30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 FOTKY

Goto down 
+12
Domča
Mkros
trin
Yze
Mary(go)On
ivanna27546
kiki
peťulka
selene
Miss_Leto
Cominick
jersey
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28
AutorZpráva
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

FOTKY - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 28 Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 9:38 pm

No tak to se vsadim že neunese, už u tohohle vypadá dost zoufale.. Rudá záře nad Pacifikem hadr Very Happy Very Happy Very Happy Co v tom má? Ty koláčky? lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

FOTKY - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 28 Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 9:39 pm

Mary(go)On napsal:
No tak to se vsadim že neunese, už u tohohle vypadá dost zoufale.. Rudá záře nad Pacifikem hadr Very Happy Very Happy Very Happy Co v tom má? Ty koláčky? lol! lol! lol!

co furt máš s těma koláčkama?

ale je uchvancancující, že?Very Happy:D já mu vysvětlím, že můj kufr má KOLEČKA a dá se tak hezky DRNCAT s ním:D:D

a jinak můj rentgenový zrak tam vidí: pyžámko, čelenku, ručníček, mýdlo, papučky a pořádnýho plyšovýho TULENĚ!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

FOTKY - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 28 Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 9:43 pm

jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
No tak to se vsadim že neunese, už u tohohle vypadá dost zoufale.. Rudá záře nad Pacifikem hadr Very Happy Very Happy Very Happy Co v tom má? Ty koláčky? lol! lol! lol!

co furt máš s těma koláčkama?

ale je uchvancancující, že?Very Happy:D já mu vysvětlím, že můj kufr má KOLEČKA a dá se tak hezky DRNCAT s ním:D:D

a jinak můj rentgenový zrak tam vidí: pyžámko, čelenku, ručníček, mýdlo, papučky a pořádnýho plyšovýho TULENĚ!

Já nic, ale ešeloni pečou jak na běžícím pásu! Tak to asi nemá už kam sypat.... kanály zacpaný....wc taky..... popelnice plný.. tak to veze do sběrnýho dvoru nó!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

FOTKY - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 28 Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 9:44 pm

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
No tak to se vsadim že neunese, už u tohohle vypadá dost zoufale.. Rudá záře nad Pacifikem hadr Very Happy Very Happy Very Happy Co v tom má? Ty koláčky? lol! lol! lol!

co furt máš s těma koláčkama?

ale je uchvancancující, že?Very Happy:D já mu vysvětlím, že můj kufr má KOLEČKA a dá se tak hezky DRNCAT s ním:D:D

a jinak můj rentgenový zrak tam vidí: pyžámko, čelenku, ručníček, mýdlo, papučky a pořádnýho plyšovýho TULENĚ!

Já nic, ale ešeloni pečou jak na běžícím pásu! Tak to asi nemá už kam sypat.... kanály zacpaný....wc taky..... popelnice plný.. tak to veze do sběrnýho dvoru nó!


já jsem si říkala, co to ten Jára v tý krabici převáží..a ono koukni..kdyby aspoň tvarohový..vid.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





FOTKY - Stránka 28 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FOTKY   FOTKY - Stránka 28 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
FOTKY
Návrat nahoru 
Strana 28 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28
 Similar topics
-
» FoTkY
» Fotky
» Fotky Jareda

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Shannon Leto-
Přejdi na: