30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jared se žení!!!!

Goto down 
+7
edoulek
Monča
zuzanas
Yze
Mary(go)On
jersey
Helena rabi
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 7:55 pm

Ted jsem tak brouzdala po internetu a přečetla jsem si, že Jared řekl v jednom rozhovoru, že je jenom člověk, že si chce taky založit rodinu a že je inspirovaný láskou, chce si vzít nějakou přítelkyni z university a po svatbě by se měla rozpadnout skupina, nevím, jestli to není jenom drb, ale vypadalo to věrohodně, jo a svatba by měla bejt zejtra jenom s rodinou a pár přáteli
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 7:57 pm

Helena rabi napsal:
Ted jsem tak brouzdala po internetu a přečetla jsem si, že Jared řekl v jednom rozhovoru, že je jenom člověk, že si chce taky založit rodinu a že je inspirovaný láskou, chce si vzít nějakou přítelkyni z university a po svatbě by se měla rozpadnout skupina, nevím, jestli to není jenom drb, ale vypadalo to věrohodně, jo a svatba by měla bejt zejtra jenom s rodinou a pár přáteli

a koho si bere? mikrofón? jezus děckááááááá..to nemůžete myslet vážně takovýhle věci.

za a) je to kec
za b) i kdyby se ženil, no tak co..ať se ožení..je to jeho věc.
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 7:57 pm

Helena rabi napsal:
Ted jsem tak brouzdala po internetu a přečetla jsem si, že Jared řekl v jednom rozhovoru, že je jenom člověk, že si chce taky založit rodinu a že je inspirovaný láskou, chce si vzít nějakou přítelkyni z university a po svatbě by se měla rozpadnout skupina, nevím, jestli to není jenom drb, ale vypadalo to věrohodně, jo a svatba by měla bejt zejtra jenom s rodinou a pár přáteli

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

A ty mu porad skačeš na mls jak je vidět ... teda teda.... po takový době co ho známe..... (teda alespoň můžu mluvit za sebe)......
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 8:00 pm

No to je bezvá a konečně se mikrák podívá dál než do koncertní haly, ach ano, přejme mu to lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 8:00 pm

to je divný.Se přece nemužou ženit zítra.To by měni naplánovaný už předtím Sad Sad .Nemohla bys nahodit odkaz,prosim?
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 8:02 pm

já se počůrám smíchy...
a Sem si nakonec vezme tu paličku jak jsme říkaly lol! lol! lol!


Jardí, Jardí..ty jsi ale tlakovka..ale naše Wink
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 8:07 pm

Uff..... No my jsme to řikaly trošku jinak, ale fakt se z nás stávají přebornice v předpovídání affraid lol! lol!

Hele a když si já vezmu buben, budeme se Semínkem příbuzní? lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 8:09 pm

Mary(go)On napsal:
Uff..... No my jsme to řikaly trošku jinak, ale fakt se z nás stávají přebornice v předpovídání affraid lol! lol!

Hele a když si já vezmu buben, budeme se Semínkem příbuzní? lol! lol! lol!


vidíš, nakonec sme měly brát ten od Stompáka..toho kopáka jak nabízel..sice by byla větší přes váha na kufru, ale víš jak...ale co s prdlou blánkou lol! lol!

myslím, že když si vezmeš Jardího, budeš se Semem příbuzná lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 8:15 pm

tak tady je ten odkaz, ale třeba je to fakt jenom drb, já nevim Question http://thirty-secondtomars.blog.cz/
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 8:16 pm

Helena rabi napsal:
tak tady je ten odkaz, ale třeba je to fakt jenom drb, já nevim Question http://thirty-secondtomars.blog.cz/
jj,dík moc
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 8:20 pm

Dalšího února.Až za rok lol! ,ale stejně...nechce se mi věřit,Samotář nebyl,to ne,ale že by měl na ruce prsten a po boku dítko s manželkou...to nějak nejde k sobě.Hlavně ať to neudnese celá skupina Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 8:22 pm

Yze napsal:
Dalšího února.Až za rok lol! ,ale stejně...nechce se mi věřit,Samotář nebyl,to ne,ale že by měl na ruce prsten a po boku dítko s manželkou...to nějak nejde k sobě.Hlavně ať to neudnese celá skupina Crying or Very sad

No právě toho se bojim, jestli se ožení, bude mít rodinu,jinak budiž mu to přáno, roky už na to má, ale co bude se skupinou??? affraid
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 8:25 pm

Helena rabi napsal:
Yze napsal:
Dalšího února.Až za rok lol! ,ale stejně...nechce se mi věřit,Samotář nebyl,to ne,ale že by měl na ruce prsten a po boku dítko s manželkou...to nějak nejde k sobě.Hlavně ať to neudnese celá skupina Crying or Very sad

No právě toho se bojim, jestli se ožení, bude mít rodinu,jinak budiž mu to přáno, roky už na to má, ale co bude se skupinou??? affraid
třeba se nerozpadne,jen zdětinčtí lol!
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 8:30 pm

Yze napsal:
Helena rabi napsal:
Yze napsal:
Dalšího února.Až za rok lol! ,ale stejně...nechce se mi věřit,Samotář nebyl,to ne,ale že by měl na ruce prsten a po boku dítko s manželkou...to nějak nejde k sobě.Hlavně ať to neudnese celá skupina Crying or Very sad

No právě toho se bojim, jestli se ožení, bude mít rodinu,jinak budiž mu to přáno, roky už na to má, ale co bude se skupinou??? affraid
třeba se nerozpadne,jen zdětinčtí lol!

lol! Už vidím Shannona, jak běhá za malým Jaredkem a hraje si s ním, dává mu dudlíka a chrastítka Very Happy to by byla teda family lol! ted vážně, uvidíme jak to dopadne, třeba si to s tou svatbou ještě do tý doby rozmyslí, známe ho Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 8:33 pm

A Tomo jak se ho/jí pokouší nalrmit mlékem...to jediný je uspokojujíci.A hele!Něco mě napadlo.Už je to dávno,ale Jay měl nějaké tajemství,které nemohl vyzradit...nebylo to ono?Jen návrh... bounce
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 8:48 pm

Yze napsal:
A Tomo jak se ho/jí pokouší nalrmit mlékem...to jediný je uspokojujíci.A hele!Něco mě napadlo.Už je to dávno,ale Jay měl nějaké tajemství,které nemohl vyzradit...nebylo to ono?Jen návrh... bounce

Možná jo, kdo ví scratch , ale představa, jak Tomo krmí mlékem je fakt zajímavá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 8:52 pm

Tááák,tady to je:Na Kerrang! awards, řekl Jared v rozhovoru pro Sky Showbiz, že přávě teď dělá něco, co ještě nikdy předtím nedělal. Dále pro Sky Showbiz řekl: "Mám teď jedno hodně, hodně velké tajemství. Nikdy předtím jsme nic takového neudělali, je to vzrušující."
Ačkoli potvrdil, že to nebude skupina 30 seconds to mars postavená na hlavě, pijící láhev Jaegermeistera.

Dále řekl: "Je to docela velká zábava. Přesně za týden od teď vyjdeme na povrch s jednou velmi, velmi vzrušující informací. říct, ale bohužel."
Je to starý,ale i když...Jelikož se tu ale mluví ve množném tak nevim.
Jo a jako ukolébavku by zpíval Jarouš A Modern Myth lol!
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 8:59 pm

Pane jo Jary a svatba no super, jen si nedovedu představit Shana jak tam stojí u obřadu a roní slzu. Ať je to kec nebo ne já bych mu to přála
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 9:11 pm

Yze napsal:
Tááák,tady to je:Na Kerrang! awards, řekl Jared v rozhovoru pro Sky Showbiz, že přávě teď dělá něco, co ještě nikdy předtím nedělal. Dále pro Sky Showbiz řekl: "Mám teď jedno hodně, hodně velké tajemství. Nikdy předtím jsme nic takového neudělali, je to vzrušující."
Ačkoli potvrdil, že to nebude skupina 30 seconds to mars postavená na hlavě, pijící láhev Jaegermeistera.

Dále řekl: "Je to docela velká zábava. Přesně za týden od teď vyjdeme na povrch s jednou velmi, velmi vzrušující informací. říct, ale bohužel."
Je to starý,ale i když...Jelikož se tu ale mluví ve množném tak nevim.
Jo a jako ukolébavku by zpíval Jarouš A Modern Myth lol!

Tak tohle to není, to říkal, než vydali a beautiful lie
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 9:14 pm

zuzanas napsal:
Pane jo Jary a svatba no super, jen si nedovedu představit Shana jak tam stojí u obřadu a roní slzu. Ať je to kec nebo ne já bych mu to přála

No, to by byl zážitek, Shenny jak tam stojí v černém kvádru, po tvářích mu stýká slza a v hlavě mu běží : to abych se taky poohlédl po nějaké té nevěstě a na svět přivedl ratolest, když už to mladší brácha ztihnul dřív
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 9:27 pm

To snad nikdy nenatočili klip,když tam bylo "je to úplně nový zažitek"?No ale...asi máš pravdu.
Smím pokračovat se Shannem? lol! Třeba se koukně po Emmičce projednou i on!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 9:51 pm

tak tohle musím komentnou..to už je moc i na mě...zdarec fakt Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Monča

Monča


Poeet p?íspivku : 4
Age : 32
Registration date : 10. 11. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 10:30 pm

Hele lidi, jako klídek, jo? lol!
Pájja to našla jen někde na netu, takže to vůbec nemusí bejt pravda Razz
Já bych mu to taky přála... ovšem pokud by to nemělo vliv na skupinu... silent
Akorát si ho teda nedokážu představit Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.monulina.blog.cz
edoulek

edoulek


Poeet p?íspivku : 147
Age : 30
Localisation : Třebíč
Registration date : 29. 05. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 11:45 pm

pro mě je to teda šok i když tomu moc nevěřím,ale kdyby to byla pravda Crying or Very sad ,bojím se že už by to nebyl ten starej jared ale změnil by se.....
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 11:37 am

Vy mě chcete zabít že jo?Takhle po ránu a už čtu o ženění. affraid confused
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Sponsored content





Jared se žení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se žení!!!!   Jared se žení!!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jared se žení!!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Jared with .... :-)
» jak jinak nez Jared
» Mlady Jared
» Jared jako Gay=)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: