30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tomo´s girlfriend???

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 12:48 am

Mary(go)On napsal:
peťulka napsal:
nooo nekdo tu spiralu na kudrliny ani nepotrebuje lol! lol!
hele tak vyskusaj ja bouchnout nechcu lol!

lol! lol! lol! Ta lékárnička bude asi potřeba.....

tak lékárničku budu mít já, to si piště dámy:D:D:D:D znáte to:D:D:D

ale kabel není špatnej nápad..zamotáme do toho někoho..TOMISLAVA
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 12:49 am

tak prasky na hlavu s Vama dvema lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 12:51 am

Jersey: Proc zrovna Touma? Ja bych mela jinyho typa......

Peťu: Ha Ha Ha, ty budou doufam obsazeny v lekarnicce.
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 12:54 am

Mary(go)On napsal:
Jersey: Proc zrovna Touma? Ja bych mela jinyho typa......

Peťu: Ha Ha Ha, ty budou doufam obsazeny v lekarnicce.

Já mám taky osobní typ a už dlouho, ale jsme v rubrice u Touma, tak mi ho bylo tak líto..náš utlačovánek, za nos tahánek..chápešVery Happy:D:D:D

prášky na hlavu????? tak rovnou mezi Ešelony ne? lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 12:55 am

no to ja nevim co ma jersey v lekarnicce to ja nevim......proc zrovna onaa lekarnicka se ma spojovat lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 12:57 am

peťulka napsal:
no to ja nevim co ma jersey v lekarnicce to ja nevim......proc zrovna onaa lekarnicka se ma spojovat lol! lol!
protože jsem nejstaršíVery Happy:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 12:58 am

No jo, sorry Toumououououou! Tebe omotám kabelem ráda. Ježíš ja se počůram fakt lol! lol! lol! lol!


Hele, když už mezi Ešelony, tak s krásnym bílým zánovním pyžamem s nějakym zahadnym červenym ptákem na zádech lol! lol! lol! lol!

Doufám, že v lékárničce bude hodně prášku na bolesti hlavy...
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 1:00 am

Mary(go)On napsal:
No jo, sorry Toumououououou! Tebe omotám kabelem ráda. Ježíš ja se počůram fakt lol! lol! lol! lol!


Hele, když už mezi Ešelony, tak s krásnym bílým zánovním pyžamem s nějakym zahadnym červenym ptákem na zádech lol! lol! lol! lol!

Doufám, že v lékárničce bude hodně prášku na bolesti hlavy...

víte co je fascinující? jak sme se od Vickinky dostaly ke kabelům a tak lol! lol!

IbáčSmile
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 1:00 am

nooo prasku bude potreba asi hooodne asi ne jenom na hlavu jak to taak sleduju lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 1:02 am

peťulka napsal:
nooo prasku bude potreba asi hooodne asi ne jenom na hlavu jak to taak sleduju lol! lol!

No taky bude potřeba pár svěracích kazajek, jak to sleduju já lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 1:02 am

peťulka napsal:
nooo prasku bude potreba asi hooodne asi ne jenom na hlavu jak to taak sleduju lol! lol!

a na co? Jeanine? lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 1:03 am

jersey napsal:
peťulka napsal:
nooo prasku bude potreba asi hooodne asi ne jenom na hlavu jak to taak sleduju lol! lol!

a na co? Jeanine? lol! lol! lol! lol!
tak to bylo trapné, beru z5:D
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 1:04 am

uz zas??!!! teda me ten blazinec presel jako pardooon ale trebas me to zas popadne za mesic lol! lol!
joo a jen abych nezapomnela chranit!§
TOUMOU se teda absolutne nebude omotavat....maximalne si ho tak omotam ja kolem prstu ale to je tak vse lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 1:06 am

peťulka napsal:
uz zas??!!! teda me ten blazinec presel jako pardooon ale trebas me to zas popadne za mesic lol! lol!
joo a jen abych nezapomnela chranit!§
TOUMOU se teda absolutne nebude omotavat....maximalne si ho tak omotam ja kolem prstu ale to je tak vse lol! lol!

berete některá lepící pásku? mě fascinuje představa obmotanýho Jaye s lepící páskou na očích:D:D:D a to bych mu vlasama vlnila ráda lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 1:06 am

peťulka napsal:
uz zas??!!! teda me ten blazinec presel jako pardooon ale trebas me to zas popadne za mesic lol! lol!
joo a jen abych nezapomnela chranit!§
TOUMOU se teda absolutne nebude omotavat....maximalne si ho tak omotam ja kolem prstu ale to je tak vse lol! lol!

Ja vim... Zas tak dlouhej káblik to neni, to by mel jenom jako uzdu lol! lol! lol! lol! lol! (viz. look like)
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 1:07 am

Mary(go)On napsal:
peťulka napsal:
uz zas??!!! teda me ten blazinec presel jako pardooon ale trebas me to zas popadne za mesic lol! lol!
joo a jen abych nezapomnela chranit!§
TOUMOU se teda absolutne nebude omotavat....maximalne si ho tak omotam ja kolem prstu ale to je tak vse lol! lol!

Ja vim... Zas tak dlouhej káblik to neni, to by mel jenom jako uzdu lol! lol! lol! lol! lol! (viz. look like)

panebože, ted jsem umřela smíchy:D:D:D:D

nebo za nohy a natáhnout...

nebo jako náhrdelník:D
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 1:08 am

jersey napsal:
peťulka napsal:
uz zas??!!! teda me ten blazinec presel jako pardooon ale trebas me to zas popadne za mesic lol! lol!
joo a jen abych nezapomnela chranit!§
TOUMOU se teda absolutne nebude omotavat....maximalne si ho tak omotam ja kolem prstu ale to je tak vse lol! lol!

berete některá lepící pásku? mě fascinuje představa obmotanýho Jaye s lepící páskou na očích:D:D:D a to bych mu vlasama vlnila ráda lol! lol! lol! lol!

Stačí ta průhledná ? lol! lol! lol! JInak můžu šlohnout jednu z práce s názvem firmy, alespon udela reklamu lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 1:10 am

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:
peťulka napsal:
uz zas??!!! teda me ten blazinec presel jako pardooon ale trebas me to zas popadne za mesic lol! lol!
joo a jen abych nezapomnela chranit!§
TOUMOU se teda absolutne nebude omotavat....maximalne si ho tak omotam ja kolem prstu ale to je tak vse lol! lol!

berete některá lepící pásku? mě fascinuje představa obmotanýho Jaye s lepící páskou na očích:D:D:D a to bych mu vlasama vlnila ráda lol! lol! lol! lol!

Stačí ta průhledná ? lol! lol! lol! JInak můžu šlohnout jednu z práce s názvem firmy, alespon udela reklamu lol! lol! lol!
tak hlavně aby to pořádně lepilo aby nebyly slyšet ty jeho kecy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tomo´s girlfriend???   Tomo´s girlfriend??? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tomo´s girlfriend???
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» your favorite photo of TOMO

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Tomo Milicevic-
Přejdi na: