30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Videa s Tomem na YouTube

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeThu Jul 12, 2007 9:39 pm

lol! tak tohle taky nemá chybu ....

http://uk.youtube.com/watch?v=tCyTmlatieU
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 8:30 pm

No to je sílaaaa. Chudák Tomo, jak se tam snaží s tou blonckou komunikovat.... Laughing .... ten kdyby nic neřekl, tak tam snad ta Dánka čeká potichoučku a furt opakuje: Does he come back?!!??!!! To je vidět na kom ten rohovor má postavenej... Heh, Tomo cyklista lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 1:33 pm

Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 1:36 pm

peťulka napsal:
https://www.youtube.com/watch?v=rNAra_61ZEw
tak tohle je krásný..obzvlášt jak tam má tu patku..ach.
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 1:41 pm

nevim přesně kterou myslíš Embarassed ale začíná se mi moc líbit ze začátku sem byla "zaslepená" Embarassed lol! lol! joj to zní hrozně jenom jaredem ale ted už uplně žeru i shanna a tomo prostě všichni sou úžasní a mají něco do sebe se mi ještě nestalo aby se mi takhle líbily "všichni" z kapely nepočítám matta a ani tima ten mi ještě nepřirostl k srdci asi proto že o něm nic nevím ani sem ho ještě nikde neviděla jako rozhovory a tak nemůžu soudit....
jinak já "miluju" scénu z the kill
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 1:43 pm

peťulka napsal:
nevim přesně kterou myslíš Embarassed ale začíná se mi moc líbit ze začátku sem byla "zaslepená" Embarassed lol! lol! joj to zní hrozně jenom jaredem ale ted už uplně žeru i shanna a tomo prostě všichni sou úžasní a mají něco do sebe se mi ještě nestalo aby se mi takhle líbily "všichni" z kapely nepočítám matta a ani tima ten mi ještě nepřirostl k srdci asi proto že o něm nic nevím ani sem ho ještě nikde neviděla jako rozhovory a tak nemůžu soudit....
jinak já "miluju" scénu z the kill
postupně to tak maj všichni,ale já když jsem tenkrát nevěděla,že jsou bráchové..tak jsem si říkala: "ty bláho, pěknej kořen!"..a oni to maj v rodině lol! lol!
Ale Shann mě taky chytá až poslední dobou,ale tím víc..
Jára už nemá šanci rabbit
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 1:47 pm

jj jára se začíná ztrácet v oblaku těch dvou lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 1:48 pm

peťulka napsal:
jj jára se začíná ztrácet v oblaku těch dvou lol! lol!
proto si to kompenzuje tím,že je nejvíc vidět..a teď sme ho odhalily lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 1:53 pm

jj přesně snaží se za každou cenu na sebe upozornovat aby se "neztratil" heh mi to vždycky vyřešíme lol! lol!
si otevřem kancelář na záhady lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 1:54 pm

peťulka napsal:
jj přesně snaží se za každou cenu na sebe upozornovat aby se "neztratil" heh mi to vždycky vyřešíme lol! lol!
si otevřem kancelář na záhady lol!
zjišťuju,že ať se pustím do čehokoli- budeme úspěšný- kancelář na řešení záhad, kapelu..a nejúspěšnější budeme jako nevěsty lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 1:56 pm

to víš sme šikovný... se hned pozná Wink
kdo umí tak umí a kdo neumí tak čumí lol! jaj samochvála smrdí lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 1:58 pm

ne..se chválíme navzájem. to je rozdíl.o)
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 1:58 pm

lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:12 pm

Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:13 pm

tak to je drsný:To complete the title(or whatever), who needs Jared when you've got Tomo? lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:18 pm

?????????? aasi potřebuju pauzu nějak mi to už nemyslí tj když taky zase celej den strávenej na foru.... to je divný...
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:20 pm

To complete the title(or whatever), who needs Jared when you've got Tomo?
je v reakcích na tom videu cos posílala o Tomovi..název video je Who needs..
celej název: Who needs the world when i´ve got you..(myslim)
a nějaká holka tam napsala tohle:To complete the title(or whatever), who needs Jared when you've got Tomo?
tak mi to přišlo vtipný. lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:20 pm

.už sem na to zase kápla Embarassed asi si to vždycky pořádně projdu a počkám deset vteřin než začnu zběsile odpovídat....njn potřebuju víc času... vždycky prvně píšu a až pak zjištuju začnu to dělat obráceně lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:22 pm

peťulka napsal:
.už sem na to zase kápla Embarassed asi si to vždycky pořádně projdu a počkám deset vteřin než začnu zběsile odpovídat....njn potřebuju víc času... vždycky prvně píšu a až pak zjištuju začnu to dělat obráceně lol!
tak včera,jak jsem rychle psala.a bavilo se nás víc,tak až dneska jsem zjistila,že tam je milion zpráv co jsem nečetla.o)se stane.
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:22 pm

jj myslím že se naše myšlenkový pochody ohledně jareda a zbytku rozrůstají...nebo sou stejný i ostatními lidmi..... cheers cheers cheers
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:24 pm

přesně tak... albino
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:24 pm

tak rychle dočíst šup šup a hlavně pustit všechna videíčka....tak to já zas jenom četla a nestíhala se zapojovat než sem to stihla dočíst a odpovědět už se zase bavilo o něčem jiným
taky sem musela odbíhat a to pak byl fofr najednou tísíc novejch zpráv uffff
holku tohle už nedělejte.... lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:26 pm

tak Shannonovo National Geographic a Tomova Hvala..to nemá chybu:o)
https://www.youtube.com/watch?v=_CCFR6fB_sk
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:26 pm

peťulka napsal:
tak rychle dočíst šup šup a hlavně pustit všechna videíčka....tak to já zas jenom četla a nestíhala se zapojovat než sem to stihla dočíst a odpovědět už se zase bavilo o něčem jiným
taky sem musela odbíhat a to pak byl fofr najednou tísíc novejch zpráv uffff
holku tohle už nedělejte.... lol! lol!
no, počkej..až dojde Cominick,tak se to zase rozjede lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:27 pm

ono jared asi tak ze začátku pusobí jako bůh a pak se začne omrzat a být trošku dotěrný a začnou se klubat ty ostatní kuřátka jako ten zbytek myslím jako jejich kouzlo a tak... prostě sou takový "nenáročný" a nevlezlý nebo jak to vyjádřit prostě a můj názor nevim jestli je to k pochopení...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Videa s Tomem na YouTube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Videa s Tomem na YouTube
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» VIDEA Z YOUTUBE.COM
» Videa se Shannonem na YouTube
» SUMMERSONIC VIDEA

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Tomo Milicevic-
Přejdi na: