30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tomo´s girlfriend???

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
katie




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 12. 01. 08

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 12:13 am

Ahojky všem.....
Nevíte jestli Tomo s někým chodí? Byl tu příspěvek o nějaké "Vicky"...ale nevim nevim. Máte určo lepší informace než já..........................
Napište...........................
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 11:18 am

katie napsal:
Ahojky všem.....
Nevíte jestli Tomo s někým chodí? Byl tu příspěvek o nějaké "Vicky"...ale nevim nevim. Máte určo lepší informace než já..........................
Napište...........................

No jo, je to tak. Ale myslím, že je to jeho věc ne? lol! Takže se MY nemusíme starat.
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 11:38 am

katie napsal:
Ahojky všem.....
Nevíte jestli Tomo s někým chodí? Byl tu příspěvek o nějaké "Vicky"...ale nevim nevim. Máte určo lepší informace než já..........................
Napište...........................

Co chceš slyšet... Její číslo bot? Tak tyhle věci zůstanou jen v tématu Jardy, ob jedno téma nad tímhle, tady jsme totiž lidi, co nedychtěj po soukromých informacích a Toumou má stejný právo na soukromí jako já nebo ty Wink

Ježiš, začínám se děsit sama sebe lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 3:45 pm

ikdyby ne....tak mě si vyděsila dostatečně ale DOBŘE dobře jen tak dál...pěkně my ho tu hlídáte děvčátka Wink
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 7:43 pm

peťulka napsal:
ikdyby ne....tak mě si vyděsila dostatečně ale DOBŘE dobře jen tak dál...pěkně my ho tu hlídáte děvčátka Wink

Nu což, musíme, nikdo jinej za nás tuhle práci tady neodvede, když ty si lítáš jinde lol! lol! lol!
Čekáme na tvůj návrat!!!! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 10:51 pm

Mary(go)On napsal:
peťulka napsal:
ikdyby ne....tak mě si vyděsila dostatečně ale DOBŘE dobře jen tak dál...pěkně my ho tu hlídáte děvčátka Wink

Nu což, musíme, nikdo jinej za nás tuhle práci tady neodvede, když ty si lítáš jinde lol! lol! lol!
Čekáme na tvůj návrat!!!! lol! lol!

jak vyděsila..tak Toumou je náš chráněnec, navíc..ona taky:D:D:D:D:D ZASE si zahrávám..pokolikátý už? lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 11:19 pm

já vím já vím oo děvčice sem dojatá děkuji
a mám pocit že navrat se blizi v plne sile...ten blizici se LONDON me zacina dopovat teda aspon v tomdle kdyz jinde se to borti
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 11:21 pm

peťulka napsal:
já vím já vím oo děvčice sem dojatá děkuji
a mám pocit že navrat se blizi v plne sile...ten blizici se LONDON me zacina dopovat teda aspon v tomdle kdyz jinde se to borti

Blížící se..ty jo, to letí jak blázen ne..za chvíli už budou mít první v Anglii a pak POSLEDNÍ v Anglii Wink Wink Wink

Myslíš, že si Toumou nažehlí patku?Very Happy:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 11:25 pm

nj leti leti...nedavno to bylo v nedohlednu a ted todle .....no hlavne at ji nepriskvari aby mel s cim hazet.....sorry toumou ale spis mam strach o sanonka to vis jeste stale je to daleko a ty kniry ...vis jak to roste...rychle lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 11:27 pm

peťulka napsal:
nj leti leti...nedavno to bylo v nedohlednu a ted todle .....no hlavne at ji nepriskvari aby mel s cim hazet.....sorry toumou ale spis mam strach o sanonka to vis jeste stale je to daleko a ty kniry ...vis jak to roste...rychle lol! lol!

no počkej, ale Toumou taky umí vypadaj jako pravej zarostej bezďák..viz v jeho fotkách. Ale tak, doufám, že ho někdo krotí..hlavně jsem říkala, že mu v tý černý džísce musí bejt děsný horko..ať to shodí...si vem Rokáč, tam se pařil v černým..takový horko tam..nechápu:)
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 11:29 pm

no tak kdyz nepomahaj reci tak to z neho strhnem ne lol! lol! bez problemu ME by to teda nevadilo lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 11:31 pm

peťulka napsal:
no tak kdyz nepomahaj reci tak to z neho strhnem ne lol! lol! bez problemu ME by to teda nevadilo lol!

Oká..i když ty jo..ty jo ty jo..i když vlastně u něho nikdo nezakročí. To by Emmička útočila u Járy, ale na nás vlastně ani ne:D

Ale Toumou je stejně hustej, jak řká Járovi šéfe:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 11:34 pm

abychom se nedivily aby na nas odneduk neskocila besnici Vicki a mely bychom hnedka po .....koncerte lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 11:35 pm

peťulka napsal:
abychom se nedivily aby na nas odneduk neskocila besnici Vicki a mely bychom hnedka po .....koncerte lol! lol!

tak sama víš, že Vickouš je za a) v pohodě, za b) nebere to tak hustě a za c) kamarádka lol! lol! lol!
ta by nám to ještě dovolila servat lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 11:37 pm

no tak jak ci kamaradka moja trebas ne lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 11:39 pm

peťulka napsal:
no tak jak ci kamaradka moja trebas ne lol! lol! lol!

ehm ehm..já nemůžu za to, že z tebe cítí na dálku, že "ochraňuješ" jejího přítele lol! lol! lol! lol!

z mě to necítíVery Happy takže to mám ofi:D:D:D:D:D tak já ti to domluvíííííííím:D:D:D:
já umřu..fakt lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 11:44 pm

jee to bys bylo hodna dekujuuuu
teda sem nevedela ze to de ze me az tak vycitit lol! lol! lol! budu to muset nejak zredukovat lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 11:45 pm

peťulka napsal:
jee to bys bylo hodna dekujuuuu
teda sem nevedela ze to de ze me az tak vycitit lol! lol! lol! budu to muset nejak zredukovat lol! lol!

tak já se pokusím lol! lol!

no tak ona má asi radar..já nevím lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 12:36 am

peťulka napsal:
nj leti leti...nedavno to bylo v nedohlednu a ted todle .....no hlavne at ji nepriskvari aby mel s cim hazet.....sorry toumou ale spis mam strach o sanonka to vis jeste stale je to daleko a ty kniry ...vis jak to roste...rychle lol! lol!

Při představě jak si škvaří Toumou patku jsem padla do mdlob lol! lol! lol! lol! Hele abychom nakonec v nasem Generálním Generátoru neškvařily tou žehličkou taky samy sebe lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 12:37 am

Mary(go)On napsal:
peťulka napsal:
nj leti leti...nedavno to bylo v nedohlednu a ted todle .....no hlavne at ji nepriskvari aby mel s cim hazet.....sorry toumou ale spis mam strach o sanonka to vis jeste stale je to daleko a ty kniry ...vis jak to roste...rychle lol! lol!

Při představě jak si škvaří Toumou patku jsem padla do mdlob lol! lol! lol! lol! Hele abychom nakonec v nasem Generálním Generátoru neškvařily tou žehličkou taky samy sebe lol! lol! lol! lol!

no tak jelikož to je TVOJE žehlička, tak ji laskavě zkontroluj, nechci si zničit vlasy..a dopadnout jak tomislav lol! lol!

ano, mi chybělo napsat to TOMISLAV lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 12:40 am

no ja nevim ja zasadne skvarit nebudu pokud nepocitam tu spiralu a vodu lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 12:40 am

nebo ze by ty toustiky lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 12:42 am

áááá škvařit se spirálou, můžem zkusit kudrlinky lol! lol! lol! lol!

Moje žehlička...... no uvidíme... jak bude fungovat, kdyžtak má dlouhej kabel, ten můžem použít na obranu
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 12:46 am

nooo nekdo tu spiralu na kudrliny ani nepotrebuje lol! lol!
hele tak vyskusaj ja bouchnout nechcu lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 12:47 am

peťulka napsal:
nooo nekdo tu spiralu na kudrliny ani nepotrebuje lol! lol!
hele tak vyskusaj ja bouchnout nechcu lol!

lol! lol! lol! Ta lékárnička bude asi potřeba.....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tomo´s girlfriend??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tomo´s girlfriend???
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» your favorite photo of TOMO

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Tomo Milicevic-
Přejdi na: