30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Videa s Tomem na YouTube

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:28 pm

mno jn ale kde je??? zatím si teda budeš muset vystačit se mnou Wink
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:29 pm

já jsem s tebou mooooooooooooooooooooooc spokojená, krásně se s tebou povídá.
A to s tím "klubáním" kuřátek..jsi řekla krásně!
btw:"Pozoor,jdou k vám kuřátka!" lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:35 pm

děkuju děkuju děkuju
sice to asi není taková rychlost jak s Cominick ale aspon se stíhá všechno zkouknout co? Wink
nj brňáci jedou a rozjíždí to lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:35 pm

jersey napsal:
tak Shannonovo National Geographic a Tomova Hvala..to nemá chybu:o)
https://www.youtube.com/watch?v=_CCFR6fB_sk
a na konci rada: "Don´t say CHEEEEEEEEEEEEEESE!" lol! lol! lol! to taky nesnáším!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:37 pm

proč to nesnášíš asi to teda budu muset zhlédnout abych pochopila zase že? Wink tak se asi na chvíli odmlčím tedy přesně řečeno na 7:17 jestli je to ten overdrive já už tu mám ted otevřenejch tolik oken že v tom mám zmatek a všechno chcu zkouknout
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:40 pm

nemám ráda,když se vyptávají pořád dokola na stejný věci ..např.Jareda co měl s LL..etc.
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:43 pm

Queen of Croatia válí
tuhle hlášku zbožnuju prostě jakože Queen to nemá chybu.... lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:44 pm

tu taky miluju..
prostě Rage je No.1.
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:49 pm

mno mě by asi taky nebavilo odpovídat pořád dokola na tu stejný otázky ve všech zemích třřikrát když tam dojedou jako např. ohledně klipu k FY že je točený v 4íně a tak ... že The Kill vyhrálo ceny ono párkrát se to snést dá ale když už je to po 3652148525451565 miliontý by mi z toho hráblo a taky bych si dělala srandu ikdyž některé kapely to nesou "statečně" a odpovídají stále jako podle šablonky Twisted Evil study bounce
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:50 pm

jj a ještě to má na nějaké fotce na zástěře njn kuchař se prostě nezapře... lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:50 pm

no, to se mi právě na Marskách líbí,že se s novinářema nese**..oni si pak moc myslej..jakože novináři.)
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:53 pm

tak novináři ještě občas ujdou ale co teprve recenzenti Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:57 pm

oj omlouvám se za tiskové chyby ted sem si to po sobě četla a myslím že jared asi neomrzá jestli netráví svůj zbytetetetečíček volného čase v mrazáku ale že časem omrzí tak to bylo myšleno oj čeština hrozný to jazyk Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:57 pm

né,né, né..odmítám to tady probírat..ZBYTEČNÝ.
Nám se to líbí,komu ne,ať to neposlouchá- ztrácí čas. THE END geek
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:58 pm

já tě chápu i s překlepy
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 3:01 pm

lol! lol! lol! já tu z toho chytla takový záchvat smíchu když sem si to po sobě přečetla že sem se začla až zajíkat na to aby měl člověk nějkou spešl školu bo snad i vysokou louskat ty překlepy -omrzat- omrzet -jaj lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 3:03 pm

ale celej dával smysl..
ale omrzlej Jay..taky dobrý lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 3:03 pm

jo přesně a nebo at o tom aspon nepíše
NIKOHO to nezajímá kdo je má rád tak ty akorát nas*** a ostatním je to stejně putna tak vo co jim sakra de?????
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 3:06 pm

jako můj příspěvek affraid se teda divym s mým způsobem vyjadřování tak dík Embarassed
jaj já si ho tě úplně živě představuju fakt nářez znáš klip od kabátu myslím že dole v dole tak tak nějak lol! lol! lol! omrzlej jared lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 3:06 pm

kdybys takhle vyházela lidi,co zbytečně zabíraj místo a melou o kravinách,tak ti v novinách skoro nikdo nezbyde lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 3:06 pm

Kabát vůbec..
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 3:09 pm

mno tak sorry já jen že ten klip je fakt takovej trefnej k omrzlýmu járovi lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 3:11 pm

není se za co omlouvat..já reagovala na to,že ten klip neznám..
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 3:12 pm

to nemusíš chodit ani do novin ze spousta míst kdybys vyházela nepotřebný lidi tak ti v té společnosti nikdo nezbyde ale to je zbytečný tady rozebírat a ani se mi nechce takový blbý melancholický téma..... lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 3:13 pm

peťulka napsal:
to nemusíš chodit ani do novin ze spousta míst kdybys vyházela nepotřebný lidi tak ti v té společnosti nikdo nezbyde ale to je zbytečný tady rozebírat a ani se mi nechce takový blbý melancholický téma..... lol! lol!
asi tak nějak..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa s Tomem na YouTube   Videa s Tomem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Videa s Tomem na YouTube
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» VIDEA Z YOUTUBE.COM
» Videa se Shannonem na YouTube
» SUMMERSONIC VIDEA

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Tomo Milicevic-
Přejdi na: