30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!

Goto down 
+14
Bejbatkooo
TerraDV
Neela
Yze
katherinka
jersey
peťulka
kiki
sevenin
romance
Turmawen
marfa
idle
p.milena
18 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
p.milena

p.milena


Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 08. 04. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeSun Apr 08, 2007 2:05 am

Premyslim a premyslim.... proc vlastne Jared prohlasil o sobe v radiu AIM, ze je gay (.....""as a goose""....) Laughing . Ale kdyz si tak prekladam texty a "ctu mezi radky", napada me, jestli fakt nema naklonnost (trebas castecne) ke stejnemu pohlavi... ale i kdyby to byla pravda - NIC PROTI!!!!! Jared je kazdopadne uuuuzasny clovek a at uz je, jaky je... obdivuju jeho talent v herectvi, talent a cit pro hudbu, jeho texty - je to fakt zajimavy clovicek - o tom zadna. Ma toho v sobe hodne, co muze verejnosti nabidnout a proto nad nim smekam klobouk... Je to podle meho nazoru clovek, ktery vi, co od zivota chce a jde si tvrde za svym cilem...
Zajimaly by me nazory ostatnich lidi... Proc nema Jared ve svych 36 letech nejakou pritelkyni??? ... jo, nejake vztahy mel, ale tyhle vztahy nedopadly zrejme zrovna nejlepe - pac byly oboustranne mooooc na ocich..
Nebo nejakou pritelkyni ma a taji to??? Aaale, je to vpodstate jen jeho vec. Nerad mluvi o svem soukromi a vecech kolem toho. On je - pravda - JEDNO VELKE TAJEMSTVI Smile Znam to.. jsem take narozena ve znameni KOZOROHA Wink Napiste sve nazory, kdo budete mit chut.. predem diky. Wink
Návrat nahoru Goto down
idle

idle


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 27. 02. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeMon Apr 09, 2007 6:59 pm

Hm, jestli je gay, tak možná opravdu nehledá přítelkyni, ale přítele... a nebo má a daří se mu to držet pod pokličkou - ani bych se mu nedivila.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kai.cz/4pluskk/
marfa




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 26. 03. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 10:32 pm

pri jeho sposobe zivota by som sa skor cudovala, keby nejaku mal... bavime sa o nejakej stalej priatelke, hej? ma v podstate dve kariery, to by musela byt velmi tolerantna osoba, aby jej nevadilo, ze je jej drahy stale prec... a stale obklopeny bud krasnymi hereckami alebo fanynkami, ktore su z neho uplne mimo
Návrat nahoru Goto down
http://www.himsouls.wz.cz
idle

idle


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 27. 02. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeWed Apr 11, 2007 8:46 pm

Taky pravda. I když i volnější vztahy (myslím tím takové, že se ti dva nevídají každý den) můžou docela vydžet, pokud to tak oběma vyhovuje.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kai.cz/4pluskk/
Turmawen

Turmawen


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 23. 04. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeMon Apr 23, 2007 9:43 pm

Tož toto je můj první příspěvek.. santa
no nic...Jared je kanec, to jako rozhodně Twisted Evil A jestli jste viděli některý rozhovory s nim, tak občas sedí na klíně moderátorovi a tak..no a skoro každýho objímá a pusinkuje.. Very Happy Very Happy prostě je takovej přátelskej..Very Happy... a jestli je gay, tak je mi ještě víc sympatickej Smile já to prostě mám ráda...tuhle sem si četla Jaredovi citáty a v jednom bylo cosi o tom, že kdyby pro něj nějaký muž byl atraktivní, tak by do něj klidně šel ..nebo něco v tom stylu...takže na tom asi něco bude... Very Happy

Jinak sem se zamilovala do jeho hlasu, jeho charisma...je to úžasná osobnost....jo, a taky je dost sexyy Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
p.milena

p.milena


Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 08. 04. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeThu Apr 26, 2007 9:14 pm

Diky, diky prozatim vsem za prispevky!! Wink
Jen tak dale! Kdyby se objevily nejake novinky ohledne Jaredovych vztahu - Arrow sem s nima! cheers
JARED JE PROSTE NEJ, I KDYBY BYL GAY a I KDYZ "AS A GOOSE".......
...............................................................................JE TO PROSTE KUS!!!! Wink
Prozatim packo.. Cool
Návrat nahoru Goto down
romance

romance


Poeet p?íspivku : 25
Age : 28
Localisation : Praha
Registration date : 13. 05. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeSun May 13, 2007 7:17 pm

Turmawen napsal:
Tož toto je můj první příspěvek.. santa
no nic...Jared je kanec, to jako rozhodně Twisted Evil A jestli jste viděli některý rozhovory s nim, tak občas sedí na klíně moderátorovi a tak..no a skoro každýho objímá a pusinkuje.. Very Happy Very Happy prostě je takovej přátelskej..Very Happy... a jestli je gay, tak je mi ještě víc sympatickej Smile já to prostě mám ráda...tuhle sem si četla Jaredovi citáty a v jednom bylo cosi o tom, že kdyby pro něj nějaký muž byl atraktivní, tak by do něj klidně šel ..nebo něco v tom stylu...takže na tom asi něco bude... Very Happy

Jinak sem se zamilovala do jeho hlasu, jeho charisma...je to úžasná osobnost....jo, a taky je dost sexyy Twisted Evil
tak to souhlasim!!!!!!ja bych bez nej uz nemohla zit lol!
Návrat nahoru Goto down
http://romance189.blog.cz
sevenin

sevenin


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 25. 03. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: .   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeWed May 23, 2007 11:00 pm

no mne sa to nechce verit ze by bol gay scratch jeho by bola skoda Laughing
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeMon Jul 02, 2007 5:14 pm

Takl co se týče partnerek,byl v letech 2000-2002 zasnoubený s Cameron Diaz a taky chodil se Scarlet Johanson a Lindsay Lohan-víc nevim...Ale já bych se ho klidně ujmula lol!
Jinak ahoj všichni!!!! I love you
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeMon Jul 02, 2007 5:36 pm

Fotka se Scarlett
Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! ScarlettVšiměte si,že Jared kouká na mobil:flower:
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeSun Jul 08, 2007 11:07 pm

hehe tak ta fotečka je vážně povedená lol! myslím že ty svý slečny má pěkně na háku a nějak to neřeší Wink mno jinak asi budu za trotla ale co znamená as a goose????
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeMon Jul 09, 2007 12:50 pm

hele..a kdo říká že Jay nemá přítelkyni? Myslím,že právě v jeho věku je už dost poučenej na to,aby si trochen střežil soukromí..
na druhou stranu si budu protiřečit,protože si myslim,že při jeho vytížení by ji musel mít permanentně s sebou..chápete..takže spíš..no prostě Jared Chceto geek
Návrat nahoru Goto down
katherinka

katherinka


Poeet p?íspivku : 6
Age : 31
Registration date : 09. 09. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 8:18 pm

Haha, ta fotka s mobilem je fakt dobrá! Razz Takže jak je to s tou jeho orientací?
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 8:29 pm

katherinka napsal:
Haha, ta fotka s mobilem je fakt dobrá! Razz Takže jak je to s tou jeho orientací?
To nikdo neví,jen on sám,ale my říkáme,že bude asi na holky geek
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 8:38 pm

kiki napsal:
katherinka napsal:
Haha, ta fotka s mobilem je fakt dobrá! Razz Takže jak je to s tou jeho orientací?
To nikdo neví,jen on sám,ale my říkáme,že bude asi na holky geek
musime se presvedcit
treba dopis:ahoj Jay,ses gay? lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 8:43 pm

Yze napsal:
kiki napsal:
katherinka napsal:
Haha, ta fotka s mobilem je fakt dobrá! Razz Takže jak je to s tou jeho orientací?
To nikdo neví,jen on sám,ale my říkáme,že bude asi na holky geek
musime se presvedcit
treba dopis:ahoj Jay,ses gay? lol! lol!
No!To by měl fakt radost lol! Ale hodí se to k němu-Jay-gay lol! lol! lol!
Ale když chodil s Cama Scarlett tak asi nebude Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 8:46 pm

kiki napsal:
Yze napsal:
kiki napsal:
katherinka napsal:
Haha, ta fotka s mobilem je fakt dobrá! Razz Takže jak je to s tou jeho orientací?
To nikdo neví,jen on sám,ale my říkáme,že bude asi na holky geek
musime se presvedcit
treba dopis:ahoj Jay,ses gay? lol! lol!
No!To by měl fakt radost lol! Ale hodí se to k němu-Jay-gay lol! lol! lol!
Ale když chodil s Cama Scarlett tak asi nebude Evil or Very Mad
chodil a chodi je velkej rozdil,ale fakt si myslim ze gay neni Cool
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 8:54 pm

Yze napsal:
kiki napsal:
Yze napsal:
kiki napsal:
katherinka napsal:
Haha, ta fotka s mobilem je fakt dobrá! Razz Takže jak je to s tou jeho orientací?
To nikdo neví,jen on sám,ale my říkáme,že bude asi na holky geek
musime se presvedcit
treba dopis:ahoj Jay,ses gay? lol! lol!
No!To by měl fakt radost lol! Ale hodí se to k němu-Jay-gay lol! lol! lol!
Ale když chodil s Cama Scarlett tak asi nebude Evil or Very Mad
chodil a chodi je velkej rozdil,ale fakt si myslim ze gay neni Cool
To je sice pravda,ale že by se kvůli nim přeorientoval?že by byly tak špatný lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 8:55 pm

kiki napsal:
Yze napsal:
kiki napsal:
Yze napsal:
kiki napsal:
katherinka napsal:
Haha, ta fotka s mobilem je fakt dobrá! Razz Takže jak je to s tou jeho orientací?
To nikdo neví,jen on sám,ale my říkáme,že bude asi na holky geek
musime se presvedcit
treba dopis:ahoj Jay,ses gay? lol! lol!
No!To by měl fakt radost lol! Ale hodí se to k němu-Jay-gay lol! lol! lol!
Ale když chodil s Cama Scarlett tak asi nebude Evil or Very Mad
chodil a chodi je velkej rozdil,ale fakt si myslim ze gay neni Cool
To je sice pravda,ale že by se kvůli nim přeorientoval?že by byly tak špatný lol! lol!
mozna,mozna ale spatny neni Mad
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 9:49 pm

Yze napsal:
kiki napsal:
Yze napsal:
kiki napsal:
Yze napsal:
kiki napsal:
katherinka napsal:
Haha, ta fotka s mobilem je fakt dobrá! Razz Takže jak je to s tou jeho orientací?
To nikdo neví,jen on sám,ale my říkáme,že bude asi na holky geek
musime se presvedcit
treba dopis:ahoj Jay,ses gay? lol! lol!
No!To by měl fakt radost lol! Ale hodí se to k němu-Jay-gay lol! lol! lol!
Ale když chodil s Cama Scarlett tak asi nebude Evil or Very Mad
chodil a chodi je velkej rozdil,ale fakt si myslim ze gay neni Cool
To je sice pravda,ale že by se kvůli nim přeorientoval?že by byly tak špatný lol! lol!
mozna,mozna ale spatny neni Mad

podle mě chodí s Emmou - ta je s nim furt, jasně asistentka s nim má bejt často. ale ona je s nim furt, to si myslim já
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 9:53 pm

To Neela:
prepracovana asistentka treba Smile
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 9:57 pm

Yze napsal:
To Neela:
prepracovana asistentka treba Smile

a večer jí bolely nohy co "Jardo namasíruješ mě???" ale já nevím Emmíčko, je to vhodné??? lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 9:58 pm

Neela napsal:
Yze napsal:
To Neela:
prepracovana asistentka treba Smile

a večer jí bolely nohy co "Jardo namasíruješ mě???" ale já nevím Emmíčko, je to vhodné??? lol! lol! lol! lol! lol!
a Emma na to "Ano!Je to ted moc vhodne" Suspect
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 10:00 pm

Yze napsal:
Neela napsal:
Yze napsal:
To Neela:
prepracovana asistentka treba Smile

a večer jí bolely nohy co "Jardo namasíruješ mě???" ale já nevím Emmíčko, je to vhodné??? lol! lol! lol! lol! lol!
a Emma na to "Ano!Je to ted moc vhodne" Suspect

Emmo, ty na mě něco kuješ, pověz pravdu
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 10:01 pm

Neela napsal:
Yze napsal:
Neela napsal:
Yze napsal:
To Neela:
prepracovana asistentka treba Smile

a večer jí bolely nohy co "Jardo namasíruješ mě???" ale já nevím Emmíčko, je to vhodné??? lol! lol! lol! lol! lol!
a Emma na to "Ano!Je to ted moc vhodne" Suspect

Emmo, ty na mě něco kuješ, pověz pravdu
nic nekuju,Jessanku muj
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Melodie na mobil - dotaz

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: