30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 FILMY

Goto down 
+34
Adelle
Helena rabi
Mkros
zuzanas
Lucy
Gabbi
Yze
TerraDV
Bejbatkooo
Mary(go)On
Neela
edoulek
kiki
Miss_Leto
Nikol
selene
jersey
peťulka
MaraJade
ivanna27546
Cominick
Domča
Mish
Kattherinne
romance
marfa
Chilly
elli-e
Fragile_Fragrance
idle
Kicka
Bleeding Heart
Nephilim
Aya
38 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
marfa




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 26. 03. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 11:00 pm

elli-e napsal:
Tak Jareda znam uz mazec dlouho, jako mala se koukala na Dale Tenka cervena linie, kde dvakrat zvejkne, jednou mavne rukou a je mrtvej:-D

tak predsa zomrel? bo ja som tenku cervenu liniu nevidela celu, nemala som vtedy zrovna cas, tak som sa len preklikala k tej scene s jaredom, nemala som ani sajnu o deji... a zdalo sa mi, ze jared tam zomrel, ale zmiatlo ma to, ze tam zahral dokopy asi minutu a bol medzi hlavnymi predstavitelmi na zaciatku v titulkoch...

inak, najlepsi s nim je podla mna lord of war... to je uplne super film (a nehovorim to len preto, ze tam hra jared), jeden z najlepsich filmov, ake som v poslednej dobe videla...
Návrat nahoru Goto down
http://www.himsouls.wz.cz
Bleeding Heart

Bleeding Heart


Poeet p?íspivku : 35
Localisation : Prague
Registration date : 10. 02. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 13, 2007 12:59 am

Basila maj na filmcity,ale jen VHS, no ale Jared s dabingem, to fakt nemůžu. Rolling Eyes takže sem si to nekoupila
Návrat nahoru Goto down
romance

romance


Poeet p?íspivku : 25
Age : 28
Localisation : Praha
Registration date : 13. 05. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 13, 2007 7:11 pm

Kicka napsal:
jáá se stydím.. já jsem nevidělá žádný.. Sad Sad ale už sháním Alexandra a jiné filmy těším se flower flower
nápodobně....alexandra bych taky chtěla zkouknout,a lord of war,mozna... Sad I love you
Návrat nahoru Goto down
http://romance189.blog.cz
Kattherinne




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 02. 04. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ne jako temná legenda,ale Městská legenda.   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 14, 2007 9:20 pm

Nephilim napsal:
A viděla jsi Urban Legend (u nás přeloženo jako Temná legenda) ?
Návrat nahoru Goto down
Mish

Mish


Poeet p?íspivku : 1
Age : 30
Registration date : 15. 05. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 15, 2007 9:17 pm

pig Tak co, kerej film doporučujete? Smile sem teda neviděla ani jeden.... scratch
Návrat nahoru Goto down
http://www.punkrocksite.blog.cz
Domča

Domča


Poeet p?íspivku : 58
Localisation : Uherské Hradiště
Registration date : 20. 06. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 10:57 pm

mno tak já jsem viděla jenom Alexandra Embarassed a tam byl SUPER!!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 8:48 pm

Bleeding Heart napsal:
Basila maj na filmcity,ale jen VHS, no ale Jared s dabingem, to fakt nemůžu. Rolling Eyes takže sem si to nekoupila
doufám, že tenhle film jednou vyjde na DVD ... protože ho nikde nemůžu v originále sehnat Sad

ale s Jaredem jsem viděla:
Alexandra Laughing
My So-Called Life (jeslti to někdo chcete, stačí říct .. mám to na disku, jen bez českých titlů ...)
Městskou legendu Laughing
Requiem za sen
Obchodníka se zbraní

a teď se chystám na Úkryt ... docela ráda bych viděla i toho zázračného běžce a Basila .. ale nemůžu to nikde sehnat affraid
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
ivanna27546

ivanna27546


Poeet p?íspivku : 422
Age : 49
Localisation : prague
Registration date : 27. 06. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 28, 2007 12:56 am

Mozna jste to uz cetli, ale kdyz hral v PREFONTAINE, tak se naucil i styl behu, mluvy atd., proste se do toho ponoril a vysledek- sestra bezce, kdyz ten film videla, tak se zhroutila v slzach, protoze to bylo absolutne autenticky. proste jared leto, kdyz se do neceho pusti, tak jde az na hranu. krasny film.
Návrat nahoru Goto down
MaraJade

MaraJade


Poeet p?íspivku : 7
Localisation : Kroměříž, Czech Republic
Registration date : 14. 06. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 04, 2007 3:13 pm

tak já jsem zatim viděla Requiem for a dream..a ten se mi nejvíc líbil..je to fakt úžasně podmanivej filmek..nejenom kvůli parádním prostřihům a zdrcujícím osudům postav..všem doporučuju. Potom jsem viděla Lord of war, což je film, kterej mě opravdu překvapil...myslela jsem že to bude fakt nic moc ale úplně mě dostaly monology nicolase cage...Smile Dál následuje Alexander...film, kterej mě vůbec nezaujal...herci celkem vpoho...ale moc mě to teda nebavilo , film mi připadal celkem natahovanej. No a nedávno jsem si stahla Highway a Chapter 27. Highway hodně překvapilo..ne že by to byl nějakej trhák, ale Jared překvapil a celkem jsem se aj nasmála. A co k Chapter 27? od tohohle filmu jsem čekala víc..bylo to celkem zdlouhavý a moc mě to teda nebavilo... ale musim uznat, že Jared fakt umí hrát:)Smile
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 08, 2007 11:18 pm

lidičky pls obrovská prosba kde ty filmíky scháníte v půjčovnách nic není v obchodech též ne Crying or Very sad jsem už úplně zoufalá Sad jestli něco máte a chtěli byste pomoci jedné opuštěné dušičce dejte vědět pls mocinky díky
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 09, 2007 7:40 pm

já mám všechny filmy z netu ... i seriál jsem nedávno našla Laughing tak jsem si zavzpomínala na dětství lol!

btw: můžu se zeptat, kde jsi sehnala Highway? .. já hledám a nikde nemůžu najít Sad

Jo, a viděla jsem konečně Requiem ... tak tohle byl fakt suprovej, hustej ... prsotě snímek, který má něco do sebe! ... nedivim se, že je to 51. nejlepší film světa Twisted Evil ...
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 09, 2007 7:41 pm

s tím dětstvím máš pravdu..taky jsem to šlukovala když jsem byla malá..v kolikátým to u nás dávali? tak 1995??to byl po škole zlomených srdcí nejlepší seriál tý doby afro
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 09, 2007 7:51 pm

jo .. ono těch seriálů v té době bylo Laughing ... ale na Tak to je můj život jsem nezapomněla Laughing .. jen mě nedávno překvapilo, že tam hrál i Shannon affraid

a na dětství ... jo, tohle už asi dávat nebudou pale .... mladší generace to nezažije
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 09, 2007 7:53 pm

přesně tak..
já si pamatuju,že když jsem viděla Jordana Catalana v té flanelce..tak jsem měla dost!!!
A Ricky..ten neměl chybu:)) A jak Jordan moc nemluvil a když tak to stálo za to..ty jo,to byla bomba!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 09, 2007 7:57 pm

Jo, Catalano neměl chybu Laughing ... jako když tam zpíval na tu kytaru .. Red song myslim Laughing ...

on Catalano nemluvil Laughing při hodinách spal .. ale všechny holky v té době, co si vzpomínám, co na to čučely, tak ho milovaly Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 09, 2007 7:59 pm

přesně tak...v mým okolí taky..každá z něho byla na větvi..ty vlasy..a ty oči.
A když měl tu modrou kšiltovku,tak to bylo úplně hotovo flower
ty jo,ať to zase dával..to bylo perfektní!!!!!!A ta Angely sestra:))
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 09, 2007 8:03 pm

třeba to jednička časem opět zařadí .. mám to s originálním dabingem a to nemá chybu Laughing ...

ono Angela neměla taky chybu ... její má mě rád, nemá mě rád Laughing .... ono prostě ta zápletka byla lepší, než koukat se na Beverly Hills (nebo jak se to píše Laughing ) .... a ty recenze na CSFD se mi taky líbí .. prostě všichni o tom seriálu mluví jen v pozitivech Smile

http://www.csfd.cz/film/75501-tak-tohle-je-muj-zivot-my-socalled-life/
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 09, 2007 8:04 pm

no uprímně..já v tom věku koukala i na BH 902 10 lol! Dylan byl prostě Dylan lol! lol! Je to hrozná sranda,takhle s odstupem!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 09, 2007 8:10 pm

Já koukala až na "opakování" .. první vlna se mě netýkala .. já čučela spíš na Helena a její chlapci (hold jsem fakt pošahaná tou Francií ... do vínku mi to dali rodiče Laughing )

ono sranda být musí, s odstupem mi přijde "stupidní" více filmů, seriálů, které sjem žrala ....

jen chybu na my-so called life jsem zatím nenašla ... a to jsem ho viděla nedávno znovu (kdyžtak mám linky na stažení, pokud někdo bude chtít ... ale je to na rapidu!)
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 09, 2007 8:12 pm

ty jo..HELENA A JEJÍ CHLAPCI..to bylo taky maso:))
Ta Lola:)))))))))
na to jsem skoro zapomněla..
no ale nezapomněla jsem na Školu zlomených srdcí..Drazic a tak..ty jóó affraid
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 09, 2007 8:17 pm

kdepak ste sehnali requiem vůbec ho nikde nemaj Sad nemáte ho někdo písněte pls pošlete Smile
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 09, 2007 8:18 pm

Já ho mám na Cd od kámošky..
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 09, 2007 8:25 pm

Requiem jsem sehnala na netu ... chceš poslat odkazy, a ty si to stáhneš? Smile
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 12, 2007 11:02 am

Very Happy včera jsem v půjčovně objevila black & white cyclops tak si to teď valím hned půjčit už se upe moc těším okamžitě si to pustím
jinak moc nechápu jak všichni opěvujete alexandra scratch pro mě nic moc film, colin taky vypadal jak de*** a jára?- dlouhý vlasy... No
dle mě mu to upe moc moc moc nejvíc sekne v obchodníkovi lol! I love you tam je moc moc moc správně vystiženo šu*ézní a upa nej nej nej je když fetuju.....................oops! Embarassed ........................................................................................................................................................................................................................................................... lol! lol!

od té doby mu taky taťka neřekne jinak než fet´ák Sad Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 12, 2007 11:04 am

mno a teda při té příležitosti že vylezu ze své skrýše si teda koupím asi cca po 2,5 letech to bravíčko mno ten plakátík mě láká pro výzbovu mé díry lol! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





FILMY - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
FILMY
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Dalsi filmy:)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: