30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu

Goto down 
+11
Monča
666th ANgeL
Mkros
Domča
ivanna27546
jersey
Mary(go)On
peťulka
Bejbatkooo
kiki
Yze
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
666th ANgeL

666th ANgeL


Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 29. 10. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 10:09 pm

they r not EMO....maybe jared look like emo but hmmm....EMOs r depressive, sad or whateva...but they r the funniest people i've ever seen...so...they r NOOOOT EMO Mad Evil or Very Mad Shocked
Návrat nahoru Goto down
ivanna27546

ivanna27546


Poeet p?íspivku : 422
Age : 49
Localisation : prague
Registration date : 27. 06. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 1:37 pm

of course, they´re not EMO. They definitively rocks!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol! lol! Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Monča

Monča


Poeet p?íspivku : 4
Age : 32
Registration date : 10. 11. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 12:56 am

Ježiš a zase vidim 30STM v souvislosti s EMO... Shocked
To už snad ani neni možný... Mad ...
Už mě pěkně štve, že si to o nich někdo myslí Exclamation a Marsy to taky štve... Exclamation
Mám i rozhovor, kde se jich na to ptají a oni řekli, že je špatný když si to o nich někdo myslí a že EMO rozhodně nejsou... Exclamation
Já vim, že většina vás ví, že EMO nejsou, ale ty lidi co si to myslej fakt nechápu scratch
Návrat nahoru Goto down
http://www.monulina.blog.cz
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 3:50 pm

tady je vidět,že všem vadí nebo se nelíbí emo...to je dobrý lol!
Návrat nahoru Goto down
Adelle

Adelle


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 26. 11. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 9:20 pm

Našla jsem v jednom rozhovoru, co kluci na to, že jsou podle ostatních emo...

Píše se o vás jako o "emo" kapele...

Tomo: (znechuceně) Ach bože.
Jared: Ten termín je nadužívaný a ještě se ho užívá špatně. Hrajeme už pěknou řádku let a nejsme součástí žádného trendu.
Tomo: (nahlas do diktafonu) Veřejně prohlašujeme, že nejsme emo kapela.
Jared: Emo a screamo jsou pojmy, které vznikly v Americe před pár lety, týkaly se asi dvou nebo třech kapel, žádné scény nebo hnutí. Tady v Evropě to máte hozené nějak divně... Vy tu tím pojmem označujete celé spektrum kapel.


To vysvětlujte těm děckám, co na vás čekají každý koncert pod pódiem...
Tomo: Ať se označujou, jak chtějí, pro mě za mě, třeba "emo kids", to je jejich věc. Ale my nejsme emo kapela a opakuju to ještě jednou.
Jared: Nechceme se nikam zařazovat. Nemáme rádi, když nás někam zařazují jiní. A pokud se rozhodneme to udělat sami, je to naše věc. Ale neděláme to. A pokud se už má o nás nějak psát, jsme zkrátka rocková kapela. Nebo post-rocková.
Návrat nahoru Goto down
http://www.evanescencesite.blog.cz
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 5:18 pm

Jo!To řekli dobře!I když já mám kámošku,která je děsně ´emo´ A POSLOUCHá Marsy jen kvůli tomu,že si myslí,že josu emo.achjo..a to jí můžu říkat co chci,že emo nejsou Mad
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
ivanna27546

ivanna27546


Poeet p?íspivku : 422
Age : 49
Localisation : prague
Registration date : 27. 06. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 3:17 am

kiki napsal:
Jo!To řekli dobře!I když já mám kámošku,která je děsně ´emo´ A POSLOUCHá Marsy jen kvůli tomu,že si myslí,že josu emo.achjo..a to jí můžu říkat co chci,že emo nejsou Mad

no je to lepsi nez je poslouchat jenom kvuli J modrym ocim.
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 3:33 pm

ivanna27546 napsal:
kiki napsal:
Jo!To řekli dobře!I když já mám kámošku,která je děsně ´emo´ A POSLOUCHá Marsy jen kvůli tomu,že si myslí,že josu emo.achjo..a to jí můžu říkat co chci,že emo nejsou Mad

no je to lepsi nez je poslouchat jenom kvuli J modrym ocim.
No..hlavní je,že se jí to líbí afro
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Adelle

Adelle


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 26. 11. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 8:07 pm

Proboha!!!! dneska jsem náhodou na stream.cz narazila na video o emo, jen tak náhodou jsem si ho pustila a marsové tam jsou označeni za emo kapelu, chudáčci kdyby jen věděli, já prostě nevim co je to za módu označovat všechny kapely který byly ještě před pěti lety normálně rock nebo punk, tak teď jsou emo. co to sakra je??? pokud chcete vidět zmíněné videjko mrkněte http://www.stream.cz/video/58381-fenomen-emo?utm_source=Seznam&utm_medium=RSS&utm_campaign=Vyber
Návrat nahoru Goto down
http://www.evanescencesite.blog.cz
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 2:20 pm

Adelle napsal:
Proboha!!!! dneska jsem náhodou na stream.cz narazila na video o emo, jen tak náhodou jsem si ho pustila a marsové tam jsou označeni za emo kapelu, chudáčci kdyby jen věděli, já prostě nevim co je to za módu označovat všechny kapely který byly ještě před pěti lety normálně rock nebo punk, tak teď jsou emo. co to sakra je??? pokud chcete vidět zmíněné videjko mrkněte http://www.stream.cz/video/58381-fenomen-emo?utm_source=Seznam&utm_medium=RSS&utm_campaign=Vyber
ted to sem jdu dát a ono tu to už je lol! no...co na to říct..já jsem nad tím jen mávla rukou.

P.S. VŠICHNI JSME EMO lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 08, 2008 6:48 pm

Adelle napsal:
Proboha!!!! dneska jsem náhodou na stream.cz narazila na video o emo, jen tak náhodou jsem si ho pustila a marsové tam jsou označeni za emo kapelu, chudáčci kdyby jen věděli, já prostě nevim co je to za módu označovat všechny kapely který byly ještě před pěti lety normálně rock nebo punk, tak teď jsou emo. co to sakra je??? pokud chcete vidět zmíněné videjko mrkněte http://www.stream.cz/video/58381-fenomen-emo?utm_source=Seznam&utm_medium=RSS&utm_campaign=Vyber
ať si myslej co chtěj...ema jsou ti,co se za ně považujou scratch a to masri nejsou lol!
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 08, 2008 8:42 pm

Už mě to nebaví...Jak si o nich může někdo myslet, že sou Emo, když je neznají....
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 2:28 pm

Aneta Leto napsal:
Už mě to nebaví...Jak si o nich může někdo myslet, že sou Emo, když je neznají....
Právě..ty co to psaj je vůbec neznaj...hlavní je,že fanoušci-my-je za emo nepovažujeme...já ty novináře chápu,já bych taky napsala,ře jsou emo lol! lol! Tak..co dneska není emo,všechno k tomu přiřazujou...
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 3:48 pm

kiki napsal:
Aneta Leto napsal:
Už mě to nebaví...Jak si o nich může někdo myslet, že sou Emo, když je neznají....
Právě..ty co to psaj je vůbec neznaj...hlavní je,že fanoušci-my-je za emo nepovažujeme...já ty novináře chápu,já bych taky napsala,ře jsou emo lol! lol! Tak..co dneska není emo,všechno k tomu přiřazujou...
Tak obvykle hned co maj linky na očích,černé nehty a černé oblečko,tak je špoupaj k emíkům Evil or Very Mad lol!
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 4:35 pm

Yze napsal:
kiki napsal:
Aneta Leto napsal:
Už mě to nebaví...Jak si o nich může někdo myslet, že sou Emo, když je neznají....
Právě..ty co to psaj je vůbec neznaj...hlavní je,že fanoušci-my-je za emo nepovažujeme...já ty novináře chápu,já bych taky napsala,ře jsou emo lol! lol! Tak..co dneska není emo,všechno k tomu přiřazujou...
Tak obvykle hned co maj linky na očích,černé nehty a černé oblečko,tak je špoupaj k emíkům Evil or Very Mad lol!
no jo,tak jim to nechc,asi je to baví lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 4:35 pm

[quote="kiki"]
Yze napsal:
kiki napsal:
Aneta Leto napsal:
Už mě to nebaví...Jak si o nich může někdo myslet, že sou Emo, když je neznají....
Právě..ty co to psaj je vůbec neznaj...hlavní je,že fanoušci-my-je za emo nepovažujeme...já ty novináře chápu,já bych taky napsala,ře jsou emo lol! lol! Tak..co dneska není emo,všechno k tomu přiřazujou...
Tak obvykle hned co maj linky na očích,černé nehty a černé oblečko,tak je špoupaj k emíkům Evil or Very Mad lol!
no jo,tak jim to nechc,asi je to baví :lol!
ubohá zábava,asi máš pravdu geek
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 8:21 pm

tak jsem si zasejc přečetla další téma a konečně mi padl balvan ze srce, z žaludku nebo odkdud to tak padá...(kdo bydlí v Brně uričtě slyšel hluk, tak žádná panika to jsem byla já).... nejsou EMO...pár mých kamarádů se mě totiž neustále snaží přesvědčit, že jsou EMO a dělají si ze mě prdel, proč nemám úplá gatata a linky pod očima....takže milé dámy...jim to vytisknu a nacpu do pusy....
Návrat nahoru Goto down
edoulek

edoulek


Poeet p?íspivku : 147
Age : 30
Localisation : Třebíč
Registration date : 29. 05. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 10:34 pm

sslunickoo napsal:
tak jsem si zasejc přečetla další téma a konečně mi padl balvan ze srce, z žaludku nebo odkdud to tak padá...(kdo bydlí v Brně uričtě slyšel hluk, tak žádná panika to jsem byla já).... nejsou EMO...pár mých kamarádů se mě totiž neustále snaží přesvědčit, že jsou EMO a dělají si ze mě prdel, proč nemám úplá gatata a linky pod očima....takže milé dámy...jim to vytisknu a nacpu do pusy....


tak tohle mi antimarsíci (bohužel mí kámoši) říkají taky a docela mě to i štve... no tak ne docela ale moooooc!!! Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 2:28 pm

edoulek napsal:
sslunickoo napsal:
tak jsem si zasejc přečetla další téma a konečně mi padl balvan ze srce, z žaludku nebo odkdud to tak padá...(kdo bydlí v Brně uričtě slyšel hluk, tak žádná panika to jsem byla já).... nejsou EMO...pár mých kamarádů se mě totiž neustále snaží přesvědčit, že jsou EMO a dělají si ze mě prdel, proč nemám úplá gatata a linky pod očima....takže milé dámy...jim to vytisknu a nacpu do pusy....


tak tohle mi antimarsíci (bohužel mí kámoši) říkají taky a docela mě to i štve... no tak ne docela ale moooooc!!! Evil or Very Mad

To chápu a dneska jsem vyrazila ve své košili á la Jared tak mě všichni poprskali jak jim to přišlo vtipné, ale neboj my se nedáme clown
Návrat nahoru Goto down
edoulek

edoulek


Poeet p?íspivku : 147
Age : 30
Localisation : Třebíč
Registration date : 29. 05. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 6:52 pm

sslunickoo napsal:
edoulek napsal:
sslunickoo napsal:
tak jsem si zasejc přečetla další téma a konečně mi padl balvan ze srce, z žaludku nebo odkdud to tak padá...(kdo bydlí v Brně uričtě slyšel hluk, tak žádná panika to jsem byla já).... nejsou EMO...pár mých kamarádů se mě totiž neustále snaží přesvědčit, že jsou EMO a dělají si ze mě prdel, proč nemám úplá gatata a linky pod očima....takže milé dámy...jim to vytisknu a nacpu do pusy....


tak tohle mi antimarsíci (bohužel mí kámoši) říkají taky a docela mě to i štve... no tak ne docela ale moooooc!!! Evil or Very Mad

To chápu a dneska jsem vyrazila ve své košili á la Jared tak mě všichni poprskali jak jim to přišlo vtipné, ale neboj my se nedáme clown

ne nedáme! flower ale už mi nějak moc lezou na nervy (hlavně jedna kamarádka, která všechny navádí proti marsíkům.) Po tabuli pořád píše všechno že(ted opravdu promiňte, neberte to vážně) ona tam píše: Jared je zmrd a zaslouží smrt. A přitom sem to já první řekla o Billovi z TH. Hrůza, peklo! Nevím, co proti nim pořád všichni mají. Chápete to??
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 7:15 pm

edoulek napsal:
sslunickoo napsal:
edoulek napsal:
sslunickoo napsal:
tak jsem si zasejc přečetla další téma a konečně mi padl balvan ze srce, z žaludku nebo odkdud to tak padá...(kdo bydlí v Brně uričtě slyšel hluk, tak žádná panika to jsem byla já).... nejsou EMO...pár mých kamarádů se mě totiž neustále snaží přesvědčit, že jsou EMO a dělají si ze mě prdel, proč nemám úplá gatata a linky pod očima....takže milé dámy...jim to vytisknu a nacpu do pusy....


tak tohle mi antimarsíci (bohužel mí kámoši) říkají taky a docela mě to i štve... no tak ne docela ale moooooc!!! Evil or Very Mad

To chápu a dneska jsem vyrazila ve své košili á la Jared tak mě všichni poprskali jak jim to přišlo vtipné, ale neboj my se nedáme clown


ne nedáme! flower ale už mi nějak moc lezou na nervy (hlavně jedna kamarádka, která všechny navádí proti marsíkům.) Po tabuli pořád píše všechno že(ted opravdu promiňte, neberte to vážně) ona tam píše: Jared je zmrd a zaslouží smrt. A přitom sem to já první řekla o Billovi z TH. Hrůza, peklo! Nevím, co proti nim pořád všichni mají. Chápete to??
Aha, tak to asi kamarádka teda trochu přehání, ale já bych to neřešila clown to chce klid a nohy v teple a ona at´si to ...jak se říká trhne protézou , ne?! lol!
Návrat nahoru Goto down
edoulek

edoulek


Poeet p?íspivku : 147
Age : 30
Localisation : Třebíč
Registration date : 29. 05. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:28 pm

sslunickoo napsal:
edoulek napsal:
sslunickoo napsal:
edoulek napsal:
sslunickoo napsal:
tak jsem si zasejc přečetla další téma a konečně mi padl balvan ze srce, z žaludku nebo odkdud to tak padá...(kdo bydlí v Brně uričtě slyšel hluk, tak žádná panika to jsem byla já).... nejsou EMO...pár mých kamarádů se mě totiž neustále snaží přesvědčit, že jsou EMO a dělají si ze mě prdel, proč nemám úplá gatata a linky pod očima....takže milé dámy...jim to vytisknu a nacpu do pusy....


tak tohle mi antimarsíci (bohužel mí kámoši) říkají taky a docela mě to i štve... no tak ne docela ale moooooc!!! Evil or Very Mad

To chápu a dneska jsem vyrazila ve své košili á la Jared tak mě všichni poprskali jak jim to přišlo vtipné, ale neboj my se nedáme clown


ne nedáme! flower ale už mi nějak moc lezou na nervy (hlavně jedna kamarádka, která všechny navádí proti marsíkům.) Po tabuli pořád píše všechno že(ted opravdu promiňte, neberte to vážně) ona tam píše: Jared je zmrd a zaslouží smrt. A přitom sem to já první řekla o Billovi z TH. Hrůza, peklo! Nevím, co proti nim pořád všichni mají. Chápete to??
Aha, tak to asi kamarádka teda trochu přehání, ale já bych to neřešila clown to chce klid a nohy v teple a ona at´si to ...jak se říká trhne protézou , ne?! lol!

jj máš pravdu.... cherry od teď si jí nebudu všímat, když něco takovýho udělá, doufejme že jí to přestane bavit...
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 2:40 pm

Víš,já si spíš myslim,že ta KAMRÁDKA nebude KAMARÁDKA geek lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
edoulek

edoulek


Poeet p?íspivku : 147
Age : 30
Localisation : Třebíč
Registration date : 29. 05. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 5:57 pm

kiki napsal:
Víš,já si spíš myslim,že ta KAMRÁDKA nebude KAMARÁDKA geek lol!


scratch nestraaš... ne jako ona je celkem dobrá..někdy mě dost štvě, ale jinak se dá... taky už není moje nej ale pořád zatím je.
Návrat nahoru Goto down
Adelle

Adelle


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 26. 11. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 8:06 pm

jůůů jared je zmrd zaslouží smrt, tak to je fakt vychytaná rýmovačka lol! no já ji potkat tak ji jednu natáhnu, už nemůžu vystát ty lidi, kteří pořád něco kritizujou nebo do něčeho rejou ale nemaj ani páru o co jde, ať se staraj o sebe...naštěstí u nás ve třídě se styl hudby nijak neřeší, ale pamatuju na základce jak jsem všechny otravovala s rasmus, fakt nevim jak to se mnou vydrželi, to muselo bejt fakt děsný lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.evanescencesite.blog.cz
Sponsored content





30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
30 STM jsou nominováni na EMO skupinu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: