30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 S fanoušky

Goto down 
+9
ivanna27546
Cominick
jersey
edoulek
Neela
Mary(go)On
peťulka
Bejbatkooo
kiki
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 2:54 am

A ted vám sem hodím pár fotek jedný 41 letý američanky která si myslí jak je mladá a plazí se po každém členovi SmileSmileSmileS fanoušky 9533776S fanoušky 9533694S fanoušky 9533606S fanoušky 9533584S fanoušky 9533548S fanoušky 9533517S fanoušky 9533482S fanoušky 9533468S fanoušky 9533440S fanoušky 9533410S fanoušky 9533356S fanoušky 9533315S fanoušky 9533270S fanoušky 9533236S fanoušky 9533211Tak mně připadá že jí má Jared plný zuby...SmileS fanoušky 9533177S fanoušky 9533126S fanoušky 9533096S fanoušky 9533076S fanoušky 9532911S fanoušky 9532885S fanoušky 9532821S fanoušky 9532794S fanoušky 9532752S fanoušky 9532725S fanoušky 9532696S fanoušky 9532679S fanoušky 9532635
S fanoušky 9532615S fanoušky 10222451S fanoušky 10222573S fanoušky 10672072S fanoušky 10672049S fanoušky 10672036Tohle je moc krásná fotkaS fanoušky 10672019S fanoušky 10671998S fanoušky 10671987S fanoušky 10671951S fanoušky 10671933S fanoušky 10671920
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 1:10 pm

Plný zuby???? "Neee"...být ním, tak bych ji pouze ráda přizabila, kdyby se za mnou tak plazila... Mad Mad Mad Mad Mad
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 3:20 pm

joo tp už sem někde viděla sem si říkala že to sem hodím ale pak sem nenašla tu "odvahu" protože to je fakt otřes affraid
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 3:23 pm

Sice otřes, ale na kolika už musela bejt koncertech.... Se má ... lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 3:25 pm

to jo v tom tak leda mírná závist ale chudáci kluci teda Twisted Evil lol!
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 3:48 pm

peťulka napsal:
joo tp už sem někde viděla sem si říkala že to sem hodím ale pak sem nenašla tu "odvahu" protože to je fakt otřes affraid

Jj...to je teda...chudaci...já se jí divim...vždyť už si ji určitě pamatují...to jí není blbý, jít k nim po 255té a zeptat se jich, jestli se s nima může vyfotit????? scratch scratch scratch scratch No No Laughing Laughing To už je fanatismus s velkým F... scratch
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 4:03 pm

Bejbatkooo napsal:
peťulka napsal:
joo tp už sem někde viděla sem si říkala že to sem hodím ale pak sem nenašla tu "odvahu" protože to je fakt otřes affraid

Jj...to je teda...chudaci...já se jí divim...vždyť už si ji určitě pamatují...to jí není blbý, jít k nim po 255té a zeptat se jich, jestli se s nima může vyfotit????? scratch scratch scratch scratch No No Laughing Laughing To už je fanatismus s velkým F... scratch
ehm bych to klidně podstoupila, třeba by si mě pak mohli vybrat jako maskota....obalit mě vlajkama...a platit mi cestování
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 4:09 pm

Neela napsal:
Bejbatkooo napsal:
peťulka napsal:
joo tp už sem někde viděla sem si říkala že to sem hodím ale pak sem nenašla tu "odvahu" protože to je fakt otřes affraid

Jj...to je teda...chudaci...já se jí divim...vždyť už si ji určitě pamatují...to jí není blbý, jít k nim po 255té a zeptat se jich, jestli se s nima může vyfotit????? scratch scratch scratch scratch No No Laughing Laughing To už je fanatismus s velkým F... scratch
ehm bych to klidně podstoupila, třeba by si mě pak mohli vybrat jako maskota....obalit mě vlajkama...a platit mi cestování

To ale Vůbec není špatnej nápad... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 4:12 pm

Bejbatkooo napsal:
Neela napsal:
Bejbatkooo napsal:
peťulka napsal:
joo tp už sem někde viděla sem si říkala že to sem hodím ale pak sem nenašla tu "odvahu" protože to je fakt otřes affraid

Jj...to je teda...chudaci...já se jí divim...vždyť už si ji určitě pamatují...to jí není blbý, jít k nim po 255té a zeptat se jich, jestli se s nima může vyfotit????? scratch scratch scratch scratch No No Laughing Laughing To už je fanatismus s velkým F... scratch
ehm bych to klidně podstoupila, třeba by si mě pak mohli vybrat jako maskota....obalit mě vlajkama...a platit mi cestování

To ale Vůbec není špatnej nápad... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

když s nima může hrát na kytaru ňákej cizí kluk:-) asi budou otevřená kapela novým členům
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 4:13 pm

Neela napsal:
Bejbatkooo napsal:
Neela napsal:
Bejbatkooo napsal:
peťulka napsal:
joo tp už sem někde viděla sem si říkala že to sem hodím ale pak sem nenašla tu "odvahu" protože to je fakt otřes affraid

Jj...to je teda...chudaci...já se jí divim...vždyť už si ji určitě pamatují...to jí není blbý, jít k nim po 255té a zeptat se jich, jestli se s nima může vyfotit????? scratch scratch scratch scratch No No Laughing Laughing To už je fanatismus s velkým F... scratch
ehm bych to klidně podstoupila, třeba by si mě pak mohli vybrat jako maskota....obalit mě vlajkama...a platit mi cestování

To ale Vůbec není špatnej nápad... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

když s nima může hrát na kytaru ňákej cizí kluk:-) asi budou otevřená kapela novým členům

Tak my tě pošleme jako předvoj a podáš nám hlášení, jak to dopadlo... sunny sunny
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 4:14 pm

Bejbatkooo napsal:
Neela napsal:
Bejbatkooo napsal:
Neela napsal:
Bejbatkooo napsal:
peťulka napsal:
joo tp už sem někde viděla sem si říkala že to sem hodím ale pak sem nenašla tu "odvahu" protože to je fakt otřes affraid

Jj...to je teda...chudaci...já se jí divim...vždyť už si ji určitě pamatují...to jí není blbý, jít k nim po 255té a zeptat se jich, jestli se s nima může vyfotit????? scratch scratch scratch scratch No No Laughing Laughing To už je fanatismus s velkým F... scratch
ehm bych to klidně podstoupila, třeba by si mě pak mohli vybrat jako maskota....obalit mě vlajkama...a platit mi cestování

To ale Vůbec není špatnej nápad... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

když s nima může hrát na kytaru ňákej cizí kluk:-) asi budou otevřená kapela novým členům

Tak my tě pošleme jako předvoj a podáš nám hlášení, jak to dopadlo... sunny sunny

už mam titulek - kapela 30STM napadena bláznivym maskotem
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 4:17 pm

Ale upozornila bys na sebe Járu...určitě by si tě všiml... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 5:09 pm

Možná to patří do témata: Jared s antifanoušky, ale pobavilo mě to Very Happy Ten pán ho asi nebude mít moc v oblibě Very Happy

S fanoušky 510144316_a3c579d374_o
Návrat nahoru Goto down
edoulek

edoulek


Poeet p?íspivku : 147
Age : 30
Localisation : Třebíč
Registration date : 29. 05. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 5:29 pm

Mary(go)On napsal:
Možná to patří do témata: Jared s antifanoušky, ale pobavilo mě to Very Happy Ten pán ho asi nebude mít moc v oblibě Very Happy

S fanoušky 510144316_a3c579d374_o




jay je krásnej chlap-třeba mu taky závidí Laughing (ten ***** co to na něj ukazuje tak určitě není žádnej krasavec) No
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 8:21 pm

jsem jen chtěla dodat k tý "stálý mladici"..tak za a) je to nářez
ale za bé) každá skupina má takový fanoušky a i když je jim to silně nepříjemný,vyrovnat a vyhovět musej..nebo přestanou fandit..ale nejednou jsem zažila,jak takový "skalní" fanoušky chlapci z pár kapel pěkně drbali..zajímavé..
a ty řeči o holkách...ještě zajímavější..no,Mars asi nebude vyjímka- píšu na seznam lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 9:38 pm

k té ženské lol! .. ona má na prsou (na levým, tušim ... někde to psala) vytetovaného Pheonixe (jejich) ... a je zakladatelkou nějakého fan-clubu. A její manžel jí udělal kytaru, jako má Jared ... jen nevím kterou z nich lol! lol! jednu z těch dvou lol! lol! tušim, že Phytagora ... (něco takového psala ...) lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 9:38 pm

Cominick napsal:
k té ženské lol! .. ona má na prsou (na levým, tušim ... někde to psala) vytetovaného Pheonixe (jejich) ... a je zakladatelkou nějakého fan-clubu. A její manžel jí udělal kytaru, jako má Jared ... jen nevím kterou z nich lol! lol! jednu z těch dvou lol! lol! tušim, že Phytagora ... (něco takového psala ...) lol!
FANATIK No No
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 9:41 pm

ona je ... počkej, juknu se, zda tu někde mám odkaz na ty "její" stánky, kde to píše ... (ale nevim, zda to najdu ... Mad
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 9:53 pm

Tak vám nevim, ale být Jaredem, tk se takovýho fanouška spíš bojim...nos mu nestačil????
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 10:02 pm

oni se prý znají (hele, net je drbárna, takže kdo ví lol! ) .... třeba on je taky takový "fanatik" .. který tohle "bere" lol! lol! nevim, netušim .... lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeThu Aug 16, 2007 11:02 am

Jo tak oni se ještě znají????? Laughing Laughing Laughing Tak to bych se tomu, být Jaredem, spíš smála... Laughing Laughing Laughing lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeThu Aug 16, 2007 6:13 pm

tak ono všechno okolo nich je takové ... fanatické lol! lol! Echelon Army ... a další blbosti lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeThu Aug 16, 2007 6:40 pm

No jo,ale musíme uznat,že to má dobrý,je všude,kde jsou Marsky a je pomalu na každým jejich koncertě.jí závidim afro
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeThu Aug 16, 2007 8:16 pm

Já jí taky závidím..a dost krutě... No No No No
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 10:33 pm

at řekně kdo ji nezávidí
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





S fanoušky Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
S fanoušky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: