30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 S fanoušky

Goto down 
+9
ivanna27546
Cominick
jersey
edoulek
Neela
Mary(go)On
peťulka
Bejbatkooo
kiki
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Mkros

Mkros


Poeet p?íspivku : 740
Age : 45
Localisation : Tetčice...malá prdýlka asi 18km od Brna
Registration date : 21. 08. 07

S fanoušky - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky - Stránka 6 Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 7:20 pm

No proto jsem to napsala-protože jste silné TRIO!!!!!!!!!!!Já se proto spíš bojím o ty fanynky!
Návrat nahoru Goto down
Mkros

Mkros


Poeet p?íspivku : 740
Age : 45
Localisation : Tetčice...malá prdýlka asi 18km od Brna
Registration date : 21. 08. 07

S fanoušky - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky - Stránka 6 Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 7:21 pm

Jen mě mrzí,jak už jsem říkala Jersey,že mám doma dvouletý závazek,jinak bychom možná byly čtyřka!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

S fanoušky - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky - Stránka 6 Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 9:38 pm

no kdo mi to tu zase saha na Tomislavka???
lol! lol! lol!
lecit u Temze?? no ze se ptas kdo asi lol! lol!
nebo ja si ho radsi odvedu kvuli tem fanynkam to bude jistejsi a lezet si pak muze klido pido kde bude chtit lol! lol!
popularni?? jersey neblazni copak to tu nevidis sis asi popletla slova
mozna ze sme spis nakazlivy se svymi basnickymi vejsplechty (mery is it right) lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

S fanoušky - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky - Stránka 6 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 11:05 am

peťulka napsal:
no kdo mi to tu zase saha na Tomislavka???
lol! lol! lol!
lecit u Temze?? no ze se ptas kdo asi lol! lol!
nebo ja si ho radsi odvedu kvuli tem fanynkam to bude jistejsi a lezet si pak muze klido pido kde bude chtit lol! lol!
popularni?? jersey neblazni copak to tu nevidis sis asi popletla slova
mozna ze sme spis nakazlivy se svymi basnickymi vejsplechty (mery is it right) lol! lol!

Tomčo, it is perfect! Smile) Se divim, že si to pamatuješ.... Na to asi nelze zapomenout lol! Jinak vyderžaj pijanier dnes v práci! Poplurární jsme tak max Smile))))
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

S fanoušky - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky - Stránka 6 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 2:46 pm

Mary(go)On napsal:
peťulka napsal:
no kdo mi to tu zase saha na Tomislavka???
lol! lol! lol!
lecit u Temze?? no ze se ptas kdo asi lol! lol!
nebo ja si ho radsi odvedu kvuli tem fanynkam to bude jistejsi a lezet si pak muze klido pido kde bude chtit lol! lol!
popularni?? jersey neblazni copak to tu nevidis sis asi popletla slova
mozna ze sme spis nakazlivy se svymi basnickymi vejsplechty (mery is it right) lol! lol!

Tomčo, it is perfect! Smile) Se divim, že si to pamatuješ.... Na to asi nelze zapomenout lol! Jinak vyderžaj pijanier dnes v práci! Poplurární jsme tak max Smile))))

Já z vás jednou umřu lol! lol!

Zrovna jsem si představila, jak Tomislávek leží na pokoji v našich postýlkách.. lol! a tase ti medvědi: Kdo mi jedl z mé mističky?
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

S fanoušky - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky - Stránka 6 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 3:37 pm

no vejsplechty to je tak unikatni slovo ze to s opravdu zapomenout neda
a jersey jako neskadly s tim Tomem v postylce Twisted Evil tongue wow to je predstava az budu ozkousavat hladice stehna ehmmmmmm pian teda strhavat rukavnik tak mu to navrhnu uuuujjj tady se to nejak zacina zvrhavat už mlcim lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

S fanoušky - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky - Stránka 6 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 3:45 pm

peťulka napsal:
no vejsplechty to je tak unikatni slovo ze to s opravdu zapomenout neda
a jersey jako neskadly s tim Tomem v postylce Twisted Evil tongue wow to je predstava az budu ozkousavat hladice stehna ehmmmmmm pian teda strhavat rukavnik tak mu to navrhnu uuuujjj tady se to nejak zacina zvrhavat už mlcim lol! lol!
no hlavně bez těch háčků a čárek je to děsně EROTICKY lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

S fanoušky - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky - Stránka 6 Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 10:02 pm

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





S fanoušky - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S fanoušky   S fanoušky - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
S fanoušky
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: