k Lonely Hearts sem se ještě nedostala, Highway se tu myslim vůbec sehnat nedá, koukala sem na Amazon a tam je to taky bída, myslim, že by se dal koupit, ale nejsou tam ani anglický titulky
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:09 pm

Bejbatkooo napsal:
Lidi, já mám Obchodníka, ale česky nadabovanýho...tak kdybyste chtěli, tak bych vám ho mohla přepálit na DVD a třeba ho poslat poštou nebo nějak předat...bohužel anglicky není...a potom co se Requiem týče, tak mi dali tip, že bylo DVD tak před rokem jako dárek v jednom časopise a ať s zkusím zavolat do redakce. Tk já ještě zjistím přesný jméno a zkusím tam zavolat. Pokud se to povede a budou mít ještě něco na skladě, tk dám vědět... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

tak Requiem se mi snad posílá!!!! ale dobrej nápad s tim časákem!!!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:12 pm

Neela napsal:
Bejbatkooo napsal:
Lidi, já mám Obchodníka, ale česky nadabovanýho...tak kdybyste chtěli, tak bych vám ho mohla přepálit na DVD a třeba ho poslat poštou nebo nějak předat...bohužel anglicky není...a potom co se Requiem týče, tak mi dali tip, že bylo DVD tak před rokem jako dárek v jednom časopise a ať s zkusím zavolat do redakce. Tk já ještě zjistím přesný jméno a zkusím tam zavolat. Pokud se to povede a budou mít ještě něco na skladě, tk dám vědět... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

tak Requiem se mi snad posílá!!!! ale dobrej nápad s tim časákem!!!
už to letíííííí..neboj
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:15 pm

jersey napsal:
Neela napsal:
Bejbatkooo napsal:
Lidi, já mám Obchodníka, ale česky nadabovanýho...tak kdybyste chtěli, tak bych vám ho mohla přepálit na DVD a třeba ho poslat poštou nebo nějak předat...bohužel anglicky není...a potom co se Requiem týče, tak mi dali tip, že bylo DVD tak před rokem jako dárek v jednom časopise a ať s zkusím zavolat do redakce. Tk já ještě zjistím přesný jméno a zkusím tam zavolat. Pokud se to povede a budou mít ještě něco na skladě, tk dám vědět... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

tak Requiem se mi snad posílá!!!! ale dobrej nápad s tim časákem!!!
už to letíííííí..neboj

třeba to ta pošta zvorá, 1 mi nedošel pohled an školu v přírodě - sem byla strašně zklamaná, že na mě babička zapomněla a oni to zvorali v poště!!!!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:15 pm

Neela napsal:
jersey napsal:
Neela napsal:
Bejbatkooo napsal:
Lidi, já mám Obchodníka, ale česky nadabovanýho...tak kdybyste chtěli, tak bych vám ho mohla přepálit na DVD a třeba ho poslat poštou nebo nějak předat...bohužel anglicky není...a potom co se Requiem týče, tak mi dali tip, že bylo DVD tak před rokem jako dárek v jednom časopise a ať s zkusím zavolat do redakce. Tk já ještě zjistím přesný jméno a zkusím tam zavolat. Pokud se to povede a budou mít ještě něco na skladě, tk dám vědět... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

tak Requiem se mi snad posílá!!!! ale dobrej nápad s tim časákem!!!
už to letíííííí..neboj

třeba to ta pošta zvorá, 1 mi nedošel pohled an školu v přírodě - sem byla strašně zklamaná, že na mě babička zapomněla a oni to zvorali v poště!!!!
tak to by to došlo zpátky mě..víš?neboj..pošta je sice pomala,ale snad to dojde sunny
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:18 pm

Nemáte někdo Requiem for a dream?To nikde nemůžu sehnat,ani v půjčovně to nemají No
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:29 pm

jersey napsal:
Neela napsal:
jersey napsal:
Neela napsal:
Bejbatkooo napsal:
Lidi, já mám Obchodníka, ale česky nadabovanýho...tak kdybyste chtěli, tak bych vám ho mohla přepálit na DVD a třeba ho poslat poštou nebo nějak předat...bohužel anglicky není...a potom co se Requiem týče, tak mi dali tip, že bylo DVD tak před rokem jako dárek v jednom časopise a ať s zkusím zavolat do redakce. Tk já ještě zjistím přesný jméno a zkusím tam zavolat. Pokud se to povede a budou mít ještě něco na skladě, tk dám vědět... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

tak Requiem se mi snad posílá!!!! ale dobrej nápad s tim časákem!!!
už to letíííííí..neboj

třeba to ta pošta zvorá, 1 mi nedošel pohled an školu v přírodě - sem byla strašně zklamaná, že na mě babička zapomněla a oni to zvorali v poště!!!!
tak to by to došlo zpátky mě..víš?neboj..pošta je sice pomala,ale snad to dojde sunny

tak jo no, ti budu věřit!!! neni pomalá ne, "Dnes podáte - zítra dodáme" maj na autech
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:30 pm

chááááá..na autech možná,ale v reálu to tak nefunguje..to fakt ne lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:32 pm

jersey napsal:
chááááá..na autech možná,ale v reálu to tak nefunguje..to fakt ne lol! lol!

já se tak moc těšim!!!! je to dobrej film????
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:32 pm

Neela napsal:
jersey napsal:
chááááá..na autech možná,ale v reálu to tak nefunguje..to fakt ne lol! lol!

já se tak moc těšim!!!! je to dobrej film????
drsárna na entou..mazec..uvidíš..každopádně konec s tou holkou přeskakuju,to je na mě moc..uvidíš.
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:34 pm

jersey napsal:
Neela napsal:
jersey napsal:
chááááá..na autech možná,ale v reálu to tak nefunguje..to fakt ne lol! lol!

já se tak moc těšim!!!! je to dobrej film????
drsárna na entou..mazec..uvidíš..každopádně konec s tou holkou přeskakuju,to je na mě moc..uvidíš.

dobře tak jo, ale pšššt, už ted se tak moc těšim!!!! mi dneska přestali dávat McLeodovky, tak už v TV nic moc neni, jen si musim nahrát Městskou lefendu a pustit si ji přes den:-D
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:35 pm

McLeodovy dcery? to dávali na STVčku lol! ale nevim o co tam šlo..
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:42 pm

jersey napsal:
McLeodovy dcery? to dávali na STVčku lol! ale nevim o co tam šlo..

ranš v Austrálii, asi 5 holek co se o to staraj, taková moje malá telenovela na prázdniny
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:43 pm

Neela napsal:
jersey napsal:
McLeodovy dcery? to dávali na STVčku lol! ale nevim o co tam šlo..

ranš v Austrálii, asi 5 holek co se o to staraj, taková moje malá telenovela na prázdniny
aha..tak to jsem TAKY neviděla lol!
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 9:46 pm

jersey napsal:
Neela napsal:
jersey napsal:
McLeodovy dcery? to dávali na STVčku lol! ale nevim o co tam šlo..

ranš v Austrálii, asi 5 holek co se o to staraj, taková moje malá telenovela na prázdniny
aha..tak to jsem TAKY neviděla lol!

upřímně - sou lepší seriály, o nic moc si nepřišla
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 1:04 pm

Bleeding Heart napsal:
OK, já mám Alexandera, Úkryt a Requiem, ale to je import z venku, takže má jen anglický titulky pro neslyšící (myslim to Requiem, ostatní jsou s českýma)

Lord of War sem si nekoupila, protože tady vyšla jen jednodisková edice, kde nejsou vůbec žádný bonusy a k Lonely Hearts sem se ještě nedostala, Highway se tu myslim vůbec sehnat nedá, koukala sem na Amazon a tam je to taky bída, myslim, že by se dal koupit, ale nejsou tam ani anglický titulky

A nemohla bys mi přepálit to requiem a poslat??????? Sad Sad Sad Ploooosiiiim!!!!!! To s těma titulkama neva...plosim, plosim, smutně koukám... Smile Smile Smile Smile Nebo třeba napsat kolik to stálo...možná, že bych i koupila origoš... scratch scratch scratch scratch
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 9:24 pm

Neela napsal:
jersey napsal:
Neela napsal:
jersey napsal:
McLeodovy dcery? to dávali na STVčku lol! ale nevim o co tam šlo..

ranš v Austrálii, asi 5 holek co se o to staraj, taková moje malá telenovela na prázdniny
aha..tak to jsem TAKY neviděla lol!

upřímně - sou lepší seriály, o nic moc si nepřišla
mně se "meklaudice" líbí lol! lol! je to správná bejkárna lol! lol! hlavně slintám na Alexem Razz Embarassed Razz
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
Bleeding Heart

Bleeding Heart


Poeet p?íspivku : 35
Localisation : Prague
Registration date : 10. 02. 07

Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 9:26 pm

Bejbatkooo napsal:
Bleeding Heart napsal:
OK, já mám Alexandera, Úkryt a Requiem, ale to je import z venku, takže má jen anglický titulky pro neslyšící (myslim to Requiem, ostatní jsou s českýma)

Lord of War sem si nekoupila, protože tady vyšla jen jednodisková edice, kde nejsou vůbec žádný bonusy a k Lonely Hearts sem se ještě nedostala, Highway se tu myslim vůbec sehnat nedá, koukala sem na Amazon a tam je to taky bída, myslim, že by se dal koupit, ale nejsou tam ani anglický titulky

A nemohla bys mi přepálit to requiem a poslat??????? Sad Sad Sad Ploooosiiiim!!!!!! To s těma titulkama neva...plosim, plosim, smutně koukám... Smile Smile Smile Smile Nebo třeba napsat kolik to stálo...možná, že bych i koupila origoš... scratch scratch scratch scratch


určitě mohla....napiš mi PM,nebo na e mail, nebo po MSN a domluvíme se...bylo dost drahý, už ho mám teda asi rok, tak si přesně nepamatuju, kolik to bylo,ale určitě kolem 1000,-, tyhle importovaný dývka jsou vždycky dražší,ale já sem ho strašně chtěla, takže sem obětovala tyhle peníze, koupila sem to v Bontonlandu, měli jen jeden kousek...neni problém ho vypálit
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jaredovy filmy - výměna DVD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaredovy filmy - výměna DVD   Jaredovy filmy - výměna DVD Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jaredovy filmy - výměna DVD
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» jaredovy pritelkyne
» FILMY
» Dalsi filmy:)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: