30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Odkazy na stánky o Shanimalovi

Goto down 
+2
Miss_Leto
Cominick
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 5:21 pm

jaký je jeho druhý jméno? Jakože fakt..Shann je Chris,ne?
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 5:22 pm

Shann je Christopher I love you a Jared je Joseph lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 5:23 pm

tak Jára je Josífek..to je pěknýýýýýýýýýýýýý
hele..ta mamuš jim vymyslela fakt pěkný jména,ať už první nebo druhý rabbit
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 5:32 pm

mně se líbí to spojení Shannon Christopher Smile .... na Christophery jsem totiž "ujetá", pokud to můžu říct ... a to jsem netušila, že Shann je Chris lol! lol!

a Josífek je taky pěkný ... mám hafec příbuzných Josefů Smile .... takže k tomuhle jménu mám kladný vztah ... a co vím, tak v Americe je to dost často jako druhý jméno lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 5:33 pm

každopádně je to dobrej krycí trik..mít dvě jména a když se bookneš v hotelu jako Christopher Leto, asi né každýho recepčního napadne,že je to Shann, pokud ho zrovna nezná..
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 5:37 pm

to jo ... na to je druhý jméno dobrý ... si teď vzpomínám na jednu perličku z Grand Prix ....

byl to Američan, který byl černý, narodil se v Moskvě a jmenoval se Mohhamad .... a byl to krasobruslař a měl šílený afro .... lol! lol! si pamatuju, když jsem dostala do ruky jeho pas, tak jsem padla smíchy u té kopírky ... a záchvaty z toho dostával každý ...

hele, má vůbec Shan taky nějaký pseudonym, jako Jared? alias Bartol? lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 5:38 pm

Shanimal? jak zčervenal v tom Virgin videu, to bylo neodolatelný lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 5:46 pm

lol! jeho červenání je ........ I love you

btw: dneska, když jsem šla nakoupit, tak kolem mě pobíhal malý husky ... tak nádherný I love you I love you že jsem se zamilovala ... a jmenovala se Julie lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 5:47 pm

Cominick napsal:
lol! jeho červenání je ........ I love you

btw: dneska, když jsem šla nakoupit, tak kolem mě pobíhal malý husky ... tak nádherný I love you I love you že jsem se zamilovala ... a jmenovala se Julie lol!
jeho červenání je fakt rozkošný I love you I love you I love you I love you
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 5:54 pm

vem si .. takový chlapák a jak se krásně umí čevenat I love you
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 5:57 pm

prosím tě..znám takovejch chlapáků co se červenaj..to je právě dělá rozkošnýma- chlapák, nechlapák..ale toho Shannona si asi fakt někde odychtnu..můj milý se mnou do Londýna nejede,tak mám klid lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 5:59 pm

sakra, na červenání chlapů fakt nemám štěstí Sad .... mno, co třeba to přijde lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 6:02 pm

Cominick napsal:
sakra, na červenání chlapů fakt nemám štěstí Sad .... mno, co třeba to přijde lol!
to musíš umět rozčervenat a lichotit.. lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 6:04 pm

lol! spíš jsem vždycky rudá já .... lol! lol!

budu muset brát lekce ..... bounce
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 6:05 pm

Cominick napsal:
lol! spíš jsem vždycky rudá já .... lol! lol!

budu muset brát lekce ..... bounce
to je otázka sebezapření a koncentrace lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 6:06 pm

scratch tak to se u mě nenajde .... koncentrovat se? pro mě nadlidský výkon lol!

study další rady?
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 6:07 pm

Cominick napsal:
scratch tak to se u mě nenajde .... koncentrovat se? pro mě nadlidský výkon lol!

study další rady?
myslet na něco hodně smutnýho když lichotíš..abych měla vážnej výraz ve tváři lol! lol! lol! a věřili ti to..
né, sranda..taky mi to někdy nejde a rozesměju se..buď očima se chechtám, nebo i klasicky..občas to nevýjde.
Ale né,že bych lichotila cizím chlapům..jen tomu svýmu lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 6:08 pm

lol! lol! tak ta poslední rada nemá chybu .... lol! lol!

budu se učit ..myslet na špatné - smutné věci a je to lol! lol! uvidíme, jak mi to vyjde ... ale čekám, že mi to nesežere .. na to mě zná až moc dobře scratch scratch
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 6:11 pm

no, u někoho kdo tě zná dýl a začneš s tím teď ti to nezafunguje..musíš rovnou z kraje lol! lol! I když "my dear" už mě taky prokouk..mimochodem se mi ptal jestli jako jedu na ty týpky co furt poslouchám a na toho Jareda Chceto a tak lol! lol! lol! jsem z něho nechápala..se bojí,chuďátko moje lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 6:12 pm

tak mu řekni, že tam jedeš jako velvyslanec náš všech ... že máš "měsíční nákupní účtenku", co všechno musíš zjistit lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 6:14 pm

Ne. Ví,že tam jdu s tou kámoškou, kterou zná,protože už tam se mnou jednou byl a ty chlapy zná taky..jen se bojí mé "nekontrolovatelnosti" na koncertě po a před..asi mě až MOC dobře zná lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 6:16 pm

lol! lol! asi tě zná ..... hold máš to "těžký" lol! lol! lol! budeš se muset "trošku" krotit Wink
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 6:16 pm

Cominick napsal:
lol! lol! asi tě zná ..... hold máš to "těžký" lol! lol! lol! budeš se muset "trošku" krotit Wink
co oči nevidí.. znáš to.
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 6:18 pm

tongue znám ... ale pak pro svědomí je to sem tam horší .... Smile .....
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 6:18 pm

Tak tohle tady raděj nerozvádět...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Odkazy na stánky o Shanimalovi
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» odkazy:))
» odkazy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Shannon Leto-
Přejdi na: