30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 FOTKY

Goto down 
+12
Domča
Mkros
trin
Yze
Mary(go)On
ivanna27546
kiki
peťulka
selene
Miss_Leto
Cominick
jersey
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next
AutorZpráva
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 11:53 am

no Mary, fotky spešl pro tebe, jak jsem říkala, že se tam tak hodí.Pingu hadra lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 11:57 am

jersey napsal:
no Mary, fotky spešl pro tebe, jak jsem říkala, že se tam tak hodí.Pingu hadra lol!

Jen aby si nedovez do LA svoje vlastní iglů.... Hele on ale trošku vypadá jak lachtan.... to je prostě Animal Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 11:59 am

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:
no Mary, fotky spešl pro tebe, jak jsem říkala, že se tam tak hodí.Pingu hadra lol!

Jen aby si nedovez do LA svoje vlastní iglů.... Hele on ale trošku vypadá jak lachtan.... to je prostě Animal Very Happy Very Happy

tak lachtan..tučňák..nakonec z něho bude tuleň...no jo, SEAL..tak to už je ale do nebe volající, já snad končím s internetem a připojím se až se vrátíme, protože já už to nějak nedávám ty předpovědi lol! lol!

Animal Shanimal s báglem..ty jo:D
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 12:02 pm

jersey napsal:

tak lachtan..tučňák..nakonec z něho bude tuleň...no jo, SEAL..tak to už je ale do nebe volající, já snad končím s internetem a připojím se až se vrátíme, protože já už to nějak nedávám ty předpovědi lol! lol!

Animal Shanimal s báglem..ty jo:D

No vidiš to, a nemluvě o Peťčině předpovědné schopnosti. Jako fakt, já se tam taky nesmim už dívat, jinak mi klepne, asi si dám izolaci, už teď mi z toho trošku fouká do věže lol!

Ty jo, myslíš, že ten bágl byl větší než modrý Šanon sám? To měl asi na všechny ty dárky, když jim půlka ešelonu napeče koláčky tak se nedivim lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 12:34 pm

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:

tak lachtan..tučňák..nakonec z něho bude tuleň...no jo, SEAL..tak to už je ale do nebe volající, já snad končím s internetem a připojím se až se vrátíme, protože já už to nějak nedávám ty předpovědi lol! lol!

Animal Shanimal s báglem..ty jo:D

No vidiš to, a nemluvě o Peťčině předpovědné schopnosti. Jako fakt, já se tam taky nesmim už dívat, jinak mi klepne, asi si dám izolaci, už teď mi z toho trošku fouká do věže lol!

Ty jo, myslíš, že ten bágl byl větší než modrý Šanon sám? To měl asi na všechny ty dárky, když jim půlka ešelonu napeče koláčky tak se nedivim lol! lol!

Jezus,to bych asi nejedla..koláčky od Echelonu...Very Happy
Ale jinak má takovej ten vtipnej batoh..takovej ten a lá aktovka do první třídy, aby ho nebolely záda lol!

Jinak s izolací souhlasím, ale ne tu jedna od druhé..jen od nich.
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 1:40 pm

A co tam má na aktovce, Taťku Šmoulu? lol! lol! s červenou čepičkou... Uff, to se nedivim, že "omylem" zapomíná lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 7:21 pm

Mary(go)On napsal:
Helena rabi napsal:
Mary(go)On napsal:
Ach, náš Eskymo .... drunken

To jo, chvilkama tam vypadá jak tučnák, ale chvilkama je D O K O N A L E J Twisted Evil Fakt se jim to povedlo cheers

Jo jo, tam jsou dokonaly uplne vsichni, co ta kamera s tema lidma neudela, ze? Very Happy Very Happy

hlavně ty detailní záběry. Shanny je tam úžasnej, jak vymrší ty jeho chapadla no nádhera
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 9:57 pm

zuzanas napsal:
Mary(go)On napsal:
Helena rabi napsal:
Mary(go)On napsal:
Ach, náš Eskymo .... drunken

To jo, chvilkama tam vypadá jak tučnák, ale chvilkama je D O K O N A L E J Twisted Evil Fakt se jim to povedlo cheers

Jo jo, tam jsou dokonaly uplne vsichni, co ta kamera s tema lidma neudela, ze? Very Happy Very Happy

hlavně ty detailní záběry. Shanny je tam úžasnej, jak vymrší ty jeho chapadla no nádhera

Ách bože, zase ty tvoje chapadla Razz
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 10:08 pm

Helena rabi napsal:
zuzanas napsal:
Mary(go)On napsal:
Helena rabi napsal:
Mary(go)On napsal:
Ach, náš Eskymo .... drunken

To jo, chvilkama tam vypadá jak tučnák, ale chvilkama je D O K O N A L E J Twisted Evil Fakt se jim to povedlo cheers

Jo jo, tam jsou dokonaly uplne vsichni, co ta kamera s tema lidma neudela, ze? Very Happy Very Happy

hlavně ty detailní záběry. Shanny je tam úžasnej, jak vymrší ty jeho chapadla no nádhera

Ách bože, zase ty tvoje chapadla Razz

můžu za to,že to jsou prostě chapadla? mě ty jeho ruce fascinujou no. Cool
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 10:15 pm

old school..

FOTKY - Stránka 27 L_383210


všimněte si toho setlistu, kde ho má Shánn Wink
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 10:16 pm

můžu za to,že to jsou prostě chapadla? mě ty jeho ruce fascinujou no. Cool[/quote]

Já vím,tebe kdyby někdo v noci vzbudil a řekl ti Shannon, tak ty okamžitě odpovíš chapadla Very Happy Já vím, bez chapadel by to nebyl šenda a pro tebe jsou posvátný, co myslíš, třeba ho jednou napadne si je pojištit, anebo už ho to napadlo? scratch
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 10:17 pm

jersey napsal:
old school..

FOTKY - Stránka 27 L_383210


všimněte si toho setlistu, kde ho má Shánn Wink

A do prkýnka dobovýho WHY ME???????Tohle je vražedná fotka, snad to neuvidí Zuza, ta by se z toho zhroutila Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 10:20 pm

Helena rabi napsal:
jersey napsal:
old school..

FOTKY - Stránka 27 L_383210


všimněte si toho setlistu, kde ho má Shánn Wink

A do prkýnka dobovýho WHY ME???????Tohle je vražedná fotka, snad to neuvidí Zuza, ta by se z toho zhroutila Twisted Evil

už se stalo, brečím jak želva a mlátím hlavou do zdi. vidíš ty ruce, ty záda, to je něco tak dokonalého, bože proč já affraid affraid
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 10:23 pm

A do prkýnka dobovýho WHY ME???????Tohle je vražedná fotka, snad to neuvidí Zuza, ta by se z toho zhroutila Twisted Evil[/quote]

už se stalo, brečím jak želva a mlátím hlavou do zdi. vidíš ty ruce, ty záda, to je něco tak dokonalého, bože proč já affraid affraid[/quote]

No já to říkala a je zle, takovýhle fotky před ségrou prostě neukazovat!!!!!!Ale to mlácení hlavou do zdi má taky něco do sebe Very Happy
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 10:25 pm

Helena rabi napsal:
A do prkýnka dobovýho WHY ME???????Tohle je vražedná fotka, snad to neuvidí Zuza, ta by se z toho zhroutila Twisted Evil

už se stalo, brečím jak želva a mlátím hlavou do zdi. vidíš ty ruce, ty záda, to je něco tak dokonalého, bože proč já affraid affraid[/quote]

No já to říkala a je zle, takovýhle fotky před ségrou prostě neukazovat!!!!!!Ale to mlácení hlavou do zdi má taky něco do sebe Very Happy[/quote]

tak to se omlouvám, já netušila, že působím někomu trauma... Wink
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 10:26 pm

FOTKY - Stránka 27 42-19410
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 10:28 pm

jersey napsal:
Helena rabi napsal:
A do prkýnka dobovýho WHY ME???????Tohle je vražedná fotka, snad to neuvidí Zuza, ta by se z toho zhroutila Twisted Evil

už se stalo, brečím jak želva a mlátím hlavou do zdi. vidíš ty ruce, ty záda, to je něco tak dokonalého, bože proč já affraid affraid

No já to říkala a je zle, takovýhle fotky před ségrou prostě neukazovat!!!!!!Ale to mlácení hlavou do zdi má taky něco do sebe Very Happy[/quote]

tak to se omlouvám, já netušila, že působím někomu trauma... Wink[/quote]

Neomlouvej se, to je v pořádku Twisted Evil Ona se s tím určitě nějak vyrovná Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 10:29 pm

jersey napsal:
FOTKY - Stránka 27 42-19410

Ovšem tohle už je podpásovka i pro mě!!!!!!!!!!!!!!! affraid
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 10:30 pm

Helena rabi napsal:
jersey napsal:
FOTKY - Stránka 27 42-19410

Ovšem tohle už je podpásovka i pro mě!!!!!!!!!!!!!!! affraid

ježíš holky:D:D tak od soboty ode mě budete mít pokoj ..tak se duševně připravte na live nášup lol!
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 10:31 pm

jersey napsal:
FOTKY - Stránka 27 42-19410

máš nás ráda viď? trauma už to fakt není, to je CVOKHAUS. Jinak je vše v nejlepším pořádku, krásná fotka, pěkné oči, jdu se opít drunken
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 10:33 pm

ježíš holky:D:D tak od soboty ode mě budete mít pokoj ..tak se duševně připravte na live nášup lol![/quote]

Tak to jsi mě teda fakt uklidnila, ty víš, jak člověka utěšit Crying or Very sad , ale doufám, že si to užijete i za nás a že pak budou nejnovější drby, ale ruce od nich pryč Exclamation Exclamation lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 10:54 pm

já vím, že si koleduju..ale to se nedá..

FOTKY - Stránka 27 L_2d7c10
Návrat nahoru Goto down
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeThu Jan 31, 2008 1:35 pm

jersey napsal:
já vím, že si koleduju..ale to se nedá..

FOTKY - Stránka 27 L_2d7c10

koleduješ, ale jen tak dál, vždyť nebýt tebe tak ani nevím z čeho zešílet
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeThu Jan 31, 2008 2:55 pm

Hééj, jeho koléga vedle, má v ruce ten jeho foťák s tou mega šnurou... tady absolutne vypada jak muj, hele, my ho ještě fakt vyměníme, toho si nevšimné Very Happy jdu shánět šňurku !
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 9:36 pm

Shannonku, pěknej kufírek máš..hezky si to cvič, až to poneseš mě lol! lol! lol! lol!


FOTKY - Stránka 27 L_dbf110
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





FOTKY - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 27 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
FOTKY
Návrat nahoru 
Strana 27 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next
 Similar topics
-
» FoTkY
» Fotky
» Fotky Jareda

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Shannon Leto-
Přejdi na: