30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SRAZ v květnu

Goto down 
+8
kiki
_JESULKA_:*
Violet
Ferreirra
Makii
Amyee
Aneta Leto
Bleed
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 12:04 am

pokračování ze shoutboxu...

...s květnem naprosto souhlasím, to jsem měla v plánu...třeba využít to, že bude 8. prodlouženej víkend...

Všichni prosím vás pochopte, že se pokaždé najde někdo, komu se nějaká lokace nebude zamlouvat..

Nevím, jak jste přišly na Ostravu? Jak je na řadě? On je nějaký seznam? hihi...kdyby se jelo podle Praha-Olomouc-Brno, jak už byly srazy, tak je na řadě zase Praha...a co třeba taková Plzeň, co? Zatím od Prahy na západ žádný sraz taky nebyl a musíte uznat, že Ostrava to do Olomouce tenkrát moc daleko neměla, hmm? A nebo bychom mohly všichni vyrazit do Aše. Já jsem pro:D LOL
Tohle je fakt debata úplně k ničemu.

Pořád přemýšlím, jak to udělat nejvíc spravedlivý...dokonce jsem našla střed ČR, který se nachází někde kolem Světlé nad Sázavou. Tak jedem ne?

Jsem pro, to udělat podobně jako předtím. Podle počtu lidí.

Musíte mi dát za pravdu, že situace, kdy jede 30 lidí z např. Brna na Sněžku, kde žijou dva zmrzlíci, není zrovna fér. A osobně jsem zažila podobnou situaci, i když s mnohem menším počtem lidí.

Takže, když se to nevymyslí jinak, rozdělíme si to podle krajů.
Kdo je z jakého kraje, tak se napíše a odkud bude nejvíc lidí, tam se pojede. Máme 14 krajů, tak se snad něco vybere, ne? Very Happy

Karlovarský kraj
Plzeňský kraj
Jihočeský kraj
Středočeský kraj
Praha
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký kraj
Pardubický kraj
Vysočina
Jihomoravský kraj
Zlínský kraj
Olomoucký kraj
Moravskoslezký kraj



Pokud má někdo lepší nápad, sem s ním!


Je mi naprosto jasné, že neexistuje možnost, kdy by byli všichni spokojení...Ale tohle je lepší, než rozhodnutí jednoho člověka, kterému by se pak snad měli všichni podřídit...směšný.
Návrat nahoru Goto down
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 12:05 am

Tak já začnu...

Středočeský kraj
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 3:09 pm

[Jistě svím způsobem máš pravdu.... Jiak na Ostravu jsem přišla podle toho, že je 3. největší město v republice, 2. nejlidmatější a sraz tu zatím nebyl. Zato co v Praze, Brně, Olomouci ano.... můj názor na kraj znáš- Moravskoslezký... Myslím, že i fans odsud by měli mít příležitost jet na sraz pokud je rodiče jinam nepustí...Prodloužený výkend je A.C. NO nwm budeme se muset domluvit... Taky je problém s tím, že spousta fans na tohle forum nepude a k tomuhle se nebude moct vyjádřit. Každopádně bysme se měli domluvit co nejdřívě ať se to stihne zorganizovat a rozhlásit....


P.S: Té přezdívky si nevšímejte, zakládala jsem to jako malé děcko.
Pa Your Anette
Návrat nahoru Goto down
Amyee

Amyee


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 08. 07

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 2:32 pm

No takže teď se jdu vyjadřovat já Very Happy Pro mě Ostrava není problém, ale je problém pro dalších X lidí, co bydlí třeba někde až za Prahou. Vemte si, že z Ostravy je to do Brna a do Olomouce kousek, takže příležitost byla tam, ale nebudeme se hádat.
Prostě když víc lidí bude chtít sraz v Praze, udělá se v Praze, nebo někde jinde. Prahu mám sice dost z ruky (asi 4 hodiny cesty vlakem) ale to by se nějak vyřešilo Wink A mezi Prahou a Ostravou jezdí pořád nějaké vlaky, je to nejvytíženější trasa.
Takže já si dělám na mapě čáru která končí u Prahy, kdybych jela dál tak by to nemělo smysl Wink Hlasuju pro místo od Prahy na východ Wink
Zdravím
Amy

*provehito in altum*
Návrat nahoru Goto down
http://www.jaredletofansite.sblog.cz
Makii

Makii


Poeet p?íspivku : 8
Age : 31
Registration date : 28. 05. 07

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeWed Mar 11, 2009 7:12 pm

Kdyz uz tady resime mista, kde se potkat.. Mozna bychom mohli myslet i na program, pokazde to dopadne tak, ze skupinka lidi stoji na miste a nikdo se nemuze rozhodnout, kam jit.
Jinak, podle me jsou obligadni jen dve mista, Praha a Brno. Nechci diskriminovat ostravaky a ostatni ze severnejsi casti moravy, ale porad do Brna muzou prijet. Dalsi mesta mi prijdou uz trosku zbytecna... A prece jenom, v tehle dvou mestech se toho da delat vic.. Nejsme prece tak velka zeme, abychom se museli hadat, jestli pojedem o 100 km vic nebo mene... A koho rodice hold nepusti, tak me to vazne mrzi, ale to se stava...

Středočský kraj
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeWed Mar 11, 2009 9:18 pm

Upřímně myslím, že žádné větší město není zbytečné. Cool Osobě si myslím, že by se to mělo střídat. Deme tomu Praha - Brno - Ostrava _ plzeň -Hradec králové... klidně tech měst i víc. co se týče těch více možností. Jak můžete vědět že v Ostravě nebo Plzni nejsou možnosti? Byli jste tam někdy? Znáte to tam? Question Exclamation No a co se týče toho programu, tak ten si myslím, že bysme měli začít řešit až vyřešíme místo. No ale zas na druhou stranu tohle as bude nějákou chvíli trvat..... Neutral
Návrat nahoru Goto down
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeThu Mar 12, 2009 12:03 am

Makii napsal:
Kdyz uz tady resime mista, kde se potkat.. Mozna bychom mohli myslet i na program, pokazde to dopadne tak, ze skupinka lidi stoji na miste a nikdo se nemuze rozhodnout, kam jit.
Jinak, podle me jsou obligadni jen dve mista, Praha a Brno. Nechci diskriminovat ostravaky a ostatni ze severnejsi casti moravy, ale porad do Brna muzou prijet. Dalsi mesta mi prijdou uz trosku zbytecna... A prece jenom, v tehle dvou mestech se toho da delat vic.. Nejsme prece tak velka zeme, abychom se museli hadat, jestli pojedem o 100 km vic nebo mene... A koho rodice hold nepusti, tak me to vazne mrzi, ale to se stava...

Středočeský kraj

Trefa přímo do černého.
Víme svoje XD

Ještě k tomu pustí nepustí. Je to stejně jako všechno buď a nebo. Dobře, pojede se tam a tam, protože jinam rodiče svoje dítka nepustí. Ale co když rodiče tam a tam nepustí někoho, kdo žije na druhým konci republiky?

(haha to se povedlo:) lol!
Návrat nahoru Goto down
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeThu Mar 12, 2009 12:08 am

Aneta Leto napsal:
Upřímně myslím, že žádné větší město není zbytečné. Cool Osobě si myslím, že by se to mělo střídat. Deme tomu Praha - Brno - Ostrava _ plzeň -Hradec králové... klidně tech měst i víc. co se týče těch více možností. Jak můžete vědět že v Ostravě nebo Plzni nejsou možnosti? Byli jste tam někdy? Znáte to tam? Question Exclamation No a co se týče toho programu, tak ten si myslím, že bysme měli začít řešit až vyřešíme místo. No ale zas na druhou stranu tohle as bude nějákou chvíli trvat..... Neutral

Jasně, že nic není zbytečné...nepřehánějme zase. Prostě musíme udělat všechno pro to, aby to bylo co nejvíc fér k co nejvíce lidem.

Jinak s tím plánování co budeme a nebudeme dělat s tebou nesouhlasím. Věř tomu nebo ne, ale zkušenosti ze všech..ano všech srazů, co už se udály mluví samy za sebe XD Zabili jsme půl dne hloupým postáváním, než se našel obětní beránek, co selou tu partu někam nakonec odvedl...a pak sme se na sebe usmívali jako měsíček na hnůj... lol!
Okej, no ne tak doslova, ale tohle by se mělo vyřešit aspoň na 60%.

Btw, Echelon mise #1, co nám kluci zadali, by mohla přinést nějakou inspiraci Wink
Návrat nahoru Goto down
Ferreirra

Ferreirra


Poeet p?íspivku : 16
Age : 30
Registration date : 12. 03. 09

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeThu Mar 12, 2009 5:25 pm

Aneta Leto napsal:
[Jistě svím způsobem máš pravdu.... Jiak na Ostravu jsem přišla podle toho, že je 3. největší město v republice, 2. nejlidmatější a sraz tu zatím nebyl. Zato co v Praze, Brně, Olomouci ano.... můj názor na kraj znáš- Moravskoslezký... Myslím, že i fans odsud by měli mít příležitost jet na sraz pokud je rodiče jinam nepustí...Prodloužený výkend je A.C. NO nwm budeme se muset domluvit... Taky je problém s tím, že spousta fans na tohle forum nepude a k tomuhle se nebude moct vyjádřit. Každopádně bysme se měli domluvit co nejdřívě ať se to stihne zorganizovat a rozhlásit....


P.S: Té přezdívky si nevšímejte, zakládala jsem to jako malé děcko.
Pa Your Anette

Já jsem pro taky Ostravu,ale nejlepší bude když se to rozhodne podle většiny.
Návrat nahoru Goto down
Violet




Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 19. 07. 08

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 12:00 am

jé,to je rozkošný obrázek Very Happy Razz

J8 jsem teda pro Ostravu,ale stejně asi nepojedu,jinak je to hloupé se takhle hádat,ale aspon se tu něco řeší Wink ,po dlouhé době...
Návrat nahoru Goto down
Makii

Makii


Poeet p?íspivku : 8
Age : 31
Registration date : 28. 05. 07

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 12:33 pm

Ach jo... ostrava je jedno z nejzasich mest v CR, prijde mi to nelogicke.. Ostravaci si muzou udelat vlastni sraz Very Happy:D Ne, delam si srandu. Mozna by to tam nemuselo byt spatne, co se tyce programu, ale vemte si, ze treba prazaci (+ Bleeding) pojedou 4 hodiny tam vlakem, kdyz se prijede ve dvanact tak to bude jeste dobry, pak tam tak do 4/5 pobudem a dalsi ctyrhodinova cesta zpet. A myslim, ze takhle by se tam dopravovala i vic nez pulka... V olomouci mistnich taky moc nebylo, ze ne Very Happy
Jeste jednou chci poznamenat, ze mi ty mista neprijdou nijak menecenne, ale vazne nelogicke, co se tyce dopravovani.. Smile
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 1:34 am

Ferreirra napsal:
Aneta Leto napsal:
[Jistě svím způsobem máš pravdu.... Jiak na Ostravu jsem přišla podle toho, že je 3. největší město v republice, 2. nejlidmatější a sraz tu zatím nebyl. Zato co v Praze, Brně, Olomouci ano.... můj názor na kraj znáš- Moravskoslezký... Myslím, že i fans odsud by měli mít příležitost jet na sraz pokud je rodiče jinam nepustí...Prodloužený výkend je A.C. NO nwm budeme se muset domluvit... Taky je problém s tím, že spousta fans na tohle forum nepude a k tomuhle se nebude moct vyjádřit. Každopádně bysme se měli domluvit co nejdřívě ať se to stihne zorganizovat a rozhlásit....


P.S: Té přezdívky si nevšímejte, zakládala jsem to jako malé děcko.
Pa Your Anette

Já jsem pro taky Ostravu,ale nejlepší bude když se to rozhodne podle většiny.

Ty už si na nějakém srazu byla ? Wink
Návrat nahoru Goto down
Ferreirra

Ferreirra


Poeet p?íspivku : 16
Age : 30
Registration date : 12. 03. 09

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 3:21 pm

StrinGuszka napsal:
Ferreirra napsal:
Aneta Leto napsal:
[Jistě svím způsobem máš pravdu.... Jiak na Ostravu jsem přišla podle toho, že je 3. největší město v republice, 2. nejlidmatější a sraz tu zatím nebyl. Zato co v Praze, Brně, Olomouci ano.... můj názor na kraj znáš- Moravskoslezký... Myslím, že i fans odsud by měli mít příležitost jet na sraz pokud je rodiče jinam nepustí...Prodloužený výkend je A.C. NO nwm budeme se muset domluvit... Taky je problém s tím, že spousta fans na tohle forum nepude a k tomuhle se nebude moct vyjádřit. Každopádně bysme se měli domluvit co nejdřívě ať se to stihne zorganizovat a rozhlásit....


P.S: Té přezdívky si nevšímejte, zakládala jsem to jako malé děcko.
Pa Your Anette

Já jsem pro taky Ostravu,ale nejlepší bude když se to rozhodne podle většiny.

Ty už si na nějakém srazu byla ? Wink

bohužel zatím ne.Sad
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 5:57 pm

Ferreirra napsal:
StrinGuszka napsal:
Ferreirra napsal:
Aneta Leto napsal:
[Jistě svím způsobem máš pravdu.... Jiak na Ostravu jsem přišla podle toho, že je 3. největší město v republice, 2. nejlidmatější a sraz tu zatím nebyl. Zato co v Praze, Brně, Olomouci ano.... můj názor na kraj znáš- Moravskoslezký... Myslím, že i fans odsud by měli mít příležitost jet na sraz pokud je rodiče jinam nepustí...Prodloužený výkend je A.C. NO nwm budeme se muset domluvit... Taky je problém s tím, že spousta fans na tohle forum nepude a k tomuhle se nebude moct vyjádřit. Každopádně bysme se měli domluvit co nejdřívě ať se to stihne zorganizovat a rozhlásit....


P.S: Té přezdívky si nevšímejte, zakládala jsem to jako malé děcko.
Pa Your Anette

Já jsem pro taky Ostravu,ale nejlepší bude když se to rozhodne podle většiny.

Ty už si na nějakém srazu byla ? Wink

bohužel zatím ne.Sad
Tak aspoň nejsem sama Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 7:43 pm

JIHOČESKÝ KRAJ PROSTĚ NEJ!!! lol! A BYDLET SE MŮŽE U MĚ santa
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Ferreirra

Ferreirra


Poeet p?íspivku : 16
Age : 30
Registration date : 12. 03. 09

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 8:33 pm

StrinGuszka napsal:
Ferreirra napsal:
StrinGuszka napsal:
Ferreirra napsal:
Aneta Leto napsal:
[Jistě svím způsobem máš pravdu.... Jiak na Ostravu jsem přišla podle toho, že je 3. největší město v republice, 2. nejlidmatější a sraz tu zatím nebyl. Zato co v Praze, Brně, Olomouci ano.... můj názor na kraj znáš- Moravskoslezký... Myslím, že i fans odsud by měli mít příležitost jet na sraz pokud je rodiče jinam nepustí...Prodloužený výkend je A.C. NO nwm budeme se muset domluvit... Taky je problém s tím, že spousta fans na tohle forum nepude a k tomuhle se nebude moct vyjádřit. Každopádně bysme se měli domluvit co nejdřívě ať se to stihne zorganizovat a rozhlásit....


P.S: Té přezdívky si nevšímejte, zakládala jsem to jako malé děcko.
Pa Your Anette

Já jsem pro taky Ostravu,ale nejlepší bude když se to rozhodne podle většiny.

Ty už si na nějakém srazu byla ? Wink

bohužel zatím ne.Sad
Tak aspoň nejsem sama Very Happy

Teď jsem si oddychla že nejsem sama!! Laughing
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 8:42 pm

Já už sem o tom informovala aj mamču Smile A ta docela souhlasí...ae jsem uplnej nováček a tak bych chtěla vědět v čem to spočívá Smile PROSÍÍÍM:-*
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 8:42 pm

Ferreirra napsal:
StrinGuszka napsal:
Ferreirra napsal:
StrinGuszka napsal:
Ferreirra napsal:
Aneta Leto napsal:
[Jistě svím způsobem máš pravdu.... Jiak na Ostravu jsem přišla podle toho, že je 3. největší město v republice, 2. nejlidmatější a sraz tu zatím nebyl. Zato co v Praze, Brně, Olomouci ano.... můj názor na kraj znáš- Moravskoslezký... Myslím, že i fans odsud by měli mít příležitost jet na sraz pokud je rodiče jinam nepustí...Prodloužený výkend je A.C. NO nwm budeme se muset domluvit... Taky je problém s tím, že spousta fans na tohle forum nepude a k tomuhle se nebude moct vyjádřit. Každopádně bysme se měli domluvit co nejdřívě ať se to stihne zorganizovat a rozhlásit....


P.S: Té přezdívky si nevšímejte, zakládala jsem to jako malé děcko.
Pa Your Anette

Já jsem pro taky Ostravu,ale nejlepší bude když se to rozhodne podle většiny.

Ty už si na nějakém srazu byla ? Wink

bohužel zatím ne.Sad
Tak aspoň nejsem sama Very Happy

Teď jsem si oddychla že nejsem sama!! Laughing
No já o tom už i informovala mamču Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Violet




Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 19. 07. 08

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 10:14 pm

kiki napsal:
JIHOČESKÝ KRAJ PROSTĚ NEJ!!! lol! A BYDLET SE MŮŽE U MĚ santa

Lol,tak to bych chtěla vidět Very Happy lol!
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeTue Mar 17, 2009 8:40 pm

Violet napsal:
kiki napsal:
JIHOČESKÝ KRAJ PROSTĚ NEJ!!! lol! A BYDLET SE MŮŽE U MĚ santa

Lol,tak to bych chtěla vidět Very Happy lol!

Jn... já taky Very Happy Mno a máš alespoň zdi polepené Jaredem? Smile
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeTue Mar 17, 2009 10:11 pm

Aneta Leto napsal:
Violet napsal:
kiki napsal:
JIHOČESKÝ KRAJ PROSTĚ NEJ!!! lol! A BYDLET SE MŮŽE U MĚ santa

Lol,tak to bych chtěla vidět Very Happy lol!

Jn... já taky Very Happy Mno a máš alespoň zdi polepené Jaredem? Smile
Né,fakt v pho lol! lol!
Na stěně mám už jen jednoho,mánie jared na stěně mě už přešla,na to jsme velká.žádný plakáty už nemám,všude mám zrcadla geek lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 12:28 am

okej, jak jsem psala...jdu na tu rekapitulaci.
není to nic konečného zatím, tak klídek, prosím Smile

Plzeňský kraj 5
Jihočeský kraj 3
Praha 12
Královéhradecký kraj 1
Pardubický kraj 6
Jihomoravský kraj 5
Olomoucký kraj 1
Moravskoslezký kraj 8


Jen aby vás nezmátl tak vysoký počet hlasů...počítala jsem i to, že byl někdo vzít v úvahu víc míst.
Návrat nahoru Goto down
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 12:35 am

no mi tam vypadlo na konci slovo, to si snad domyslíte Very Happy

Kiki, super nabídka..ale myslim, že to bys měla poprvý a naposled takovouhle návštěvu...pak by následovalo domácí vězení do konce života:D

Jess a co říkala mamča? Btw, spousta lidí bude na srazu poprvé.
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 2:55 pm

Bleeding napsal:
no mi tam vypadlo na konci slovo, to si snad domyslíte Very Happy

Kiki, super nabídka..ale myslim, že to bys měla poprvý a naposled takovouhle návštěvu...pak by následovalo domácí vězení do konce života:D

Jess a co říkala mamča? Btw, spousta lidí bude na srazu poprvé.
Jo mamka říkala že by to mohlo bejt fajn Very Happy Ae ja bych teda byla nej pro Ostravu Sad
Návrat nahoru Goto down
Amyee

Amyee


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 08. 07

SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 4:33 pm

No Bleed zajímavé čísla... Já si prostě myslím, že by se to mělo udělat někde uprostřed! Wink Ať je to třeba zase Olomouc mě je to fuk, ale hlavně aby tam dojeli lidi jak z Ostravy tak z Prahy Wink afro
Návrat nahoru Goto down
http://www.jaredletofansite.sblog.cz
Sponsored content





SRAZ v květnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SRAZ v květnu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» SRAZ SOBOTA 5.12. 2009

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: