30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Czechelon tricko

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

Czechelon tricko Empty
PříspěvekPředmět: Czechelon tricko   Czechelon tricko Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 12:37 pm

Myslím, že už hlasování o tričku bylo dost..
I když to byl chvílemi těsný souboj, nejvíc hlasů získal návrh Amy. Gratuluju! XD

Nakonec jsme daly hlavy dohromady a vzniklo tohle:

Czechelon tricko Amyme2

Co vy na to? Smile

_______________________

Uvažovala jsem nad tím, jak to nejlépe udělat, aby ho mohl mít každý, kdo chce.
S kamarádkou jsme nedávno založily e-shop s designovým oblečením (potisky na trička, mikiny, atd.). Máme smlouvu s firmou na potisk, která nám dodává i kvalitní textil.
Jde mi i tak nějak o to, abychom ta trička měly opravdu všichni stejná. Můžu vám klidně poslat soubor s grafikou, abyste si ho nechali natisknout sami, ale pak trochu ztratí smysl, že jsme se tu mořili a snažili se dohodnout na jednou tričku.

Časem by bylo klidně možné přidat i další trička, vzhledem k tomu, že některé návrhy byly opravdu povedené. Ale to už závisí na vás, jestli o to stojíte.
_____________________________

P.S. Kdo si bude chtít tričko objednat, napište. Mohla bych je klidně vzít s sebou na sraz:)

_____________________________
Takže tričko vypadá takhle:
Czechelon tricko 4_1215160830
Velikosti S, M, L
(Samozřejmě bude černé)

Cenu upřesním tento týden, ale mělo by to být kolem 400,-

Pokud se uvidíme na srazu, klidně vám je vezmu s sebou, nebo je můžu poslat poštou, stačí říct.
Návrat nahoru Goto down
Ferreirra

Ferreirra


Poeet p?íspivku : 16
Age : 30
Registration date : 12. 03. 09

Czechelon tricko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czechelon tricko   Czechelon tricko Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 3:44 pm

Jé to je fakt moc pěkný! Smile to bych si chtěla koupit jenže momentálně nemám peníze.ale myslím že do srazu je určitě seženu.Smile Už jdu obcházet babičky a tetičky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

Czechelon tricko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czechelon tricko   Czechelon tricko Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 6:27 pm

No myslím že kdybych za babíí přišla s tím že potřebuji prachy...a ještě k tomu bych jí ukázala na co(jako todle tričííčko) tak by mě vykopla ze dveří lol!
Návrat nahoru Goto down
Ferreirra

Ferreirra


Poeet p?íspivku : 16
Age : 30
Registration date : 12. 03. 09

Czechelon tricko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czechelon tricko   Czechelon tricko Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 9:56 pm

_JeSsiCa_LeTo_ napsal:
No myslím že kdybych za babíí přišla s tím že potřebuji prachy...a ještě k tomu bych jí ukázala na co(jako todle tričííčko) tak by mě vykopla ze dveří lol!

to nesmíš takhle!musíš umět! Very Happy Zajít za babičkou,vyslechnout co ji bolí a ke kterýmu doktorovi musí jít,pomoct umýt nádobí a udělat oběd,pomoct na zahrádce a je to.Toť univerzální návod. lol! a takhle střádat korunku ke korunce a do května to mášSmile
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

Czechelon tricko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czechelon tricko   Czechelon tricko Icon_minitimeThu Mar 26, 2009 11:57 am

Ferreirra napsal:
_JeSsiCa_LeTo_ napsal:
No myslím že kdybych za babíí přišla s tím že potřebuji prachy...a ještě k tomu bych jí ukázala na co(jako todle tričííčko) tak by mě vykopla ze dveří lol!

to nesmíš takhle!musíš umět! Very Happy Zajít za babičkou,vyslechnout co ji bolí a ke kterýmu doktorovi musí jít,pomoct umýt nádobí a udělat oběd,pomoct na zahrádce a je to.Toť univerzální návod. lol! a takhle střádat korunku ke korunce a do května to mášSmile
Joo tenhle "návod" znám MOOC dobře lol! Až na to že já mojí jedné babí pomáhám i když za to peníze nejsou Exclamation A kdybych babí řekla tak ona by mi kdykoli peníze dala Wink
Návrat nahoru Goto down
Lentila




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 09. 11. 10

Czechelon tricko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czechelon tricko   Czechelon tricko Icon_minitimeTue Nov 09, 2010 8:05 pm

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli prodej toho trička ještě platí. Ráda bych si ho objednala,mohla bych se zeptat kolik stojí ? Dík
Návrat nahoru Goto down
Violet




Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 19. 07. 08

Czechelon tricko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czechelon tricko   Czechelon tricko Icon_minitimeTue Nov 30, 2010 9:10 pm

Lentila napsal:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli prodej toho trička ještě platí. Ráda bych si ho objednala,mohla bych se zeptat kolik stojí ? Dík

Myslím,že tady už se odpovědi nedočkáš =D Zkus spíš FB Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Czechelon tricko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czechelon tricko   Czechelon tricko Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Czechelon tricko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: