30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nový sraz

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
TerraDV

TerraDV


Poeet p?íspivku : 70
Age : 34
Registration date : 14. 06. 07

Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 4:12 pm

nechtěli byste uspořádat zase nějaky sraz?? naposledy byl v květnu a od tý doby nic!!!! vím že je pro někoho těžky dojet na druhou stranu republiky, ale tak kdybysme se dohodli na jednom místě, které leží přibližně uprostřed, tak by to nemusel byt zase takový problém?? a taky kdy?? hodně z nás má školu apod tak by to chtělo o víkendu atd.....
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 7:54 pm

No já nwm, chtělo by to někdy o prázdninách ;-) ale tak nejdřív za měsíc ;-) mrknu se do kalendáře ;-)
Návrat nahoru Goto down
TerraDV

TerraDV


Poeet p?íspivku : 70
Age : 34
Registration date : 14. 06. 07

Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 12:50 am

Aneta Leto napsal:
No já nwm, chtělo by to někdy o prázdninách ;-) ale tak nejdřív za měsíc ;-) mrknu se do kalendáře ;-)

super Smile
Návrat nahoru Goto down
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 6:19 pm

No jo, koukam, že mám hrozně nabitej diář... Hmmmhm:D
cheers
silent P.S. s místem uprostřed jsem to už na ně zkoušela, ale nefungovalo to. Very Happy
P.P.S. Už sme s Amy mluvily o srazu v Brně poslední týden v listopadu, tak tam třeba nakonec nebudem samy:D Terr, jak ty můžeš přes týden?
Návrat nahoru Goto down
TerraDV

TerraDV


Poeet p?íspivku : 70
Age : 34
Registration date : 14. 06. 07

Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 6:33 pm

Bleeding napsal:
No jo, koukam, že mám hrozně nabitej diář... Hmmmhm:D
cheers
silent P.S. s místem uprostřed jsem to už na ně zkoušela, ale nefungovalo to. Very Happy
P.P.S. Už sme s Amy mluvily o srazu v Brně poslední týden v listopadu, tak tam třeba nakonec nebudem samy:D Terr, jak ty můžeš přes týden?

no v týdnu ja muzu - nejlip ve ctvrtek, to mam do 12, stredu mam plnou prednasek a pak utery to muzu od 10 do 2, patek mam volnej celej Smile
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 7:44 pm

Sraz přes týden lol! to jsou tady ale vtipy :-D to budete mít asi hoodně soukromé :-D
Návrat nahoru Goto down
TerraDV

TerraDV


Poeet p?íspivku : 70
Age : 34
Registration date : 14. 06. 07

Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 8:22 pm

Aneta Leto napsal:
Sraz přes týden lol! to jsou tady ale vtipy :-D to budete mít asi hoodně soukromé :-D

mame radi intimčo, po květnovém srazu určo :-D
Návrat nahoru Goto down
3@rush Leto

3@rush Leto


Poeet p?íspivku : 7
Age : 28
Registration date : 11. 10. 09

Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 10:57 pm

Tak to vypadá na další sraz na kterej se nedostanu Sad Njn co se dá dělat, nešlo by to někde víc uprostřed Čr jak navrhovala Terr
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 8:10 pm

3@rush Leto napsal:
Tak to vypadá na další sraz na kterej se nedostanu Sad Njn co se dá dělat, nešlo by to někde víc uprostřed Čr jak navrhovala Terr

No o každém srazu o kterém vím, že byl tak tam bylo okolo 13 fanoušku :-D
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 7:58 pm

Souhlasíím Wink
Ted někdy budeme míít prodlouženej vííkend tak by to bylo super Very Happy;)
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 8:07 pm

_JeSsiCa_LeTo_ napsal:
Souhlasíím Wink
Ted někdy budeme míít prodlouženej vííkend tak by to bylo super Very Happy;)

njn, ale to nestihnem nic připravit ;-) já vidím další sraz až na jaro... to už nebude taková zima ;-)
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 8:14 pm

Aneta Leto napsal:
_JeSsiCa_LeTo_ napsal:
Souhlasíím Wink
Ted někdy budeme míít prodlouženej vííkend tak by to bylo super Very Happy;)

njn, ale to nestihnem nic připravit ;-) já vidím další sraz až na jaro... to už nebude taková zima ;-)
S tím uplně naprosto souhlasíím Very Happy ted by sme tam někde zmrzlii Very Happy Jaro je ideální ale chtělo by to začíít domlouvat už teď Wink
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 8:19 pm

Já bych to ale udělala systémem střídáním měst...aspon má každý takovou jakoby "šanci" a néé pořád uprostřed...!!!Wink
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 8:33 pm

_JESULKA_:* napsal:
Já bych to ale udělala systémem střídáním měst...aspon má každý takovou jakoby "šanci" a néé pořád uprostřed...!!!Wink

To už se tady řešilo minule :-D :-D :-D ( Ostrava 4ever :-) ) Akde bys to chtěla ty? ;-) :-D
Návrat nahoru Goto down
3@rush Leto

3@rush Leto


Poeet p?íspivku : 7
Age : 28
Registration date : 11. 10. 09

Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 10:36 pm

Aneta Leto napsal:
_JESULKA_:* napsal:
Já bych to ale udělala systémem střídáním měst...aspon má každý takovou jakoby "šanci" a néé pořád uprostřed...!!!Wink

To už se tady řešilo minule :-D :-D :-D ( Ostrava 4ever :-) ) Akde bys to chtěla ty? ;-) :-D

hmm tak to vypadá na další sraz, na kterej se nedostanu Sad Njn budou další
Návrat nahoru Goto down
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 2:40 pm

Terra: Jo tak to je fajn, to by pak byl asi nej ten čtvrtek, v pátek jedeme s Amy do Bratislavy (teda snad to platí). Tak se pak ještě přesně domluvíme Smile
Njn, na soukromý srazy sme zvyklý, ne? Very Happy Já už bych si na víc lidí asi ani nezvykla Very Happy

3@rush Leto: Ty jsi z Hradce, viď? Určitě by to šlo i jinde Smile Kam bys třeba byla schopná dojet? ...Hmmm, mám pocit, že ještě někdo je z Hradce, takže bys ani nemusela jet sama.

Holky, já teda až na jaro v Ostravě čekat nebudu. Půl roku na plánování srazu je na mě trochu moc a stejně, je sice kosa, ale dycky jdem hang out někde uvnitř, takže mně osobně teda nebude překážet ani vánice Smile
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 8:26 pm

To je špatné, já doufám, že si na početnější srazy budeš muset zvyknout ;-) Co se týče toho jara tak se ti nedivím :-D ;-) Za tu vánici tě obdivuju ;-) akorát nwm, jak to uděláš, pokud kvůlu ní nebude fungovat doprava ;-)
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitimeSat Oct 17, 2009 11:55 am

Aneta Leto napsal:
_JESULKA_:* napsal:
Já bych to ale udělala systémem střídáním měst...aspon má každý takovou jakoby "šanci" a néé pořád uprostřed...!!!Wink

To už se tady řešilo minule :-D :-D :-D ( Ostrava 4ever :-) ) Akde bys to chtěla ty? ;-) :-D
Noo jasně že OSTRAVA !!!Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitimeFri Oct 23, 2009 6:35 pm

Když nebude doprava, tak nasadíš běžky a jedeš, ne? Když se chce, tak de všechno Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitimeFri Oct 23, 2009 7:49 pm

ok, nemám námitky :-D vzdávám se lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sraz   Nový sraz Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový sraz
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» SRAZ SOBOTA 5.12. 2009

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: