30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Snižujíci se počet fanoušků

Goto down 
+7
kiki
eglantine
_JESULKA_:*
Hanča
RoYa
edoulek
Aneta Leto
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 8:09 pm

Ne, že bych si chtěla něják stěžovat, ale je to tak. Když si vzpomenu kolik lidí je milovalo před 2 roky kolik jich zůstalo, popřípadě přibylo do dnešního dne, tak jich vážně ubylo... Je nás vážně málo... myslím, že bychom nezaplninili ani nějákou menší halu. Pokud jsou nás tu 3 tisíce tak to možná ještě dost přeháním... Podívejte se kolik lidí chodí na jlf.cz a to tam chodí většinou cizinci. Podívejte se kolik lidí chodí na nejrůznější stránky o 30STM a to třeba 30STM.cz už vůbec nejedou. Podívejte se kolik je nás tady a jak dlouho bude trrvat než mi vůbec někdo odpoví... Mělo by se s tím něco dělat, jenže já vůbec nevím co :-(
Návrat nahoru Goto down
edoulek

edoulek


Poeet p?íspivku : 147
Age : 30
Localisation : Třebíč
Registration date : 29. 05. 07

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 11:04 pm

Aneta Leto napsal:
Ne, že bych si chtěla něják stěžovat, ale je to tak. Když si vzpomenu kolik lidí je milovalo před 2 roky kolik jich zůstalo, popřípadě přibylo do dnešního dne, tak jich vážně ubylo... Je nás vážně málo... myslím, že bychom nezaplninili ani nějákou menší halu. Pokud jsou nás tu 3 tisíce tak to možná ještě dost přeháním... Podívejte se kolik lidí chodí na jlf.cz a to tam chodí většinou cizinci. Podívejte se kolik lidí chodí na nejrůznější stránky o 30STM a to třeba 30STM.cz už vůbec nejedou. Podívejte se kolik je nás tady a jak dlouho bude trrvat než mi vůbec někdo odpoví... Mělo by se s tím něco dělat, jenže já vůbec nevím co :-(

Těžko se to připouští, ale máš pravdu Sad Už jsem si to taky několikrát říkala.. nevím jak vám, ale mně je to moc líto Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 7:47 pm

Mi taky. Obzvlášť když si veznu, že jsem se kdysi tolik snažila o ten konert, což sice určitě nejdem jediná, ale i tak a vidím, že to vůbec nemá smysl, protože bysme je svím počtem tak maximálně sklamali...
Návrat nahoru Goto down
edoulek

edoulek


Poeet p?íspivku : 147
Age : 30
Localisation : Třebíč
Registration date : 29. 05. 07

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:05 pm

Aneta Leto napsal:
Mi taky. Obzvlášť když si veznu, že jsem se kdysi tolik snažila o ten konert, což sice určitě nejdem jediná, ale i tak a vidím, že to vůbec nemá smysl, protože bysme je svím počtem tak maximálně sklamali...


Ale tak třeba co ty víš... S novým CD třeba noví fanoušci Very Happy a možná se probudí i ti "staří" Smile
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 8:08 pm

edoulek napsal:
Aneta Leto napsal:
Mi taky. Obzvlášť když si veznu, že jsem se kdysi tolik snažila o ten konert, což sice určitě nejdem jediná, ale i tak a vidím, že to vůbec nemá smysl, protože bysme je svím počtem tak maximálně sklamali...


Ale tak třeba co ty víš... S novým CD třeba noví fanoušci Very Happy a možná se probudí i ti "staří" Smile

No v probuzení starých moc nevěřím a v nové doufám a počítám alespoň s minimálním přírůstkem :-D
Návrat nahoru Goto down
edoulek

edoulek


Poeet p?íspivku : 147
Age : 30
Localisation : Třebíč
Registration date : 29. 05. 07

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 8:58 pm

Aneta Leto napsal:
edoulek napsal:
Aneta Leto napsal:
Mi taky. Obzvlášť když si veznu, že jsem se kdysi tolik snažila o ten konert, což sice určitě nejdem jediná, ale i tak a vidím, že to vůbec nemá smysl, protože bysme je svím počtem tak maximálně sklamali...


Ale tak třeba co ty víš... S novým CD třeba noví fanoušci Very Happy a možná se probudí i ti "staří" Smile

No v probuzení starých moc nevěřím a v nové doufám a počítám alespoň s minimálním přírůstkem :-D

Pokus se věřit Wink a i já s ním počítám flower No každopádně, nechme se překvapit cherry
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 3:52 pm

edoulek napsal:
Aneta Leto napsal:
edoulek napsal:
Aneta Leto napsal:
Mi taky. Obzvlášť když si veznu, že jsem se kdysi tolik snažila o ten konert, což sice určitě nejdem jediná, ale i tak a vidím, že to vůbec nemá smysl, protože bysme je svím počtem tak maximálně sklamali...


Ale tak třeba co ty víš... S novým CD třeba noví fanoušci Very Happy a možná se probudí i ti "staří" Smile

No v probuzení starých moc nevěřím a v nové doufám a počítám alespoň s minimálním přírůstkem :-D

Pokus se věřit Wink a i já s ním počítám flower No každopádně, nechme se překvapit cherry

Njn, necháme se překvapit...
Dívej, jsme jediné které s tohodle tématu zatím všimly... to o něčem svědčí.... další důkaz k tomu kolik nás tu je :-(
Návrat nahoru Goto down
RoYa




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 19. 09. 09

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 7:41 pm

Teď asi naštvu pár lidí co sem chodí, ale co ... nikdo na tohle fórum nepíše, protože se nikomu jednoduše nechce přihlašovat a tlachat o jednom a tomtéž furt dokola. - to je ostatně většinou i můj případ.

S úbytkem fanoušků bych to ale nehrotila. Co byste taky čekali - 4 roky jsou dlouhá doba mezi 2 alby a 30STM nejosu Rolling Stones ani U2, takže pokles zájmu je celkem logický, což ovšem neznamená, že by fanoušků ubylo, ale co chcete furt rozebírat? Žádné koncerty, žádný nový singl, žádné rozhovory .. jednoduše nic nového.
Osobně si myslím, že většinu lidí zajímá spíš hudba a ne kecy o tom jak je Jared skvělý, jaké má úžasné oči a který střih vlasů mu sluší nejvíc ... Navíc upozorňuju - Jared ≠ 30STM, on je jenom 1/3!!! - tenhle fakt někteří lidi prostě neberou vpotaz.

Takže když žádná nová hudba zatím není, tak není ani zájem. Fanoušci si prostě hezky doma pustí ABL nebo jejich 1. celdo a to jim stačí. Jakmile vyjde nový singl a nové album, tak se staří fanoušci probudí z komatu a věřím že přibude i dost nových. Jednoduše - až se zas začnou hrát jejich písničky v rádiu a v televizi a kluci budou víc na očích (o což se pomalu začínají snažit), tak se zvedne i zájem o ně. Nejdřív samozřejmě v USA, pak v okolní Evropě a u nás až nakonec, protože my jsme vždycky tak trochu brzdy.
P.S.: UŽ ABY TO BYLO!!! To čekání mě fakt nebaví!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Hanča

Hanča


Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 30. 04. 09

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 7:42 pm

Je to škoda. Ale oni jsou prostě úžasní a věrné fanoušky si podle mě zaslouží. Ale třeba se to s tou novou deskou opravdu spraví.
Návrat nahoru Goto down
http://www.newdog.blog.cz
RoYa




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 19. 09. 09

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 7:56 pm

Hanča napsal:
Je to škoda. Ale oni jsou prostě úžasní a věrné fanoušky si podle mě zaslouží. Ale třeba se to s tou novou deskou opravdu spraví.

To není o věrnosti nebo "nevěrnosti" fanoušků. Prostě a jednoduše - sejde z očí, sejde z mysli. - ale nikdy ne uplně, takže stačí si počkat a snad i v Praze bude hala praskat ve švech.
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 8:57 pm

To Roya : Jj máš pravdu. Spousta lidí vidí za 30STM jenom Jareda, ale i to jsou fanoušci ;-) No co se týče toho klesajícího počtu, tak mluvím hlavně o lidech co je přestali poslouchat, protože už je to nebaví, přijde jim to už pořád stejné, chcou něco nového... Však koho by taky bavilo poslouchat pořád 2 CDčka dokola, že... Spousta lidí co je poslouchalo už je neposlouchá, nezajmá se o ně, něřeší je... o tom mluvím... :-(
Návrat nahoru Goto down
edoulek

edoulek


Poeet p?íspivku : 147
Age : 30
Localisation : Třebíč
Registration date : 29. 05. 07

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 1:13 am

Aneta Leto napsal:
To Roya : Jj máš pravdu. Spousta lidí vidí za 30STM jenom Jareda, ale i to jsou fanoušci ;-) No co se týče toho klesajícího počtu, tak mluvím hlavně o lidech co je přestali poslouchat, protože už je to nebaví, přijde jim to už pořád stejné, chcou něco nového... Však koho by taky bavilo poslouchat pořád 2 CDčka dokola, že... Spousta lidí co je poslouchalo už je neposlouchá, nezajmá se o ně, něřeší je... o tom mluvím... :-(


A to je na tom to smutné Rolling Eyes Mně už sice ty dvě céda taky lezou na nervy Very Happy ale semtam si je poslechnu..... za tu dobu, co o nich nebylo moc slyšet, jsem se snažila o ně zajímat a naštěstí mi to aji vydrželo, snad to tak půjde dál sunny
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 9:09 pm

njn, boužel si jedna z mála :-(
Návrat nahoru Goto down
edoulek

edoulek


Poeet p?íspivku : 147
Age : 30
Localisation : Třebíč
Registration date : 29. 05. 07

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 9:27 pm

Aneta Leto napsal:
njn, boužel si jedna z mála :-(

A i když je to smutné, plně si to uvědomuju Sad
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeSat Sep 26, 2009 2:12 pm

JÁ TU SEM POŘÁD ! SadRazz
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeSun Sep 27, 2009 11:37 am

RoYa napsal:
Teď asi naštvu pár lidí co sem chodí, ale co ... nikdo na tohle fórum nepíše, protože se nikomu jednoduše nechce přihlašovat a tlachat o jednom a tomtéž furt dokola. - to je ostatně většinou i můj případ.

S úbytkem fanoušků bych to ale nehrotila. Co byste taky čekali - 4 roky jsou dlouhá doba mezi 2 alby a 30STM nejosu Rolling Stones ani U2, takže pokles zájmu je celkem logický, což ovšem neznamená, že by fanoušků ubylo, ale co chcete furt rozebírat? Žádné koncerty, žádný nový singl, žádné rozhovory .. jednoduše nic nového.
Osobně si myslím, že většinu lidí zajímá spíš hudba a ne kecy o tom jak je Jared skvělý, jaké má úžasné oči a který střih vlasů mu sluší nejvíc ... Navíc upozorňuju - Jared ≠ 30STM, on je jenom 1/3!!! - tenhle fakt někteří lidi prostě neberou vpotaz.

Takže když žádná nová hudba zatím není, tak není ani zájem. Fanoušci si prostě hezky doma pustí ABL nebo jejich 1. celdo a to jim stačí. Jakmile vyjde nový singl a nové album, tak se staří fanoušci probudí z komatu a věřím že přibude i dost nových. Jednoduše - až se zas začnou hrát jejich písničky v rádiu a v televizi a kluci budou víc na očích (o což se pomalu začínají snažit), tak se zvedne i zájem o ně. Nejdřív samozřejmě v USA, pak v okolní Evropě a u nás až nakonec, protože my jsme vždycky tak trochu brzdy.
P.S.: UŽ ABY TO BYLO!!! To čekání mě fakt nebaví!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud někdo postrádá novinky a chybí mu komunikace s kapelou, stačí zajít na twitter. Já jsem s nima pořád, ikdyž jsem si teď dala 14-ti denní pauzu, protože jsem byla na dovče a přístup k netu jsem měla značně omezený. Takže...jdu omrknout co je nového. To přeci můžete taky.
Návrat nahoru Goto down
RoYa




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 19. 09. 09

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeSun Sep 27, 2009 12:42 pm

Na twitter chodím taky už pěkně dlouho (a často) - díky bohu za něj..., ale i tak je to čekání moc dlouhé. Navíc nepatřím zrovna k trpělivým lidem.
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeSun Sep 27, 2009 12:53 pm

RoYa napsal:
Na twitter chodím taky už pěkně dlouho (a často) - díky bohu za něj..., ale i tak je to čekání moc dlouhé. Navíc nepatřím zrovna k trpělivým lidem.

Tak to se jí uč mít, páč s Marsama musí mít člověk trpělivost. Na druhou stranu...oni ji s náma mají taky. lol!
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeMon Sep 28, 2009 8:55 pm

eglantine napsal:
RoYa napsal:
Na twitter chodím taky už pěkně dlouho (a často) - díky bohu za něj..., ale i tak je to čekání moc dlouhé. Navíc nepatřím zrovna k trpělivým lidem.

Tak to se jí uč mít, páč s Marsama musí mít člověk trpělivost. Na druhou stranu...oni ji s náma mají taky. lol!

No trpělivot... vyplácí se, ale stejně :-D můžu se zeptat v čem mají oni trpělivost s náma ;-) lol!
No třeba já na Twitter moc času nemám :-(
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeMon Sep 28, 2009 9:16 pm

Aneta Leto napsal:
eglantine napsal:
RoYa napsal:
Na twitter chodím taky už pěkně dlouho (a často) - díky bohu za něj..., ale i tak je to čekání moc dlouhé. Navíc nepatřím zrovna k trpělivým lidem.

Tak to se jí uč mít, páč s Marsama musí mít člověk trpělivost. Na druhou stranu...oni ji s náma mají taky. lol!

No trpělivot... vyplácí se, ale stejně :-D můžu se zeptat v čem mají oni trpělivost s náma ;-) lol!
No třeba já na Twitter moc času nemám :-(

Právě na tom twitteru...někteří fanoušci (spíš asi fanynky) jsou hodně dotěrní, jak píšou kluci. S tím bohužel musejí počítat. Taky při spolupráci na summitu, ji potřebovali celkem dost. Určitě by se ještě něco našlo.
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 7:52 pm

Njn, fanynky jsou hoodně dotěrné. Přiznávám se, že bych asi taky byla....
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 7:52 pm

Njn, fanynky jsou hoodně dotěrné. Přiznávám se, že bych asi taky byla....
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeTue Oct 06, 2009 4:12 pm

Tak já bych jim pořád fandila,ale nemaj nic novýho, starý věci mě nebaví,twitter nenám:D tak co si mám asi počít?:-D
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeTue Oct 06, 2009 8:01 pm

njn... a tak je to většiny :-(
Návrat nahoru Goto down
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 6:12 pm

Tak teď přemýšlím, jestli má vůbec cenu tohle komentovat. (A teď se doufam nikdo pro nic za nic neurazil.)
O tom, že sou český fanoušci líný jak vši bych mohla už napsat 15 románů, 4 encyklopedie a scénář k telenovele a ještě by to bylo málo. Toho jsem si vědoma už moc dlouho a připomenu si to pokaždý, když mám snahu nás dát nějak dohromady. Btw, by mě docela zajímalo, jestli jste měly v Ostravě teda ten sraz?
Souhlasím skoro na 100% s RoYa, když je na to člověk holt sám, tak se připojí na offi forum, pokecá s fanouškama po světě, nebo si zatweetuje a ví, která bije. Jinak už to ani nedělam.
Trpělivost sice taky nepatří k mým nejlepším vlastnostem, ale přežila jsem to do K&Q a osobně jsem max. spokojená. A do prosince už to taky nějak doklepu Very Happy
Teď se teda asi někdo už urazí, ale...abych byla upřímná...konkrétně ohledně srazů....On má dycky každej plnou hubu keců, ale aby taky něco dělal, to ne. Sem se kolikrát mohla přetrhnout, abych vyšla všem vstříct, nebo aspoň většině, ale bylo to k něčemu? Nebylo. Tohle je prostě věc, která se tady nikdy nezmění a s prominutim mě to už sere a nejde jen o srazy, ale kazit si tim život už fakt nebudu. Na to sem fanoušek už moc dlouho. Tak třeba budu doufat, že aspoň nějaký newbies s novým albem budou mít rozum.
Tak a je to venku.

Peace

P.S. Zbylo mi jedno XL tričko, tak pište, kdo chcete, na přání samozřejmě natisknu i další.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Snižujíci se počet fanoušků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Snižujíci se počet fanoušků   Snižujíci se počet fanoušků Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Snižujíci se počet fanoušků
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: