30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 FILMY

Goto down 
+34
Adelle
Helena rabi
Mkros
zuzanas
Lucy
Gabbi
Yze
TerraDV
Bejbatkooo
Mary(go)On
Neela
edoulek
kiki
Miss_Leto
Nikol
selene
jersey
peťulka
MaraJade
ivanna27546
Cominick
Domča
Mish
Kattherinne
romance
marfa
Chilly
elli-e
Fragile_Fragrance
idle
Kicka
Bleeding Heart
Nephilim
Aya
38 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 3:59 pm

Tak ten Klub rváčů byl úplně suprovej,nádhernej fiml!!!!Strašně mě bavil cherry
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Gabbi

Gabbi


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 01. 10. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 11:00 pm

kiki napsal:
Tak ten Klub rváčů byl úplně suprovej,nádhernej fiml!!!!Strašně mě bavil cherry

souhlasim lol!
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 11:28 pm

fakt? Sad
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeSat Feb 02, 2008 9:00 pm

jo a když byl film jádro(kravina na de všechny filmy scratch )tak se na konci hrál Echelon... lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Helena rabi

Helena rabi


Poeet p?íspivku : 176
Age : 32
Registration date : 07. 12. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 1:28 am

Yze napsal:
jo a když byl film jádro(kravina na de všechny filmy scratch )tak se na konci hrál Echelon... lol! lol! lol!

Já vím, taky jsem si toho všimla a úplně mě to překvapilo, Shocked jsem hned vylítla z postele a nevěřila svým uším affraid, ale bylo to milý překvápko Smile
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 2:53 pm

Yze napsal:
jo a když byl film jádro(kravina na de všechny filmy scratch )tak se na konci hrál Echelon... lol! lol! lol!
Jo no,proto jsem se koukala jen na konec-na titulky. Jinak film jsem nachvilku přepla asi na 3 minutu...fakt děs
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Adelle

Adelle


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 26. 11. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 7:14 pm

jádro jsem viděla už dávno ale to jsem chlapce ještě neznala takže jsem o tom vůbec nevěděla, ale je skvělý že se jejich songy vybíraj do filmů i když jen do titulek Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.evanescencesite.blog.cz
Adelle

Adelle


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 26. 11. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 7:17 pm

no jinak klub rváčů se mi hrozně líbil ale neviděla jsem ho až do konce protože sem úplně blbá a nastavila jsem si blbě video Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.evanescencesite.blog.cz
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeFri Feb 08, 2008 3:23 pm

Adelle napsal:
no jinak klub rváčů se mi hrozně líbil ale neviděla jsem ho až do konce protože sem úplně blbá a nastavila jsem si blbě video Crying or Very sad
To se stává i v lepší rodinách:-) lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Adelle

Adelle


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 26. 11. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeFri Feb 08, 2008 6:57 pm

kiki napsal:
Adelle napsal:
no jinak klub rváčů se mi hrozně líbil ale neviděla jsem ho až do konce protože sem úplně blbá a nastavila jsem si blbě video Crying or Very sad
To se stává i v lepší rodinách:-) lol!
tak to jsem teda ráda lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.evanescencesite.blog.cz
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 8:21 pm

Nevím který mám nejradši..Ale hrozně se mi líbí Alexander, Obchodník a Mestská legenda
Návrat nahoru Goto down
Adelle

Adelle


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 26. 11. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 8:49 pm

já žeru obchodníka dokonce jsem o něm psala i referát na ájinu Very Happy a taky se mi docela líbí alexandr (hlavně díky jardovi Very Happy ) a Panic room i když tak jarda hraje takovýho nafoukanýho chytráka ale ty copánky jsou sladoučký Very Happy Very Happy lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.evanescencesite.blog.cz
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 2:21 pm

Adelle napsal:
já žeru obchodníka dokonce jsem o něm psala i referát na ájinu Very Happy a taky se mi docela líbí alexandr (hlavně díky jardovi Very Happy ) a Panic room i když tak jarda hraje takovýho nafoukanýho chytráka ale ty copánky jsou sladoučký Very Happy Very Happy lol!
u PANIC ROOM si poprvý kámoška všimla,že J skoro všude umře Sleep BLESK Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Adelle

Adelle


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 26. 11. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 5:05 pm

kiki napsal:
Adelle napsal:
já žeru obchodníka dokonce jsem o něm psala i referát na ájinu Very Happy a taky se mi docela líbí alexandr (hlavně díky jardovi Very Happy ) a Panic room i když tak jarda hraje takovýho nafoukanýho chytráka ale ty copánky jsou sladoučký Very Happy Very Happy lol!
u PANIC ROOM si poprvý kámoška všimla,že J skoro všude umře Sleep BLESK Razz

jo já jsem si taky řikala, zatim ve ve všech filmech který sem viděla tak umřel Very Happy (no ne že bych jich viděla nějak hodně xD)
Návrat nahoru Goto down
http://www.evanescencesite.blog.cz
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 8:42 pm

Nej je requiem...to je tak naturalistickej film, až mi běhal mráz po zádech...a Jared tam opravdu hrál úžasně...myslím, že to byla doteď jeho nejvyvedenější role... Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Adelle

Adelle


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 26. 11. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 9:23 pm

Bejbatkooo napsal:
Nej je requiem...to je tak naturalistickej film, až mi běhal mráz po zádech...a Jared tam opravdu hrál úžasně...myslím, že to byla doteď jeho nejvyvedenější role... Smile Smile Smile

Ten jsem bohužel neviděla Crying or Very sad Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru Goto down
http://www.evanescencesite.blog.cz
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 9:26 pm

Adelle napsal:
Bejbatkooo napsal:
Nej je requiem...to je tak naturalistickej film, až mi běhal mráz po zádech...a Jared tam opravdu hrál úžasně...myslím, že to byla doteď jeho nejvyvedenější role... Smile Smile Smile

Ten jsem bohužel neviděla Crying or Very sad Embarassed Embarassed Embarassed
Napiš icko...nějak se odmluvíme Wink
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 8:15 pm

Já ted´mírně ehm...řekněme ne úplně oficiálním způsobem Embarassed získala Requiem for a dream a musím říct, že to bylo FAAKT skvělé...tyhle filmy mám ráda i když jsou teda drsné..jak bylo řečeno přímo naturalistické..
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 8:24 pm

sslunickoo napsal:
Já ted´mírně ehm...řekněme ne úplně oficiálním způsobem Embarassed získala Requiem for a dream a musím říct, že to bylo FAAKT skvělé...tyhle filmy mám ráda i když jsou teda drsné..jak bylo řečeno přímo naturalistické..
Já jsme na tom se získáváním filmů podobně geek
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 8:55 pm

sslunickoo napsal:
Já ted´mírně ehm...řekněme ne úplně oficiálním způsobem Embarassed získala Requiem for a dream a musím říct, že to bylo FAAKT skvělé...tyhle filmy mám ráda i když jsou teda drsné..jak bylo řečeno přímo naturalistické..

jj, má to nějakou myšlenku, nějaký sdělení.... Třeba i ten Chapter... ale jako ostatní jeho filmy?! Děěs a hrůza.... Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 8:59 pm

Mary(go)On napsal:
sslunickoo napsal:
Já ted´mírně ehm...řekněme ne úplně oficiálním způsobem Embarassed získala Requiem for a dream a musím říct, že to bylo FAAKT skvělé...tyhle filmy mám ráda i když jsou teda drsné..jak bylo řečeno přímo naturalistické..

jj, má to nějakou myšlenku, nějaký sdělení.... Třeba i ten Chapter... ale jako ostatní jeho filmy?! Děěs a hrůza.... Very Happy:D
počkeeej..tobě ušlo sdělení AMERICAN PSYCHO...kill´em all:D:D:D:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
sslunickoo




Poeet p?íspivku : 65
Age : 38
Registration date : 14. 04. 08

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:05 pm

Ale zase takový MSCL...pro mě v době,kdy to dávali mělo hlubokou myšlenku...jako, že až budu na střední tak se zamiluju a en kluk bude hotový Jordan Catalano....Chapter 27 jsem viděla jen těch volě šířitelných 5minut, ale chystám se na to tak pak poreferuju jestli se mi to líbilo....:-)
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:13 pm

jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
sslunickoo napsal:
Já ted´mírně ehm...řekněme ne úplně oficiálním způsobem Embarassed získala Requiem for a dream a musím říct, že to bylo FAAKT skvělé...tyhle filmy mám ráda i když jsou teda drsné..jak bylo řečeno přímo naturalistické..

jj, má to nějakou myšlenku, nějaký sdělení.... Třeba i ten Chapter... ale jako ostatní jeho filmy?! Děěs a hrůza.... Very Happy:D
počkeeej..tobě ušlo sdělení AMERICAN PSYCHO...kill´em all:D:D:D:D:D:D

NO jasnýý na to jsem zapomněla, to je ovšem už kult! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:15 pm

sslunickoo napsal:
Ale zase takový MSCL...pro mě v době,kdy to dávali mělo hlubokou myšlenku...jako, že až budu na střední tak se zamiluju a en kluk bude hotový Jordan Catalano....Chapter 27 jsem viděla jen těch volě šířitelných 5minut, ale chystám se na to tak pak poreferuju jestli se mi to líbilo....:-)

No tak pro mě v tý době mělo hlubokou myšlenku i Beverly Hills, takže to bych brala s rezervou Very Happy:D:D:D tenhle kritickej věk Very Happy:D:D:D

Jo Chapter je děsně zvláštní.... On je tam strašidelnej, uplně jsem ho po tom nenáviděla, což je známka toho, že odvedl dobrou práci! Smile Ale stejně, půlku filmu jsem pochopila až po přečtení "Kdo chytá v žitě"
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:16 pm

Mary(go)On napsal:
sslunickoo napsal:
Ale zase takový MSCL...pro mě v době,kdy to dávali mělo hlubokou myšlenku...jako, že až budu na střední tak se zamiluju a en kluk bude hotový Jordan Catalano....Chapter 27 jsem viděla jen těch volě šířitelných 5minut, ale chystám se na to tak pak poreferuju jestli se mi to líbilo....:-)

No tak pro mě v tý době mělo hlubokou myšlenku i Beverly Hills, takže to bych brala s rezervou Very Happy:D:D:D tenhle kritickej věk Very Happy:D:D:D

Jo Chapter je děsně zvláštní.... On je tam strašidelnej, uplně jsem ho po tom nenáviděla, což je známka toho, že odvedl dobrou práci! Smile Ale stejně, půlku filmu jsem pochopila až po přečtení "Kdo chytá v žitě"

jako náhodou BéHáčko a ohrmutý rukávy u triček a nakrčený čelo a motorkář Dylan..to má myšlenku možná doteď ne:D:D:D:D:D

V tom případě i ten Catalano:D:D:D

a k Chapter..mě se tenkrát v tom filmu tak zhnusil, že jsem odmítala jít na koncert:D:D:D ale asi jen dvě hodiny.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





FILMY - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
FILMY
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Dalsi filmy:)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: