30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jared se snad zbláznil =(

Goto down 
+3
Amyee
Bleed
_JESULKA_:*
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 11:15 pm

Viděli jste to...? Crying or Very sad Dlouhé vlnité BLOND vlasy, káro košile a vousy Crying or Very sad PROČ Question Dyď tohle je "SEBEZOŠKLIVOVÁNÍ"...PROČ to lidi dělaj př. Chaning Tatum...Jared byl ta KÁSNEJ, měl štýýlo a teď...co to proboha dělá Crying or Very sad a hlavně PROČ ???...Když to vidím, chce se mi brečet !!! Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 11:55 pm

náhodou se mi tohle líbí...je z něj takovej pohoda týpek Very Happy a navíc...ta blond by mohla bejt trochu odkaz na první album, a to by bylo božíVery Happy
náhodou je tohle lepší, než jeho éra na přelomu 2007-2008. TO bylo "sebezošklizování"
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 11:14 am

Tak to mě se teda líbil víc předtím než teď Crying or Very sad lol! Teď už to není ani pořádně on...vypadá jak TAŤKA lol!
Návrat nahoru Goto down
Amyee

Amyee


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 08. 07

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 5:43 pm

A neni to jedno? Já celou dobu tvrdím že je to mentálně vyšinutý člověk a nikdo mi nevěří Very Happy Teď máte důkaz! Very Happy Jinak tenhle look ála Curt Cobain je super Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.jaredletofansite.sblog.cz
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 6:54 pm

Vám se to fak líbí joo lol! Mě teda zase VŮŮBEC nee Crying or Very sad lol! Vipadá jako ňákej hodně dobře vipadající a v dobrých letech DĚDA lol!
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 6:55 pm

_JeSsiCa_LeTo_ napsal:
Vám se to fak líbí joo lol! Mě teda zase VŮŮBEC nee Crying or Very sad lol! Vipadá jako ňákej hodně dobře vipadající a v dobrých letech DĚDA lol!
Nebo spíš TAŤKA...to mu sedí líp...IMAGE TATÍKA lol! afro
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 6:06 pm

Jo ještě kočárek a máme to lol!
Ne, podlemě jako taťka teda vůbec nevypadá...
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 6:07 pm

Jo ještě kočárek a máme to lol!
Ne, podlemě jako taťka teda vůbec nevypadá...
Návrat nahoru Goto down
Violet




Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 19. 07. 08

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 8:43 pm

_JeSsiCa_LeTo_ napsal:
Viděli jste to...? Crying or Very sad Dlouhé vlnité BLOND vlasy, káro košile a vousy Crying or Very sad PROČ Question Dyď tohle je "SEBEZOŠKLIVOVÁNÍ"...PROČ to lidi dělaj př. Chaning Tatum...Jared byl ta KÁSNEJ, měl štýýlo a teď...co to proboha dělá Crying or Very sad a hlavně PROČ ???...Když to vidím, chce se mi brečet !!! Crying or Very sad

Járovi sekne všechno lol! ale mě se nejvíc líbil s černými delšími vlasy Razz
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 2:26 pm

Violet napsal:
_JeSsiCa_LeTo_ napsal:
Viděli jste to...? Crying or Very sad Dlouhé vlnité BLOND vlasy, káro košile a vousy Crying or Very sad PROČ Question Dyď tohle je "SEBEZOŠKLIVOVÁNÍ"...PROČ to lidi dělaj př. Chaning Tatum...Jared byl ta KÁSNEJ, měl štýýlo a teď...co to proboha dělá Crying or Very sad a hlavně PROČ ???...Když to vidím, chce se mi brečet !!! Crying or Very sad

Járovi sekne všechno lol! ale mě se nejvíc líbil s černými delšími vlasy Razz
Souhlasím Wink
Návrat nahoru Goto down
Amyee

Amyee


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 08. 07

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:52 pm

Ale no tak Very Happy Moc to hrotíte ne? Musíte to brát s nadhledem Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.jaredletofansite.sblog.cz
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:08 pm

souhlasím s Amyee ...
Návrat nahoru Goto down
Violet




Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 19. 07. 08

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:26 pm

Amyee napsal:
Ale no tak Very Happy Moc to hrotíte ne? Musíte to brát s nadhledem Very Happy Very Happy

Však říkám,jemu by slušela i image pytle na brambory lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Amyee

Amyee


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 08. 07

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 10:02 pm

Violet napsal:

Však říkám,jemu by slušela i image pytle na brambory lol! lol!

Myslím, že k tomu zdárně spěje Arrow
Návrat nahoru Goto down
http://www.jaredletofansite.sblog.cz
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 10:58 am

Amyee napsal:
Violet napsal:

Však říkám,jemu by slušela i image pytle na brambory lol! lol!

Myslím, že k tomu zdárně spěje Arrow
No... lol!
Návrat nahoru Goto down
Senii




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 02. 12. 08

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeThu Apr 30, 2009 5:56 pm

mně se líbííííííííííí ... on je tak trochu jak chameleon, chvíli nevydrží být stejný...ovšem, dokážete si ho představit, jak nosí rok v kuse jeden účes?? já teda ne
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeTue May 05, 2009 4:38 pm

Tak já si to docela představit dokážu ptž se mi hrozně páčil takdle : http://www.buzznet.com/www/search/photos/Jared%20Leto/?p=22&id=70918011#pagesubnav
http://cdn.buzznet.com/assets/users16/breesays/default/letolooks-10--large-msg-124147644846.jpg
atd atd...TY JEHO TMAVÝ VLÁSKY S ČERVENEJMA KONEČKAMA Embarassed Božííí geek ALE TEĎ SE MI TO FAK NEPÁÁČÍÍ...ZAROSTLEJ JAK MŮJ DĚDA A BLOND VLASY JAK POCHCANÁ SLÁMA lol! ALE SNAD SI ČASEM ZVYKNU Exclamation lol!
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeWed May 06, 2009 8:40 pm

Notak, vždyť to není zas tak hrozné... zvyknete si. What a Face navíc do půl roku bude mít zas vlasy jiné, tekže není důvod z toho dělat horor Wink
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeWed May 06, 2009 10:35 pm

Aneta Leto napsal:
Notak, vždyť to není zas tak hrozné... zvyknete si. What a Face navíc do půl roku bude mít zas vlasy jiné, tekže není důvod z toho dělat horor Wink
A etě na tvojí fotce se mi pááčíí lol! =o*
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 7:30 pm

Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 7:54 pm

Seš zatížená na krátké vlasy jo? :-) to mi se nejvíc líbí v době fy a v roce 2002...
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 9:00 pm

Aneta Leto napsal:
Seš zatížená na krátké vlasy jo? :-) to mi se nejvíc líbí v době fy a v roce 2002...
jasný, ptž dlouhý vlasy maj socky-chlapi:-D:-D
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Violet




Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 19. 07. 08

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 10:33 pm

Mě se líbí furt lol! až na tu dobu,kdy měl ty vlasy šedé-to byl fakt děs affraid
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeThu Jun 11, 2009 7:35 pm

Kdy měl šedé vlasy? Shocked O tom ani nevím lol!
Jak socky chlapy? lol! Je snad socka? Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitimeThu Jun 11, 2009 9:50 pm

Aneta Leto napsal:
Kdy měl šedé vlasy? Shocked O tom ani nevím lol!
Jak socky chlapy? lol! Je snad socka? Very Happy Very Happy Very Happy
ted vypadá jako socka!:-D jo,kdy mel šedý vlasy?Very Happy on byl starej?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Sponsored content





Jared se snad zbláznil =( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared se snad zbláznil =(   Jared se snad zbláznil =( Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jared se snad zbláznil =(
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Jared with .... :-)
» Jared a Foo Fighters

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: