30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Kings and Queens Videoklip

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Karton




Poeet p?íspivku : 3
Age : 37
Localisation : Ostrava
Registration date : 07. 10. 09

Kings and Queens Videoklip Empty
PříspěvekPředmět: Kings and Queens Videoklip   Kings and Queens Videoklip Icon_minitimeThu Nov 12, 2009 10:37 am

Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

Kings and Queens Videoklip Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kings and Queens Videoklip   Kings and Queens Videoklip Icon_minitimeThu Nov 12, 2009 11:37 am

No...je to teda mazec. Ze začátku jsem se dost bavila, ale když toho kluka nabralo auto, tak mi sklaplo a potom už jsem ten klip brala trochu vážně.

Každopádně se mi video líbí, je výstřední a to jsem od něj taky čekala, takže mě hoši nezklamali.

Jsem dost zvědavá na další.
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Kings and Queens Videoklip Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kings and Queens Videoklip   Kings and Queens Videoklip Icon_minitimeFri Nov 13, 2009 8:50 pm

jj, už jsem ho taky viděla ;-) je fakt pěkné ;-) trošku mi stxlem připomíná ABL, je úplně jiný než ty předchozí ;-)
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

Kings and Queens Videoklip Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kings and Queens Videoklip   Kings and Queens Videoklip Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 9:48 am

Hodně pěkný Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kings and Queens Videoklip Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kings and Queens Videoklip   Kings and Queens Videoklip Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kings and Queens Videoklip
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: