30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu

Goto down 
+11
Monča
666th ANgeL
Mkros
Domča
ivanna27546
jersey
Mary(go)On
peťulka
Bejbatkooo
kiki
Yze
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 9:15 pm

já předem všechny upozornila,že jestli hodlaj urážet jaye,nebo marsy,tak něco zažijou..a je klid sunny
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 9:41 pm

Já teda milé dámy myslím, že to je jedno co si ostatní myslí...Vy si poslouchejte co chcete a ostatní at´si dělají co chtějí ne? Já teda nejsem o moc starší než vy, ale uvidíte, že se taky dostanete do fáze NECH BROUKA ŽÍT lol! lol! lol!
MUsím přiznat, ale že ta prupovídka, je docela dobrá clown clown
Návrat nahoru Goto down
edoulek

edoulek


Poeet p?íspivku : 147
Age : 30
Localisation : Třebíč
Registration date : 29. 05. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 16, 2008 10:55 pm

ale když ono se to nedá, když do tebe všichni něco hustijou.. dneska sem se přeřekla a řekla sem jaredovi jarda a náhodou to slyšeli kluci a řehtali se jak pominutí. ale proč to všem tak vadí? hlavně tý jedný holce dyt každej má svůj styl a každýmu se líbí něco jinýho.no díky 30stm sem se skamarádila s jednou holkou a od tý doby sem skoro jen s nou tak jestli je to tím?že jim to dává za vinu, že se víc kamarádím s tou druhou? scratch bože to sou valby co to tady píšu.
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 8:01 pm

Ty jo,já mám kámošky,samý hipačky a ty to ani neví,že poslouchám Mars. Když jsem se jednou zeptala,jako co si myslí,že poslouchám,tak řekli,že asi BRITNEY SPEARS,NELLY FURTADO ATD. To sic eposloucám,ale když jsem řekla,že hlavně mars,tak mi nevěřily clown No,tak na to nevypadám no... afro
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Adelle

Adelle


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 26. 11. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 8:17 pm

kiki napsal:
Ty jo,já mám kámošky,samý hipačky a ty to ani neví,že poslouchám Mars. Když jsem se jednou zeptala,jako co si myslí,že poslouchám,tak řekli,že asi BRITNEY SPEARS,NELLY FURTADO ATD. To sic eposloucám,ale když jsem řekla,že hlavně mars,tak mi nevěřily clown No,tak na to nevypadám no... afro

no já taky nevypadám na to že poslouchám evanescence a marsy Very Happy jako ne že bych byla nějaká pipina (bože chraň) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.evanescencesite.blog.cz
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 9:41 pm

Jestli se podle toho, jak vypadáme dá poznat, co posloucháme tak v tom případě vypadám, že poslouchám zvuk mreuzíny nebo spíš orkán, protože se obvykle nestíhám česat clown clown clown
Návrat nahoru Goto down
Adelle

Adelle


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 26. 11. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 9:55 pm

sslunickoo napsal:
Jestli se podle toho, jak vypadáme dá poznat, co posloucháme tak v tom případě vypadám, že poslouchám zvuk mreuzíny nebo spíš orkán, protože se obvykle nestíhám česat clown clown clown

xD no mě všichni tipujou na 14 a myslej si že poslouchám nějakej pop Shocked asi divně působim na lidi Very Happy no já se obvykle taky nečešu, zabírá to moc času
Návrat nahoru Goto down
http://www.evanescencesite.blog.cz
edoulek

edoulek


Poeet p?íspivku : 147
Age : 30
Localisation : Třebíč
Registration date : 29. 05. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 10:23 pm

o mně si všichni myslijou že sem strašná barbínka Neutral to teda jako nevím proč, a kdyby nevěděli, že poslouchám marsy, tak by taky řekli že poslouchám nějaký disco nebo pop. ale blond nejsem tak nevím čím to je pale
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 9:05 am

edoulek napsal:
o mně si všichni myslijou že sem strašná barbínka Neutral to teda jako nevím proč, a kdyby nevěděli, že poslouchám marsy, tak by taky řekli že poslouchám nějaký disco nebo pop. ale blond nejsem tak nevím čím to je pale
Přesně lol! Já sice blond jsem,hlavu si češu půl hodiny,líčíně 20 minut,ale barbína nejsem lol! cheers
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
edoulek

edoulek


Poeet p?íspivku : 147
Age : 30
Localisation : Třebíč
Registration date : 29. 05. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 2:02 pm

kiki napsal:
edoulek napsal:
o mně si všichni myslijou že sem strašná barbínka Neutral to teda jako nevím proč, a kdyby nevěděli, že poslouchám marsy, tak by taky řekli že poslouchám nějaký disco nebo pop. ale blond nejsem tak nevím čím to je pale
Přesně lol! Já sice blond jsem,hlavu si češu půl hodiny,líčíně 20 minut,ale barbína nejsem lol! cheers

ty jo, to mně stačí 10 minut. no tak já mám vlnitý až někdy kudrnatý (podle toho jak mi po umytí uschnou)vlasy tak si je nečešu lol! horší je to s oblečením. chystám si je vždycky den dopředu... lol!
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 2:55 pm

No..tak to já radši se tím vůbec nechluvím,oblečení..no..to vždycky vybírám..dlouho lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 8:24 pm

Jejda to si připadám jako šmudla....já se zavřenýma očima umyju zuby, namaluju trochu ksicht...šáhnu po prvním oblečení co najdu a běžííííím, běžííííím....a pak jdu pěšky, protože mi to obvykle ujede...nebo leštím zem a místo chleba se sýrem mám chleba se štěrkem lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
edoulek

edoulek


Poeet p?íspivku : 147
Age : 30
Localisation : Třebíč
Registration date : 29. 05. 07

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 9:40 pm

neboj, takový lidi taky znám, třeba moje ségra flower ta ještě si nachystá věci večer a ráno, když jde do školy se ještě 6 krát převleče. Jednou už jsme byli u vchodu, ubutý a ona takový: a nebo já si jdu převlíct tu sukňu. no někdy na zabití lol!
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 12:59 am

edoulek napsal:
neboj, takový lidi taky znám, třeba moje ségra flower ta ještě si nachystá věci večer a ráno, když jde do školy se ještě 6 krát převleče. Jednou už jsme byli u vchodu, ubutý a ona takový: a nebo já si jdu převlíct tu sukňu. no někdy na zabití lol!

My tomuhle říkáme autofobní záchvat...taky se občas stane to pak běžím běžím na přednášku a rozmyslím si to, protože mám pocit, že vypadám jak debil lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 30 STM jsou nominováni na EMO skupinu   30 STM jsou nominováni na EMO skupinu - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
30 STM jsou nominováni na EMO skupinu
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: