30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!

Goto down 
+14
Bejbatkooo
TerraDV
Neela
Yze
katherinka
jersey
peťulka
kiki
sevenin
romance
Turmawen
marfa
idle
p.milena
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Mkros

Mkros


Poeet p?íspivku : 740
Age : 45
Localisation : Tetčice...malá prdýlka asi 18km od Brna
Registration date : 21. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 11:50 am

jersey napsal:
kiki napsal:

Jenže bejt sledovanej na každým kroku,to je daň za to,že jsou tak úspěšný a slavní,takže to musí snést a pokuď tohle nechtěli,tak si myslim,že by to toho nešli,každej kdo je slavnej s timhle musí počítat bounce

tak tohle je taky pěknej plk..myslím to v tom smyslu,že tohle je "obhajoba" dnešní doby, která je silně zvrácená...bejt sledovanej na každým kroku, tak to je snad vtip ne, když už se maj lidi obdivovat tak pro jejich PRÁCI!!!!! a né se zajímat o to kdo s kým a za kolik..
bohužel je to daný dobou a samy si přeberte, že tyhle měřítka jsou prostě špatně...
that´s all.. Wink Wink
Jersey,Kikči je 14,musíme to trochu brát s nadhledem.Užívej si Londýn a vyprdni se na tohle,přece si nezkazíš dovču,no ne? lol! lol! lol!
Ale souhlasím s tebou,něco se o nich asi psát musí,ale správně by se opravdu mělo psát o hudbě,koncertech a připravovaných cd.U Járy je to dáno bohužel i tím,že není jen zpěvák,kdyby byl možná jen ten zpěvák,tak není zase tak sledovanej a "štvanej".
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 11:52 am

Já to chápu, to nebyl atak na Kiki..Smile

A čas tady si nekazím neboooooooooj lol! Ba naopak..děsně si to užívám lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mkros

Mkros


Poeet p?íspivku : 740
Age : 45
Localisation : Tetčice...malá prdýlka asi 18km od Brna
Registration date : 21. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 11:55 am

jersey napsal:
Já to chápu, to nebyl atak na Kiki..Smile

A čas tady si nekazím neboooooooooj lol! Ba naopak..děsně si to užívám lol! lol!
jo,vidím to v barvách lol! lol! lol! ležíš pod stolem z toho,jak my,trubky,si tady o Járovi a Marsech jen blbě kecáme,zatím co ty si je klidně v pátek uvidíš na živo,co?????? lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 12:22 pm

Mkros napsal:
jersey napsal:
Já to chápu, to nebyl atak na Kiki..Smile

A čas tady si nekazím neboooooooooj lol! Ba naopak..děsně si to užívám lol! lol!
jo,vidím to v barvách lol! lol! lol! ležíš pod stolem z toho,jak my,trubky,si tady o Járovi a Marsech jen blbě kecáme,zatím co ty si je klidně v pátek uvidíš na živo,co?????? lol! lol! lol! lol! lol!
Taky to tak vidím... lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 2:26 pm

jersey napsal:
kiki napsal:

Jenže bejt sledovanej na každým kroku,to je daň za to,že jsou tak úspěšný a slavní,takže to musí snést a pokuď tohle nechtěli,tak si myslim,že by to toho nešli,každej kdo je slavnej s timhle musí počítat bounce

tak tohle je taky pěknej plk..myslím to v tom smyslu,že tohle je "obhajoba" dnešní doby, která je silně zvrácená...bejt sledovanej na každým kroku, tak to je snad vtip ne, když už se maj lidi obdivovat tak pro jejich PRÁCI!!!!! a né se zajímat o to kdo s kým a za kolik..
bohužel je to daný dobou a samy si přeberte, že tyhle měřítka jsou prostě špatně...
that´s all.. Wink Wink

to neni jenom v naší době! když rytíři objížděli turnaje, taky se o nich vyprávělo a lidi je obdivovali.....psalo se o nich do kronik....dyť o slavnejch bojovnících sou kresby na zdi skal!!!
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 2:28 pm

mě je 17 a mam naprosto stejnej názor s kiki, věkem to čeče nebude
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 3:05 pm

Neela napsal:
mě je 17 a mam naprosto stejnej názor s kiki, věkem to čeče nebude
Sem ráda,že máme stejný názor,už to nebudu dál rezebírat,protože to nemá cenu a zase by tu byla bitka lol! Takže si svůj názor nechám pro sebe bounce
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 3:37 pm

kiki napsal:
Neela napsal:
mě je 17 a mam naprosto stejnej názor s kiki, věkem to čeče nebude
Sem ráda,že máme stejný názor,už to nebudu dál rezebírat,protože to nemá cenu a zase by tu byla bitka lol! Takže si svůj názor nechám pro sebe bounce
Souhlasi, souhlasim... lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 3:45 pm

Bejbatkooo napsal:
kiki napsal:
Neela napsal:
mě je 17 a mam naprosto stejnej názor s kiki, věkem to čeče nebude
Sem ráda,že máme stejný názor,už to nebudu dál rezebírat,protože to nemá cenu a zase by tu byla bitka lol! Takže si svůj názor nechám pro sebe bounce
Souhlasi, souhlasim... lol! lol! lol!
Very Happy cheers
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 4:31 pm

kiki napsal:
Bejbatkooo napsal:
kiki napsal:
Neela napsal:
mě je 17 a mam naprosto stejnej názor s kiki, věkem to čeče nebude
Sem ráda,že máme stejný názor,už to nebudu dál rezebírat,protože to nemá cenu a zase by tu byla bitka lol! Takže si svůj názor nechám pro sebe bounce
Souhlasi, souhlasim... lol! lol! lol!
Very Happy cheers

cheers dobrej smile lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 5:51 pm

ooo děkuji za připomenutí že nejsem hvězda ale to by si tu měl uvědomit spíš někdo jinej lol! lol! jinak teda jako sorry???? scratch ale to snad nemůže bejt myšlený ani vážně????
jinak teda věkem to nebude spíš nečím takovým čemu se říká mentální vyspělost a zdravý rozum a stání nohama na zemi ale to tu rozebírat nebudu protože je to ZBYTEČNÝ a akorát si ničim nervy .....krásný den
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 5:54 pm

jinak teda aby nedošlo k omylu.tak sem byla opět a zase a jak jinak NEPOCHOPENA..teda některými protože v některé věřím a vím co mají v hlavě.....ehmm MOZEK jako valná většina obyvatelstva zeměkoule lol! lol! lol! lol!
ale někdy se to blbě vysvětluje a taky teda obzvášť
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 5:58 pm

lol!
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 5:59 pm

nejvíc se mi tady líbí jak tu všichni píšou jak to nebudou rozebírat, už se k tomu nebudou vyjadřovat apod. ale stejně se furt o tom bavěj, ostatní už to uzavřeli. a děkujeme za názor lol!
Návrat nahoru Goto down
Mkros

Mkros


Poeet p?íspivku : 740
Age : 45
Localisation : Tetčice...malá prdýlka asi 18km od Brna
Registration date : 21. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 6:55 pm

Holky,už na to kašlete,my s tím stejně nic neuděláme,bulvár bohužel je a bude a ve světě je zřejmě ještě špinavější jak u nás.Naštěstí neumím ani hrát ani zpívat,tak můžu mít klidný život.Přála bych ho i celebritám,ale lidský hyenismus neustále funguje-udám příklad toho nejhoršího-fotky mrtvého Karla Svobody.
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 7:37 pm

Mkros napsal:
Holky,už na to kašlete,my s tím stejně nic neuděláme,bulvár bohužel je a bude a ve světě je zřejmě ještě špinavější jak u nás.Naštěstí neumím ani hrát ani zpívat,tak můžu mít klidný život.Přála bych ho i celebritám,ale lidský hyenismus neustále funguje-udám příklad toho nejhoršího-fotky mrtvého Karla Svobody.

ty vado tak to bylo něco, i když tam byal spíš lidská tupost a prachy
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 8:36 pm

Neela napsal:
nejvíc se mi tady líbí jak tu všichni píšou jak to nebudou rozebírat, už se k tomu nebudou vyjadřovat apod. ale stejně se furt o tom bavěj, ostatní už to uzavřeli. a děkujeme za názor lol!
Ale já už to fakt nerozebírám lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 9:19 pm

kiki napsal:
Neela napsal:
nejvíc se mi tady líbí jak tu všichni píšou jak to nebudou rozebírat, už se k tomu nebudou vyjadřovat apod. ale stejně se furt o tom bavěj, ostatní už to uzavřeli. a děkujeme za názor lol!
Ale já už to fakt nerozebírám lol!

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 10:02 pm

Neela napsal:
kiki napsal:
Neela napsal:
nejvíc se mi tady líbí jak tu všichni píšou jak to nebudou rozebírat, už se k tomu nebudou vyjadřovat apod. ale stejně se furt o tom bavěj, ostatní už to uzavřeli. a děkujeme za názor lol!
Ale já už to fakt nerozebírám lol!

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Radši už toto téma uložme k ledu, jo??? bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Sep 13, 2007 7:53 am

Bejbatkooo napsal:
Neela napsal:
kiki napsal:
Neela napsal:
nejvíc se mi tady líbí jak tu všichni píšou jak to nebudou rozebírat, už se k tomu nebudou vyjadřovat apod. ale stejně se furt o tom bavěj, ostatní už to uzavřeli. a děkujeme za názor lol!
Ale já už to fakt nerozebírám lol!

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Radši už toto téma uložme k ledu, jo??? bounce bounce
Radši jo! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Sep 13, 2007 10:35 am

Uff...díky... Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Mkros

Mkros


Poeet p?íspivku : 740
Age : 45
Localisation : Tetčice...malá prdýlka asi 18km od Brna
Registration date : 21. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Sep 13, 2007 10:42 am

Bejbatkooo napsal:
Uff...díky... Smile Smile
asi tak nějak,už jsem taky začínala být nervozní,jak to tady vřelo. affraid
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Sep 13, 2007 10:50 am

Mkros napsal:
Bejbatkooo napsal:
Uff...díky... Smile Smile
asi tak nějak,už jsem taky začínala být nervozní,jak to tady vřelo. affraid
Vřelo??? Jak přetlakovanej tlakáč... Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Mkros

Mkros


Poeet p?íspivku : 740
Age : 45
Localisation : Tetčice...malá prdýlka asi 18km od Brna
Registration date : 21. 08. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Sep 13, 2007 10:55 am

Bejbatkooo napsal:
Mkros napsal:
Bejbatkooo napsal:
Uff...díky... Smile Smile
asi tak nějak,už jsem taky začínala být nervozní,jak to tady vřelo. affraid
Vřelo??? Jak přetlakovanej tlakáč... Laughing Laughing Laughing Laughing
no, o tom radši ani nemluv-o tom tlakáči-manželovi bouchl pod rukama a měl opařené celé břicho,ruku-popáleniny 2.stupně.No,byla to paráda,chudáček.
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Sep 13, 2007 11:07 am

Auauauauauau...já znám někoho, komu doma vybouchla žehlička...že Jersey??? lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!   Ahoj vsem priznivcum 30 STM!! - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ahoj vsem priznivcum 30 STM!!
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Melodie na mobil - dotaz

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: